Sayfa 43/548 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 337 - 344 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Yok hocam yola devam ederken sizde olsaydiniz. 2.9 altina dusmediyse buradaki 3 kisinin ugrasi coktur. Saglam tutuk kagidi. Ben bugunde aldim 2.96 daha yolumuz acik. 4 beklemeye devam. Hurriyet cepesinde olumlu bir haber olmasa bu denli gitmezdi. Umarim bekledigime deger. Hepimizin

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hurgz giderken 1.10 11 di sanirim 3.00 3.03 ben kaldirdim 13 bin lot aldim test etmek icin 08 den aldiklarimi bastim.
    Devre kesici yemesi seans sonuna dogru cok buyuk talihsizlikti bakalim be yapacaklar 3.15 altina duserse veririm 3.30 ustune atarsa tutarim.
    Herkese bol sanslar ve iyi bayramlar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bayramınız Kutlu Olsun.......
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Defter değerinin altında işlem gören hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Eğer hürriyet satılacaksa posta ve fanatikde satılacak dedikodusu çıkan varlık gurubundadır.Hürrriyet bu sebeple yükseliyorsa DGZTE nin yükselmemesi mantıksızdır.Posta fanatik gazetesi DGZTE varlıklarındandır.

6.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Eğer hürriyet satılacaksa posta ve fanatikde satılacak dedikodusu çıkan varlık gurubundadır.Hürrriyet bu sebeple yükseliyorsa DGZTE nin yükselmemesi mantıksızdır.Posta fanatik gazetesi DGZTE varlıklarındandır.
    posta ve fanatik hürriyetin 1/10 u etmez

7.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    posta ve fanatik hürriyetin 1/10 u etmez
    Sen hangi dunyada yasiyorsun. Posta turkiyenin en cok satilan 2. Gazetesi ve hurriyetle aralarinda cok az traj farki var. 2 fanatik le birlikte trajda fark atiyor hurriyete. esas faliyet karina bakarsan dgzte nin para kazandigini unutma. Ozkaynaklari erimis hurriyete unutmaki en son birlesmede onay gelseydi 5hurriyet =1dgzte yaptigini bilirdin simdiki rasyonlarla emin ol bu rakam 6 hurriyetten fazladir.

8.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Sen hangi dunyada yasiyorsun. Posta turkiyenin en cok satilan 2. Gazetesi ve hurriyetle aralarinda cok az traj farki var. 2 fanatik le birlikte trajda fark atiyor hurriyete. esas faliyet karina bakarsan dgzte nin para kazandigini unutma. Ozkaynaklari erimis hurriyete unutmaki en son birlesmede onay gelseydi 5hurriyet =1dgzte yaptigini bilirdin simdiki rasyonlarla emin ol bu rakam 6 hurriyetten fazladir.

Arkadas google lamis muhtemelen finansal okur yazarlik onemli.2 seans o 160 bin yazan arkadastan show bekliyorum isyatirim muhtemelen.zaten bugun de gitmezse kafasina cakarim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 43/548 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •