Sayfa 493/548 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bu Ne yaaa...

SPK yı arıyorum, "sözlü yanıt verilmiyor" diyorlar... Kimseye ulaşamıyoruz...

Şirketi arıyoruz, zar zor Yatırımcı İlişkileri Yetkilisine ulaşıyoruz, kem küm ...

Geçen Mehmet Soysal ı aradım, sekreterine ancak ulaşabildim, "Şirket ortağıyız, çağrı Süreci ile ilgili yapıcı, iyi niyetli bir görüşme yapmak, sorunlarımızı bir ortağı olarak anlatmak istiyorum" dedim... Çok yoğunmuş... Tlf ü bıraktım, müsait olunca ararsanız sevinirim, dedim... 15 gün oldu, tık yok...

Cimere, Bimere şuna buna derken heryere YAZILI MÜRACAAT yapıldı, 75 gündür cevap yok, yok, yoooook...

Her SPK BÜLTENİNİ umutla açıyoruz...Hayal kırıklığı... Yine yok, yine yok, yine yoooook..

Yeter yahuuuu... Aracı kurum kredi faizleri %30 lara dayandı.. Aylık %2.5...Kredili taşınan kısma %10 a yakın faiz ödendi, bundan sonra daha Ne kadar maliyet şişireceğiz, muallak... bekle babam bekle...

Üzerine birde, SPK tebliği uygulamaz, 5.30 ü kabul eder, temettüyü "satan hakim ortak Doğan almadı, bu nedenle sizin çağrı fiyatından 29 kuruş düşülecek" der mi?

Ülkede hak, hukuk, adalet varsa diyemez...Derse bi daha hisse alırsam namertim...Yeter yahu ... yasa 60 gün içinde çağrı başlamalı zorunda deeee, 75 gün geçsin, daha müracaata cevap verme...
    Aynı yolları bende denedim ama farklı birşey yok maalesef. Sabretmekten başka çare yok şuan için.
    Sabır acıdır meyvesi tatlıdır deyimini boşa söylememişler.
    Haftasonunda ki gelismelerden sonra p.tesi dolar kuru yine yukarı yapacak gibi. Süreç uzadıkça çağrı fiyatı artiyor.
    Spk nin 22 mart tarihli dolar kurunu kabul ederek çağrı fiyatıni 5.30 belirlemesi imkansız. Tebligde ki madde o kadar acik ki hiç kiviracak yanı yok. Bunu yaparlarsa spk ya ve kurumlara olan güven sıfıra iner.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 13 temmuz spk yazdım 24 gün oldu cevap gelmedi daha

3. Bu saatten sonra spkdan uzun süre daha bir şey çıkmaz sanırım,bu kurla iyice batak Demirören.

4. 5.30 X 1.35 = Kaç ediyor, eyyy değerli hakim ortağımız, eyyy küçük yatırımcıları korumak için Anayasamızın yetkili kıldığı SPK...

Aydın Doğan ve ailesine ödenen 1.35 dolar bizimde hakkımız, çoluk çocuğumuzun kul hakkı ve bunu istiyoruz...

5. Tüpcünün eline en az 7 tl den verecez bu gidişle.

6. Kardeşim satmayacağız boşa tutmayın burda salak salak ,yarın haber düşerse 7den alırsınız.

7. 6 aylık kar tahminleriniz nedir. Benim 38 milyon bakalım tutatac mı

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP: DGZTE [ ] DEMİRÖREN GAZETECİLİK A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/701649
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...651a2cce024498

Net Dönem Karı veya Zararı 25.208.534

Sayfa 493/548 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz