Sayfa 250/312 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Sayın tüccar bu kağıdı askerde iken komutanımın tavsiyesi ile aldım temettü oranı çok yüksekti.. hedefim temettü almak ve çıkmaktı temettü aldım ve çıktım da sonra kağıt düşünce yine aldım .. Sonra araştırdıkça yatırım ARGE ve bilanço derken hedefim oluşmaya başladı bu sefer de hedef doğrultusunda beklemeye geçtim... Ama ne hedef kaldı ne umut kağıt bir kişinin elinde o nereye kadar derse ancak o oluyor kağıttan çıktım he de çok çok çok üzülerek hatta ağlayarak çok fazla ağladım ben de inat gibi bir şey olmaya başlamıştı ondan kaynaklı ağlayarak çıktım hedefim mi onca beklenti onca yatırım egeen gibi bir örnek derken bir de Trabzonlu olmamdan dolayı 61 TL idi ne oldu 4 sene önce aldığım fiyat ile aynı fiyat da oynuyor kağıt ne 61 i bir defa bile olsun 10-12 TL leri bile geçemedi izin verilmedi düğün var yeni avukatsin büro acmissin borca girmişsin şimdi de düğün işi derken para yok yatırım amaçlı düşündüm para babası olanlar parayı kazanıyor ben gibiler sadece umut besliyor içimi daha da doksem yine ağlarım herkese hayırlı günler

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şuna bak resmen milletle dalga geçiyorlar Allah hissesi olanlara sabırlar versin tez zaman da kazandırsın ben hala bakmaktan vazgecemedim

3. sayın av. abdullah,
    düğününüz sizin ve aileniz için hayırlı ve bereketli olsun

4. Amin inşallah sağolun sayın tüccar

5. Ne güzel be 17 bin TL lik işlem hacmi spek bu kağıdı boşuna bulmamış ne güzel dünya be istediği gibi at koştur biz de 3-4 sene yükselecek diye bekle nah yükselir adam istediği gibi oynuyor pic etti kağıdı bu ahlar çıkacak elbet bu dünya sana güzel ama bu dünya

6. A....... A......... S........ A........ K....... K....... A....... T....... S....... N..... B...... V...... B..... S...... H....... S........ L...... B...... Y...... H...... P....... O....... P....... S..... P...... O........ Ç........ Y...... B....... U...... K...... U....... M....... G....... G....... K...... O....... Ç....... Y....... G....... D..... V..... A...... S...... P...... G..... S..... O....... N.... S..... B..... P..... S..... M..... S..... S..... A..... A...... N..... K..... S...... B.... İ...... Ç....... K...... P....... D....... G...... S..... A........ K....... O.......

7. D..... S...... O...... H...... Y...... S....... O...... Ç..... H.... H..... E..... P...... P...... S....... T...... T..... T..... T..... T..... T.... S..... G..... H..... B..... O...... O..... P...... Ç..... S......

8. Bu hisse şikayeti hak etti bitti sayılır tüm verileri geçmişe dönük topladım sayılır bakalım ne olur olumlu olumsuz ya da nötr nasıl bir etki yapar bilmem ama en azından SPK nin dikkatini çeker takibe alır neler dönüyor bu hissede ne serefsizlikler yapılmış neler olmuş belki bir ihtimal dikkat çeker

Sayfa 250/312 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •