Sayfa 532/548 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by ecesu Yazıyı Oku
    2.20 maliyetli malları bu piyasada 8.82 ya vermeme vesile olan başta a.d ve demirören grubuna çoooook teşekkürler. Bazı arkadaşlar ya çok aç gözlü yada nankör.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi sabır varmış sizde. Ne kadar süredir tutuyorsunuz bilmiyorum ama bu karı hiçbir yatırım aracı vermezdi bu zamanda.

Tebrik ederim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bu konuyu aracı kuruma sordum cuma günü yanıt verecekler.(mantıken temettü alanlar iade alacaklar veya şirketten talep edilebilir ama kesin değil,neticeyi paylaşırım)
    Temettünün fiyattan düşülmesi zaten dayanaksız birde iki defa vergi vermiş olduk sanki. Bir temettü dağıtımında bir de şimdi.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    İyi sabır varmış sizde. Ne kadar süredir tutuyorsunuz bilmiyorum ama bu karı hiçbir yatırım aracı vermezdi bu zamanda.

Tebrik ederim.

Yaklaşık 2 sene oldu. Genelde pek fazla aksat yapmam. İnandığım güvendiğim tahtayı uzun süre taşırım.

Alıntı Originally Posted by ecesu Yazıyı Oku
    Yaklaşık 2 sene oldu. Genelde pek fazla al-sat yapmam. İnandığım güvendiğim tahtayı uzun süre taşırım.

Ben 18.12.2013 yılından beri bu hissedeyim,temettülerden dolayı maliyetim oldukça düşük.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ben 18.12.2013 yılından beri bu hissedeyim,temettülerden dolayı maliyetim oldukça düşük.

YTD
    Helal olsun size biz evlilik yıldönümlerini unutuyoruz. Siz maaşallah aldığınız kağıdı tarihini hatırlıyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Temettünün fiyattan düşülmesi zaten dayanaksız birde iki defa vergi vermiş olduk sanki. Bir temettü dağıtımında bir de şimdi.

Şirket verdiği temettünün tamamını kayıtlarında gider gösterdi.(29.19)bizim adımıza da stopajı ödedi.
    Bizden geri alınca temettüyü gelir göstermesi lazım, bizimde vergi dairesinden vergi iadesi almamız lazım, muhasebe sistemi böyle olmasını gerektirir. (mantıken)
    Cuma günü bu farkı da gözetip tahtayı yükseltirse itirazım olmaz.

YTD

Alıntı Originally Posted by ecesu Yazıyı Oku
    Helal olsun size biz evlilik yıldönümlerini unutuyoruz. Siz maaşallah aldığınız kağıdı tarihini hatırlıyorsunuz.

Her hisseye cari hesap tutarım.(tl ve dolar olarak)
    Para kasaya girince bilançomu kapatırım.

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Şirket temettünün tamamını gider gösterdi.
    Bizden geri alınca temettüyü gelir göstermesi lazım, bizimde vergi dairesinden vergi iadesi almamız lazım, muhasebe sistemi böyle olmasını gerektirir. (mantıken)

YTD
    İşte mantıksızlık tam da burada. Temettüyü veren demirören medya değil ki. Vermediği temettuyü nasil gider gösteriyor ve fiyattan düşüyor anlayamıyorum.

Sayfa 532/548 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •