Sayfa 492/548 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Hurgz da muadifiyet kabul edilecek olsa çoktan spk karar verirdi.Amaçları süreci uzatıp insanları bıktırmak.Acaba beklersek dolar düşer mi dediler.Demirören parayı bankaya mevduata atmış bekliyordur.

2. Değerli hakim ortağımız Demirören ile dolar kuru 5.25 olunca vedalaşacağız gibi... Gidişat oraya doğru gidiyor...Dolar arttıkça, önce 5 leri, sonra 6 ları ve nihayet Ağustos'la beraber 7 leri geçtik...

Kaç aydır taşıyoruz...Allahım çoluk çocuğumuzun kul hakkını yedirmeyecek inşallah...

"Çağrının başladığı günün bir önceki gününe ait MB DOLAR ALIŞ KURU" ile devir gününe ait kurdan hangisi yüksek ise.....

YASAL ZORUNLULUK dan kaçış yok... Yasa, tebliğ o kadar açık ki...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bülten çıkmış yine birşey yok

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Serve onay almış spk başvuru tarihi 22 mayıs esas sözleşme degişikliği bu kadar sürüyorsa çok bekleriz

4. Bu arada Libor faizimiz işliyor mu?

Konunun uzmanı olan var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bu arada Libor faizimiz işliyor mu?

Konunun uzmanı olan var mı?
    16 temmuz itibariyle işlemeye başladı ama cok birşey farketmiyor benim hesaplamama göre 100 bin tl ye günlük 11 tl civarı yapıyor.

6. Spk twitter hesabının altına yorum yazabilirsiniz. Her hafta bülten yayınlanınca twitter dan da yayinliyor spk. Çok az yorum yazan var bu sebeple yazdıklarımız mutlaka okunur diye düşünüyorum. Bir şey olmasa bile en azindan sesimizi duyurmuş oluruz.

7. hürriyetten gına geldi ekip olarak çekildik karlı bir şekil de dgzt yüzümüzü güldürür umarım

8. Bu Ne yaaa...

SPK yı arıyorum, "sözlü yanıt verilmiyor" diyorlar... Kimseye ulaşamıyoruz...

Şirketi arıyoruz, zar zor Yatırımcı İlişkileri Yetkilisine ulaşıyoruz, kem küm ...

Geçen Mehmet Soysal ı aradım, sekreterine ancak ulaşabildim, "Şirket ortağıyız, çağrı Süreci ile ilgili yapıcı, iyi niyetli bir görüşme yapmak, sorunlarımızı bir ortağı olarak anlatmak istiyorum" dedim... Çok yoğunmuş... Tlf ü bıraktım, müsait olunca ararsanız sevinirim, dedim... 15 gün oldu, tık yok...

Cimere, Bimere şuna buna derken heryere YAZILI MÜRACAAT yapıldı, 75 gündür cevap yok, yok, yoooook...

Her SPK BÜLTENİNİ umutla açıyoruz...Hayal kırıklığı... Yine yok, yine yok, yine yoooook..

Yeter yahuuuu... Aracı kurum kredi faizleri %30 lara dayandı.. Aylık %2.5...Kredili taşınan kısma %10 a yakın faiz ödendi, bundan sonra daha Ne kadar maliyet şişireceğiz, muallak... bekle babam bekle...

Üzerine birde, SPK tebliği uygulamaz, 5.30 ü kabul eder, temettüyü "satan hakim ortak Doğan almadı, bu nedenle sizin çağrı fiyatından 29 kuruş düşülecek" der mi?

Ülkede hak, hukuk, adalet varsa diyemez...Derse bi daha hisse alırsam namertim...Yeter yahu ... yasa 60 gün içinde çağrı başlamalı zorunda deeee, 75 gün geçsin, daha müracaata cevap verme...

Sayfa 492/548 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •