Sayfa 14/14 ÝlkÝlk ... 4121314
Arama sonucu : 112 madde; 105 - 112 arasý.

Konu: Holografik Evren

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Ýstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12
    . .

Arno Allan Penzias / Robert Woodrow Wilson

Araþtýrmalarý ve sonuçlarý çok ilginç ...

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Dünyada çoðu ülkeler medeniyetler bazý kiþilerin etkisinde kalarak beyin aktivatesini köreltmiþtir,nedeni doðru düþünmemekten,beyin nöronlardan oluþur,nöronlar enerjiden beslenir,doðru düþünürsen auranýn yükselir vücudunu iyilik dolu ýþýn kaplar,insan vücudu enerji titreþimlerinden oluþur,titreþimler 62-78 mhz'emdir,58 altýna inerse vücut körelir,hastalýklarda baþlar,çok daha aþaðýlara inerse 30 altýna ölümün yakýndýr,bunu çoðu kötü niyetli kiþiler insanlýk tarihinden beri iyi kullanmýþtýr kötü amaçlý,körelmiþ bir beyin artýk bir esirdir onlara göre,örneðin hitler,halký çok iyi uyutmuþ kendisine baðlamýþtýr,aynen bizdeki yönetim gibi,kontrol altýna almak için tav metotlarýný kullanmýþlardýr,yani artýk onlara itaat eden robotlar gibi,nedeni iyi eðitimsizlik,bunlarýn karþýsýnda tam tersi olan toluluklarda mevcuttur,mesela uzak doðuda himalyalar vs cývarýnda,bu topluluklarýn sayesinde dünyamýz ayakta kalmaktadýr,belki baþka yerlerdede varlar bilemiyorum,artýk nasýl bir bilimsel düþünceyse,katmandu tarafýna gittiðimden bunlarlan tanýþtým,herkes tanýþamaz,çünkü vücut dillerini çok iyi okurlar sen onlarý deðil onlar seni bulur vs,neyse derin konu,sümerlere,mýsýrlýlara,Asurlulara babile vs inmeyeceðim,çünkü onlar bunu yazýtlarda ve kaya oymalarýnda belirmiþlerdir,yani üçüncü bir göz uyarlamasýylan,bu göz ABD dolarýndada vardýr,piramit üstünde bir göz,amerikayý bunu uyarlayanlarda kontrol altýna almýþtýr,dünyayýda,çoðumuz dolarcýyýz,hiç düþündünüzmü bu göz neyin nesi,çoðu Ýlluminati ile baðlantýlý derler,bende o yönde düþünüyorum,araþtýrmalarda mýsýr,sümerlee asur babil vsde bunu görürüz,birde çanta sembolü vardýr,bu göbekli tepedede mevcuttur,yani birileri insanlýðý esir altýna almýþtýr,belkide dna ve diðer hücreleriylen oynama yapmýþta olabilir,sümerlerde bolca bulunan yazýtlardan marduktan bahsedilir,niburu ilede adlandýrýlýr,zaten bilindiði gibi Theia gezegeni dünyaya 4.5 milyar yýl önce çarpmýþtýr,çarpmaylan derinlere inerek dünyanýn çekirdeðini ve ayý oluþturmuþtur,bu yönde incelemeler sürüyor hala,bu sistemi kimler oluþturdu sorusu hemen akýla geliyor !!! bunun en büyük delili dogonlar kabilesi,adamlar dötte yaprak geziyorlar ama bilgeleri tam astronomi bilgisine sahip,bilgileri sýr gibi saklýyorlar,önceden belirtmiþtim anlatmaya gerek yok,yani iþin özeti bizleri kim yönetip,yönlendiriyor,geri planda gizli bilinmeyen bir güçmü ?, Rockefeller ve Rothschild vs ailelerde bunun içinde,bunlarlan zat neden görüþüyor zamanlan,öyleya bir insanýn 21 senedir iktidarda kalmasý ilginç,bahçelinin oyu nasýl %11 oldu ?bu dünya hitleri,hasan sabbahý,voyvadayý,cengizhaný vs’yi gördü,hitler geçmiþte antik medeniyetlerlen çok ilgilenmiþti,ona görede bilimsel deneyler yaparak bilimlen harmanlamýþtýr,dünya dýþý varlýklarý es geçiyorum,çünkü varlar,çok ileri uygarlýklarda var bizden çok geri kalmýþ olanlarýda..mhz’zemden bahsetmiþtim insan normal ölçüsü 62-78 aralýðýdýr,hepimiz müzik dinleri,ABD müzik üretmede bir numaradýr,müzik ruhun gidasý derizya,ibni sinada bu yönde çalýþmýþtýr týpýn babasý sayýlýr,amerika çeþitli müzik üretmiþtir bu müzikler 400 mhz’em üstündedir,buda ilginç,hepimiz dinliyoruz bende dahil süper sistemlerim mevcuttur evimde,acaba beyinlerimi uyuþturup nöronlarýmý köreltiyor,bu körelme titreþimleride etkiler doðu düþünmeyide etkiler,yani auranýn körelmesi gibi,vücut enerji sistemi bozulursa iþ bitiktir sizi artýk herkes kullanýr,bunalýma bile sürükler,çoðu intiharlar bundandýr,mesela geçmiþ zaman amerikada bir þahýs uzaylýlar bizi kurtaracak diye ona inananlarý intihara sürüklemiþtir,üstelik çoðu aydýn kiþilerdi,demek beynini köte yöne itelemiz hrz olayý düþmüþtür, epifiz bezine pek fazla deðilnmiyorum üçüncü gözlen baðlantýsý var diyorlar,sadece buradan bakýn bilimsel olarak,ben bilimsel olanýna bakarým,burada çoðu belirtilmiþtir,zaten devamlý bilim adamlarý bunun üstünde duruyor,üstelik gece veya karanlýkta çalýþmasý ilginç,bende zamanlan bazý görüntüler görmem hep sabaha karþýdýr,yani yarý uyku yarý uyanýk,69 yaþýmdan gün aldým,16 yaþýmda baþladý bu görüntüler,toplam 10 yoktur,sadece bedenimde ýþýksal görünür aurolar yoktur,büyük amcamda bu var diyorlar,evinin üstüne zamanlan ýþýk hüzmesi inermiþ,hani halk arasýnda nur diyorlarya sanýrým öyle biþey,sanýrým ondaki bazý güçler bana geçmiþ,danýþtýðým uzman kiþiler öyle diyor,bu yaþta hiç yaþlanmadým etsel kýsýmlarým hiç buruþmadý,sadece kýlsal kesimlerim beyazlaþtý,sakal týraþý olmadýðým zaman 20 senelik oluyorum,traþ olduðumda 20 sene gençleþiyorum,çevremde sen neden böylesin diyorlar !!!benim emsallerimin çoðu buruþuk,benden 10 yaþ küçük olanlarda,tabiki yaþadýðýn yerde önemli,doðu karadeniz nemli bir bölge,buda derinin kurumasýný önlüyor sanýrým,benim haným benden 3 yaþ küçük hep buruþ,buruþ,onun ayarýndakilerde öyle,sanýrým birazda genetik hastalýkla alakalý,annem 82 yaþýnda öldü ondada pek buruþma yoktu,çok þey var yazacak insan vücudu hakkýnda sayfalar yetmez.aynisini cafe bölümünede yazdým.
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Epitalamus
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Endokrin_sistem

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    EDGAR CAYCE kimdir.

Geleceði gören kahinimsi bir insan,ben 1968 yýllarýnda bunun kitabýný okumuþtum,peþinden devamlý geniþletilmiþ detaylarýný okudum bunun gibi çoklarýný ilginç bir öngörüsü vardý,dediklerin çoðu çýktý,tabiki hepsi çýkacak deðilya,bana göre dahi insan,aþaðýdaki videoda benim öngürdüðüm tahminlere benzer durumlarý var,dediklerinden bazýlarý atlantis bilgileri,kadim,antik bilgilerinin ileride doðrulanmasý,en önemli olaný bilinmez koruyucular,bu Türkler için önemli konudur Atatürkte bunu öngörmüþtü Mu uygarlýðýný araþtýrmýþtý,geçmiþte bize gelen ilginç yapýlar ve yapýlýþ durumlarý,sýrlarýný hala çözemiyoruz,çok var ben en sonuncundan baþlýyacaðým,mýsýr stefenksi oranýn altýndaki gizli belgeler,japonlar kapýyý buluyor ileriye girilmesine mýsýr hükümeti izin vermiyor,aklýma hemen bu dünyayý egemen güçlerin idare etmesi geri planda gizli bilinmezlik,kefeller vs belirtmiþtim,yeni bir kýtanýn emareleri,afrika kýtasýnda ilk belirtileri ortaya çýkýþý,karadeniz metan deposu,alaný devamlý daralýyor,devamlý celal þengörür bu konuya deðiniyor,en önemli olanýda 2025 yýlýnda þiddetli güneþ patlamalarý,geçmiþin en büyük patlamalarý,koruyucu kalkanýn görevi yapamamasý sistemin çökmesi,internet baþta elektriksel sistem çökmesi elektro manyetik alan bozulmasý vs,temennim hafif atlatýlmasý,ABD bu yönde çok çalýþýyor acelesi var gibi,en son web teleskobu olayý,bana göre geç kalýndý,çünkü dinsel çatýþmalar kazanç hýrsý etnik çatýþmalar vs bizi bilimde yavaþlattý,dinci emeviler bile zamanýnda bu yönde çok çalýþmýþtý o zamanlar simyacýlýk vardý,yine ortaya din savaþlarý giriyor emevi bilgisi avrupa reformlarýnda bilgi kaynaðý oluyor tabiki bazýlarý,çünkü emevi kütüphanesini þiddet yanlýsý hristiyan birliði yakýp yýkýyor,çünkü emeviler bilgeliklede üstündü eski bilgileri derleyip toplayýp kütüphaneye taþýmýþlardý,sanýrým içinde iskenderiye kütüphane bilgileride vardý,semerkant baðdatý es geçtim,baðdat kütüphanesinide cengizhanýn oðlu içine etmiþtir ömer dahil,ömerde kuranda olmayanlarý yakmýþtýr,bu konuya fazla deðinmeyeceðim,çünkü dinsel unsurlarý bu forumda afarozluyorlar,önceki forumdan kovulmuþtum ve sonuç ne oldu forum gümledi,çünkü geri planda gizli iþlerlen uðraþanlarý bilinmez güçleri kimse bilmiyor,ben bile hala bilmiyorum sadece baðlantým var o kadar,zaten ilerisi sýrdýr,zaten katmandu olayýný belirtmiþtim,dünyada bilinmez çok sýrlar vardýr,insan geniylen oynanarak insanlýðýn fazla ilerlemesine olanak verilmemiþtir,hani musayý tanrý sýnýyor onu belirtmiþtim,dünyada en kötü varlýk olayý tekrar belirtmeme gerek yok musa ÝNSAN demiþti sýnýfý geçmiþti,musa olayýnada inanmam,çünkü mýsýr kayýtlarýnda hiç yok,kadim antik bilgilerinden dine uyarlanmýþ bir bilgi,olayýn nerede geçtiðide belli deðil,mitolojik olaylar dinlere harmanlanmýþ,neyse,aþaðýdaki videoyu izleyin.bu sadece ufak kýsýmý

https://www.youtube.com/watch?v=lXW6HPkRscw

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Bir insan uzayda 371 gün geçirirse baþýna neler gelir?

Uluslararasý Uzay Ýstasyonu’ndaki (UUÝ) 371 günlük görevinden yeni dönen NASA astronotu Frank Rubio’nun kaslarý, beyni, hatta baðýrsaklarýndaki bakterileri bile deðiþmiþ olabilir

https://www.diken.com.tr/bir-insan-u...a-neler-gelir/

Demekki uzayda yaþam çok zor,dünya ile ayni konuma sahip bir gezegen bulmalýyýz,buda parmak izi gibi bir durum,çok çalýþmalýyýz.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Harari: Yapay zeka, insan zekasýndan milyonlarca kat hýzlý evrimleþecek

Tarihçi Yuval Noah Harari, çok hýzlý ilerleyecek yepyeni bir evrimsel sürecin baþýnda olduðumuzu, yapay zekanýn olanaklar kadar riskler ve belirsizlikler barýndýrdýðýný, bu tehditlerin üstesinden ancak iþbirliðiyle gelinebileceðini söyledi.

Bütün dünyada milyonlarca satan Sapiens kitabýyla ünlenen Harari, yapay zekanýn daha önceki tüm devrimlerden farklý olduðuna, tarihte ilk kez bir teknolojinin kendi kendine kararlar verebildiðine dikkat çekti. Ýnsanýn yarattýðý yapay zekanýn pek çok yönden insandan üstün olduðunu, insanlardan çok daha farklý þekilde düþünüp karar verebildiðini söyledi.

https://www.diken.com.tr/harari-yapa...-evrimlesecek/

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Zaman Diye Bir Þey Yok! James Webb Teleskobu Tüm Uzay Endüstrisini ÞOK ETTÝ!

https://www.youtube.com/watch?v=S2-sxNMzmOc

Ýlginç bir durum,bakalým bilim çalýþmalarý neler getirecek.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Fizikçiler Evrenin Yerel Olarak Gerçek Olmadýðýný Kanýtladý

https://www.youtube.com/watch?v=-sVTLnbi9jc&t=29s

En fazla dikkat çektiðim durum,bizim Holografik Evren topiðiylen uyumlu

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Devamlý belirtirim,sistem devamlý olarak bizi kayýt eder,ondan sistemden kaçýþ yoktur derim,ne yaparsan yap silemezsin,zaman gelecek herþey ortaya çýkacak.

Hepimiz birbirimize biyolojik olarak-dünyaya kimyasal olarak-evrene atomik olarak baðlýyýz-evrenin içindeyiz evrende bizim içimizde

Buna en belirli örnek video

https://www.youtube.com/watch?v=MkpTA0WvWfY

Sayfa 14/14 ÝlkÝlk ... 4121314

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •