Sayfa 193/312 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by Av.Abdullah Yazıyı Oku
    Son gelen haberde pay sahiplerinin yuzdeliklerini göstermişler ya sanki ben önceden yüzde 70 doğan grubunda diye hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    doğru dersin.hatta 70 küsurlardaydı.geçen aylarda grup ufak ufak satış yapmış ve hergün kapa bilğilendirme yapmıştı.ancak bu satışlar tahmini % 3 civarı ancaydı.demekki bundan sonrada satışlar devam etmiş.yani kağıdın buralarda sürünmesinin sebebi şimdi anlaşılıyor.

2. Kimse de ses seda yok herkes ümidi kesti galiba.. dusuncesine saygı duyduğum bu zamana kadar hep onun düşüncesi ve fikirleri ile borsa oynadığım birisi diyor ki artık bir sürpriz yapacak zamanı geldi aynen volkanik dağ gibi patlayacak ya yer kürenin gazını almasında faydası olduğu gibi fayda sağlayacak ya da gazını alamadığı gibi yakıp geçecek ve o düşünür derki faydalı yönde kimsenin beklemediği anda sürpriz yapacak diye düşünüyorum der hadi hayırlısı hepinize bol kazançlar

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Demirören ne götürdü sen ne götüreceksin AYDIN DOĞAN iyi düşün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. https://www.google.com.tr/amp/www.hu...lacak-40863786

5. Bu memleketi anlamak için akıl yoksunu olmak gerekiyor hurriyetin gazetesindeki bu haber ne diyor

6. Havacılık sanayine parça üretmeleri çok önemli diye düşünüyorum. Geçen sene 1. Çeyrek faaliyet raporunda bahsedilmişti ama 2018 de bahsedilmeyince canım sıkılmıştı aradım yatırımcı ilişkilerini neden bahsedilmedi diye sordum cevaben çalışma devam ediyor dedi bi de herkes hangi parçasını üretiyorsunuz diye sorup duruyor diye yazmadık demişti. Bu haber hoşuma gitti özellikle yürüyen birçok savunma projesinde varız demesi yeter. Kilogramı 130 Euro luk parça yapıyoruz demesinden anladığım havacılık sanayi parçaları pahalı. Şirket için cirosu karı için çok iyi bişey bence.ytd

7. Havacılık sanayine parça üreten şirket 10 milyon usd olur mu hiç

8. SPK denetimi yok herkes bildiği gibi at koşturuyor borsada hepsinin hedefi küçük yatırımcı.

Sayfa 193/312 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •