Sayfa 450/548 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Ben de SPK'ya şimdi gerekli şikayet başvurusunu yaptım. Konu kısmında "şirketler hakkında" seçeneğini seçtim. Kimse üşenmeden şikayet başvurusunu yapsın lütfen. Herkes üzerine düşeni yaparsa daha hızlı ve istediğimiz şekilde çözüm elde ederiz.

2. borsa hakkında, şirket denetimi, şirket hakkında, şirket finansal tablosu, spk düzenlemesi, spk kurumları v.s gibi konulardan hangisi seçilecek?

3. teşekkürler.. başvuru içeriğine ne yazdınız?

4.  Alıntı Originally Posted by karamsar Yazıyı Oku
    Ben de SPK'ya şimdi gerekli şikayet başvurusunu yaptım. Konu kısmında "şirketler hakkında" seçeneğini seçtim. Kimse üşenmeden şikayet başvurusunu yapsın lütfen. Herkes üzerine düşeni yaparsa daha hızlı ve istediğimiz şekilde çözüm elde ederiz.
    başvuru içeriğine ne yazdınız

5. başvuru içeriğine doğan gazetecilik yazsam olur mu? yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by veliguzel3333 Yazıyı Oku
    başvuru içeriğine ne yazdınız
    Benim yazdığım şikayet başvurusu bu. Ayrıca CİMER'e gönderdim.

KONU: Doğan Gazetecilik Zorunlu Pay Alımı Hakkında

Doğan Gazetecilik A.Ş.'nin Demirören Medya tarafından satın alınması işlemi (çağrıya konu işlem) 16.05.2018 tarihinde tamamlandı. Mevzuat gereği zorunlu pay alım teklifinde de bu tarihteki TCMB döviz alış kurunun esas alınması zorunluluk. Buna rağmen Demirören Medya pay alım fiyatı hesaplamasında 22.03.2018 tarihli TCMB döviz alış kurunun (görüşmelere başlandığının açıklandığı tarih) kullanılması talebi ile bugün SPK'ya başvurduğunu açıklayarak, yatırımcıları gereksiz yere panikleterek, bilerek ve isteyerek yanıltıcı haber (başvuru) yoluyla pay fiyatları etkilemeye çalışmaktadır. Bu grubun doğrudan ve dolaylı olarak yaptığı tüm işlemler incelenmelidir.

Ayrıca bu yapılan açıkça hukuksuz başvuru esasen SPK’nın itibarına büyük zarar vermektedir. Böylesine hukuksuz bir talebin bırakın kabul görmesini, yapılabilmiş olması bile sermaye piyasalarına ve SPK’ya duyulan güvene yönelik açıkça saldırıdır. Kurul’un böylesine bir durum karşısında Kanunun kendisine verdiği görev doğrultusunda ivedilikle toplanarak bu hukuksuz başvuruya gereken cevabı vermelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by veliguzel3333 Yazıyı Oku
    başvuru içeriğine doğan gazetecilik yazsam olur mu? yatırım tavsiyesi değildir
    olur tabi..

8. Şikayetimi yaptım gönderdim... 3 Krş için yaşanan rezilliğe bakarmısınız?

Burada ki insanlar gazete alıyor, TV izliyor, tüpgaz alıyor, benzin mazot alıyor vsvsvs..

Milayarlarca dolarlık şirketi olanların toplam 1 milyon dolara tenezzül etmesini, 3 Krş para için göz diken bu zihniyeti protesto ediyorum, ve bundan sonra bunu uygulayacağım...
    Son düzenleme : Küçük Çiftçi; 24-05-2018 saat: 13:53.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 450/548 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •