PDA

View Full Version : duygusal traderin abuk subuk beqlentisi dahilinde yön arayışı

Pages : [1] 2 3 4 5

Reis
26-06-2013, 21:12
öncelikle bi başlığım olmasını istedim,
vob24 te actığım ilk başlığın (actımda sayılmas şike vardı :he: ) kısa sürede kapanması sonucu,hevesim ümüğümde kaldı.
ayrıyeten vob24 başlığında fazla konuşanlar listesinde olduğum icün kendimi unutturmak ve mesnetsiz bi o kadarda işkembei kübradan salladıklarımın kimseye zarar vermesini istemediğimden burada devam etme kararı aldım.

konumuzun ana teması, ne oluyor piyasalarda
duygusal bi o kadarda duygusuz bir daytradenin kaleminden ne cıkarsa bahtıma diyerekten konuyu acıyorum.

malumunus üzere vadesonu gecişleri başladı,agustos vade bugün görülen 87.100 dip olabilirmi.? kasada 75385 jeton,şuan kasa yaklaşık üc in bir dolu sayılır diğerleride gelecekmi.?
zor bi vade olucağını düşünüyorum.

detayları concişlerin kapanışına doğru irdeleris...unutmadan,
altında takibimizde onuda bi ara masaya yatırırıs,

YALIN
26-06-2013, 21:15
Başlık hayırlı olsun Reis abey :super:

tkaragoz
26-06-2013, 21:54
Başlık hayırlı olsun Reis abi.
Palaylan mucadelende zafer dolu seanslar dilerim. :)

Reis
26-06-2013, 22:51
concişler yeşil yeşil yakıyo ortamı,büyük ihtimal bistte bugün olduğu gibi yarında yeşil bi bar daha dikeris gibi görüntü mevcut.
ensonki not artırım haberiylen 116.900 rakkamından itibaren löp löp 85 binlere kadar düşüş yaşadık,teknik olarak bütün sinyaller bütün indikler bu sert düşüşle bozulmuştu,piyasalar son iki gündür TEPKİ diye resmen asvaltı ağlatıyodu,bugün piyasaya umut oldu bu yeşil bar,baqalım yarın nassı olucak desekte yeşillik cepte gibi bişii..:he:
esasen endekis düşüş trendinde dahi olsa, ölü kedi zıplaması görmeli,şindik bizim burada ölü kedinin nereye gadden zıplayabileceğini irdelememis daha yerinde olucaktır,sonucta bu cıkış tekrar löp löp düşüşü sağlayacaktır,yağni ne kadar yukarı giderse o derece iniş kolay olur...

Mehmetkirsoy
26-06-2013, 23:16
tamam abi bundan sonra büyük parayı takip edip burda takılacağım :cool:

dr.nikolatesla
26-06-2013, 23:19
Başlığınız ve konunuz hayırlı olsun...Bol yeşilli günler dilerim...

Mehmetkirsoy
26-06-2013, 23:21
analiz bekliyoruz reis abi yarınki senaryo nedir

dr.nikolatesla
26-06-2013, 23:24
analiz bekliyoruz reis abi yarınki senaryo nedir

Pek abuk sabuk rakamlara benzemiyor,gayet mantıklı görünüyor:)

Reis
26-06-2013, 23:30
vade sonuna iki gün kalmış,calkantı ve sertlik derecesi akabinde yarın icin suyun debiside önemli,rakkamsal olarak aşada 88.800 altına inmediği takdirde tepkinin devamı ihtimaline %50-50 her zaman şans veririm.
ama ben olsam haziran vadede trade etmeye ceqinirim şu saatten sonra jeton atıcaksam agustosa sallardım :)

Mehmetkirsoy
26-06-2013, 23:58
sabredip pazartesi işlemlere başlamak da güzel bir tercih :cool:

Reis
27-06-2013, 00:13
sabredip pazartesi işlemlere başlamak da güzel bir tercih :cool:

abey biz masadayık üüüle bi şansımız yokki :he:
şimdi asıl konumuz ölü kedinin nereye gadden zıplayabileceğini irdelememiz lazım.mesela senin graflardan hoşuma gideni buraya araklama yapsam daha sonnacıma yeğenin sisteminden hoşuma giden bi senaryosunu alsam bende biras duygu katsam ortaya karışık ne cıqacak bi baqalım.
yukarda 93.300 şimdilik gözümü ısıran rakkama benziyo,yarınki kapanışıda bi görelim bağri...

manif
27-06-2013, 00:48
Reisim hayırlısı olsun.
Senin açtığın başlık piyasaya 20bin puan etki ediyor.
Bunu unutmayalım.
Ağustos vade oyuncusu olma kararın tam isabet.
Ben yarın, bol testereli bir gün umuyorum.

Reis
27-06-2013, 08:30
günaydın esnaf,

http://1.bp.blogspot.com/-YfdYq_RGOaA/TpAytG4gx_I/AAAAAAAAB80/xZzCvQTxer0/s1600/anasayfa441%252520%25282%2529.jpg

sogul67
27-06-2013, 08:36
Günaydın dostlar, Reis hayırlı olsun başlığın beklentim vade sonun kadar ki 2 iş günü kaldı 92,50 göreceğimiz yönünde... 87,6 ort maliyet uzunlar ile yola devam...

jojo
27-06-2013, 09:08
Başlık hayırlı olsun Reis..

ncavus
27-06-2013, 09:51
Değerli dostum sevgili Reis

Hayırlı olsun ,ALLAH utandırmasın...

sevgiler...:)

süpergazi
27-06-2013, 10:33
Hayırlı olsun Reis.

Soydan
27-06-2013, 10:50
yazmayacaktım ama dayanamadım. !!!

demek ki beni yarı yolda bırakıp, kendi başın iş çevirmeye kalktın yeğeen ?

demek ki beni terse koyup, malı dipten alıp, üstüne de bide longlayıp bana katakulli çekmeye çalıştın yeğeen ?

demek ki bu hareketini sineye çekip karşılık vermeyeceğimi ve yaptığının yanına kar kalacağını düşündün yeğeen ?

...
..
.

valla bişi söyliyim mi, bence en doğrusunu yaptın yeğeen :kahkah: zaten hep derim bizim yeğeen artık pişti, kendi başına uçma vakti geldi de geçiyor.. beni taklit ederek bi yere varamayacağını anlamış olmana sevindim.. :kahkah:

Topiğin öncelikle sana, sonra da tüm takipçilerine hayırlı uğurlu olsun diyerek başarılar diliyorum yeğeen, bu öküss burdan tutar da yukarı almaya devam ederse ; benim için final olur gerçekten. çünkü hiç ama hiç inamıyorum bu noktadan tekrar kaldırıp yallah tazyik formasyonu yapacağına. İNANMADAN OLMAZ biliyon. Bu sebepnen short devam edeceğim yoluma. ama iki gözüm üstünde haberin olsun.. :evil: daha öncede süülemiştim ben kazanamıyosam kimse kazanamas, kırarım o masayı.. :oley: burdan şimdi geri dönüp tekrar 70'e salsanız ve deseniz ki "hadi sende atla trene, beraber longlayalım, beraber kazanalım ??" hayatta olmas.. bi kere uyus oldum, bundan sonra benim kuralım geçer, Spot Tabelasında 55'bin görmeden hayatta longa monga dönmem, tıpış tıpış geleceniz benim dediğim yere, :oley:

halilibo
27-06-2013, 10:55
reis abi hayırlı olsun,

kürende kapanış nasıl görünüyor

sogul67
27-06-2013, 11:36
Reis forum açıyosun sonra ortadan kayboluyorsun olmuyor ki :kahkah:

ncavus
27-06-2013, 12:23
Reis forum açıyosun sonra ortadan kayboluyorsun olmuyor ki :kahkah:

puhahahaha....:he:

patron şuan yoh gardaşım sonra gelin...:he::kahkah:

:)

Reis
27-06-2013, 12:34
concişler yeşil yeşil yakıyo ortamı,büyük ihtimal bistte bugün olduğu gibi yarında yeşil bi bar daha dikeris gibi görüntü mevcut.
piyasalar son iki gündür TEPKİ diye resmen asvaltı ağlatıyodu,bugün piyasaya umut oldu bu yeşil bar,baqalım yarın nassı olucak desekte yeşillik cepte gibi bişii..:he:

ciğerlerrr hepinise ayrı ayrı teşkürlerimi sunarım,sorularınızı gördüm okudum.yaf siz beni hecmi hec annamıyonus heralde :he:
baqınıs dün geceden abuk subuk senaryomuzu demişis bunun üstüne daha ne diyelim.balık tutamıyosanız benim ne sucum günahım var...:kahkah:
baqınıs eccük işim var değin topikle ilgilenemedim deyin abuk subuk şeyler yazarak ne demeye calışıyonus desemde herşeyi acık acık yazamam yahu,şurdan al şurdan sat demek armut piş ağzıma düş gibin bişii olur.puahhhaaa ben pereleri sayadurayım senaryoda değişiklik olursa yazarus...

sonperde29
27-06-2013, 12:39
reiiisssss,
hayırlı ossun mekan,
saygılar.

saraylının dükkan kapanınca hiç boş durmamışsın :)

*HİS_SET*
27-06-2013, 12:40
dostum hayırlı olsunnnnnnnn.

kırbacı sıkı tuttt:cool:

Reis
27-06-2013, 12:53
reiiisssss,
hayırlı ossun mekan,
saygılar.

saraylının dükkan kapanınca hiç boş durmamışsın :)

dostum son cümlen biras hedef gösterir babında olmuş,gören bilmeyende saraylı abeyin topikinin kapatılmasında vesile olmuşus gibi bi algı olmuş,bu yazı hec iyi durmamış yağni :)
hec bi esnaf arkadaşın dükanının kapatılması taraftarı değilim.rekabet kaliteyi doğurur..diğer bi konu ise ben bu dükanı actığımda saraylı abeyin topik acıktı...ben geldim diye gittiyse orasını bilemem ama dün gece bi ara vob24 topiğinde vidyo tartışması vardı ben konuyu bilmediğim icin pek annayamadım mevzuyu zaten yazılar hemen silinmiş olduğundan vidyoyuda görmedim...kapattığınada üzüldüm acıkcası keşke yazmaya devam etse.:)

*HİS_SET*
27-06-2013, 12:58
vadeliyi bilmem ama öğleden sonra aşağı kırılış olabilir.

aklınızda dursu. zira parite biraz salacak derim= bence.

90.775 imiş vadeli tv den baktım.:kahkah:

90.900 altında 11dk durdurmayım = benden demesi.:notr:

ugolnili
27-06-2013, 13:00
vay Reisım biraz gec oldu ama hayırlı olsun,cebin para dolsun,var mı masayı sallayan:)

Bear_Bull
27-06-2013, 13:00
Reis başlığın hayırlı olsun.
başarılar/kolaylıklar dilerim.

10 gün masada yokum

isteyen yerime oturabilir. :he:

http://im.haberturk.com/2010/10/28/565719_detay.jpg?1288246934

masada yokum ama boş kalınca foruma girmeden de edemedim.

moonlight2013
27-06-2013, 13:12
Topiğiniz hayırlı olsun..
Ben daha çok renkli mizahınız için takip edeceğim.. :)

Reis
27-06-2013, 13:20

10 gün masada yokum

yerini kimseye gaptırmayıs,iyi tatiller...
bu foto gecen seneyi cağrıştırdı bana,heyt be ne günlerdi paso ütülüyoduk :he:
bu masanın ayakları halen suyun icinde yahu :kahkah:

*HİS_SET*
27-06-2013, 13:51
önceden ne derdim = hadi palacan

spotun açılışıyla birlikte vur kırbacı.=korkma arkandayım.

Reis
27-06-2013, 13:52
baq şuna baq şunun yaptığına baq arkadaş masayı sallamaya teşebbüs edenleri görüyorum,:) way arkadaş irahat irahat masada oturmayı beceremeyecek lem bunnar.puahhaaa
şindik bunda yeğenin barnağı vardır bu biii,ikincisi ise maliyeti eyi olmayan,nabız artışları yüksek olan lönkcü ciğerlerin kar al ması yönünde değerlendirilebilebilü abuk subuk şekilde,
benmi ne yapıyorum 88bing maliyetli agustos vade lönklerimi tutmaya devam ediyorum.niye cünküm maliyet eyi :D

tarkank
27-06-2013, 13:58
hayırlı olsun reis yön kuzey devam:)

Mehmetkirsoy
27-06-2013, 14:11
baq şuna baq şunun yaptığına baq arkadaş masayı sallamaya teşebbüs edenleri görüyorum,:) way arkadaş irahat irahat masada oturmayı beceremeyecek lem bunnar.puahhaaa
şindik bunda yeğenin barnağı vardır bu biii,ikincisi ise maliyeti eyi olmayan,nabız artışları yüksek olan lönkcü ciğerlerin kar al ması yönünde değerlendirilebilebilü abuk subuk şekilde,
benmi ne yapıyorum 88bing maliyetli agustos vade lönklerimi tutmaya devam ediyorum.niye cünküm maliyet eyi :D

puhahahahah 91400 maliyetli cörtlerimle nabız atışım çok yüksek tırsmaya başladım.. puhaha löngcü ayrı tısıyor cörtcü ayrı tırsıyor masaya bak :kahkah:

Mehmetkirsoy
27-06-2013, 14:33
puhahaha büyük parayı takip edecektim güya gene mazut olduk iyimi

merce
27-06-2013, 15:00
http://snag.gy/IaLt0.jpg

hayırlı ossun topik reis bey. boş gelmiyim dediydim.

dr.nikolatesla
27-06-2013, 15:03

10 gün masada yokum

fORUM HASTALIK GIBI ZATEN:)

Masadaki yeri aldim,gozunuz arkada kalmasin:)))

Reis
27-06-2013, 17:20
abey biz masadayık üüüle bi şansımız yokki :he:
şimdi asıl konumuz ölü kedinin nereye gadden zıplayabileceğini irdelememiz lazım.mesela senin graflardan hoşuma gideni buraya araklama yapsam daha sonnacıma yeğenin sisteminden hoşuma giden bi senaryosunu alsam bende biras duygu katsam ortaya karışık ne cıqacak bi baqalım.
yukarda 93.300 şimdilik gözümü ısıran rakkama benziyo,yarınki kapanışıda bi görelim bağri...

93.050 görmüş ben bunu saymam arkadaş,eyi yerden tutmuşuq bıraqmak yoh,:he: 88 bing maliyetli agustos vadeli lönklerimle yarınada devam...biras riskli yarın bi miktar geri cekilme yaşanabilebilü abuk subuk beqlentiler dahilinde,

Reis
27-06-2013, 21:09
altına nasıl cakmışlar üüüüle 1200 desteği varmı bi bakalım..:he:

dr.nikolatesla
27-06-2013, 22:52

Mümkünse daha fazla çakmasınlar reis:)

tkaragoz
27-06-2013, 23:22

1400 den cortlansa ne mazut gelirdi ya. :he:

Reis
27-06-2013, 23:38
1400 den şortları tuttuğumu nerden duydunus yahu.:he:
yakalamışken bıraqılırmı hec,dibini bi görelim hayatta elleşmem,belki 1041den yarısını kapaturum,:halay: orada eccük bi destek görüyorum sankim...
vobbişte yarınki senaryomusuda yazalım bi güselcene yatalım.
kapanışa yakın son yazımda belirtmiştim biras gevşeme ihtimali var deyin ama bu masa sallaması palanın beni düşürebileceği annamını taşımas.sıkı sıkı sarıldım 88.000 maliyetli agustos vade lönklerime,ölü kedinin nereye gadden zıplayacağı ihtimali belli değil,calışmalarım sonucu cıqan verilere göre 93.850 gözümü ısırıyo...bu demek değildirki eşeğimisi sağlam kazığa almayalım.:kahkah:
yağni şu saatten itibaren kar kitlemek adına 89.200 aşası bizi enterese etmes..:D

Reis
28-06-2013, 00:01
büyük ihtimal bistte bugün olduğu gibi yarında yeşil bi bar daha dikeris
...

birasda reklam,:kahkah:
dün gece ne dimişis,yeşil bi bar daha dikeris demişis.dikmişmiyis...:sarhos:

tebriklere gerenk yok maksat ben bildim demekmi para gazanmakmı,öngörüdür tutar tutmas,
önemli olan abuk subuk senaryoya devam...strateji ve disiplin şart olduğu gibi ne yöne olursa olsun ,iyi maliyet yeride fevkalade önemli bi unsurdur..piyasayı bizler yapmıyorus ,bizler sadece büyük parayı izlemeye calışıyorus.
ana senaryomuz belli ayuyus ama ölü kedi zıplaması beqliyorus,tekrar tepeden şortlarımızı giymeq icün...

Reis
28-06-2013, 08:25
günaydın esnaf,

http://i46.tinypic.com/23jog1g.jpg

TALEBE AYI
28-06-2013, 09:15
REİS...aabem.....mekanın hayırlı olsun.....

çayın...da...vardır...senin....şimdi..... :fiyu:

tarkank
28-06-2013, 09:19
reis abi yön nereye kuzey mı guney mı?

Reis
28-06-2013, 09:30
devam be yahu,maliyet eyi olunca fantaziye gerek yok die düşünüyrüm,yeni maliyet yapcekler dikatli ossun böyün.. der ben gacar...eccük işim war,öğle arası gelirim...

ncavus
28-06-2013, 12:39
Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

ncavus, Reis+

Reis dostum nassı bi tükkan açtın bea ,heç müşterisi yok..:he:

şortoolanı ayarla bari de bi renk gelsin buralara...:kahkah:

Reis
28-06-2013, 12:45
cavuşum dükanda para saymakla meşgulus,:he:
müşteriler memnun seans bilem izlemeyo hacet yoh deyor,:kahkah:

ncavus
28-06-2013, 12:47
müşteriler memnun seans bilem izlemeyo hacet yoh deyor,:kahkah:

puhahahaha....:he:

hakkatanda öyle ya...sen genede bizim şortoğlanı ayarla...:kahkah:

hiscii
28-06-2013, 13:01
Müşteriler memnun seans bilem izlemeyo hacet yoh deyor,:kahkah:

slm reis abeyyy hayırlı olsun dileklerimi sunuyom.nasıl gidiyor:)

Vallis
28-06-2013, 13:07
Yeni gördüm dostum hayırlısı olsun.
Soydan gelip biber gazı sıkmasın buraya:he:

Mehmetkirsoy
28-06-2013, 13:33
http://p1306.hizliresim.com/1b/w/pp4jk.png

reis abi ne olur burda

teacher
28-06-2013, 13:34
reis,topik hayırlı olsun takip ediyoruz,faydalanıyoruz.

Reis
28-06-2013, 13:35
dışarısı bozulmaya başladı,haftasonu riske girmek istemem diyenler dökülebilebilü,diyerekten abuk sabubuk beklenti icine girebilürüs :he: agustos vade 88.000 den lönk maliyet olunca bizde sorun yoh.isterse 2.seans pala masayı sallasın beni ırgalamas.,eyi yerden yaqalamışıs bıraqmak yoh devammmmm.

aliseyyah
28-06-2013, 14:01
Ya reis ayıp ediyon ama, bizim klasik vob24 ten müşteri çalıyon ya komşuluğa yakışıyomu? gel etme eyleme geri dön..zabah karikatürlerine alışmıştık...valla bugün zabah seni göremiyince ulen reisi takipe başladık adam battı diye hayıflanmıştım...allah tan burdasın..ama dükkanı kapat eski yere gel...

Mehmetkirsoy
28-06-2013, 15:28
http://p1306.hizliresim.com/1b/w/pp4jk.png

reis abi ne olur burda

satış geldi...

şansa bak..

tarkank
28-06-2013, 16:30
reis lönkleri tutuyon mu

Reis
28-06-2013, 18:36
birasda reklam yapalım,:kahkah:
itibar puanı vererek tebrik eden tüm dostlara teşekkürlerimi sunarım,ciğerrrrler beni pivan manyağı yaptınıs lem :he:
şindik dün geceden senaryoyu cizittirmişis,ahanda aşada ne dimişis ne olmuş :sarhos:

vobbişte yarınki senaryomusuda yazalım bi güselcene yatalım.
kapanışa yakın son yazımda belirtmiştim biras gevşeme ihtimali var deyin ama bu masa sallaması palanın beni düşürebileceği annamını taşımas.sıkı sıkı sarıldım 88.000 maliyetli agustos vade lönklerime,ölü kedinin nereye gadden zıplayacağı ihtimali belli değil,calışmalarım sonucu cıqan verilere göre 93.850 gözümü ısırıyo...bu demek değildirki eşeğimisi sağlam kazığa almayalım.:kahkah:
yağni şu saatten itibaren kar kitlemek adına 89.200 aşası bizi enterese etmes..:D
sabahki yön duygusunun duygusallığına kapılan arada kaybolmuş abuk subuk beqlentilere cevaben saat 9:30 da baqın yine aynı şeyleri ima etmişis :D

devam be yahu,maliyet eyi olunca fantaziye gerek yok die düşünüyrüm,yeni maliyet yapcekler dikatli ossun böyün.. der ben gacar...eccük işim war,öğle arası gelirim...
veeeee,
herşeyi acık acık şuradan al şuradan sat diyemeyeceğimize göre,baqın saat 13:30 da aşada ne dimişis,bu gaddende herşey tutturulurmu yahu.puahhaaa

dışarısı bozulmaya başladı,haftasonu riske girmek istemem diyenler dökülebilebilü,diyerekten abuk sabubuk beklenti icine girebilürüs :he: agustos vade 88.000 den lönk maliyet olunca bizde sorun yoh.isterse 2.seans pala masayı sallasın beni ırgalamas.,eyi yerden yaqalamışıs bıraqmak yoh devammmmm.

sonuc itibarıynan bugün 2.seans masanın sallantısında ben dökülmedim diyen ciğerrr nadirdir :kural: olsada külahıma annatır,strateji ve disiplin başarıyı getirir en iyi yerden maliyet ise palaya harclık vermeyi önler rahat ettirir.
topiki actığım günden beri agustos vadede işlem yapmayı tercih ediyorum diye üzerine basa basa belirttim.:)
şindik,sadede geleceh olursaq
88.000 maliyetli lönklerimi tutuyorum,karı kitlemek adına 89.200 olan rakkamımızı 89.600 olaraq revize ediyorus ve yola devammm diyorum.

tüm esnaf ve dükan müşterilerine iyi tatiller dilerim,

dipnot:ben bilem bu kadar uzun yazarkene sıkıldım kimbilir okuyan nassı sıkılır sonucta abuk subuk beqlentilerle duygusal olaraq yön buluyorus :kahkah: ben gidip perelerimi saymaya devam ediyim :halay:

TALEBE AYI
28-06-2013, 18:55
REİS abi....pazartesi flat olma ihtimali.....görüyormusun.... :)))):))))

Reis
28-06-2013, 19:00
AYI abi ihtimal %20-80 ayrıca concişlerin kapanışı benim icin önemli,yağni annayacağın şuan görmüyorum.:)

Reis
29-06-2013, 00:40
concişler kötü kapanış yapsada 15bing üstü olduğu icün cokta kötümser değilim enazından ptesi futurlara baqıcas,
vobbişe gelince,bi vadeyi daha geride bıraqtık,kalan sağlar bizimdir...:he: kasa ne üüüle be yahu masada adam kalmamış 125bing jeton.pehhh

Reis
29-06-2013, 17:44
concişler kötü kapanış yapsada 15bing üstü olduğu icün cokta kötümser değilim enazından ptesi futurlara baqıcas,
vobbişe gelince,bi vadeyi daha geride bıraqtık,kalan sağlar bizimdir...:he: kasa ne üüüle be yahu masada adam kalmamış 125bing jeton.pehhh

dün gece kafa gıyahmış benim,concişler kötü kapanış yaptı demişim ama rakkamı 15bing üstü diye belirtmişim..hadi ben uyuyorum dükan sahibi olaraqtan eeeee müşterilerdemi uyuyo,biras uyanık olun ciğerrrler sıcaklığın rehaveti ustümüse cökmesin:he: lem kimsede demiyoki concişler 14.909 dan kapattı deyin.:) puahahha
düzeltiyorum,yannış hesap baqdattan döner..

Reis
30-06-2013, 23:17
yarınki senaryomusu yasmadan önce,önemli bi konuya barnaq basalım,:he:,
bildiğinis üzere yarından itibaren yeni bir uygulamaya geciyorus...endeks hesaplamalarındaki değişiklik bizi nasıl etkileyecek diye abuk subuk beqlentilere girmeden,endekisde kapanış fiyatı değil ağırlıklı ortalama fiyatı (AOF) baz alınacağı icin,
yarın herzamankinde daha cok dikkatli oluyorus..zaten diken üstünde oturmaktan bi hal olduq.:kahkah:
fazla bişii yasamıyorum neticede yeni uygulamayı bilemediğimisden alışana gadden yarın muhtemelen carpacaklardır,annadığım kadarıynan gapler fazlaşacak,,

şimdik biz senaryomusu güncelleyelim enson ne demiştik,,,karı kitlemek adına 89.600 izliyor olucas :)
iyigeceler...

Reis
01-07-2013, 08:38
günaydın esnaf,

http://www.kubidik.com/komik_resimler/hayvan_karikaturleri/h__53_.jpg

ncavus
01-07-2013, 09:04
Reis dostum Günaydın

formunun doruğundasın gene...:he:

hayırlı işler...:)

Reis
01-07-2013, 09:24
acılış fena diil cavuşum.:)

KOSA
01-07-2013, 09:29
hayirlisi olsun reis

ncavus
01-07-2013, 09:42
Reis dostum ,vob poz zaten cuma uzlaşmada kapatıldı ,bu sabah da bütün hisselerimi verdim...sadece ufak bi kayatta poz var okadar..

tarkank
01-07-2013, 09:48
sn çavuş düşüş mü bekliyonuz?

ncavus
01-07-2013, 10:02
sn çavuş düşüş mü bekliyonuz?

TEKNİK fena değil ama diğer parametreler hoş durmuyor...
böyle bir piyasada karlı pozisyonlarımı kapattım....çünkü piyasanın gidişatı hakkında net bir fikrim yok şuan...
böyle durumlarda izle modu en karlı duruşdur...

nickim çavuş değil ncavus...sevgiler...:)

tarkank
01-07-2013, 10:06
tesekkürler:)

Reis
01-07-2013, 12:51
88.000 maliyetli lönklerimle benden devam.eyi yerden yaqalamışıh bıraqmak yok.beni sırtından indirebilmesi icin 89.600 göstermesi gerekir onada totosu yimes palanın :he:
kapanış şüüüle 93.300 neyim olsa ne datlu olu beya :sarhos:

Soydan
01-07-2013, 13:47
yeğeen ? duydum ki yönünü kaybetmişin ? :kahkah:

baq şimdi ; şurda bi yokuş var görüyon mu ??, işte o yokuştan aşşağı doğru kaptırıyon, hiç sağa sola girme ama, yolun sonunda bi sol tarafta tabela görecen "VOB 88 km" yazıyo üstünde, işte ordan bi daha sor, tarif ederler.. :he::he:

ekin
01-07-2013, 16:05
büyükce bir tobo var. çalışacak gibi. şimdilik üzerindeyiz.:he:

ekin
01-07-2013, 16:25
büyükce bir tobo var. çalışacak gibi. şimdilik üzerindeyiz.:he:

vaybeee 93200 den long olabilmişim. üvvvvv baya zarar yazmış.
haydeeeee :he::halay:

Reis
01-07-2013, 16:57
hec gülesim yohtu yeğen,:he: neyapmışsınıs yahu halaylar falan :kahkah:

yönü bulabildinismi baqri :halay:
lem yine tüyoyu gapmışınıs ciğerrrler pereye pere demeyonus sayemde :kural: puaaaahaha

Reis
01-07-2013, 18:16
88.000 maliyetli lönklerimle benden devam.eyi yerden yaqalamışıh bıraqmak yok.beni sırtından indirebilmesi icin 89.600 göstermesi gerekir onada totosu yimes palanın :he:
kapanış şüüüle 93.300 neyim olsa ne datlu olu beya :sarhos:

kapanış istediğim gibin olmadı,bu namıssız yarın masayı sallayabilebilü diyerekten abuk subuk beqlenti icine girmeden yarınki senaryomu hemen yasayım,:he:

karı kitlemek adına cıtayı yarın biras daha yükselttim... 90.100 izleyeceğimis rakkamımız,,,maliyet eyi olduğu icün fantazi yapmıyorus,poz.da yaslan modunu uyguluyorum..ufak tefek sallamalar beni ırgalamas,düşüremes...kene gibin yapıştık namıssıza :kahkah:

88.000 maliyetli lönkleri tutmaya devam.

ölükedi nereye gadden zıplayacak belli değil,belkide böyün gördüğü 93.850 olabilebilü,bu seviyede zorlanıyo namıssız yada nomero ceqiii...bilemiyorus...ama stratejimisden ödün vermiyorus.gidebildiği yere gadden gidecessss,dönüşte şortları ceqeris,yeğen eccük daha sıkışsın baham.

tokmakk
01-07-2013, 20:27
kapanış istediğim gibin olmadı,bu namıssız yarın masayı sallayabilebilü diyerekten abuk subuk beqlenti icine girmeden yarınki senaryomu hemen yasayım,:he:

karı kitlemek adına cıtayı yarın biras daha yükselttim... 90.100 izleyeceğimis rakkamımız,,,maliyet eyi olduğu icün fantazi yapmıyorus,poz.da yaslan modunu uyguluyorum..ufak tefek sallamalar beni ırgalamas,düşüremes...kene gibin yapıştık namıssıza :kahkah:

88.000 maliyetli lönkleri tutmaya devam.

ölükedi nereye gadden zıplayacak belli değil,belkide böyün gördüğü 93.850 olabilebilü,bu seviyede zorlanıyo namıssız yada nomero ceqiii...bilemiyorus...ama stratejimisden ödün vermiyorus.gidebildiği yere gadden gidecessss,dönüşte şortları ceqeris,yeğen eccük daha sıkışsın baham.

reisim işi büyütmüssün hayırlı ossun heh

Reis
02-07-2013, 08:32
günaydın esnaf,

http://www.capsverlan.com/bloggaleri/galeri/buyuk_resim/640x480_9545erdil_yasaroglu_karikaturleri_2031.gif

KOSA
02-07-2013, 08:37
gunaydin reis. rasgele

ncavus
02-07-2013, 08:45
Reis dostum günaydınlarrrrrrr

Bugün borsanın manyak hareketli olacağını düşünuyorum fakat hareketin yönü hakkında fikrim yok...:he:

sen long dasın umarımki yukarı harekat olur...:kahkah:

benim poz yok şuan...:notr:

Reis
02-07-2013, 09:22
acılış fena sayılmas,ne dersin cavuşum bugün yataya sararmıyıs :)

ncavus
02-07-2013, 09:49
acılış fena sayılmas,ne dersin cavuşum bugün yataya sararmıyıs :)

1000 PİVAN EKSİDE ...bu nassı yatay Reisssssssss....:he:

tabii senin maliyet aşaada olduu içun sana her yer PARİS....:kahkah:

Reis
02-07-2013, 10:39
aynen üüüle cavus abey :kahkah:
bu hareketlere yürek dayanmaz .:fiyu:

Reis
02-07-2013, 12:52
92.900 etrafında yatayamı sardık arkadaş hecmi hareket olmas,lem pala öğlearası bilem hareket ceqmeyecen annaşıldı.:he:
dışarısı göcmüş vaziyette,iyi dayanıyo namıssız...
kapanış 93.400 üstü olsa ne datlu olu beya :he: görünüm itibarıynan cok zor..:sarhos:

KOSA
02-07-2013, 13:25
sen konustun ürktü meret. ö.s. action var hele kapanış üvvvv...

jiggy
02-07-2013, 14:48
yani tamam alıyolar falanda sanki bi verirse 2-3 bin pivan verecekmiş gibi bi hava seziyorum, acaba sadece ben mi boyle dusunuyorum...

ncavus
02-07-2013, 14:57
bende aynı düşüncedeyim...:he:

Reis
02-07-2013, 18:24
yataya saracak namıssız dedim,diyiş o diyiş resmen bugün asfaltı ağlattı namıssız pala:he:
abuk subuk beqlentimisi devreye sokaraq yarınki senaryomu yasayım,
normalde bu geceye şort girmemis lazımdı ama ölü kedi zıplaması sona erdimi bilemediğimis icün 88.000 maliyetli lönklerimi tutuyorum,maliyet eyi olunca ne gaddende rahatmışıs yahu..:D
hertürlü kötü olasılıklardan korunmak ve karı kitlemek adına cıtayı bugünde yükselttiq, yarın 90.600 izliyor olucas...palanın ufak tefek sallaması beni sırtından indirmeye gücü yetmes,buna ben karar veririm,kene gibin bi yakaladımmı kanını gurutana gadden bıraqmam..:sarhos:
kac gündür aynı poz.da sıkıldık annıyorum ama ciğerrrlerrr bu işte sabır ve iyi maliyet yapamadımmı masada anahtarı cabuk gaptırırsın palaya,,,acelemis yoh,:)

Soydan
02-07-2013, 20:48
long ta olduğunu bildiğim için, ilk sana sorayım dedim yeğeen yarın ki eksi gap tahminini ?? bakalım tutturabilcen mi ?? :party: :kahkah:

Reis
02-07-2013, 21:04
sarıkız düşer,karakız yükselir.altın düşer,dolares yükselir.bovespa düşer,bist yükselir...mesela yağniii,
buarada rakkamsal olaraq bovespayı ikiye katladığımıs zaman haberedin..:he:

konu altından acılmışken,aslında bütün sistem satışa meyillenmişti,önce altın löp löp düştü...sırayla diğerlerini yanına ceqiyo,baqalım önce düşüş sırası kimde.:mut:
varlıkların değeri altın baz alınaraq yapılır bence,belki bi ihtimal usd ye göre entegreliymiş gibi dursada uzun vade baqınca altının izlediği yol,piyasaların gidişatında öncü gösterge olaraq önemini korur...altın düşmeye devam ettikce piyasalarda gevşemeye mahkumdur,hatta löp löp düşmeye...diyereq kısa bi yorum gecelim...
senaryom şüüüle,altın dibini bulduktan sonna yönünü yukarıya cevirmeye başladığı zaman piyasalar ralli stardı verecek,üüüüle büüüle bi ralli değil,resmen kafa kopartan cinsten.:he:
yukardaki uzun vade baqış acışı,
yağni asıl gizli soru altının dibinde saklı...:sarhos:

yeğennnnnn,
concişler kızardı deyin hemen sevinme lem,şort maliyetin aşalarda biliyorum masada sıkıştın,benden imdat beqliyon,,,puahhhaa
sor baqim palaya encok masada kimden tırsıyomuş.:)

ncavus
02-07-2013, 21:08
aynen üüüle cavus abey :kahkah:
bu hareketlere yürek dayanmaz .:fiyu:

ya REİS DOSTUM

piyasayı sen mi yönlendiriyorsun ne..en düşük kapatcak diyon oluyor

en yüksek kapatcan diyorsun..oluyo...

yatay sarcak diyon ..o da oluyo...

sen şortoğlanı bilem katlayıp geçtin yawf....:he:

Ne mutlu banaki böyle dostlarım var...:)

yataya saracak namıssız dedim,diyiş o diyiş resmen bugün asfaltı ağlattı namıssız pala:he:
abuk subuk beqlentimisi devreye sokaraq yarınki senaryomu yasayım,
normalde bu geceye şort girmemis lazımdı ama ölü kedi zıplaması sona erdimi bilemediğimis icün 88.000 maliyetli lönklerimi tutuyorum,maliyet eyi olunca ne gaddende rahatmışıs yahu..:D
hertürlü kötü olasılıklardan korunmak ve karı kitlemek adına cıtayı bugünde yükselttiq, yarın 90.600 izliyor olucas...palanın ufak tefek sallaması beni sırtından indirmeye gücü yetmes,buna ben karar veririm,kene gibin bi yakaladımmı kanını gurutana gadden bıraqmam..:sarhos:
kac gündür aynı poz.da sıkıldık annıyorum ama ciğerrrlerrr bu işte sabır ve iyi maliyet yapamadımmı masada anahtarı cabuk gaptırırsın palaya,,,acelemis yoh,:)

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=109546&page=431&p=9059689#post9059689

:kahkah::)

Soydan
02-07-2013, 21:08
yeğennnnnn, concişler kızardı deyin hemen sevinme lem,şort maliyetin aşalarda biliyorum masada sıkıştın,benden imdat beqliyon,,,puahhhaa

-1000 point garanti diyom.. :fiyu: ilerleyen saatlerde tahminimi daha da yükseltebilirim.. :oley:

Reis
02-07-2013, 21:28
bi kerede gendin bişiiler yapsan şu masada,hep senin elinden tutmaq zorundamıyım arkadaş,palaynan cebelleşmeyi beceremiyon itirafet..:he:
dün gece gaptın tüyoyu benden:D böyün paso concişleri ve altını şortladın tepeden hemi.:kahkah:

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=90298&page=218&p=9056166#post9056166

way way way
voltranı oluşturalım deyon,sıkıştınnı lem doğruyu süüüle,:evil:

lönklerimi bıraqmam aga boşuna beni gaza getirmeye calışma:he: pala 90.600 altına indirsin bende inanayım.maliyetimi kıskanayon ,ehheeheh :sarhos:

Soydan
02-07-2013, 22:05
maliyetimi kıskanayon ,ehheeheh :sarhos:

demin 1000 dedim ya,,, vazgeçtim şimdi.. 1500 oldu.. :party:

http://www.dailymotion.com/video/xarww6_candan-ercetin-sezen-aksu-dan-yalan_music

ncavus
02-07-2013, 22:20
Reis dostuma da bu yakışır bu ortamda...:he:

sevgili soydan...:wink:(sanada bu gece göz kırpmaktan gözüm kapanacak ya...:kahkah:)

https://www.youtube.com/watch?v=WM2DdtL6FRA[/QUOTE]

ncavus
03-07-2013, 08:42
Reis dostum günaydın

Nerelerdesin...tükkanı da mı biz açalım sabahları...:he:

Tüm endeksler kırmızı,benim poz yok bildiğin gibi...yön duygumu bulamıyorum bir türlü...

Bari şortoğlan olsaydı...aydınlanırdık accuk...:kahkah:

http://666kb.com/i/cfgqkbd2cghy79rum.jpg

Reis
03-07-2013, 08:58
günaydın esnaf,

http://www.muzipcuce.com/images/icerik/kucuk/26062012_164933_12928.jpg

Reis
03-07-2013, 09:27
88.000 maliyetli lönkleri 91.500 maliyet ort.kapattım :)
şimdi şort icün pusudayıs,

Reis
03-07-2013, 10:39
91.600 den şortlara sıkı sıkı sarıldım abey :)
bunnarıda eyi bi seviyeden okutursam züpper olucah...şort devam şort

yazılarım vob24 te galmasın,heyecandan dükanda yasmayı unuttuk :he:

son durum 91.600 maliyetle şort devam...ölü kedi zıplaması bitmiş olabilebilü,hedef bi önceki dibi delmek gibi abuk subuk senaryomusuda belirtelim :sarhos:

Reis
03-07-2013, 12:15
kasadaki artış gıllandırdı beni :he:

şortlarımı karlı gapattım.en düşük 89.550 gördük.burası kırılırsa tekrar şort denerim...şimdilik flat

Reis
03-07-2013, 14:03
kasadaki artış neyin nesi be yaf,bu nassı bi bisttir arkadaş annayan beri gelsin...:he:
şuana kadar en düşük 88.675 gördüq.dipsiz kuyu gibin mübarek.

Reis
03-07-2013, 14:38
dipten biras tepki gelmesi boğalara birascık umut verdi.
haliyle bu masada mantık olmadığına göre.:he:
89.400 den lönk jetonunu attık baqalım makinaya...

Mehmetkirsoy
03-07-2013, 15:00

herkesler öyle diyor.. :) herkesler lönk jetonu atıyor..

bi tarafa 10.000 point gidecek ama ne tarafa.. :notr:

ben 85 yaşındayım daha ne taraf olacağını bulamadım puhahahaa

79 or 99

Reis
03-07-2013, 15:19
sutop benden.bugün bu masaya yaklaşılmas aga :he:

Reis
03-07-2013, 16:43
89.200 den salladık makinaya bi lönk jetonu daha,hade baqalım :D

Reis
03-07-2013, 18:22
concişlerin artı kapanış yapması durumunda,yarın artı 500-800 arası bi gapla acılacağını düşünüyorum..poz.icabı tamamen duygusal sallamasyonum..:he:

uyebelll
03-07-2013, 18:24
Eyvah şimdi piyasa yükselirse 89200 lönklerim diye diye nazarı değdirirsin. İkili dipde dökülmesen senden büyük performans bekliyoruz.

uyebelll
03-07-2013, 18:26
concişlerin artı kapanış yapması durumunda,yarın artı 500-800 arası bi gapla acılacağını düşünüyorum..poz.icabı tamamen duygusal sallamasyonum..:he:

Bovespa diyelim .Rakamlar farklı ama düşüş ve çıkışlara korele olduk gibi.Şu saat itibariylede bovespa yükselişe geçti.

Soydan
03-07-2013, 18:26

86.800'den alıcıym, virr.. :)

Mehmetkirsoy
03-07-2013, 18:37
Bovespa diyelim .Rakamlar farklı ama düşüş ve çıkışlara korele olduk gibi.Şu saat itibariylede bovespa yükselişe geçti.

geçen ay alta sarkmıştı tepki geldi keyeler aha döndü diye sevindi.. kazın ayağı öyle olmadı... bu ay gene alta indi.... bu kırılan trend ana trend 2002 den gelen... öbürü önemli değil o kadar 42.500 muhabbeti..

gariban ky ha döndü tuzak muzak bugün yarın diye bekleşiyordur orada tahminim....

grafik belli trend kırık... 42.500 orada.. 42.500 tutmazsa.. 36,000-30,000 orada

keyeye umut ışığı 46.500 üzerinde doğar bovespada yoksa üstteki rakamlar..

46,500 altında GÖÇÜK RİSKİ VAR.. BARET TAKMAK FAYDA ETMEZ..

http://k1307.hizliresim.com/1c/3/pv8hl.png

uyebelll
03-07-2013, 18:43
geçen ay alta sarkmıştı tepki geldi keyeler aha döndü diye sevindi.. kazın ayağı öyle olmadı... bu ay gene alta indi....

gariban ky ha döndü tuzak muzak bugün yarın diye bekleşiyordur orada tahminim....

grafik belli trend kırık... 42.500 orada.. 42.500 tutmazsa.. 36,000-30,000 orada

http://k1307.hizliresim.com/1c/3/pv8hl.png

Bu da gösteriyorki haftalıkta bizimde trende dokundurmamız garanti.Haftalıklar çok kötü

uyebelll
03-07-2013, 18:50
adamlar 2011 dibini geçmiş 2009 dibine gidiyorlar. Bize vurursak endeks 30 da 61 bini aşağıya geçmemiz lazım. Biz şimdilik onlardan iyiyiz.2009 dibine gitmesekte 2011 dibini görürüz.Ama oraya gelmeden yukarı bir kanadımız daha olacak.

uyebelll
03-07-2013, 19:13
grfiği sabitlemek adına buraya da yapıştırmak istiyorum.
bir süredir haftalık grafiği verip duruyorum.

ağaçlara bakarken ormanı kaçırmayalım. Genel durumu unutmayalım

http://snag.gy/HnT0k.jpg

Mehmetkirsoy
03-07-2013, 20:03
citi gene cörtlemiş reis abi dikkatini çekimmm ve kaçimmmm

tkaragoz
03-07-2013, 20:23
Reis abi yarına senaryon nedir? Löp löp düşer miyiz yine?

uyebelll
03-07-2013, 20:42
Kusura bakma reis senin dükkanı kirletiyoruz ama bu grafikleri sabitlemek açısından buraya yapıştırayım. Diğer dükkanda bulamıyorum.kendi attığım yazılara baksam o da uzun iş.

Coriolisin dediği gibi OBO mu TOBO mu en alttaki fotoğrafta kurbağamı atmı

http://snag.gy/oCLlS.jpg

diğer resim

http://snag.gy/HYOjN.jpg

son resim kurbağamı atmı

http://snag.gy/YZo36.jpg

Reis
03-07-2013, 22:00
memnun olurum dostum ne demek,
graflara yorumunuda eklersen daha bi hoş olur..aynı resme herkes baksada,malum baqışlar kişiden kişiye değişir.:)

bu arada bende nerelerde yannış yapmışıs onu araştırayım,tecrübe kazanmakta önemli bir mevzuu

Mehmetkirsoy
03-07-2013, 22:05
geçen ay alta sarkmıştı tepki geldi keyeler aha döndü diye sevindi.. kazın ayağı öyle olmadı... bu ay gene alta indi.... bu kırılan trend ana trend 2002 den gelen... öbürü önemli değil o kadar 42.500 muhabbeti..

46,500 altında GÖÇÜK RİSKİ VAR.. BARET TAKMAK FAYDA ETMEZ..

%1 in üzerinde artıda olan brazilya

son durum 44,784.91 -444.04 -0.98%

göçük.. 42.500 yolda demedi demeeee

daha sonra 36.000 e düşerse de şaşırmamak lazım... grafik belli :kahkah: daha sonra 30.000 e düştüğündede yok artık olmasın.. grafik.. teknik anatrend.. en önemlisi anatrend heh

Reis
03-07-2013, 22:31
abuk subuk beqlentimisi devreye sokaraq yarınki senaryomu yasayım,normalde bu geceye şort girmemis lazımdı ama ölü kedi zıplaması sona erdimi bilemediğimis icün 88.000 maliyetli lönklerimi tutuyorum,maliyet eyi olunca ne gaddende rahatmışıs yahu..:D

evet,yukarda dün geceki senaryomusda da belirtmiştik aslında geceye şortta girmek lazımmış..:vurkafa: ama yaşamadan görmeden bazı şeyler olmuyo,dışardan baqınca davulun sesi hoşgelir,birde bunu masadayken yapabilmek önemli..bilsem bugün bu kadar düşeceğini dün kapatırdım lönklerimi.:he:
yarın ne olucağını biliyosmu.?sadece ihtimalleri değerlendiriyos,yoksa basarıs full şortu tatile gideris geri geldiğimisde paraya para demeyis,ne kadar kolaymış dimi.:D cok zor coook,
hata1: poz.na cok güvenmeyecen
hata2:hırs yapmayacan

88.000 maliyetli lönkleri 91.500 maliyet ort.kapattım :)
şimdi şort icün pusudayıs,

sabah ilk işimiz lönk poz.ları kapatmak oldu,acılış bu seviyeden olmadı,yannış annaşılmasın anca kapatabildim...ücbej jeton diyip gecme,etkisi böyük.:he:

yazılarım vob24 te galmasın,heyecandan dükanda yasmayı unuttuk :he:

son durum 91.600 maliyetle şort devam...ölü kedi zıplaması bitmiş olabilebilü,hedef bi önceki dibi delmek gibi abuk subuk senaryomusuda belirtelim :sarhos:

şort denememis başarılıydı...

yukardaki lönk denememde yaklaşık 600 pivan zarar yasdım,sutoplattı namıssız pala
hata3:yeni bir poz.alırken acele etmeyecen

geceye poz.da girdim,doğru bi hamlemi yoksa yannış bi secenekmi yarın öğreneces...bilsem ona göre poz.alırdım,:he:
bilen varmı.?
yinede bugün kar yasmayı başardım,pala encok beni sevmiyo :kahkah:

yarınki senaryom yok,kafam cok karışık,,bugün kasa 20bin jeton fazlası var,ne iş cözemedim...flata gecip bi süre dışardan izlemek dahamı iyi olur bilmiyorum..testeresi bol bi gün olabilebilü diye sallayım :)

uyebelll
03-07-2013, 23:10
Reis Hocam bovespayı takip ediyorsak ki öyle yarında bir düşüş var gibi.

Reis
03-07-2013, 23:28
memo55 arkadaşımızdan alıntı.
burada son oluşum mavi kanalın alt cizgisine henüz değmemiş,dikkat ceqici...şunu diyebiliris dip bu seviyeler değil,
ikinci grafda ise daha kısa peryodda tepkisel hareketlerin gerekliliği mevzuu calışılmış...yani löp löp düşemeyebiliris,
beğendiğim icin her iki grafıda burada paylaşayım istedim...

http://o1307.hizliresim.com/1c/3/pvgvh.png

http://o1307.hizliresim.com/1c/3/pvhl9.png

TALEBE AYI
03-07-2013, 23:47
............
Çıkış için argümanlar.....
1-ABD.....kötü kapamamış........
2-

Düşüş için argümanlar...
1-MISIR..............?????? soru işareti.......
2-.ABD TAHVİLleri....az da olsa.çıkışta..........................
3-.................
REİS abi...........ekle..çıkar................bakalım.s onuç ne......? :düsün:

uyebelll
03-07-2013, 23:50
Grafiğe göre yukarı dalga başlamalı Macd haftalıkta kesmeli tuzak ile tekrar düşmeli fakat Macd dibi görmeden yeşil çizgiden yukarı dönerek yeni çıkış trendini başlatmalı . Birbirini takip eden bu sistem sağ kanat oluşumunada uygun.

Reis
03-07-2013, 23:56
AYI abey yarın büyük pala kapalı olduğu icün fazla bi hareketlilik olmas masada diye düşünüyorum,ben artı kapanıştan yana oy kullansam,

TALEBE AYI
04-07-2013, 00:03
REİS abi...
evet..
cuma açıklanacak ABD verileri.......ABD borsalarını üzecek şekilde......beklenseydi........... ABD bugün..........böylesi hasarsız...mı.....kapatırdı........?

mısır....daki gelişmeler.... bize pek tesir etmeyebilir....

amma...
ABD 10 yıllıkları...yarın....kapalı..ise....
bizım...2 ve 10 yıllıklarla....doların yönü....bizi...belirleyebilir....mi..?:notr:

Reis
04-07-2013, 00:18
uyebell abey şunu unutmayalım gecen sene palamıs öküzdü,g.tünde gök boncuk bulmuş gibin ne bulduysa alıyodu,öküz öldü ortaklık bozuldu...bu sene palamıs ayu,bu ayunun ne zaman furacağını kestirmek zor,ipi bıraqır bıraqır bi furdumu löp diye ses gelir,bugün olduğu gibi...ayu piyasası acımasızdır sert hareketleri fazladır.dikkatli olmaq lazım...ipi bıraqtığını sezdiğin an şortları bi kenara koyacan,cünkü piyasa herzaman boğadır...

Reis
04-07-2013, 08:23
günaydın esnaf,

http://img175.echo.cx/img175/7664/otostopu1yc.jpg

Reis
04-07-2013, 09:28

acılışı tutturduq baqalım.:he:
89.200 maliyetli lönkleri tutmaya devam.

Reis
04-07-2013, 10:36
89.300 den kapattım.flat beqliyecem.masada yapılan hareketlere uyuz oldum cünkü...

Reis
04-07-2013, 10:59
89.600 den şort denedik baqalım şimdide...

Reis
04-07-2013, 11:27
89.600 den şort denedik baqalım şimdide...

89.300 den kapattım.

Reis
04-07-2013, 11:27
cok uyus bi gün.eccük daha beqleyim...

tkaragoz
04-07-2013, 12:02
Bu ortamda aşağı vereceksin pala. Niye naz yapıyorsun? :he:

ncavus
04-07-2013, 14:33
reis 89.300 kapattın bi daha poz yazmamışın...:)

:he:

Reis
04-07-2013, 15:27
89.300 uzun devam :)

Reis
04-07-2013, 16:03
benim pereleri cavuş saysın.ters indikatörüm olarah bu görevi ona virdim :kahkah:
yaslandım lönklerime devammmmmmmmmm

tkaragoz
04-07-2013, 16:15
benim pereleri cavuş saysın.ters indikatörüm olarah bu görevi ona virdim :kahkah:

Reis abi masada hep kazanan sensin. Sistemin mı var nasıl karar veriyorsun? Jetonumu alıp çırak gelsem kabul eder misin? :he:

Reis
04-07-2013, 17:14
Reis abi masada hep kazanan sensin. Sistemin mı var nasıl karar veriyorsun? Jetonumu alıp çırak gelsem kabul eder misin? :he:

masa benim olunca,normaldir :he:

KOSA
04-07-2013, 18:02
tebrikler reis

Vallis
04-07-2013, 18:04
masa benim olunca,normaldir :he:

Kasa ne alemde kasa:he:
Bende işlemsizlikten kafayı yicem:)

ncavus
04-07-2013, 18:24

paraları saydım çoh da bi şey yohmuş canim...:he:

Asıl sen benim paraları nassı saycan onu çoh merag ediyom...:kahkah:

umarımki kaybettiğinde de neşenden bir şey kaybetmeyesin...çünkü çok dikkat ettim kazandığında şirinlikler o biçim kaybettiğinde ise bilimum artizlikler...

BİZ HEP BU MASADAYIZ...her günümüz neşeli olsun...:)

vallahii de billahi de benim poz yok..4 gündür flatım bunu de defalarca yazdım...bugün sen iddialaşına he dedik...
sevinesin diye...
Ee dostlar bunu için var...

seni severim bilirsin...:)

Reis
05-07-2013, 08:25
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=109546&page=506&p=9068726#post9068726

günaydın esnaf,

dün teknik bi arızadan ötürü yayınımıza ara vermek durumunda kaldık...lem warya en cokta yazı-turayı tutturup hava atamadığıma yanarım,yegen kıskanclığından catırrr catırrr catlamadıysa ne ala,:kahkah:

89.300 maliyetli full lönk devam benden...ehhee eyi yerden yahalamışım bıraqırmıyım.
bugünün senaryosu,asfaltı ağlatacas bee :he:

http://1.bp.blogspot.com/-ras7KM5BACs/UVs4eosw6JI/AAAAAAACTfc/Ekcq0QdWzSc/s1600/kucuk+hesaplar+karincayiyen.jpg

Soydan
05-07-2013, 08:25
89.300 maliyetli full lönk devam benden. bugünün senaryosu,asfaltı ağlatacas bee :he:

almışın mesajımı,, :kahkah:seni beleşçi köftehor seni, sakın erken gaptırma.. :wink:

ncavus
05-07-2013, 09:02
GÜNAYDIN herkeşlere...

Reis dostum ,rahip bugün için %6 düşüş bekliyor ,ne diyorsun bu işe...:he:

Reis
05-07-2013, 09:05
GÜNAYDIN herkeşlere...

o dediyse mümkündür,bu günlerde encok RAhibi seviyorum :kucak:

verinin gelmesiyle birlikte durum netleşir..
maliyet eyi olduğu icün sorun yoh :he:

Reis
05-07-2013, 09:59
89.300 uzun devam :)

92.600 ort.maliyetle kapattım.
şuan flat

Reis
05-07-2013, 10:36
92.500 şort

Reis
05-07-2013, 11:47
ittire gaktıra masayı biras sallamayı başardık :he:
şortlara yaslandukkkk devammmmmmm

KOSA
05-07-2013, 12:23
reis ütüyon yine palayı. tebrikler

Reis
05-07-2013, 12:50
şunu belirteyim arkadaşlar.bugün cok zor bi gün olucağını düşünüyorum.masa beqlediğimdende sağlam cıqtı...o kadar levye salladım tıh yok...91.600 altına gelmediği müddetce ızdırap devam eder...
demek istediğim konu,maliyeti iyi olmayanlar dışardan izlesin derim..bana baqmayın bugün psikopatlığım üstünde,tabiii dün olduqca yüklü bi kar etmenin vermiş olduğu durumda olabilü...:he:
şort devam diyorum...
ama buradan 93.800 üstüne atarsada şaşırmam,namıssız pala herşey yapabilebilü kapasitesi mevcut.

Reis
05-07-2013, 13:53
biri klimayı acsın,
masada terlemekten ayaqların kokuyo palaaaa,gec bu ayaqları :he:

92.500 maliyetli şortları 92.150 ort.maliyetle kapattım..sevmedim bu sessizliğiiiiii.

pusudayım.

Reis
05-07-2013, 14:22
91.700 den lönk jetonunu salladıh bakalım makinaya

Reis
05-07-2013, 15:57
cok kötü gıstırıldıh bu sefer,,way namıssız halen basıyo
bi miktar 90.300 den ek lönk jeton daha salladık bahalım...

ncavus
05-07-2013, 16:20
cok kötü gıstırıldıh bu sefer,,way namıssız halen basıyo
bi miktar 90.300 den ek lönk jeton daha salladık bahalım...

https://www.youtube.com/watch?v=youtu.be/p70yQjMm0Mw

Reis bunlar gibin mi, kıstırldın....:he:

KOSA
05-07-2013, 16:20
masa kirilacak reis. nettin

Reis
05-07-2013, 16:28
kaşık kaşık toplayıp kepceyle vermekten nefret ediyorum.
elime yapıştı lönkler.cok kötü gıstırıldım...
yanarım yanarımda zırt pırt poz.değiştiremeyeceğime yanarım.:he:
yoksa bu lönkleri eyi yerden okuturum meraqlanma abey,ücüncü post.lönk atım icin beqlemedeyim ama bugün atmam.maliyetim cok yukarda galdı.ortalamayı biras aşaya ceqmek gerek...

halilibo
05-07-2013, 16:37
reis abi, nettün lönkleri, buralar yeni maliyet içün eyümü

buraya da yazamm

TALEBE AYI
05-07-2013, 16:38
REİS.....abem...

takma kafana............... kardan.zarar...........
yalnız...........bu çavuş abiyle...yol arkadaşlığı.seni.zehirledi.galiba........

sen.......goralı.....papaza.cemaaat....olursan.... ......
risk.biraz düşebilüüüüüüüüüüüüüüüüü:seyt:

o.cennet.anahtarı.filan.verebilüüüüüüüüü:seyt:

Reis
05-07-2013, 16:58
tamamdır AYI abey
mesaj alındı 89.700 revers

şort devam

Reis
05-07-2013, 17:42
biraz zararı azaltsakta,bugün kol gibin girdi...cok manyak bi masa,kesinlikle duygusallığa yer yok.hele hele inatlaşmanın hec bi manası yokkkk
haftasonuna flat.biras kafa dinliyecem

iyi tatiller

Soydan
05-07-2013, 17:57
iyi tatiller yeğeen.. :)

KOSA
05-07-2013, 18:00
soydan dün terste idin böğün de terste kaldın. nassı bi sermaye varsa bitiremedin getti yaw:D
Sistematik soyulma teşebbüsleri

ncavus
05-07-2013, 18:37
3 Temmuz sabahı ,daha 2 gün önce...

HAYIRLI İŞLER DOSTUM...:)

böyle üstüste kazançlı poz'lardan sonra biraz dinlenmek lazım bence...
en azından ben öyle yapıyorum...
hep kazan hep kazan ,bune yawf...olmur ama...:he::kahkah:

5 Temmuz sabahı...bugün

GÜNAYDIN herkeşlere...

5 Temmuz akşamı...

biraz zararı azaltsakta,bugün kol gibin girdi...cok manyak bi masa,kesinlikle duygusallığa yer yok.hele hele inatlaşmanın hec bi manası yokkkk
haftasonuna flat.biras kafa dinliyecem

iyi tatiller

REİS.....abem...

takma kafana............... kardan.zarar...........
yalnız...........bu çavuş abiyle...yol arkadaşlığı.seni.zehirledi.galiba........

sen.......goralı.....papaza.cemaaat....olursan.... ......
risk.biraz düşebilüüüüüüüüüüüüüüüüü:seyt:

o.cennet.anahtarı.filan.verebilüüüüüüüüü:seyt:

Böylesine bir paradoksal ironi'ye sadece şapka çıkarırım...:)

ncavus
05-07-2013, 18:45
Değerli Dostum Sevgili Reis

BORSADA olur böyle şeyler...bazen en iyi borsacılar bile kaybeder...

bu önemli değildir...

ÖNEMLİ olan her şartta morali yüksek tutmakdır...

SEN iyi bir borsacısın...seni büyük bir ilgiyle takip ediyorum...ve sen

Benim dostumsun...iyiki varsın...

Gözlerinden öperim,iyi hafta sonları...:)

ps:Haftaya Pala'yı ağlatcaz...söz...:kucak:

ncavus
05-07-2013, 20:11
soydan dün terste idin böğün de terste kaldın. nassı bi sermaye varsa bitiremedin getti yaw:D

puhahahahahaha...:kahkah:

ya dostum Reis'i takip etmekten bunu kaçırmışım yawf....:wink:

süper ötesi olmuş...

ama seni benim gözümde 1.numara yapan bu yazın değil....

auv mauv....bir başkaydı ya...:he: unuttum sanma...ben hiç bir şeyi unutmam...

Soydan
05-07-2013, 20:26

gönderilerimi okumayan biri gelip bu yasdığını okusa doğru sanacak.. :kahkah: kıskançlık yapmayalım, çamur atmayalım ağbey.. bi ara REIS'te büüle yapıyodu, sonra aldı masada dersini.. daha cesaret edemiyo.. :kahkah: nazar etme ne olur, çalış seninde olur.. :party:

ncavus
05-07-2013, 20:29
gönderilerimi okumayan biri gelip bu yasdığını okusa doğru sanacak.. :kahkah: kıskançlık yapmayalım, çamur atmayalım ağbey.. bi ara REIS'te büüle yapıyodu, sonra aldı masada dersini.. daha cesaret edemiyo.. :kahkah: nazart etme ne olur, çalış seninde olur.. :party:

he ya ,inanki ben dooru sandıydım...:he:

yohsam deel mi!!? :wink: :kahkah:

Soydan
05-07-2013, 20:35
yohsam deel mi!!? :wink: :kahkah:

bunnar böyle ağbey, 3 kuruş kazandığımızı görünce hemen başlıyolar, :) valla kim demişse doğru demiş zenginin malı züğürtün çenesini yorar diye.. :he: maksat laf olsun torba dolsun bunnarın ki.. kesin olayın gerçek yüzünü bilmeyenlerden itibar puanı kapmak için yasdı bunu.. :kahkah:

ncavus
05-07-2013, 20:42
bunnar böyle ağbey, 3 kuruş kazandığımızı görünce hemen başlıyolar, :) valla kim demişse doğru demiş zenginin malı züğürtün çenesini yorar diye.. :he: maksat laf olsun torba dolsun bunnarın ki.. kesin olayın gerçek yüzünü bilmeyenlerden itibar puanı kapmak için yasdı bunu.. :kahkah:

Nerden bildin 100 kaplan gücünde olan puan gücümü gösterdiğimi...:he:

hakkaten de gönderdim ha...vay canına vay...abiciyim kimlerle masadyız ya...:wink:

:kahkah:

KOSA
06-07-2013, 01:59
gönderilerimi okumayan biri gelip bu yasdığını okusa doğru sanacak.. :kahkah: kıskançlık yapmayalım, çamur atmayalım ağbey.. bi ara REIS'te büüle yapıyodu, sonra aldı masada dersini.. daha cesaret edemiyo.. :kahkah: nazar etme ne olur, çalış seninde olur.. :party:

1- Gezi olaylarının öncesindeki cuma günü son anda lönk didin. pazartesi en az 6000 puan assadan shortta döndüm didin

2- Bernankenin açıklama yapacağı akşamın gündüzünde lönk didin. pazartesi assadan short didin

3- Dün short didin didin 3000 puan terste kaldın, son anda lönk lönk didin bugün yine 3000 puan terste kaldın

Soydanım ben sevinirim sen kazanınca da. Fakat bi şeylerin veya stratejilerinin yanlış gittiğini söylemek istedim...

Reis
06-07-2013, 15:50
gecmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara teşekkürü borc bilirim,iyiki varsınız...saolun varolun.
ağzım burnum kan icinde, hala durmadan akıyo,''akacak kan damarda durmaz'' deyimi sanırım bu duruma en uygunu olsa gereq,
cuma günü sağ kroşeden yediğim yumruğun ön üst iki dişimide kırdığını süüülemek istedim.acımıs büyük
bu kuyruk acısıylan intikam ateşinin yükselmesi gayet doğaldır,
haftasonuna flat girdiğimisi süüüledikten sonna,
senaryomusu dile getiriyorus...bundan keylik her yükseliş satış fırsatı olaraq görüp,intikamımızı alana gadden palanın ağzını yüzünü gözünü kana bulayıp masayı kafasında kımadan gösümüse uyku girmes...:bad:
lönk lügatı şuan icin sözlüğümüzden cıqtığını, sadece şort ve flat stratejimi uygulamaya karar vermiş bulunmaqtayım...
endekis cehennemin dibini bulmadan lönk mönk yok...ya flat yada şort ücüncü bi olasılık yok.

platones
06-07-2013, 19:09
dayı topik açmışsın hiç de söylemiyon :)hayırlı olsun , vob topiği kesmedi herhalde :) dayı bırak burları gel uzun vade altın topla benim gibi kafan rahat olsun

çılgın
06-07-2013, 19:11
Pala gelenin gidenin baltasını kırıyor reisim :yes:

testereye girdimi kaçacaksın testereli günler bizi bekliyor

aşağı trendleri yakalarsak bize yeterli olacağını düşünüyorum

geçene benide çarptı ama kardan gittiği için pek acıtmadı

şimdi bende pusuya karar verdim pala artık löngçüleri yakaladıkça öpecektir

pala boğa yakaladımı hemen öpüyo :super:

Reis
08-07-2013, 08:31
günaydın esnaf,
pusudayıs :bad:

http://www.capsverlan.com/bloggaleri/galeri/buyuk_resim/640x480_4241erdil_yasaroglu_karikaturleri_2303.gif

KOSA
08-07-2013, 08:58
gunaydin reis. hayirli isler

ncavus
08-07-2013, 09:17
GÜNAYDIN Reis ,günaydın herkeşlere...

Hayırlı işler...:)

http://666kb.com/i/cfltwzm0kp5ku45ry.jpg

sevgili KOSA...:wink:

KOSA
08-07-2013, 11:48
günaydin ncavus, sanki long kivamina geliyo piyasada garanda desteğini kirmis sanki

Reis
08-07-2013, 13:21
palaaa elimi görmeye calışıyon benden gacmas ehhheeeehe
nassııııııı büüüüle eyi dimi :bad:

KOSA
08-07-2013, 13:23
reis çakildik kaldik sal gitsin biraz yukari dogru

ncavus
08-07-2013, 14:42
günaydin ncavus, sanki long kivamina geliyo piyasada garanda desteğini kirmis sanki

YAZINI anca gördüm kusura bakma...:)

yavaş yavaş kıvama gelecek tabii...:he:

Reis
08-07-2013, 17:55
güsel bi gündü,emeği gecenlere teşekkürler...
stratejimis aynen devam...
palanın ağzını yüzünü gözünü kana bulayıp masayı kafasında kımadan gösümüse uyku girmes...:bad:

ncavus
08-07-2013, 19:30
Reis dostum

PARA nın da PALA nın da dibine vurdun...:)

Dostuma da bu yakışır zaten...:he:

kAmlJdnoLtQ

Reis
08-07-2013, 23:52
way way way kafa koparan abey günün dibinden masaya teşrif etmiş :he:
eeee alıştınıs tabii 88-93 bandındaki testereye..:kahkah:
yeğen,
anahtarı masaya atmış,:fiyu:
biras tepki babında yarın yeşillik olabilebilü ihtimali yüksek olsada, ayu masada rahat bıraqmas,löp löp düşüş icün pusuda yatıyo..:bad:

Soydan
09-07-2013, 02:05
yeğen,
anahtarı masaya atmış,:fiyu:

su uyur düşman uyumas.. :evil: herşey çok hızlı olacak.. :kahkah:

Reis
09-07-2013, 08:40
günaydın esnaf,
yeğen,
ücgen formasyonundan ötürü,saadet zincirimis titan titana hesabı sen masada kaybolmuş olmayasın.puahhhaaa anahtarını getir anahtarını...:he:

http://img175.echo.cx/img175/9494/115471zv.jpg

ncavus
09-07-2013, 08:53
Reis Dostum senin şahsında herkeşlere Günaydın...

Bugün keyfim süper...İNŞALLAH hepimizinki hep iyi olur...:)

http://666kb.com/i/cfmtu00e1sn5u56wu.jpg

ncavus
09-07-2013, 10:18
Reis dostum ,VOB %2 yukarda...

Soydan ,senin ANAHTARINI aldı gibime geliyor...:he:

tarkank
09-07-2013, 10:26
reis yetiş anahtar gidioo:aww:

Reis
09-07-2013, 13:14
puahhaaa
ne anahtarmış beee,ala ala bitiremedinis...:he:
89.800 altı heryol cehennemin dibidir :bad:
şort devam şort

sogul67
09-07-2013, 14:13
reis buralar iyi yerler değil mi Reis vuralım mı kafasına vur de vuralımmmmm :kahkah::kahkah::kahkah:

Reis
09-07-2013, 16:35
reis buralar iyi yerler değil mi Reis vuralım mı kafasına vur de vuralımmmmm :kahkah::kahkah::kahkah:

yavaş furun lem kafaya,,canı acıyan neyim vardır :kahkah:

Reis
09-07-2013, 17:54
güsel bi gündü,emeği gecenlere teşekkürler...benden geceye flato
yurtdışı yeşil yeşilkene geceye şort giymeye tırstım..:he:
yarında pusudayıs,,,
ya flat yada şort başka yolu yok...:bad:

Reis
10-07-2013, 00:11
duygusal sebeblerden ötürü yarın yeğene eccük destek atmada bir sakınca görmedim...bana kalsa bistin dibini oyardımya neyse,:oley: dip buralar diyo,başka bişii demeyo :kahkah: bi sans verelim yeğene didim,,,:)
87 ücsıfıra gadden esneme payınıda virdim,haydi bastır yeğen..:D

Reis
10-07-2013, 08:43
günaydın esnaf,

http://img152.echo.cx/img152/7280/2yardimedin9tk.jpg

ncavus
10-07-2013, 08:49
Günaydın Reis

Günün anlam ve önemine binaeten iyi bir karikatür..:he:

yohsam ,yieene bir gönderme mi??:wink:

http://666kb.com/i/cfnubcx9vwbaz04zi.jpg

tarkank
10-07-2013, 09:17
reis lonk muyuz bugun?

Reis
10-07-2013, 09:21
evet sadece bugünlük lönküz,
asfaltı ağlatacas

tarkank
10-07-2013, 09:25
reis gecemedik longe guniçi fırsat verir mikine?

Soydan
10-07-2013, 09:55
asfaltı ağlatacas

doğru yolu bulmuşun sonunda.. bi de pişmanım diye mektup yollamışın.. rahat ol bakacaz bi çaresine, seni severim bilirsin.. :party:

http://m1307.hizliresim.com/1c/b/q30hn.bmp

Reis
10-07-2013, 10:48
doğru yolu bulmuşun sonunda.. bi de pişmanım diye mektup yollamışın.. rahat ol bakacaz bi çaresine, seni severim bilirsin.. :party:

ben encok cavuşu seviyim :he:
anahtarcıyla tanıştıracam oda bilsin kimlerle masada olduğunu :party:

ncavus
10-07-2013, 10:57
ben encok cavuşu seviyim :he:
anahtarcıyla tanıştıracam oda bilsin kimlerle masada olduğunu :party:

puhahahhaha:kahkah:

bende seni seviiim emme en çok şortoolanı seviim...:he:

anahtarcıyla tanışıyoz zatii.. O bilir masadakileri...:kucak:

lonk'um diyon maliyet yasmamısın ...olmur ama...:wink:

sonra tarkank kardeşimizin kafası karışır...:)

reis ne zaman yaptın löngleri gaplı açmadı mı?

Reis
10-07-2013, 11:14
reis gecemedik longe guniçi fırsat verir mikine?

fırsat verdi gibi sanki :)

ncavus
10-07-2013, 11:19
fırsat verdi gibi sanki :)

Ooo Reis dostum Günaydın(gerçi öğle oldu nerdeyse...:he:)

At...Üsküdar'ın çıkışında...:he:

Reis
10-07-2013, 11:24
puahhahaaa
atımı gaybettim hükümsüzdür.:kahkah:
amiraldeki palayı kızdırdım sanırım.puahhaaaa ne veriyo üüüüle namıssız bugün dibini oyacak sanırım.:)

ncavus
10-07-2013, 11:54
asfaltı ağlatacas

puhahahahhaha...:kahkah:

Reis endeks göçtü bea...:he:

puahhahaaa
atımı gaybettim hükümsüzdür.:kahkah:
amiraldeki palayı kızdırdım sanırım.puahhaaaa ne veriyo üüüüle namıssız bugün dibini oyacak sanırım.:)

Reis
10-07-2013, 12:15
amiral uv.maliyetlenme seviyesine girmiş bulunmakta diye düşünereq tekrar spot piyasasına kademeli olaraq giriş yapmaya başladım...
4.50-5.00 arası bence ideal

ncavus
10-07-2013, 12:17
amiral uv.maliyetlenme seviyesine girmiş bulunmakta diye düşünereq tekrar spot piyasasına kademeli olaraq giriş yapmaya başladım...
4.50-5.00 arası bence ideal

Ee ..seninki 5.16....yohsam KDV içinde mi aldın...

puhahahaha...:kahkah:

Reis
10-07-2013, 12:28
Ee ..seninki 5.16....yohsam KDV içinde mi aldın...

puhahahaha...:kahkah:

birden olmas bu işler..eccükte şindi 5.06 dan aldım bahalım..:fiyu:

Reis
10-07-2013, 13:02
duygusal sebeblerden ötürü yarın yeğene eccük destek atmada bir sakınca görmedim...bana kalsa bistin dibini oyardımya neyse,:oley: dip buralar diyo,başka bişii demeyo :kahkah: bi sans verelim yeğene didim,,,:)
87 ücsıfıra gadden esneme payınıda virdim,haydi bastır yeğen..:D

yahu cavuş
yazıları alıntı yaparaq bi yere varamazsın.:he:
bu dip senaryosu benim deel yeğenin,baq dün geceden demişis duygusal olaraq destek atıcam deyin.ve esneme payınıda iliştirmişis 87bing kırılmadığı müddetce yeğeni destekliyorum.inanıyorum.dip buralarda bi yerde :)

ncavus
10-07-2013, 13:55
yahu cavuş
yazıları alıntı yaparaq bi yere varamazsın.:he:
bu dip senaryosu benim deel yeğenin,baq dün geceden demişis duygusal olaraq destek atıcam deyin.ve esneme payınıda iliştirmişis 87bing kırılmadığı müddetce yeğeni destekliyorum.inanıyorum.dip buralarda bi yerde :)

benim nereye varıp varmıyacağımı bırakda sen ne zaman Turşucu tükkanını açıyon ..onu sööle bağa..

puhahahahha....:kahkah:

Reis
10-07-2013, 13:59
benim nereye varıp varmıyacağımı bırakda sen ne zaman Turşucu tükkanını açıyon ..onu sööle bağa..

puhahahahha....:kahkah:

turşucu geldi hanimmmm :kahkah:

Soydan
10-07-2013, 14:00
bu dip senaryosu benim deel yeğenin,

hep bu anı bekledim, bi gün bana inanacağını biliyodum.. :kahkah:

şimdi biraz zaman verelim bunlara, kafaları karışık yeğeen.. sanıyolar ki burası dip değil.. dip olmadığını sandıkları yerin aslında dip olduğunu annadıklarında sanacaklar ki biz buralardan mallanamadık, elimiz boş kaldı.. bu yanılsama ile birlikte yukarı basmaya başladıkları anda değme keyfimize yeğeen.. rahat ol, bana güvenmeye devam et.. :roll:

Reis
10-07-2013, 14:05
hep bu anı bekledim, bi gün bana inanacağını biliyodum.. :kahkah:

ne psikopat masa arkadaşlarım var yahu,iyiki inandık mala gömüldük.needecüüük benim amiralleri :)
turşusunu kurmaya başladık mı.? ben azar azar torbamı doldurayım :roll:

KOSA
10-07-2013, 14:06
soydan 85500 diyorum. ordan long acmaya baslicam

KOSA
10-07-2013, 14:07
asfalt ağlıyo mu ne

Reis
10-07-2013, 14:18
bugün işlemsizlikten ceza yemeyelim :he:
86.200 den lönk jetonunu salladık bakalım makinaya :)
asfalt ağlasın bee :kahkah:

Reis
10-07-2013, 18:08
günün özeti sabah şortlayan bugün eyi kazandı.

89.600 den 85.700 way bee marja baq...:he:
uzl.86.725 kasa 160bing

riske girdim,
geceye benden 86.200 maliyetle lönk devam.

sutop 85bing

sırf yeğenin hatırına bi sans daha virecem biste :)

Reis
10-07-2013, 22:21
sarıkız düşer,karakız yükselir.altın düşer,dolares yükselir.bovespa düşer,bist yükselir...mesela yağniii,
buarada rakkamsal olaraq bovespayı ikiye katladığımıs zaman haberedin..:he:

konu altından acılmışken,aslında bütün sistem satışa meyillenmişti,önce altın löp löp düştü...sırayla diğerlerini yanına ceqiyo,baqalım önce düşüş sırası kimde.:mut:
varlıkların değeri altın baz alınaraq yapılır bence,belki bi ihtimal usd ye göre entegreliymiş gibi dursada uzun vade baqınca altının izlediği yol,piyasaların gidişatında öncü gösterge olaraq önemini korur...altın düşmeye devam ettikce piyasalarda gevşemeye mahkumdur,hatta löp löp düşmeye...diyereq kısa bi yorum gecelim...
senaryom şüüüle,altın dibini bulduktan sonna yönünü yukarıya cevirmeye başladığı zaman piyasalar ralli stardı verecek,üüüüle büüüle bi ralli değil,resmen kafa kopartan cinsten.:he:
yukardaki uzun vade baqış acışı,
yağni asıl gizli soru altının dibinde saklı...:sarhos:

konu altından acılmışken uv.projeksiyon olaraq altını baz aldığımız icün,altının hareketleri bizim icün önemli.
şu aşamada 1200-1250 arasında sıkışmalar mevcut,yakında bi tarafa patlaması beqlenebilir gıvama gelmiş durumda...olasılık olaraq aşaya doğru bi akım düşünsekte, 1200 lerin desteği güclü görünmekte diye artı parantes acalım...:he:

Reis
11-07-2013, 00:23
bernanke makara kukara konuştu,güldü,konuştu...ben bişii annamadım yeğennin dediğine göre yarın yırttık galiba,gelsin paracıklar,eeee riske girdik geceyepoz.taşıdık olsun o kadarcık dimi.:D
bugün diplerden bi gamyon mal topladıh,yarın yeşillik olmazsa küserim palaya :he:

Reis
11-07-2013, 08:38
günaydın esnaf,

http://img171.echo.cx/img171/1148/pic1574822xg8ls.jpg

ncavus
11-07-2013, 08:47
Reis dostum Günaydın

İşi bayağ büyütmüşün GOLD filan...yakışır dostuma...:)

Karikatürü iyi irdele...:kahkah:

http://666kb.com/i/cfounl1c9ezsmkpj2.jpg

Reis
11-07-2013, 08:54
ncavus, sen bu karikatür işini bilmiyon üstelik algımı bozuyon...:he: en iyi bildiğin işi yap bence real time takıl :kahkah:

ncavus
11-07-2013, 08:58
ncavus, sen bu karikatür işini bilmiyon üstelik algımı bozuyon...:he: en iyi bildiğin işi yap bence real time takıl :kahkah:

VAYT Reis

imza Da züper olmuş...DİRENBİST...

Bir lonkcunun temennisi mühtemelen...

Reis
11-07-2013, 09:16
züpper bi acılış oooo yeahhh :)

tarkank
11-07-2013, 09:39
reis virdin mi malları?pala mal dağıtcakmış bugün deyolar:)

ncavus
11-07-2013, 14:12
reis virdin mi malları?pala mal dağıtcakmış bugün deyolar:)

Maliyetine geldi mi ki versin..hatırlarsan dün gaplı açılışta en yukardan longum diyordu ya...:wink:

:he::kahkah:

tarkank
11-07-2013, 14:17
virmediysen son fırsat bu bak demedi deme:)

Reis
11-07-2013, 18:02
günün özeti sabah şortlayan bugün eyi kazandı.

89.600 den 85.700 way bee marja baq...:he:
uzl.86.725 kasa 160bing
riske girdim,
geceye benden 86.200 maliyetle lönk devam.

sutop 85bing

sırf yeğenin hatırına bi sans daha virecem biste :)

günün özeti sabah şortlayan bugünde eyi kazandı.

89.975 den 86.700 way bee marja baq...:he: desekte dünkü marjdan dar
uzl.87.425 kasa 156bing uzl.fiyatı düne göre yukarda,kasa biras kilo kaybetmiş.

riske girdim,
geceye 86.200 maliyetle lönk devam.işlem yapmadan turşu gıvamında masayı izliyorus.
sutop 85bing

sırf yeğenin hatırına bi sans daha virecem biste...

Reis
12-07-2013, 08:51
günaydın esnaf,

http://www.penguen.com/content/Home/20060219.jpg

ncavus
12-07-2013, 09:04
Reis dostum ,şahsında herkeşlere Günaydın

Sen yieeni destekliyon ,ben bögün ihinizi birden destehliyeceğim...:he:

Hade baham...

http://666kb.com/i/cfpv2tovqpbqe14qm.jpg

Reis
12-07-2013, 18:04
günün özeti sabah şortlayan bugünde eyi kazandı.

89.975 den 86.700 way bee marja baq...:he: desekte dünkü marjdan dar
uzl.87.425 kasa 156bing uzl.fiyatı düne göre yukarda,kasa biras kilo kaybetmiş.

riske girdim,
geceye 86.200 maliyetle lönk devam.işlem yapmadan turşu gıvamında masayı izliyorus.
sutop 85bing

sırf yeğenin hatırına bi sans daha virecem biste...

günün özeti sabah lönkleyen bugün eyi kazandı.

86.850 den 90.575 way bee marja baq...dünkü marjdan yüksek
uzl.90.450 kasa 150bing uzl.fiyatı düne göre yukarda,kasa biras daha kilo kaybetmiş.

riske girdim,maliyet eyi olduğu icün risk katsayımıs azaldı
haftasonu 86.200 maliyetle lönk devam.işlem yapmadan turşu gıvamında masayı izliyorus.
sutop 85bing sutopumuzu 86bing olaraq güncelliyorus.

sırf yeğenin hatırına bi sans daha virecem biste... yeğen,sansını değerlendirdi, tebrik almaya hak kazandı...:bravo: haftaya göstereceği performansa göre notunu vericem.:he:

güsel bi gündü
iyitatiller...

ncavus
15-07-2013, 07:54

Çok sıkı bir haftaya başlıyoruz...

ALLAH herkese gönlüne göre versin...:)

http://666kb.com/i/cfrgn1hb2hu47v61k.jpg

Reis
15-07-2013, 08:26
günaydın esnaf,

mZKaSqsduYo

dr.nikolatesla
15-07-2013, 08:38
Gunaydin Reis,hayirli ve bol kazancli bir hafta diliyorum...

Reis
15-07-2013, 09:20
acılış züppper :)

Reis
15-07-2013, 12:35
86.200 maliyetli lönklerimi 92.500 ort.ile kapattım,benden alanda kazansın...kemüksüz fleto 6300 pivan misss missss...teşkür palaa,ciğerrrrrimmmm iki dişini birden kırdım lem,intikam alınmıştır... :halay:
fleto,pusudayoo :kahkah:

Reis
15-07-2013, 16:52
aslında kar görmüşkene elleşmemek lazımdı emme daha fazla dayanamadım...:he:

93.200 ort. şort actım bahalım birde büüüle deneyek...

Reis
15-07-2013, 18:27
günün özeti sabah lönkleyen bugün eyi kazandı.

86.850 den 90.575 way bee marja baq...dünkü marjdan yüksek
uzl.90.450 kasa 150bing uzl.fiyatı düne göre yukarda,kasa biras daha kilo kaybetmiş.

riske girdim,maliyet eyi olduğu icün risk katsayımıs azaldı
haftasonu 86.200 maliyetle lönk devam.işlem yapmadan turşu gıvamında masayı izliyorus.
sutop 85bing sutopumuzu 86bing olaraq güncelliyorus.

sırf yeğenin hatırına bi sans daha virecem biste... yeğen,sansını değerlendirdi, tebrik almaya hak kazandı...:bravo: haftaya göstereceği performansa göre notunu vericem.:he:

güsel bi gündü
iyitatiller...

günün özeti sabah lönkleyen bugünde eyi kazandı.

90.675 den 93.425 way bee marja baq...:he: dünkü marjdan az
uzl.93.075 kasa 150bing uzl.fiyatı düne göre yukarda, kasa böyün yerinde saymış.

maliyet eyi olduğu icün risk katsayımıs yok denecek kadar az
geceye 93.200 maliyetle şort
sutop 95bing

yeğen,sansını değerlendirdi, tebrik almaya hak kazandı...:bravo: haftaya göstereceği performansa göre notunu vericem.:he:
göstermiş olduğu başarıdan dolayı yeğene on üzerinden dokuzzz.notuylan vob10 listesinin ikinci sırasına yükselmeye hak kazandı.:D desteğimi ceqtim bahalım yeğendeki performans nassı olucaq,bensiz masada gendi ayahları üstünde durmayı başarabilebilüyomu.:kahkah:
güsel bi gündü
iyi akşamlar...

ncavus
16-07-2013, 08:38
Reis dostum, şahsında herkeşlere Günaydın

http://666kb.com/i/cftwuuoen7fp5irem.jpg

TALEBE AYI
16-07-2013, 10:05
REİS abi..

bak sana yeni bir arkadaş......

Avatarı hurricane54140 hurricane54140 is offline

Duhul
Nov 2010
Gönderi
84
Esas direnç:93.300
destek:85.600
hedef:85.300

Reis
16-07-2013, 11:57
günaydın esnaf,

bugün erken kalkamamışım umarım bensiz masada cok eğlenmemişsinizdir :he:

http://img15.echo.cx/img15/4384/200505137ge.jpg

Reis
16-07-2013, 14:38
aslında kar görmüşkene elleşmemek lazımdı emme daha fazla dayanamadım...:he:

93.200 ort. şort actım bahalım birde büüüle deneyek...

92.200 flato benden...aslında 91.800 görsemde buradan gapatmak daha cok hoşuma gitti...kemüksüz fleto misss missss

manif
16-07-2013, 16:59
RESİM AYULUK bir yere kAdAr...

Reis
16-07-2013, 18:08
günün özeti sabah lönkleyen bugünde eyi kazandı.

90.675 den 93.425 way bee marja baq...:he: dünkü marjdan az
uzl.93.075 kasa 150bing uzl.fiyatı düne göre yukarda, kasa böyün yerinde saymış.

maliyet eyi olduğu icün risk katsayımıs yok denecek kadar az
geceye 93.200 maliyetle şort
sutop 95bing

yeğen,sansını değerlendirdi, tebrik almaya hak kazandı...:bravo: haftaya göstereceği performansa göre notunu vericem.:he:
göstermiş olduğu başarıdan dolayı yeğene on üzerinden dokuzzz.notuylan vob10 listesinin ikinci sırasına yükselmeye hak kazandı.:D desteğimi ceqtim bahalım yeğendeki performans nassı olucaq,bensiz masada gendi ayahları üstünde durmayı başarabilebilüyomu.:kahkah:
güsel bi gündü
iyi akşamlar...

günün özeti sabah şortlayan bugün kazandı.

93.800 den 91.800 way bee marja baq...:he: dünkü marjdan az
uzl.92.725 kasa 150bing uzl.fiyatı düne göre aşada, kasa böyünde yerinde saymış.

geceye flat,

güsel bi gündü
iyi akşamlar...

teacher
17-07-2013, 00:06
reis senin için paraya para demiyor,başka bir isim takmış diyorlar.....

ncavus
17-07-2013, 08:36

http://666kb.com/i/cfuxcuiyhflvpvose.jpg

Reis
17-07-2013, 08:58
günaydın esnaf,

http://img52.imageshack.us/img52/9332/200312096ap.gif

Reis
17-07-2013, 10:41
92.600 ort. lönk jetonunu salladıh baqalım makinaya