PDA

View Full Version : Gizli Oda – La Cara Oculta - Bunker The Hidden Face (2011)

i-ked
27-10-2013, 20:00
La cara oculta; aşk, kıskançlık ve ihanetin sınırlarını keşfe çıkan bir psikolojik gerilim. İspanyol çift Adrian ve Belen, içinde panik odası bulunan, II. Dünya Savaşı sırasında inşa edilmiş Kolombiya’daki bir eve taşınır. Adrian’la ilgili şüpheleri bulunan Belen, panik odasına girerek Adrian’ı kontrol etmeye karar verir ve geri dönüşü olmayan korkunç bir yola girer.

http://k1310.hizliresim.com/1g/v/tz3b7.jpg
Imdb: 7.1
Yapımı : 2011 – İspanya, Kolombiya
Tür : Gerilim, Gizem, Psikolojik
Süre: 97 Dak.
Yönetmen : Andrés Baiz
Oyuncular : Quim Gutiérrez, Martina García, Clara Lago, Alexandra Stewart

http://www.youtube.com/watch?v=18UL-qqDNTs

Spoil - sürprizbozan

Açılışı güzel. Benim kendi terkedilişimi anımsattı. Hatun video kameraya:
- Yüzyüze söylemek için yeterince güçlü değilim. Seninle bu şekilde ilişkimi sürdüremem. Beni arama.
deyip esasoğlanı terkediyor.

Bana da sms ve elektronik posta yolu ile gelmişti ama önceki sene de benzer olaylar yaşanmış ve bu bizi birbirimize yakınlaştırmıştı. Ayrıca yüzüme söylemesini tercih ederdim.

Filmin gerisini de izleyin artık.

i-ked notu 7

guneysu
29-10-2013, 23:11
izlemedim, kısa zamanda izlemeye çalışacağım.

i-ked
29-10-2013, 23:40
izlemedim, kısa zamanda izlemeye çalışacağım.

Sürpriz bir sonu var ama ikaz edeyim aile ile izlenmez. Sonuçta terk edilmiş sevgili bu! Önce bencileyin ağlar sızlar gözyaşı döker, daha sonra alternatiflere bakar, o bakmasa da sulugöz erkeklerden hoşlanan barmen hatun olabilir. Tahtaya vurayım henüz o aşamada değilim, durmak yok; gözyaşı dökmeye devam...

guneysu
30-10-2013, 02:03
Enteresanmış.

Aile ile izlenmeyeceği kesinmiş. :kahkah:

notumu yazmıyorum.. :oley:

i-ked
30-10-2013, 02:08
Enteresanmış.

notumu yazmıyorum.. :oley:

The Walking Dead - Şimdi Yürüyen Ölüler (2010–) 4. sezonu başladı onu izliyorum ama bu Gizli Oda da hoş film olarak zihnimde kalacak.

guneysu
30-10-2013, 02:14
Güzel film değil mi ki?

Senaryosu da sürprizler içeriyor, oyuncuları da hoş :)

The Walking Dead - Şimdi Yürüyen Ölüler (2010–) 4. sezonu başladı onu izliyorum ama bu Gizli Oda da hoş film olarak zihnimde kalacak.

takip ettiğim dizilerden birisi, 4.03 ü izlemiştim dün gece.

mail2uye
19-02-2014, 13:16

takip ettiğim dizilerden birisi, 4.03 ü izlemiştim dün gece.

Geçen hafta S04E09' a kadar 44 bölümü ve 3 tane webisode izledim. Pazartesi günü S04E10' u da izledim. Heyecanla yeni bölümü bekliyorum.