Sayfa 63/130 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 497 - 504 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1. Teknik olarak yorumlıyacak bir arkadaş varmıdır? Nerede durur bu kağıt..

2. RUCHAN BITIS TARIHI bu gün mü. 13.11.2017. bu günse kesin 0.99 tutarlar alınmayan rucanlar şt.kalır taktık bu bu gün son gün ise bu gün yüseltmezler
    işleri güçleri küçük yatırımcıyı soymak anlama geliyor.

3. Bugun şirketi aradım bedelliye girmeyenlerin ruchan hakkı yarın ve diğer gün 1 tl den satışa sunulacakmış peki hissenin fiyatı bir tl nin altında kim 1 tl ye ruchan alir dedim yulselir ama fiyatın oturması lazım dedi ruchanları bir tlden satabilmeleri icin mutlaka bir tepki gelecek benim maliyet 1.10 bakalım kurtarabilecekmiyim

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Eger hisse fiyatını yükseltmezleese kullanılmayan ruchan paylarını satacak kimseyi bulamazlar hisse birin altında olunca 1 tl ye kim yeni hisse alırki

5. makina takımı hisse almıştım 0.99 bölundü. kimse almadı. 2.3 gün yle oyaladılar sonra alınmayan ruçanlar satılmıyacak diye haber çıkınca hisse yükseldi gitti. bunlarda ya hisseyi rezil edecekler son ruçan kalana kadar hingi fiyat olursa olsun nasıl olsa beleş diye satacaklar ya da yükseltip satacaklar bekliyip görecegiz mak.tak. hesabı olur diye 99 aldım hayırlısı

6.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    makina takımı hisse almıştım 0.99 bölundü. kimse almadı. 2.3 gün yle oyaladılar sonra alınmayan ruçanlar satılmıyacak diye haber çıkınca hisse yükseldi gitti. bunlarda ya hisseyi rezil edecekler son ruçan kalana kadar hingi fiyat olursa olsun nasıl olsa beleş diye satacaklar ya da yükseltip satacaklar bekliyip görecegiz mak.tak. hesabı olur diye 99 aldım hayırlısı
    Kardesim 1.06 dan aldim bugun zararina satacaktim ama kıyamadım dusuncen nedir

7. merhaba cerensu60 hisse 1.00 üstünde bölündü almak istiyen rucanı aldı ve ya son gün alabilirdi. son gün 0.99 olunca alım ile yaklaşık 1.tl gelir. 1.tl alsan artı alım fiyatı bende 0.99 aldım ya tutarsa diye. patrona baglı ne kadarı alınmadı o da önemli satınca hisseyi etkilermi satma kararı alırlarsa hisse düşer. yok en azından ve ya şimdilik kalan hisseleri satmıyacagız diye haber gelirse yükselir. satmak veya satmamak telefonla olmaz şt. kararı ve bültende haberi olması şart bu gün ve ya yarın kesin bildirim gönderirler mecburlar ona göre karar ver selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    merhaba cerensu60 hisse 1.00 üstünde bölündü almak istiyen rucanı aldı ve ya son gün alabilirdi. son gün 0.99 olunca alım ile yaklaşık 1.tl gelir. 1.tl alsan artı alım fiyatı bende 0.99 aldım ya tutarsa diye. patrona baglı ne kadarı alınmadı o da önemli satınca hisseyi etkilermi satma kararı alırlarsa hisse düşer. yok en azından ve ya şimdilik kalan hisseleri satmıyacagız diye haber gelirse yükselir. satmak veya satmamak telefonla olmaz şt. kararı ve bültende haberi olması şart bu gün ve ya yarın kesin bildirim gönderirler mecburlar ona göre karar ver selamlar.
    Kardesim merhaba satılmyan ruchanları iki gun boyunca satacaklarmıs bu kesin 1 tl den ama kimse almayinca mecbur canlandıracaklar bence dun sirketi aradim sorumlu kisi ile gorustum

Sayfa 63/130 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •