Sayfa 190/214 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon
Arama sonucu : 1707 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    DRİZİM hocam yukarıyla ilgili yazı hazırlayıp resımlı kanıtlar hazırlamıstım da sonradan ugrasmayayım dedim ve sildim.

BU yaptıgım exceldeki 100 puan uzerındekı hısselerı not alayım fiyatlarıyla breaber diyorum.

daha sonra da bunları test edelim diyorum.

Teste sizin sayfadan devam etmemin bir sakıncası var mı ? yoksa benim basımı agırtma kendıne sayfa açmı dersiniz.

test aşamasında oldugu için yeni konu baslıgı açmayayım diye düşündüm ama siz ne düşünüyorsunuz ? Test bitiminden sonra açsam daha mantıklı gibi.
    erhan kardeş burda paylaşmaya devam et bence......
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Elimde BTCIM var biliyorsunuz.

BSOKE de iyi idi ancak ben BTCIM'ı seçtim. Pd/DD avantajından ötürü.

BSOKE acıklamıs acaba bu BTCIM'ınde karının iyi geleceğinin habercisi olabilirmi.

Sisteme geçsin bakalım excelde 100 puan uzerıne atacak mı ?

Hafta sonu 100 puan uzerınde puan alanları sanal bir portfoyde almış gibi not alacagımı ve buraya yapıstıracagımı bahsetmiştim.

dün şu sekılde not almıstım. Her yeni hisse sonrası aşağıdaki resim güncellenecektir.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Son güncelleme ile beraber 2018/3 bilancoları eklenmıştir. Aynı zamanda bugunku düşüşle beraber bir çok hisse puanında ufak tefek değişiklikerde olmuştur.

Sanal portfoyumuze yeni bir hisse daha eklenmiştir BSOKE su an listenin başını çekmekte... Darısı BTCIM basına...

Bugunku kapanıs fiyatıyla BSOKEyide eklıyorum. (istek doğrultusunda yarının kapanısınıda baz alabılırım.)

NOT resim olarak tüm yeni bilancolar sıgmadığı için 0 in altında puan alanlar listede gözükmemektedir.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

herşey yolundadır umarım. ))
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. Yıllar önce bir çiftçi, fırtınası bol olan bir tepede bir çiftlik satın almıştı. Yerleştikten sonra ilk işi bir yardımcı aramak oldu.
    Ama ne yakındaki köylerden ne de uzaktakilerden kimse onun çiftliğinde çalışmak istemiyordu. Müracaatçıların hepsi çiftliğin yerini görünce çalışmaktan vazgeçiyor, burası fırtınalıdır, siz de vazgeçseniz iyi olur diyorlardı.

Nihayet çelimsiz, orta yaşı geçkince bir adam işi kabul etti. Adamın haline bakıp 'çiftlik işlerinden anlar mısın?' diye sormadan edemedi çiflik sahibi. 'Sayılır' dedi adam, 'fırtına çıktığında uyuyabilirim'.

Bu ilgisiz sözü biraz düşündü, sonra boşverip çares iz adamı işe aldı. Haftalar geçtikçe adamın çiftlik işlerini düzenli olarak yürüttüğünü de görünce içi rahatladı. Ta ki o fırtınaya kadar:

Gece yarısı, fırtınanın o müthiş uğultusuyla uyandı. Öyle ki, bina çatırdıyordu. Yatağından fırladı, adamın odasına koştu: 'Kalk, kalk!
    Fırtına çıktı. Her şeyi uçurmadan yapabileceklerimizi yapalım.' Adam yatağından bile doğrulmadan mırıldandı: 'Boşverin efendim, gidin yatın. İşe girerken ben size fırtına çıktığında uyuyabilirim demiştim ya.' Çiftçi adamın rahatlığına çıldırmıştı. Ertesi sabah ilk işi onu kovmak olacaktı, ama şimdi fırtınaya bir çare bulmak gerekiyordu.

Dışarı çıktı, saman balyalarına koştu: A-aa! Saman balyaları birleştirilmiş, üzeri muşamba ile örtülmüş, sıkıca bağlanmıştı. Ahıra koştu. İneklerin tamamı bahçeden ahıra sokulmuş, ahırın kapısı desteklenmişti. Tekrar evine yöneldi; evin kepenklerinin tamamı kapatılmıştı. Çiftçi rahatlamış bir halde odasına döndü, yatağına yattı.

Fırtına uğuldamaya devam ediyordu. Gülümsedi ve gözlerini kapatırken mırıldandı: 'Fırtına çıktığında uyuyabilirim'

FORMÜL YATIRIMI, UYGULAYABİLENLER İÇİN, FIRTINALI HAVALARDA RAHAT UYUMANIN EN İYİ YOLLARINDAN BİRİDİR...

6. SESİZ TOPIK AZ İCRAAT YAPIN BE AZ CALISIN YAW.

BOŞ DURMAYAN BEN YENİ BİR BİLİMSEL ARAŞTIRMA NİTELİĞİNDE BİR ÇALIŞMA YAPIYORUM.

AŞAĞIDAKİ GÖRÜNTÜDEN NE ANLARSANIZ ARTIK.

7. Çalışmalarımı indirmek isteyenler...

SOn güncelleme bugun yapıldı.

https://drive.google.com/file/d/1o1j...ew?usp=sharing

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Çalışmalarımı indirmek isteyenler...

SOn güncelleme bugun yapıldı.

https://drive.google.com/file/d/1o1j...ew?usp=sharing
    yogun emek isteyen basarili bir calisma, bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 190/214 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •