Sayfa 239/548 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Dgztenin gayrimenkulleri değerlemesi dn son ne zamandı...bilen var mı?
    270 milyon değerlemedi bu yıl yapilmis bir gayrimenkul değeri değildir ...yeniden değerleme ile bu fiyat daha da yukarıda olacaktır...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

2. P.tesi seans saati yaklaştıkça heyecan ve adrenalin seviyesi artıyor galiba.Bence grubun gözü DOHOL'de olacak orada hareket devam ettiği müddetçe buraya yansıyabilir.DGZTE'de içinde barındırdığı değerlerle süprizlere gebe bir hisse.

3.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    P.tesi seans saati yaklaştıkça heyecan ve adrenalin seviyesi artıyor galiba.Bence grubun gözü DOHOL'de olacak orada hareket devam ettiği müddetçe buraya yansıyabilir.DGZTE'de içinde barındırdığı değerlerle süprizlere gebe bir hisse.
    gitmesin,yükselmesin,eğe totosu yiyorsa hep indir çıkar yapsın
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Dohol bu satistan en çok prim sağlayacak hisse. 2018 2. Çeyrek karı inanılmaz yuksek gelecek. Toplam satış fiyatı belli olduğu için hesap yapmak daha kolay orada.

5. Satiştan gelen para doholun kasasina girecek ama bir kerelik bir gelir....
    Dgzte el değiştirirse reklam ilan gelirleri en az 2 ye katlar ki sadece bu yillik karina 75 milyon ekler....olusan fk ya gore piyasa degeri en az 1.2 milyar olmasi demek...yani pay degeri en az 10 tl olur...işin icinde hakikaten katarlilar varsa daha da yuksek olabilir...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6. Ortaklar keyfinize bakın... DGZTE de,Cuma günü 3.91 den başlayarak, 3.80 lerden, beş on saniye sonra, 3.75 ve nihayet 3.71 den doldurdum

4.38 ortalama ile verdim bu aldıklarımı..Kimler sattıysa morarmıştır, umarım bu topkteki arkadaşlar değillerdir...

Elimdekiler duruyor, onları bu saatten sonra kimse alamaz, bu fiyatlardan... Haa 10-20 aralığı olursa bi bakarım, duruma...

DOHOL ve Hürriyet den bu denli emin değilim.... DOHOL özellikle DTV, kanal d ve d smart tan ciddi zarar yazabilir...Bunlara çok ciddi para yatırdı, şimdi kelepir satıyor gibi geldi bana, yıllardır zarar üzerine zarar yazıyor hepsi... Borçları desen ha kezaa...

Ayrıca, önümüzde koskocaman bir GSDHO örneği var, TEKSTİLBANK/ICBC örneği var... Dünyanın parası girdi, ayrıca 400-500 tr kar yazdı GSDHO da Ne oldu....bir ICBC ye bakın, 1.20 lerden 9 lara gitti, GSDHO O.80 lerde top çeviriyor, yıllardır...

Umarım bunun gibi olmaz, DOHOL da sürekli yukarı gider, ama bu hususta kafam karışık.... Piyasanın durumuna göre DOHOL ve HURGZ ı azaltabilir veya satabilirim, ammaaaa DGZTE ile nikah kıydım, uzun yıllar beraberim...Her düşüşte alıcıyım... Hem temeli sağlam, hem fiyatına göre en çok temettü veren hisse, hem basının % 33 ü onda, hem nakit, hem gayrimenkul, hem kira, hem reklam geliri zengini...

Arazisini bizzat bulup inceleyen, 700 km gidip yerinde inceleyerek MİPAZ ı 0.60 larda keşfeden, KLGYO nun potansiyelini 1.40 larda ortaya çıkaran ve keşfeden biri olarak, Yenİ kağıdım DGZTE....

VALLA kimseye önermiyorum, zira her düşüş bana yarar... Bu topikteki arkadaşlar zarar etmesin yeterki...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

7. Bur grup kağıtlarında heyecan bitmez adrenalin bitmez
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. Fiyet 4,65'i geçince spk kurallarına göre A grubuna mı geçecek Doğan gazete ?
    mevzuata hakim bir arkadaş bilgi verebilir mi?
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 239/548 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •