Sayfa 339/548 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. ilk haberi tekrar okudum da...

Şirketimiz'in aralarında Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş. ("Yaysat"), Doğan Gazetecilik A.Ş. (Posta, Fanatik), Doğan Haber Ajansı A.Ş., Doğan TV Holding A.Ş., DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. ("Kanal D" TV), Doruk Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. ("CNN Türk" TV), Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. ve Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. ("D Smart")'nin de bulunduğu, yazılı ve görsel medya bölümünde faaliyet gösteren doğrudan ve dolaylı bağlı ortaklıklarımızdan önemli bir kısmının sermayelerinde sahip olduğumuz paylarımızın tamamının satışı ve devri konusunda, 1.100.000.000$ (Birmilyaryüzmilyon Amerikan Doları) "işletme değeri"nden, ilgili finansal borçların indirim konusu yapılması suretiyle, 890.000.000$ (Sekizyüzdoksanmilyon Amerikan Doları) "hisse değeri" üzerinden, Demirören Holding A.Ş. ile görüşmelere başlanmıştır...

bu habere göre dgzte ve hurriyet teki sahip oldukları hisseleri satıyorlar....yani firma kökten satılıyor...inş. iyi bir fiyata gitmiştir....

2.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    ilk haberi tekrar okudum da...

Şirketimiz'in aralarında Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş. ("Yaysat"), Doğan Gazetecilik A.Ş. (Posta, Fanatik), Doğan Haber Ajansı A.Ş., Doğan TV Holding A.Ş., DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. ("Kanal D" TV), Doruk Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. ("CNN Türk" TV), Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. ve Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. ("D Smart")'nin de bulunduğu, yazılı ve görsel medya bölümünde faaliyet gösteren doğrudan ve dolaylı bağlı ortaklıklarımızdan önemli bir kısmının sermayelerinde sahip olduğumuz paylarımızın tamamının satışı ve devri konusunda, 1.100.000.000$ (Birmilyaryüzmilyon Amerikan Doları) "işletme değeri"nden, ilgili finansal borçların indirim konusu yapılması suretiyle, 890.000.000$ (Sekizyüzdoksanmilyon Amerikan Doları) "hisse değeri" üzerinden, Demirören Holding A.Ş. ile görüşmelere başlanmıştır...

bu habere göre dgzte ve hurriyet teki sahip oldukları hisseleri satıyorlar....yani firma kökten satılıyor...inş. iyi bir fiyata gitmiştir....

Bizde başından beri öyle anliyoruzda hissenin fiyatı pd/dd 0.80 leri geçmeyince alternatif senaryolar ürettik. Yoksa açıklama net pay satışı diyor. Satis açıklamasi öyle yada böyle gelecek. Denildigi gibi Şirket tamamen satildiysa tüm bu strese ve sabrımıza degecek. Ptesiye kadar bekletmesede haftasonu şenlik olsa.

3.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Bizde başından beri öyle anliyoruzda hissenin fiyatı pd/dd 0.80 leri geçmeyince alternatif senaryolar ürettik. Yoksa açıklama net pay satışı diyor. Satis açıklamasi öyle yada böyle gelecek. Denildigi gibi Şirket tamamen satildiysa tüm bu strese ve sabrımıza degecek. Ptesiye kadar bekletmesede haftasonu şenlik olsa.
    adam veda konuşması yaptı ama resmi açıklama yok...nasıl bir cüret bu??
    ky yi kimse bi yerine takmıyor...
    ama ben taktım bunları 1 k lotumu hiç satmayacam kottan çıksalar bile...

4. Aydın Doğan, Doğan Medya'ya veda etti
    İstanbul/DHA06.04.2018 - 18:47 | Son Güncelleme: 06.04.2018 - 19:15
    Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Hürriyet ve Doğan Medya'ya veda etti.
    Aydın Doğan, Doğan Medyaya veda etti
    PAYLAŞ
    Flip
    Yorum yazA
    Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın
    Aydın Doğanın vedasında karelerAydın Doğanın vedasında karelerAydın Doğanın vedasında karelerAydın Doğanın vedasında kareler
    Aydın Doğan ilk olarak Posta Gazetesi, Fanatik Gazetesi ve Medyanet'in bulunduğu Trump Towers'a gitti.

Aydın Doğan'ın yanında kızları, Aydın Doğan Vakfı ve Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Doğan Holding Yönetim Kurulu üyesi Vuslat Doğan Sabancı da yer aldı.

ÇALIŞANLAR ALKIŞLARLA KARŞILADI

Doğan, çalışanlar tarafından Trump Towers girişinde alkışlarla karşılandı.

Aydın Doğan kendisini dışarıda bekleyen çalışanlara sarılarak tek tek tokalaştı. Dışarıdaki karşılama töreninin ardından Aydın Doğan, Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rıfat Ababay, Fanatik Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Necil Ülgen ve gazete çalışanlarıyla sohbet etti. Aydın Doğan kısa bir konuşma yaptı.

"Bu meslekte 40 yıl gazete sahipliği yapan tek kişi herhalde tek kişi benim" diyen Aydın Doğan, "Yoruldum. Gönlümüzle, kendi rızamızla, hiç bir baskı altında kalmadan sizlerden ayrılıyorum" diye konuştu. Konuşmaların ardından Aydın Doğan çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

İKİNCİ DURAĞI HÜRRİYET OLDU

Aydın Doğan daha sonra Doğan Haber Ajansı, Hürriyet Gazetesi ve Hürriyet Daily News'in bulunduğu Bağcılar'daki Hürriyet Dünyası binasına geçti. Aydın Doğan çalışanlar tarafından karşılandı.

Burada düzenlenen törende Aydın Doğan Vakfı ve Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Doğan Holding Yönetim Kurulu üyesi Vuslat Doğan Sabancı ve Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ da yer aldı.

Törende konuşan Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila "İş ve medya sektörünün iki köklü ailesinin aldığı bu kararın her iki aileye ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Ertuğrul Özkök, "Aydın Bey, adalet ve merhamet arasında hep o dengeleri çok hassas bir şekilde kuran patron olarak bize her gün dersler verdi" diye konuştu.

Veda töreninde Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Çağlar Göğüş ve gazetenin yazarları Sedat Ergin, Doğan Hızlan ve Ahmet Hakan da konuştu.

"GEMİYİ BATIRMAMAK İÇİN ÇOK ÇİLE ÇEKTİM"

Aydın Doğan ise konuşmasına kuruma emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. Aydın Doğan, Demirören ailesiyle önümüzdeki günlerde bir araya gelerek devir töreni gerçekleştirileceğini kaydetti.

Aydın Doğan, "40 yılda dalgalarla boğuştum, gemiyi batırmamak için çok çile çektim. Gemiyi limana salimen getirmek için uğraştım ve gemi, Türk basınının amiral gemisi olarak salimen limana ulaşmıştı. Hürriyet'ten ayrılırken üzülüyorum ama onurlu bir şekilde gelenlerin de devam ettirmesini diliyorum" dedi.

Bütün çalışanlara teşekkür eden Aydın Doğan, hakkını helal ettiğini belirterek helallik istedi. Doğan çalışanların alkışları arasında Hürriyet gazetesi binasından ayrılarak Kanal D ve CNN Türk'ün bulunduğu Doğan Medya Center'e geçti.

Buradaki törende de konuşan Aydın Doğan, "Arkadaşlar, bu arkamdaki tabloda 'biz sizi çok sevdik' diye yazıyorsunuz. İnanın ben sizi daha çok sevdim. Çok candan, çok içten sevdim" dedi.

Aydın Doğan son olarak Hürriyet binası önünde çalışanlarla toplu fotoğraf çektirdi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ay...-etti-40797098

Hayırlı olsun 3 dk önce haber HÜRRİYETTEDE çıktı

kapta hala tık yok

inşallah pztesi sabah verirler haberide haftasonu iş soğumaz pazartesiye kadar...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

KAP: DOHOL [DGZTE HURGZ ] DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. Finansal Duran Varlık Satışı

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/674710

Yönetim
    Kurulumuz'un 06.04.2018 tarih ve 2018/14 sayılı toplantısında;

Doğrudan bağlı ortaklığımız, Doğan Gazetecilik
    A.Ş.'
    nin tamamı ödenmiş 105.000.000 Türk Lirası çıkarılmış sermayesini temsil
    eden, beheri 1 Türk Lirası itibari değerli, tamamı hamiline yazılı ve Merkezi
    Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde kaydileşmiş bulunan 105.000.000 adet payda
    -Sözleşme bağlamında iktisap edeceğimiz ilave paylar ile birlikte- sahip
    olduğumuz 97.723.878,03 adet ve Doğan Gazetecilik A.Ş.'nin çıkarılmış
    sermayesinin % 93,0704'ünü temsil eden payların
    ,

Doğrudan bağlı ortaklığımız, Hürriyet Gazetecilik ve
    Matbaacılık A.Ş.'nin tamamı ödenmiş 552.000.000 Türk Lirası çıkarılmış
    sermayesini temsil eden, beheri 1 Türk Lirası itibari değerli, tamamı nama
    yazılı ve Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde kaydileşmiş bulunan 552.000.000
    adet payda sahip olduğumuz -Sözleşme bağlamında iktisap edeceğimiz ilave paylar
    ile birlikte-428.732.788,05 adet ve Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık
    A.Ş.'nin çıkarılmış sermayesinin % 77,6690'ını temsil eden payların,

Doğrudan bağlı ortaklığımız, Doğan TV Holding
    A.Ş.'nin tamamı ödenmiş 2.080.593.391 Türk Lirası sermayesini temsil eden,
    beheri 1 Türk Lirası itibari değerli, tamamı nama yazılı ve pay senedine
    bağlanmış 2.080.593.391 adet payda sahip olduğumuz -Sözleşme bağlamında iktisap
    edeceğimiz ilave paylar ile birlikte- 2.080.593.391 adet ve Doğan TV Holding
    A.Ş.'nin tamamı ödenmiş sermayesinin % 100,00'ünü temsil eden payların,

Doğrudan bağlı ortaklığımız, Doğan Haber Ajansı A.Ş.'nin
    tamamı ödenmiş 11.800.000 Türk Lirası sermayesini temsil eden, beheri 1 Kuruş
    itibari değerli, tamamı nama yazılı ve pay senedine bağlanmış 1.180.000.000
    adet payda sahip olduğumuz 1.179.978.707 adet ve Doğan Haber Ajansı A.Ş.'nin
    tamamı ödenmiş sermayesinin % 99,9982'sini temsil eden payların,

Doğrudan bağlı ortaklığımız Doğan Dağıtım Satış
    Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş.'nin, tamamı
    ödenmiş 15.000.000 Türk Lirası sermayesini temsil eden, beheri 1 Türk Lirası
    itibari değerli, tamamı nama yazılı ve pay senedine bağlanmış 15.000.000 adet
    payda sahip olduğumuz 15.000.000 adet ve Doğan Dağıtım Satış Pazarlama
    Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş.'nin tamamı ödenmiş
    sermayesinin % 100,00'ünü temsil eden payların,

Doğrudan bağlı ortaklığımız Doğan İnternet
    Yayıncılığı ve Yatırım A.Ş.'nin tamamı ödenmiş 4.400.000 Türk Lirası
    sermayesini temsil eden, beheri 1 Türk Lirası itibari değerli, tamamı nama
    yazılı ve pay senedine bağlanmış 4.400.000 adet payda sahip olduğumuz -Sözleşme
    bağlamında iktisap edeceğimiz ilave paylar ile birlikte- 4.400.000 adet ve
    Doğan İnternet Yayıncılığı ve Yatırım A.Ş.'nin tamamı ödenmiş sermayesinin %
    100,00'ünü temsil eden payların,

Doğrudan bağlı ortaklığımız Doğan Media International
    GmbH'ın tamamı ödenmiş 97.000.000 Avro sermayesini temsil eden, beheri 1 Avro
    itibari değerli, 97.000.000 adet payda sahip olduğumuz 55.851.651 adet ve Doğan
    Media International GmbH'ın tamamı ödenmiş sermayesinin % 57,5790'ını temsil
    eden payların,

Dolaylı bağlı ortaklığımız Mozaik İletişim
    Hizmetleri A.Ş.'nin tamamı ödenmiş 440.000.000 Türk Lirası sermayesini temsil
    eden, beheri 1 Türk Lirası itibari değerli, tamamı nama yazılı ve pay senedine
    bağlanmış 440.000.000 adet payda "doğrudan" sahip olduğumuz 5.049.342 adet ve
    Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin tamamı ödenmiş sermayesinin % 1,1476'sını
    temsil eden payların,

Demirören Medya Yatırımları
    Ticaret A.Ş. ile yapılan pazarlıklar neticesinde;

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Doğan Gazetecilik A.Ş.'deki
    paylarımızın tamamının 132.000.000,00 Amerikan Doları,

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Hürriyet Gazetecilik ve
    Matbaacılık A.Ş.'deki paylarımızın tamamının 155.000.000,00 Amerikan Doları,

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Doğan TV Holding A.Ş.'deki
    paylarımızın tamamının 599.674.050,30 Amerikan Doları,

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Doğan Haber Ajansı A.Ş.'deki
    paylarımızın tamamının 5.000.000,00 Amerikan Doları,

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Doğan Dağıtım Satış
    Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş.'deki
    paylarımızın tamamının 7.000.000,00 Amerikan Doları,

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Doğan İnternet Yayıncılığı
    ve Yatırım A.Ş.'deki paylarımızın tamamının 12.751.210,73 Amerikan Doları,

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Doğan Media International
    GmbH'daki paylarımızın tamamının 4.042.004,10 Amerikan Doları,

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Mozaik İletişim Hizmetleri
    A.Ş.'deki paylarımızın tamamının 532.734,87 Amerikan Doları,

olmak üzere, toplam 916.000.000 Amerikan
    Doları satış bedeli ("Satış Bedeli") üzerinden nakden ve peşin olarak
    satılmasına; bu amaçla Hisse Satış Sözleşmesi ("Sözleşme")'nin imzalanmasına;
    Satış Bedeli'nden daha önce Şirketimiz'e ödenen 50.000.000 (Elli milyon)
    Amerikan Doları tutarındaki kaporanın tenzili ve Sözleşme'nin imzasıyla
    eşzamanlı olarak Satış Bedeli'nin 228.000.000 (İkiyüz yirmisekiz milyon)
    Amerikan Doları kısmının nakden, 26.000.000 (Yirmialtı milyon) Amerikan Doları
    kısmının Doğan TV Holding A.Ş.'de Commerz Film GmbH'a ait ve Doğan TV Holding
    A.Ş. sermayesinin % 6,68'ini temsil eden, ilave kontrol sağlamayan 138.999.811
    adet pay senedinin Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş.'ye teslimi ile ve
    kalan 612.000.000 (Altıyüz oniki milyon) Amerikan Doları tutarındaki bakiyenin
    de "Kapanış" koşullarının sağlanması ile birlikte blokajın çözülerek serbest
    kalması suretiyle Şirketimiz'e nakden ve/veya peşin olarak ödenmesine; ilgili
    resmi kurumlardan gerekli yasal izinlerin alınmasına ve Sözleşme'de belirlenen
    tüm "Kapanış"a ilişkin Ön Şartlar'ın gerçekleşmesi şartlarına bağlı olarak
    Sözleşme kapsamındaki hisse senetlerinin Demirören Medya Yatırımları Ticaret
    A.Ş.'ne satış ve devrine onay verilmesine; hisse satış ve devir işleminin ancak
    bu şekilde hukuken geçerli olacağının kabulüne,

Ayrıca,
    104.0 frekansından yayın yapan "Radyo D"nin ve 92.5 frekansından yayın yapan "CNN Türk Radyo"nun,
    yayın lisans haklarının Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş.'ye 3.000.000 (Üç milyon)
    Amerikan Doları bedel üzerinden satışı ve devri konusunda, Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş.'ye "alım" hakkı opsiyonu,
    Şirketimiz'e ise "satma hakkı" opsiyonu tanınmasına, karar vermiştir.

Yukarıda detayları verilen "Finansal Duran Varlık" satışı ve
    devri işlemlerinin toplam tutarı olan 916.000.000 Amerikan Doları (06.04.2018
    tarihinde saat 15:30'da belirlenen gösterge niteliğindeki TCMB Döviz Alış Kuru
    olan USD/TRY 4,0527'ye göre 3.712.273.200 Türk Lirası)'nın, Sermaye Piyasası
    Kurulu'nun II-23.1 "Önemli Nitelikteki İşlemlere ilişkin Ortak Esaslar ve
    Ayrılma Hakkı Tebliği (SPK II-23.1 Tebliği)'nin, "Önemlilik kriteri"
    başlığını taşıyan 6'ncı maddesinin 1'inci fıkrasının (b) bendi hükmünde
    düzenlendiği üzere; mezkur "Finansal Duran Varlık" satış ve devir işlemine
    ilişkin Yönetim Kurulu Karar tarihi olan 6 Nisan 2018 (bugün)'den önceki altı
    aylık günlük düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması baz
    alınarak hesaplanan Şirketimiz değerine (2.327.412.985,21 Türk Lirası) oranının,
    %50 oranının üstünde kalması nedeniyle, mezkur "Finansal Duran Varlık" satışı
    ve devir işlemleri birlikte bir bütün olarak, SPK II-23.1 Tebliği kapsamında
    "önemli nitelikteki işlem" olarak değerlendirilmektedir. Bu itibarla,
    Sermaye Piyasası Mevzuatı kapsamında "önemli nitelikteki işlem" olarak
    nitelenen söz konusu "Finansal Duran Varlık" satışı ve devir işlemi ayrıca en
    kısa sürede tüm pay sahiplerimizin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek olağanüstü genel
    kurulumuzda pay sahiplerimizin onayına sunulacaktır.

Diğer taraftan Şirketimiz'in, yazılı ve görsel
    medya bölümünde faaliyet gösteren ve aşağıda bir listesi bulunan şirketlerde,
    doğrudan veya dolaylı bağlı ortaklıklarımız vasıtasıyla sahip olduğu şirket
    paylarının da mezkur Hisse Satış Sözleşmesi kapsamında ve Hisse Satış
    Sözleşmesi'nde düzenlendiği şekliyle "Kapanış"a kadar Şirketimiz tarafından
    devir alınması ile ilgili çalışmalara başlanılmasına; bu itibarla özetle;

<!--[if !supportLists]-->- <!--[endif]-->Doğrudan bağlı ortaklığımız
    Doğan Gazetecilik A.Ş.'nin, Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de
    sahip olduğu 20.000.000 adet ve Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı
    A.Ş.'nin çıkarılmış sermayesinin % 25,00'ini temsil eden payların,

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'nin, Doruk Faktoring A.Ş.'de sahip
    olduğu 2.044.076 adet ve Doruk Faktoring A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin %
    5,11'ini temsil eden payların,

- Doğrudan bağlı ortaklığımız
    Doğan Gazetecilik A.Ş.'nin, Doruk Faktoring A.Ş.'de sahip olduğu 164 adet ve
    Doruk Faktoring A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin % 0,00041'ini temsil eden
    payların,

Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri
    A.Ş.'nin, Doruk Faktoring A.Ş.'de sahip olduğu 50 adet ve Doruk Faktoring
    A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin % 0,000125'ini temsil eden payların,

Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri
    A.Ş.'nin, Dergi Pazarlama Planlama ve Ticaret A.Ş.'de sahip olduğu, 7.840 adet
    ve Dergi Pazarlama Planlama ve Ticaret A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin %
    56,00'ını temsil eden payların,

Doğan TV Holding A.Ş.'nin, Doğan Müzik Yapım ve Ticaret A.Ş.'de sahip olduğu
    13.619.837 adet ve Doğan Müzik Yapım ve Ticaret A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin %
    100'ünü temsil eden payların,

Doğan TV Holding A.Ş.'nin, Doğan Media International S.A.'de sahip olduğu
    4.061.416 adet ve Doğan Media International S.A.'nin ödenmiş sermayesinin %
    99,99'unu temsil eden payların,

Doğan TV Holding A.Ş.'nin, Rapsodi Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş.'de sahip
    olduğu 1.880.000 adet ve Rapsodi Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş.'nin
    ödenmiş sermayesinin % 100,00'ünü temsil eden payların,

- Dolaylı bağlı ortaklığımız
    DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş.'nin, Blu TV İletişim ve Digital Yayın
    Hizmetleri A.Ş.'de sahip olduğu 3.564.750 adet ve Blu TV İletişim ve Digital
    Yayın Hizmetleri A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin % 49,00'unu temsil eden
    payların,

- Dolaylı bağlı ortaklığımız
    Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin, Blu TV İletişim ve Digital Yayın
    Hizmetleri A.Ş.'de sahip olduğu 3.710.250 adet ve Blu TV İletişim ve Digital
    Yayın Hizmetleri A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin % 51,00'ini temsil eden
    payların,

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.'nin, Glokal Dijital Hizmetler
    Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'de sahip olduğu 10.274.042,93 adet ve Glokal Dijital
    Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin ödenmiş sermayesinin % 92,00'sini
    temsil eden payların,

Doğan TV Holding A.Ş.'nin, D Yapım Reklamcılık ve Dağıtım A.Ş.'de sahip olduğu
    525.389.566 adet ve D Yapım Reklamcılık ve Dağıtım A.Ş.'nin ödenmiş
    sermayesinin % 100'ünü temsil eden payların,

Şirketimiz'e ve
    Şirketimiz'in doğrudan veya dolaylı bağlı ortaklıklarına devri konusunda
    çalışmalara başlanılmasına ve bu hususta yönetimin yetkili kılınmasına karar
    verilmiştir.

6. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Hisse satış fiyatı 1.35074 USD

5.45 gibi bir rakam

Hayırlı olsun

8.  Alıntı Originally Posted by 319 Yazıyı Oku
    Hisse satış fiyatı 1.35074 USD

5.45 gibi bir rakam

Hayırlı olsun
    Peki çağrı bu fiyattan olacakmı

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 339/548 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri