Sayfa 11/548 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Doce yine 6000 atmış yatırım 12 bin cekmiş garanti 16 bin sonuc kagıt gitmiyor cep to cep yapıyorlar sanki bekleriz vaktimiz cok

2. 29 martta şirketin genel kurul toplantısı var.
    Gündem maddelerinden birisi: Şirket Esas Sözleşmesi çerçevesinde, Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu, Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili mevzuatın izin verdiği tutara kadar kar payı avansı verilmesi ile zaman ve koşullarının tespiti ile ilgili olarak Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi hususunun görüşülmesi ve onaya sunulması.
    Şirket 2015'te kar payı avansı dağıtmıştı.Önümüzdeki dönemde bunu tekrar yapacağını düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    29 martta şirketin genel kurul toplantısı var.
    Gündem maddelerinden birisi: Şirket Esas Sözleşmesi çerçevesinde, Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu, Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili mevzuatın izin verdiği tutara kadar kar payı avansı verilmesi ile zaman ve koşullarının tespiti ile ilgili olarak Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi hususunun görüşülmesi ve onaya sunulması.
    Şirket 2015'te kar payı avansı dağıtmıştı.Önümüzdeki dönemde bunu tekrar yapacağını düşünüyorum.
    bence hisse ihracı ile ilgili madde var o hepsinden önemli 2007 yılında deuchebanka 4 dolar bedelle hisse ihracı yapmışlardı bu satış opsiyonluydu ve sanırım 4 dolar+faiziyle ihraç ettikleri 22 milyon lotu geri aldılar.O dönemde hisse 6.30 civarlarını görmüştü dolarda tahminen 1550 tl civarıydı

4. Yapıkredi 7000 bin doce 2400 satmış ne kagıt sermaye kadar kar yap 2.85 te dolan su galip gelse bizim tahtaya bari adam indiriyor bindiriyor rus ruleti gibi bişey diyen de yok vakfn de 2 gün sattı sonra brüt geldi ilginç bizim borsa

5.  Alıntı Originally Posted by leon-kıng Yazıyı Oku
    Yapıkredi 7000 bin doce 2400 satmış ne kagıt sermaye kadar kar yap 2.85 te dolan su galip gelse bizim tahtaya bari adam indiriyor bindiriyor rus ruleti gibi bişey diyen de yok vakfn de 2 gün sattı sonra brüt geldi ilginç bizim borsa
    Takaslardan ziyade teknik ve temel analize bakmak gerekir.Çünkü takaslar yanıltıcı olabilir.Örnek bakınız bıyıklı yabancılar.Yabancı aracı kurum üzerinden alım satım yapan Türklere verilen isim.Neden böyle yapıyorlar kağıtta yabancı alım yapıyor süsü vermek için.Takaslarda her türlü posta bürünür bu kurtlar.
    Teknik analize göre DGZTE yükseliş kanalı içinde hareket ediyor.Devamını merak ediyorsanız twitterde DGZTE diye arama yapın karşınıza çıkar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

29 mart genel kurul öncesinde spekler harekete geçebilir desekte,,en önemli beklenti,,referandum öncesinde medyaya alacağı reklam gelirleri olur.Zira,her seçim öncesinde medyaya bir hareket çektiriyorlar.
    Daha 88 milyon kar ın karşılığını vermedi bile.

7. 25 yıldır borsa oynarım bu bilanço ile buralarda duran başka bir hisse görmedim...olacak iş değil...

Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    25 yıldır borsa oynarım bu bilanço ile buralarda duran başka bir hisse görmedim...olacak iş değil...
    var var,,trgyo da mikrop.zırnık koklatmıyor.

Sayfa 11/548 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •