Sayfa 480/548 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by atakanyc Yazıyı Oku
    Libor faizlerinin değişimi hakkında bilgisi olan var mı?Çağrının yapılacağı tarihe kadar faizler artarsa ne olur?
    Dolar faizi ne kadar artabilir ki. ben hesapladım 100.000 tl ye günlük 11 tl faiz işliyor. Çok cüz-i yani.

2. Yeni bülten yayınlanmış.Bizle ilgili bir şey yok yine.

3. Bugünkü bülten tek maddelik.Bugünden Ağustos sonuna kadar, (muhtemelen Kamu) alımlarını piyasa bozucu işlemler dışına alma amacı olabilir.

Biz salı yı bekliyeceğiz, değerli ortaklar...

4. (3) İhraççılar tarafından düzenlenen finansal tablo ve raporlar ile bağımsız denetim raporlarının hazırlandığı hesap döneminin bitimini izleyen günden söz konusu tablo ve raporların mevzuata uygun şekilde kamuya duyurulmasına kadar geçen süre içerisinde, içsel bilgi veya sürekli bilgilere sahip olan kişilerin veya söz konusu kişilerin eşleri, çocukları ya da aynı evde yaşadıkları kişilerin ilgili sermaye piyasası araçlarında işlem yapmaları piyasa bozucu eylem olarak değerlendirilir.

31 agustos kadar askıya alınan tebliğ

Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Çağrı için para ayarlıyor tüpçü.
    Şahenkin uçağını Demirören satın aldı
    İşadamı Ferit Şahenk, Gulfstream 450 tipi özel uçağını, Doğan medyayı satın alması sonrası gündeme gelen Demirören grubuna sattı.

uçağın satış fiyatının ise yaklaşık 10 milyon 750 bin dolar civarında olduğu kaydedildi.(05 Temmuz 2018)

http://www.airporthaber.com/havacili...atin-aldi.html
    Son düzenleme : iki gozum; 13-07-2018 saat: 19:31.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    İşadamı Ferit Şahenk, Gulfstream 450 tipi özel uçağını, Doğan medyayı satın alması sonrası gündeme gelen Demirören grubuna sattı.

uçağın satış fiyatının ise yaklaşık 10 milyon 750 bin dolar civarında olduğu kaydedildi.(05 Temmuz 2018)

Çağrıdan gelen parayla özel uçak alınmış olabilirmi?

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 13-07-2018 saat: 20:10.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Bu haberi paylaşma sebebim şirket zorunlu çağrıda ky. aleyhine ''katakulli yaparsa'' mahkeme dosyasına delil olarak koyacağım.
    Şirket sahiplerinin iş ve özel hayatı bizi ilgilendirmez ama yapılan ''keyfi harcamalar'' dolaylı yoldan bize zarar verirse ilgi alanımıza girer.

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 13-07-2018 saat: 19:57.

8. Şirket katakulliyi spk ile birlikte yapıyor.Bugüne kapar spk ya güvenmiştim ama 2 ay süresi dolunca (kendi tebliğlerinde 2 ay sınırı koymuşlar)güvenim bitti.Dava açılacaksa asıl spk ya açılmalı.Cimere başvurduk bir işe yaramadı.Bugün ekonomi bakanlığına spk yı şikayet ettim.Aslında İbrahim Kalına ulaşmak lazım.

Sayfa 480/548 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •