Sayfa 541/548 İlkİlk ... 41441491531539540541542543 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. P.tesiyi salıyı bilmemde elbet taban vermeyede başlayacak uzaya gidecek değil bir yerden dönecek,taban vermeye başladığı anda kimse vicdan merhamet demesin 4 lerde yüksek diye verdiğimiz hisse olmuş 11,5 tl hâlâ gidecek diye düşünüp atlayanlar varsa riski satın alacak güçte olması gerek tavanda olabilir tabanda olabilir kimse kimseye şu olur bu olur diyemez izleyelim görelim neler olacak
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. Bildiğim şey tavan da olsa taban da olsa satıcının olup alıcının olmadığı yerde hisse bir işe yaramaz.Hisse nakite dönmediği sürece taban da tavan da rakamdan ibaret

3.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Kottan çıkma kararı ile 3 ay sonra 8.82 ye vermek yerine ptesi taban fiyat olan 9.24 den vermeye çalışsın kumar oynayanlar. Şansları varsa verebilirler. Neyseki 8.82 garanti fiyat oldu. Ama bu fiyattan verebilmek için de kottan çıkma sürecini bekleyeceksiniz malesef. Değerleme raporunun hazırlanması gerekecek. Şirkete başvuracaksınız vb. Süreçleri iyi takip edin.
    Değerli İbrahim

8.83 e vermeye razı olanlar verdi zaten, 8.83-9 civarına vermeyip bekleyen bir kesim var, ama sanırım lot adeti çok azdır.Kalanın büyük bölümü yabancılar ve takip etmeyen, miras kalan, unutulan ve benzeri hisse sahipleridir, muhtelemen...
    Yoksa satış için takip edilen hisse olsa, Cuma günü 11.5 lere vermezler mi idi?

Satışa gelen hisse miktarı az olsa gerekki bu fiyatlara onbinlerce lot alış yazıldı...

Bu 3 ayda bakalım neler olacak?

Herkese bol kazançlar

Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. %98 küsür Demirören de. Bu durumda kottan çıkılacağını, 8.83 çağrısına hissesini vermeyen biliyor ve bekliyor olmalı, mantıken, benim gibi.

8.83 garantiye alındı,zaten.BİST de düşüşe karşı, GARANTİ ALIŞ FİYATI BELLİ TEK HİSSE ...Bunun altı yok; birkaç ay elde tutmanın maliyeti %5... , %30 yukarısı olan 11.50 lere satmayan için, risk alan için %5 nedir ki?

3.50 lerden beri hissede olduğum için elim rahat... 8.83 ü de garantiye aldık... Üstü olursa, yukarılara giderse ne ala...

Gitmez ise alıcım hazır, fiyatı belli...

Benim için durum bu şekilde...

Ama yeni girenler için, buralardan alanlar veya alacaklar için asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu saatten sonra bu hisse yatırım için değil kumar için alınır satılır. Çünkü hissenin hikayesi bitti artık tek hikaye kottan çıkma.

Bunun gibi birkaç hisseyi hatırlıyorum. Demirdöküm, petrol ofisi gibi. Hisse sığ olduğunda abuk sabuk yerlere gidebilir de (20 tl olursa şaşırmam) gelebilir de.

Gelirse 8 tl den aliciyim gelmezse yolu açık olsun

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    5 lerden ,)ama sanirim bayagi kisiye olumlu katki yaptim.
    Butun pozlarimi dogan kagitlarina kaydirdim ondan sonra degerli dostum
    Goz gore gore, bile bile, kacirdik be...

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    bence hissenin hikayesinin sona ermesi önemli bir tespit..
    elimdeki dgzteleri daha önceden karlı bir şekilde sattığım için kalmadı ama olsaydı olanları da kademeli olarak 8,82 nin üzerindeki her fiyattan azar azar verir başka düşük fiyatlı hisselerde macera arardım.

8. Cuma 11-35 den Aldıklarımi Keyifle 12-×× den Tüpcuyu Devrettim 😉👍

Sayfa 541/548 İlkİlk ... 41441491531539540541542543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •