PDA

View Full Version : SURVIVOR Ünlüler-Gönüllüler 2014

bilalx
16-04-2014, 23:23
Bu yıl biraz geç kaldık.Görüş ve fikirlerimizi paylaşalım istedim.Anket ise bu haftaki elemeden sonra olacaktır.
Saygı ve sevgilerimle...

i-ked
17-04-2014, 02:10
Izlemedigim bir program turu. Yemekteyiz bile daha eglenceli... Bir onceki yarismada tek bildigim, bir tanesinin Tuncay Sanli ile iliskilendirilmesi idi oyumu ona vrrmistim.

Secenrklerde ilgilenmiyorum, fikrim yok gibi secenek de olsun.

hisse.net android ME172 uygulaması ile gönderilmiştir.

bilalx
17-04-2014, 15:52
olabilir kardeşim :)

bilalx
17-04-2014, 15:53
ama ankette sistem belli :)

Astiyag_Kyakser
18-04-2014, 11:35
Turabi favorim..

Neden diye sormayın.. Öyle işte :)

Önceleri sinir oluyordum ama bakış açımı değiştirdim.. Sevmeye başladım.. Bir insan derdini bu kadar mı güzel anlatamaz.. Sadece 'Anladın mı ağbi.. Eyvallah ağbi..' İki kelime kurupta anlatamıyor canım benim.. Sen bişey söyleme biz anlıyoz seni:)

Birde hikayelerini seviyorum..

Bir tavşan varmış.. Bir de dağ.. Tavşan bir gün bu dağı kazmış kazmış.. Bir kayaya rastlamış.. Tavşan dağa küsmüş..
Öldürüyor beni:kahkah:

Survivorı ilk zamanlardan beri izlerim.. Oy vermişliğim de vardır.. Nihat Doğan' a sinirlenip Derya ya 5 sms attığımı bilirim.. :beurk: Şimdi sadece izliyorum.. 5 kuruş çalışmaz benden Acuna :)

Deniz manzarası için takılıyorum artık..

BUZ
18-04-2014, 12:55
turabi nin özü anadolu çocuğu.............özü çok temiz..........kazanmasını isterim

diğerleri istanbul çocuğu olduklarını o kadar belli ediyorlar ki...................:yes:

turabinin bu paraya ihtiyacı da var aynı zamanda.............

umarım kazanır..........iyi de olur...........

ancak ünlülerde bence en çetin ve en kurnaz isim eski fitbolcu........dilediği gibi yönlendiriyor hepsini.........:)

akın kurnaz gibi görünüyor ama kızların çabuk gazına geliyor bu handikap............

artık oyunlarda eski milli fitbolcümüz olaya ağırlığını koyup işi götürebilir.......evvel kendini yormuyordu ama iş değişiyor ve asılıyor artık......

en önemliside aklıyla hareket ediyor.......kızlarla oynuyor resmen...........duygusallık yok herifte.............

diğerleri henüz bunu farkedebilmiş değil..............:)

final turabi ve a.dursun arasında geçecek ve turabi kılpayı alacak yarışmayı.........

bence bmc..............

Koray
18-04-2014, 14:47
Güldür Güldür'de özellikle acun'u güzel ti'ye alıyorlar :)
Bu arada katılan birinden kazın ayağının daha farklı olduğunu duydum izlememek, sağlık açısından faydalı :)

Astiyag_Kyakser
18-04-2014, 14:53
Güldür Güldür'de özellikle acun'u güzel ti'ye alıyorlar :)
Bu arada katılan birinden kazın ayağının daha farklı olduğunu duydum izlememek, sağlık açısından faydalı :)

Cem Yılmaz'ın bir sözü vardır.. Kendini bilen adama televole den zarar gelmez.. O misal.. :)

bilalx
19-04-2014, 10:53
anketimiz bu haftaki eleme sonrası açılıyor

bilalx
21-04-2014, 23:28
Anketi ekledik bakalım :)

balgi
21-04-2014, 23:32
ahmet dursun seba gitsin :)

bilalx
21-04-2014, 23:43
bende turabi dedim :)

Işılay
21-04-2014, 23:52
Merve ...

Koray
22-04-2014, 06:43
Acun ...

BUZ
22-04-2014, 13:54
akın şov yaptı bu hafta..............

oğlan iyi kas yapmış çok güçlü................

turabi zavallım beslenemiyo ki oyun kazanamadıkları için.............hindistan cevizleri dandik.....sütü bile çıkmıyo...............:)

9 a 4 kaldılar ve bu şanslarını sıfıra indirdi..........

artık herkes kendisi için savaşacak...............

turabi diğerlerinden sıyrılsın istiyorum ama su parkurlarında yüzemiyor çocuk....olmuyor..........

ünlülerde ismail baki duyguya pislik yaptı..........

kardeşim oran buran ağrıyosa katılmayacaksın survivora..........

zaten tombiksin fiziğin pek atlayıp zıplamaya müsait değil...............

anca ortada şaklaban olursun...............

ismaili göndermeleri gerekiyor..................

saygıyla...............

bilalx
24-04-2014, 22:40
bu hafta iki ünlü gönüllülere geçiyor...

bilalx
24-04-2014, 22:41
muhtemelen biri tolga diğeride duygu olur..

bilalx
26-04-2014, 12:34
oylamamız çok yeni şimdilik turabi önde :)

bilalx
27-04-2014, 17:54
akın ve duygu gönüllülere geçti...

Che Big
27-04-2014, 22:10
Efendiligi ile durusu ile yigit diyorum......

bilalx
27-04-2014, 23:07
bu üç adamın skeçleri güzel olmuş :)

Astiyag_Kyakser
28-04-2014, 00:18
Diyeceğim okine baba:)

Turabinin skecten..

Tavsan- dag hikayesini de anlattilar harikaydi:)

BUZ
28-04-2014, 16:33
şimdi dengeler gönüllüler lehine değişti.............

akın turabi ve yiğit ünlülerin oğlanlarını yer................

mantar mügeyle duygu zaten elenecek.............o takımda yada bu takımda..........

ünlülerde de artık adam eksilecek ve dağılacaklar..........birbirlerini yiyecekler .........aç kalacaklar..............:)

kendi iddiam devam ediyor...........

finali a.dursun ile turabi oynayacak...........

ganyan sıralamam şu şekilde...........

favori...... a.dursun / turabi............

plase......akın.........

süpriz.......yiğit.........

Koray
29-04-2014, 07:42
Acun ...

> Paramın yarısını bile vermedi !.. (http://sozcu.com.tr/2014/gundem/paramin-yarisini-bile-vermedi-497838/)

bilalx
30-04-2014, 15:30
evet gönüllülerin havası değişti...

şimdi dengeler gönüllüler lehine değişti.............

akın turabi ve yiğit ünlülerin oğlanlarını yer................

mantar mügeyle duygu zaten elenecek.............o takımda yada bu takımda..........

ünlülerde de artık adam eksilecek ve dağılacaklar..........birbirlerini yiyecekler .........aç kalacaklar..............:)

kendi iddiam devam ediyor...........

finali a.dursun ile turabi oynayacak...........

ganyan sıralamam şu şekilde...........

favori...... a.dursun / turabi............

plase......akın.........

süpriz.......yiğit.........

bilalx
02-05-2014, 23:12
yarın survıvor günü...

bune
03-05-2014, 00:14
yarın survıvor günü...
yupppy ama odul olarak 1 dılım pizza olmaz herkese 1 er tane en az aslında hıdıstan cevızını buraya ıhrac edebılirler bizde patate
s yollarız :)

memedefendi
03-05-2014, 00:45
turabi dedim. Sebebini biliyorsunuz arkadaşlar :he: :kahkah: :kahkah: Adam gibi adam Turabi :kahkah:

bilalx
03-05-2014, 11:50
bundan sonra ödüller daha iyi olacak :)

yupppy ama odul olarak 1 dılım pizza olmaz herkese 1 er tane en az aslında hıdıstan cevızını buraya ıhrac edebılirler bizde patate
s yollarız :)

bilalx
03-05-2014, 11:50
turabi bizim ankette önde gidiyor :)

karaboğa
03-05-2014, 13:10
programı izlemiyorum ama Müge güzel kız virdim gitti oyumu:he:

ayhan53
03-05-2014, 13:47
acun benim protesto listeme girmeyi başardığından bu yana hiç bir programını izlemiyorum. ona reyting yaptıracak eylemlerde bulunmuyorum
ama yarışmayı en güzel hatun kazansın diyom
geçen yarışmada kaslı delikanlı derya kazandıda ne oldu
hiç bir insanın yapmayacağı şekild eparaları aldı ve yapmış olduğu sözleşme gereği kazandığı ödülü özürlü çocuklara bağışlaması gerekirken paraları alıp sırra kadem bastı
acun neyse yarışmacısıda ayne kendisi gibi çıktı.

reha kaya
03-05-2014, 15:51
acun benim protesto listeme girmeyi başardığından bu yana hiç bir programını izlemiyorum. ona reyting yaptıracak eylemlerde bulunmuyorum
ama yarışmayı en güzel hatun kazansın diyom
geçen yarışmada kaslı delikanlı derya kazandıda ne oldu
hiç bir insanın yapmayacağı şekild eparaları aldı ve yapmış olduğu sözleşme gereği kazandığı ödülü özürlü çocuklara bağışlaması gerekirken paraları alıp sırra kadem bastı
acun neyse yarışmacısıda ayne kendisi gibi çıktı.

Azıcık geç aymışsınız!

ayhan53
03-05-2014, 15:52
Azıcık geç aymışsınız!

ama aydım:he:
hemde yeni değil 2011 de aydıydım

Skyy7
03-05-2014, 17:01
AKIN dedim..:wink::mut:

türrabi.....:beurk:

Astiyag_Kyakser
03-05-2014, 21:49
ama aydım:he:
hemde yeni değil 2011 de aydıydım

Radikal bir karar vermissiniz.. Geri donusu yok mudur? Zevkli oluyordu sizin yorumlarla survivor:)

ayhan53
03-05-2014, 23:37
mümkün değil

thebaboli
05-05-2014, 00:04
Oyumu kendimce adada en fazla adam olarak gördüğüm Gökhan'a verdim. O alamayacaksa Yiğit alsın. Tolga ile Turabi yani tandt almasında kim alırsa alsın :he:

BUZ
05-05-2014, 18:30
tolgayı gönderdiler mi..............?

ulen amma oyuncu bi herifmiş o yahu............tamd oynadığı rollerdeki gibi bi herifmiş yani............:)

yiğitin ayağını tutuyo resmen öne geçmesin diye.............:)

boşuna artiz olmamış belli belli................

akın ve turabi parlamaya başladı.........

milli futbolcümüzde düşüş var.............

tolga yaydı...........

ismail elinden geleni yapıyor ama fiziği bu oyuna göre pek uygun değil...........

yiğit de elinden gelenin fazlasını yapıyor ve hatta takımını sırtladığı oluyor ama fiziği çok narin...........çok yoruluyor........

merve erkek performansı gösterip harikalar yaratmaya devam ediyor.............keza sahra da çok çabalıyor ve profosyonelce yarışıyor........

helal kızlara..........

müge konu mankenliği yapmaya devam ediyor......zaten hangi mantıkla survivora kabul edildiyse............?

duygu ağır vasıta............:)

serenay elinden geleni yaptı ama gücü bu kadar.......yinede tebrikler kızcağıza.............

final de bana göre öne çıkmaya başlayan turabi ve akın oldu........a.dursun u performans olarak gerilemiş gördüm................

e yaşınında etkisi var tabiki...............

bu haftaya göre..........

favori..........akın........

plase........turabi..........

sürpriz.........yiğit.........

çok süpriz bomba.....a.dursun...........

thebaboli
05-05-2014, 19:10
Sn. Buz herkes için yorum yapmışsınız. Hatta konu mankeni güzeller güzeli (ADA içinde tabi) :he: Müge hakkında bile yorum yapmışsınız ama Gökhan hakkında yorum yapmamışsınız. Neden acaba?

Che Big
05-05-2014, 23:52
türabi saygisizi bayrakla yaptigi ahlak disi o hareketten sonra cok oy kaybedecektir........bence gökhan oylarini cok artirdi...finale gelir diyorum.......favorim yigit......
finalin adi türabi-gökhan

bilalx
10-05-2014, 23:44
bugünde ödül ünlülere gitti...

bilalx
10-05-2014, 23:46
turabi bizim ankette önde

BUZ
13-05-2014, 11:46
Sn. Buz herkes için yorum yapmışsınız. Hatta konu mankeni güzeller güzeli (ADA içinde tabi) :he: Müge hakkında bile yorum yapmışsınız ama Gökhan hakkında yorum yapmamışsınız. Neden acaba?

bilmem....................?

pek favori görmediğimdendir belki.............

düşünmedim yani..........çok bi sebebi yok...............

bu arada turabinin diskalifiye olduğu doğrumu................?

bilen var mı...............?

eğer turabi diskalifiye olduysa işler çok değişti...............

turabili oyunlara göre final turabi - akın derim..............

turabi diskalifiye olduysa final akın - yiğit olur...............

derim......

bence.........bana göre............

yiğit-akın-a.dursun gitmeden gökhan diyemem..........

a.dursun sürprizim..........çok soğukkanlı.....bu gençlerin yanında tek avantajı.............!!

kızlara gelince sıfır katma değer yaratan duygu gitmeli...........

müge güzelliğiyle izleyici çekiyor ekrana...............:)

serenay ı dostmuş gibi gözüken mervenin oyu yiyecek ve merveyide kalan oyunlarda sahra götürecek..............

şimdi ilk gidecekler serenay yada tolga.......diğerlerinde duygu ve müge............

kızlardan bir tek sahra kalacak.............bence...................

Astiyag_Kyakser
13-05-2014, 11:46
Kurtulamadık yine Sahra dan..:grrr: :he:

thebaboli
13-05-2014, 18:11

Haftaya kısmet :) :)

COCOR
13-05-2014, 23:59
Turabi diskalifiye değil. Ben de öyle zannettim. Bir sitede böyle bir haber oldu.

Diskalifiye durumu sadece oyun içinde rakibe sert davranması o oyunda hükmen mağlup kararı alınmış. Başka bir şey yok.

BUZ
14-05-2014, 12:52
Turabi diskalifiye değil. Ben de öyle zannettim. Bir sitede böyle bir haber oldu.

Diskalifiye durumu sadece oyun içinde rakibe sert davranması o oyunda hükmen mağlup kararı alınmış. Başka bir şey yok.

iyi.........aman turabi kalsın.........yoksa seyretmem o yarışmayı..............:)

bu arada başımız sağolsun............savaş gibi kayıp verdik madende..............hemde anneler günü haftasında hiç olmadı.............

sabırlar diliyorum...................taşerona hayır...............

bilalx
19-05-2014, 00:11
gönüllüler ödülü kaptı...

thebaboli
20-05-2014, 23:47

Gene kurtulmadık... :)

bilalx
22-05-2014, 16:20
müge gitti

thebaboli
26-05-2014, 20:59
Ben bu Serenayın akıl yetmezliği çektiğini düşünüyordum meğer hiç yokmuş bunda akıl :kahkah: Bana alttan alttan yerleştirdiler dedi ya la :oley: Gösterirken de ağlamışmış. Gösterdiğini görmesek yerdik. :he:

thebaboli
26-05-2014, 23:12
Ah Tolga ah Tolga :grrr: Evlat olsan sevilmezsin...

thebaboli
27-05-2014, 00:07
Tolga gene yırttı. Neyse Seranay'ın gitmesi de iyi oldu sıra Tolga da.

bankacı44
27-05-2014, 00:23
Tolga gene yırttı. Neyse Seranay'ın gitmesi de iyi oldu sıra Tolga da.

Ünlüler sıralaması 1.Tolga,2.Ahmet ,3.Merve,4.Gökhan
Gönüllüler sıralaması 1.Turabi 2.Yiğit 3.Sahra 4.Akın
Genel sıralama Turabi,Tolga,Ahmet,Yiğit,Merve,Gökhan ,Sahra,Akın.

bankacı44
27-05-2014, 00:25
Finale giden yolda Önemli olan kimi, kimin karşısına çıkarmaları.

thebaboli
27-05-2014, 00:30
Ünlüler sıralaması 1.Tolga,2.Ahmet ,3.Merve,4.Gökhan
Gönüllüler sıralaması 1.Turabi 2.Yiğit 3.Sahra 4.Akın
Genel sıralama Turabi,Tolga,Ahmet,Yiğit,Merve,Gökhan ,Sahra,Akın.

Bu bilginin kaynağı neresi acaba? :notr:

Gökhan Merveden ve Ahmetten az oy almış olamaz bence. Ayrıca Tolganın birinci olması da çok komik olur eğer parasına kıyıp kendine oy attırmadıysa ki beklerim ondan :he:

Gönüllüler sıralaması olabilir.

bilalx
27-05-2014, 16:23
serenay gittii

BUZ
27-05-2014, 17:42
Bu bilginin kaynağı neresi acaba? :notr:

Gökhan Merveden ve Ahmetten az oy almış olamaz bence. Ayrıca Tolganın birinci olması da çok komik olur eğer parasına kıyıp kendine oy attırmadıysa ki beklerim ondan :he:

Gönüllüler sıralaması olabilir.

aynen öyle...............

tolga ergeç gidecek..............yakışmıyor spor ruhuna..............

tam süzme istanbul veledi...........

akın fizik olarak en iyi durumda..............onu turabi ve a.dursun zorlar............yiğit yine elinden geleni yapar.........

ama haftalar ilerledikçe herkes kendisi için yarışacak..............mesele bu............

favorim akın...........

plase turabi / gökhan...........bu arada gökhan en düzgün karakter modelini çiziyor..........bravo çocuğa..........

süpriz a.dursun /yiğit.............

kızlardan en son merve gider........sahra zorlar..............

erkeklerden ilk planda tolga ve a.dursun topun ağzında.................bu yiğiti rahatlatır...............:)

bence böyle.............

saygıyla.............

BUZ
28-05-2014, 12:35
http://www.tamhaber.com.tr/wp-content/uploads/2013/12/survivor-fethullah.jpg

bilalx
28-05-2014, 16:39
son 4 adayım

turabi
yiğit
ahmet dursun
gökhan

thebaboli
30-05-2014, 12:03
http://i.imgur.com/fnMlkwb.png

BUZ
31-05-2014, 10:38
son 4 adayım

turabi
yiğit
ahmet dursun
gökhan

zaten öylede..................:)

favori adamın kim...................?

4 ü birden kazanamayacağına göre...............!

bilalx
02-06-2014, 17:08
o zaten ankette var.turabi...plase ahmet

zaten öylede..................:)

favori adamın kim...................?

4 ü birden kazanamayacağına göre...............!

bilalx
02-06-2014, 17:08
sahra ve akın oylamada ilk adaylar oldu

Koray
06-06-2014, 06:03
http://www.youtube.com/watch?v=gFHbgNXdC_A&feature=player_embedded

Acuncan, sadece arızalardan oluşan hatta eski BBG'ler den de transferle (Uğur Hülya Bayhan vs.) ada yapsa !!
Gündem değişirrr :kahkah:

egelim2
06-06-2014, 23:12
Tolga iyi çocuk.. Tolga dedim..

thebaboli
10-06-2014, 00:02
Oleyyy be...

Sonunda kurtulduk Tolgadan :)

bilalx
10-06-2014, 00:07
tolga gider :)

bilalx
17-06-2014, 17:28
sahra gitti...

bilalx
17-06-2014, 17:29
kaldı 5 kişi

thebaboli
20-06-2014, 00:43
Bu oylamanın orjinal sonucu sizce de böyle midir?

Tabi böyle de olabilir, sonuçta ülkemizde beğeni toplayan hareketler böyle de olabilir.

COCOR
20-06-2014, 00:47
Buradaki anket doğru çıktı.

Ben de sonuna kadar Turabi yi destekledim.
Tüm SMS lerim helal olsun ona.

Otantik bir çocuk.

Astiyag_Kyakser
20-06-2014, 10:56
Bu oylamanın orjinal sonucu sizce de böyle midir?

Tabi böyle de olabilir, sonuçta ülkemizde beğeni toplayan hareketler böyle de olabilir.

Ben ankette dalgasına Turabi demiştim:he: Kesinlikle tasvip etmediğim bir profil Turabi..
Hakedenin Gökhan olduğunu düşünüyorum.. Hem performans hem de karakter olarak.. :yes:

BUZ
20-06-2014, 16:43
tutabiyi tebrik ediyorum..............fakir anadolu çocuğu kazandı buna ayrıca sevindim..............

final turabi ve a.dursun demiştim..............ama yaklaştım............gökhan süpriz oldu benim için..........

akın hayalkırıklığı...............

eferin turabi...........iyi tut parayı.............hayat gülümsedi sana...............sakın hata yapma...........

şimdi etrafın asalaklarla karıyla kızla dolacak..............çullanacaklar üstüne...........paraya üşüşecekler............

artık top sende.............

asıl survivor şimdi başladı işte.....................:cool:

bilalx
21-06-2014, 14:40
Turabinin birinciliğini doğru tahmin eden 13 arkadaşımı tebrik ederim... :)

ASELİŞ, Astiyag_Kyakser, bilalx, bune, bunuel, COCOR, didim2010, guneysu, memedefendi, Minato, platones, tiyatro, yellow1907

Astiyag_Kyakser
23-06-2014, 14:22
tutabiyi tebrik ediyorum..............fakir anadolu çocuğu kazandı buna ayrıca sevindim..............

Slip mayo ile striptiz yapan fakir anadolu çocuğu olur mu:) İlk defa rastlıyorum böylesine.. Ekmek parası için pazarda limon dahi satabilirsiniz ama kaç kişi striptiz yapar?
Ben şahsen rol yaptığını düşünüyorum.. Kazandığına göre de gayet başarılı..
Üstelik saygısızda.. Kendi takımından kardeşim dediği bir insana İT yakıştırması seviyesini belli ediyor.. Anadolu çocuğu böyle olmaz..

bilalx
23-06-2014, 23:26
hakkaten turabinin ters hareketleri vardı.bende oy vermiştim ama doğru olan bu...

thebaboli
23-06-2014, 23:37
hakkaten turabinin ters hareketleri vardı.bende oy vermiştim ama doğru olan bu...

Gökhan'ın tek bir ters hareketi bile yoktu. 3 adam skeç yapmış Gökhan konu bile olmamış. O kadar düzgün bir insan, adam gibi adam. Bu kadar düzgün birinin kazanması da beklenemezdi. Sevmeyiz bu kadar düzgün birini :) Birde biz hakedene pek bakmayız ihtiyacı var der diğerini seçeriz. Halbuki Gökhan'a 500 bin değil 5 milyon ver aynı adamı bulursun da diğerinde durum ne olur belli değil. Aslında belli. İnsan yoklukta ne yapıyorsa çoklukta da onu yapar. Neyse bu konuda diyecek çok şey var da toplumsal olarak durumumuz yeterince vahim, altı üstü bir yarışma deyip bunu da geçelim. :yes:

bilalx
23-06-2014, 23:48
öyle kardeşim..iyi özetlemişsin...

Gökhan'ın tek bir ters hareketi bile yoktu. 3 adam skeç yapmış Gökhan konu bile olmamış. O kadar düzgün bir insan, adam gibi adam. Bu kadar düzgün birinin kazanması da beklenemezdi. Sevmeyiz bu kadar düzgün birini :) Birde biz hakedene pek bakmayız ihtiyacı var der diğerini seçeriz. Halbuki Gökhan'a 500 bin değil 5 milyon ver aynı adamı bulursun da diğerinde durum ne olur belli değil. Aslında belli. İnsan yoklukta ne yapıyorsa çoklukta da onu yapar. Neyse bu konuda diyecek çok şey var da toplumsal olarak durumumuz yeterince vahim, altı üstü bir yarışma deyip bunu da geçelim. :yes: