Sayfa 100/130 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 793 - 800 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. tabanda ne kadar var......??

2. 330 bin e yakın var... Silindikçe yenileri geliyor. Kendileri koyup kendileri alıyor bence. Hiç biri gerçek değil. Zaten dolaşımda 9 milyon küsür var. 4 milyona yakın işlem olmuş tabanda. bizim KY de tabandan alayım bi kaç kademe yukardan satarım hevesiyle parça parça alıyor gibi.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

3. Samsung j5 prime için derinlik ekranı kaç tl bilen varmı?ben alayımda sürekli yazayım taban tavan hisselerinde lot bilgisini bari
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. Tabanda kaç lot var, alan satan kurumlar hangileri, kimse göremiyor mu bunları.

5.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    Tabanda kaç lot var, alan satan kurumlar hangileri, kimse göremiyor mu bunları.
    göremiyor galiba?
    takas veren abiler vardı onlar da yok..bir aylık takas alsak ne guzel olur degilmi? gunlukle beraber...

6. işlem haçmi yavaşladı 5.095.089 TL olmuş yaklaşık tabanda 5/3 alınmış gibi gözüküyor böyle bir hissede bençe imkansız bir olay üstüne bir de 2 defa tabanı çözdü. kokusu yakında çıkar birde pasta atan arkadaşlarda paylaşım payı kesiliyor diye duymuştum onun için paylaşmıyorlar olabilir tabi duyumum dogru ise al sat paylaşmıyorla hem üyelik parası öde hemde paylaşma soygun yeri oldu her yer..........

7. Toplam : 6.537.942 Alım : 4.867.362 Satım:1.670.580

Toplam pay adedi : 9.709.767.

8. Tabana indiğinde işlem hacmi 1 milyon bile değildi şimdi 7 milyona gidiyor. Kim alıp satıyorsa.

Sayfa 100/130 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •