Sayfa 243/312 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

2. Ben de bir umut bekliyorum da bu kağıttan cacık olacağına inanan ama gerçekten inanan var mı 3 yıldır yerinde sayıyor bu kağıdın hakkı buralar mi hani bu şirket süperdi hani bunun önü açıktı üç yıldır önü kapalı her yıl bitimin de önümüzde ki yılın parlayan yıldızı olacaktı çok da güzel parladı şirket dünyanın en büyüğü olunca mi parlayan yıldız olacak o zaman işimiz zor mezarda parlar bize de hayrı olmaz 3 yıldır arada bir işlem hacmi milyon oluyor onun haricinde 300.000 TL olunca sukrediyoruz bugün işlem hacmi iyiydi diye baksana bugün 80.000 TL ancak olduk 3 yıldır aynı tas aynı terane kağıdı istedikleri gibi oynatiyorlar istedikleri fiyatta bekletiyorlar sonra da biz yıldız diye bekliyoruz ama bizim yapacağımız işte o umut fakirin demişler gerçekten bu kağıdın yükseleceğine inanan var mı tüm saygı değer arkadaşlara soruyorum ne bir haber var ne bir gelişme bekle bekle dur ne bir işlem hacminde artış var ne kağıdı bilen yabancı yatırımcı güya aydın doğanın şirketi ama yabancı yatırımcı gerçekten adı üstünde bu kağıda yabancı Allah'tan günlük 5 lot 100 lot gibi miktarlarda alım satım oluyor da kağıt hareket ediyor biz de işlem görüyor diye umutlanıyoruz düştüğümüz duruma bak ya adam ne zaman s..kini kasiyacak diye bekle dur belki fışkırır da biz de toplarız diye bekliyoruz şikayet etsek hisseyi arastirsalar ne olur sizce bu kağıdı spekülatif ediyorlar istedikleri gibi at koşturuyorlar diye ne olur sizce bekle bekle sabır taşı kalmadı egeenin yolundan gidiyor süper gidiyor valla egeen düşmeye başladı ya 470 TL den 370 TL bizimki de harbiden ona özeniyor bizimki de düşüyor aynen egeenin yolundan gidiyor yaşadıklarımızdan sonra hala çıkacak diye bir umutla bekliyoruz sanki yükselecek de önceden şirket ile ilgili ne haber varsa ne duyum varsa takip ederdim niye kağıdı olumlu olumsuz etkiler diye hep boşuna takip etmişim ne etkilemesi adamın s..kine bagliyiz onun için uzun zaman oldu ne internetten araştırıyorum ne de başka bir yerden çünkü hiç bir etki etmiyor hisseye adam s..kini ne kadar kaldırır ise o zaman o kadar yükselir sonra o s...k enin de sonun da iniyor yine bekle ama öyle hiç bir s....k devamlı kalkmış şekilde durmaz adam da haklı s...k inince hissede iniyor arkadaşlar ben çok bunaldım bu ne biçim bir hisse ya ne heves bıraktı ne heyecan ne bir beklenti ne bir umut bir şey olmaz bu hisseden çok ama çok üzülüyorum ve aynı zaman da çok sinirleniyorum dayanamıyorum artık

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 41

4. 41 35.64

5. 41 12

6. Hayırlı olsun celha geçti bizi

7. Bu kağıdı elin de tutan istediği gibi oynatan kişiyi SPK bulsa hakkında yasaklama kararı verse ve kağıdı 12-13 gün yukseltse sizce olur mu böyle birşey

8. 41

Sayfa 243/312 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •