PDA

View Full Version : Karadeniz Fırtınası Çaykur RİZESPOR

guneysu
09-11-2006, 03:56
kimse bu muhteşem takım hakkında yorum yapmamış buralara bakmakta aklımdan geçmemişti ( senetleri incelemekten buraya bakamadım)
bu hafta süperdiniz geçen haftada öyle idi aynı hızda devamını bekliyoruz

guneysu
16-12-2006, 06:45
forumda hiç rize li yok galiba 1,5 aydır kimse bir şey yazmamış pehhh yazacak bir şey de yok ya hane takımın hali içler acısı inşallah iyi bir hazırlık devresi geçirip ikinci yarıya süper bir giriş yaparlar şu alt kısımlardan biraz uzaklaşsınlar ayıp oluyor yane karadeniz fırtınasına yakışmıyor

cautionary
16-12-2006, 09:39
forumda hiç rize li yok galiba 1,5 aydır kimse bir şey yazmamış pehhh yazacak bir şey de yok ya hane takımın hali içler acısı inşallah iyi bir hazırlık devresi geçirip ikinci yarıya süper bir giriş yaparlar şu alt kısımlardan biraz uzaklaşsınlar ayıp oluyor yane karadeniz fırtınasına yakışmıyor

olmaz olur mu....biz has rize uşağıyuz da...hatta kurban bayramında yine rize deyiz.

bu arada takım çok kötü bu sene....aslında futbolcular fena değilde, teknik direktör değişiklikleri, başkanın motivasyonunu kaybetmesi, takım içi huzursuzluk ve şehrin takıma ilgi göstermemesi başarı önünde en büyük engel....umarım 2. yarı daha iyi olur.

CYASHA
16-12-2006, 09:53
Caykur denince aklima dogrudan katil bir Caykur kamyon soforu geliyor (tabii sporla bunun alakasi yok ama geliyor iste)... Bu asagilik adam kullandigi Caykur kamyonuyla 5 yil arkadaslik yaptigim, cok sevdigim, evlenmek icin harekete gectigim, dunya guzeli ve tatlisi universite sinif arkadasimi annesi ve agabeyiyle beraber Rize taraflarinda icinde bulunduklari arabayla beraber ezip, parcalayip öldürmüştü.. Ben o sirada askerdeydim, bana soylenmedi, cok aci gunler gecirdim, ictimalarda agladim, odamda agladim, koridorlarda agladim, yatagimda agladim, 4 gun boyunca agzima sigaradan baska bir sey koymadim, sonunda arkadaslarim beni boluk yuzbasisina sikayet ettiler, o benimle konustu da yemek yememekten vazgectim. 110 Kg gittigim askerden 80 Kg dondum. Gidene mi yanayim, kendime mi aciyayim bilemedim yillarca.. 12 sene gecti, hâlâ ruyalarima girer..

guneysu
27-01-2007, 01:51
syn mert acinizi paylasiyorum olayi hatirlamiyorum ist. ikamet ediyorum uzun yillardir ama caykurun kamyonu oldugunu sanmiyorum cay yuklu kamyon olabilir ama bu caykurun kamyonu oldugu anlamina gelmez caykurda cay tasima isleri ihaleye cikarilir ve ihale ile sirketler alir sonra sirketler kendi adamlarini vs bulduklari kamyonlari kiralarlar tasittirirlar hatta kuru cay naklindede durum aynidir fabriklardan cikan kuru caylar ihale sonucu ihaleyi alan sirket nakliyeyi yapar caykur her araca ayrica izlemek icin adam veremeyecegine gore burdaki suc caykurda degil ihaleyi alan sirkette olmasi gerekir. bu olayin guzelim caykur rizesporla bir alakasida yok bunu sizde belirtmissiniz
not gidene yanabilirsiniz aci dustugu yeri yakar. ama kilonuz normale gelmis kendinize yanmayin bence
saygilarimla

guneysu
06-02-2007, 03:13
halimiz harap bu haftada yenildik forumdaslar bil el atinda kurtulalim su ligin alt siralarindan

guneysu
07-02-2007, 04:49
kimseden ses yok ben şimdi takımı oynatmayı başarırım haydi uşaklar

fiktif
07-02-2007, 13:19
sayın güneysu takımı bilmem ama çaykurun çayları çok güzel.......hele çaykur tiryakiye hastayım.....

guneysu
07-02-2007, 16:43
sayın güneysu takımı bilmem ama çaykurun çayları çok güzel.......hele çaykur tiryakiye hastayım.....

çaykur çayından başka çay tavsiye etmem siz bakmayın öyle reklamlara dağların tepesinden toplanıyor :):) vs şeylere çay demek çaykur demek hilesi yok hurdası yok çok iyi biliyorum

karadereli
07-02-2007, 20:33
rizeli isadamlari uc buyuklerde gorev alirsa olacagi budur

karadereli
07-02-2007, 20:35
karaderenin (kalkanderenin )en has yeri apancene http://laz.kahvesi.com/
linki tikladiginizda bilgisayarin sesini sonuna kadar acin:)

zamanlama
07-02-2007, 20:45
Hadi rize bizi yendiğin gibi feneride yen :D :D

karadereli
07-02-2007, 20:52
http://www.apancene.com/Album/index.html

guneysu
07-02-2007, 22:05
bu hafta tam bir ikilem içinde olacağım fenermi rizemi hangisi yenerse sevineceğim hangisi yenilirse üzüleceğim gelde çık işin içinden aşağısı sakal yukarısı bıyık tüküremiyorum :):):)

allahtan ne sakalım var nede bıyığım tüüüüüüü

karadereli
08-02-2007, 13:51
bu hafta tam bir ikilem içinde olacağım fenermi rizemi hangisi yenerse sevineceğim hangisi yenilirse üzüleceğim gelde çık işin içinden aşağısı sakal yukarısı bıyık tüküremiyorum :):):)

ayni ikilemi bende besiktas rize maclarinda yasiyordum:)(ki fanatik besiktasliyimdir kadikoy deplasmanlarini hic kacirmam:) )artik puan durumuna gore karar veriyorum ,rize dusme potasindaysa olumune rizeliyim:))diger durumlarda iyi oynayan kazansin diyerek isin icinden cikiyorum.

guneysu
08-02-2007, 18:25
ayni ikilemi bende besiktas rize maclarinda yasiyordum:)(ki fanatik besiktasliyimdir kadikoy deplasmanlarini hic kacirmam:) )artik puan durumuna gore karar veriyorum ,rize dusme potasindaysa olumune rizeliyim:))diger durumlarda iyi oynayan kazansin diyerek isin icinden cikiyorum.

daha ligin başı o yüzden karar veremiyorum bende son haftalar olsa duruma bakacazda rizenin durumuda kötü geçen hafta yenildi trabzon la aynı puana düştü durum kel yane gerçi bu sene rize yerine trabzon da düşebilir :super: :super: neyse iyi olan kazansın

zamanlama
10-02-2007, 18:38
Hadi rize bizi yendiğin gibi feneride yen :D :D

Haydi rize haydi rize haydi :D :D :D

zamanlama
10-02-2007, 19:03
Helal olsun rizeye :)

cautionary
10-02-2007, 19:12
daha ligin başı o yüzden karar veremiyorum bende son haftalar olsa duruma bakacazda rizenin durumuda kötü geçen hafta yenildi trabzon la aynı puana düştü durum kel yane gerçi bu sene rize yerine trabzon da düşebilir :super: :super: neyse iyi olan kazansın

züğürt tesellisi..hangisi yenerse seviniyorum..amma fenere aslan kesilip, cincon maçlarında 15 dk da teslim bayrağını çekmiyolar mı sinir oluyorum.

yine de fenerden iyi oynadı rize, tebrikler.

prekazi
10-02-2007, 21:26
Verilen penaltı ve verilmeyen penaltılar...
H.U. giderayak...

pride
10-02-2007, 21:32
aslanım rize ayagına saglık...:yes:

asi
10-02-2007, 21:49
fener rizeden çay içip döndü :he: :D :mut:

zamanlama
11-02-2007, 17:11
züğürt tesellisi..hangisi yenerse seviniyorum..amma fenere aslan kesilip, cincon maçlarında 15 dk da teslim bayrağını çekmiyolar mı sinir oluyorum.

yine de fenerden iyi oynadı rize, tebrikler.

rize ilk yarı havuz gibi su dolu sahada yendiya bizi..:D sizi yenince öbürlerine teslim bayrağı çekiyo düşüncesi oluyo dimi içinizde..hem bize aslan kesiliyolar falan :D :D

cautionary
11-02-2007, 19:23
rize ilk yarı havuz gibi su dolu sahada yendiya bizi..:D sizi yenince öbürlerine teslim bayrağı çekiyo düşüncesi oluyo dimi içinizde..hem bize aslan kesiliyolar falan :D :D

rize de oynanan 12 maçta rize 4 kez, fener 4 kez kazanmış, 4 ü de berabere bitmiş....siz de rize-cincon maçlarının sonuça dağılımızı verir misiniz? böylece kime aslan keslip, kime yattığı ortaya çıkar.

bu arada rizelilerin çoğusu fenerlidir..(trabzonluların da çoğuzu cinconludur, yani 2. tkımları)..buna rağmen en çok fener maçlarına asılır.

asi
11-02-2007, 19:27
rize de oynanan 12 maçta rize 4 kez, fener 4 kez kazanmış, 4 ü de berabere bitmiş....siz de rize-cincon maçlarının sonuça dağılımızı verir misiniz? böylece kime aslan keslip, kime yattığı ortaya çıkar.

bu arada rizelilerin çoğusu fenerlidir..(trabzonluların da çoğuzu cinconludur, yani 2. tkımları)..buna rağmen en çok fener maçlarına asılır.

bence asıl faktör çalımbay

2 ekmek 1 süt pankartı

zamanlama
11-02-2007, 19:29

tamam fanatik bir fenerliye rasladık :D sen ne diyorsan dogrudur demekten başka bişey diyemicem, çünkü gözünüzle gördüğünüzü dilinizle inkar edersiniz :D

guneysu
12-02-2007, 22:17

http://img107.imageshack.us/img107/4743/merkezfw9.jpg (http://imageshack.us)

işte burası

kentuf
12-02-2007, 23:10
:he: Oynayın uşaklar oynayın gayri horonu ibadet sayacaklardir.Ne iş bura rizeliler derneğine dönmüş pehh.Bende rizenin akinonya kasabasındanım pehh

karadereli
13-02-2007, 00:30
forumdaki rizeliler yavas yavas belli oluyor:) benim icin trabzon ,rize,artvin birdir gerci:) )
alin buda kalkanderenin(karadere) en has yeri http://www.apancene.com

guneysu
13-02-2007, 01:07
baktum sayfana güzelmiş resimler kalkandere yi bilirimde apancene yi görmedim hiç kısmetse önümüzdeki yaz gelince uğramaya çalışırım

Baydisiplin
13-02-2007, 09:21
Rizelileri ve Rizesporu severim, bu hafta Feneri yenerek bana GS'nin yıllardır yaşatamadığı sevinci yaşattı bana, Bu arada değerli dostum Karadereli, Kalkandereli resimlere baktım, güzel yer, suyun yeşilin olduğu yer hiç güzel olmaz mı:)

karadereli
13-02-2007, 11:07
sagolasin dostum disiplin .
bu arada ikamete yazda malatya diye:)) bir 44 yaziyorsun bir kayisi kent :)
malatyaspora basarilar insallah birinci ligde istanbuldaki bir macta tribunleri doldururuz.

fiktif
13-02-2007, 15:26
Fenerbahçeyi güzel bir oyunla yenen Rizespor'u kutluyorum........bence yeni gelen Zafer Biryol la Çaykur Rize daha da başarılı olacak........ayrıca Ferdi de çok iyi futbolcu.........

guneysu
28-02-2007, 02:03
Fenerbahçeyi güzel bir oyunla yenen Rizespor'u kutluyorum........bence yeni gelen Zafer Biryol la Çaykur Rize daha da başarılı olacak........ayrıca Ferdi de çok iyi futbolcu.........

iste bu kadar feneri yendi pili bitti gene takimin bu yuzden sinir ediyor beni sadece fener maclarini aliyor ondan sonra yangel osman deplasmanda yenil kendi evinde ankarasporla berabere kal feneri yenecegine ankarayi yensene be takim rakibin ankara 6 puanlik mac :grrr: :grrr: :grrr:

kentuf
28-02-2007, 02:05
iste bu kadar feneri yendi pili bitti gene takimin bu yuzden sinir ediyor beni sadece fener maclarini aliyor ondan sonra yangel osman deplasmanda yenil kendi evinde ankarasporla berabere kal feneri yenecegine ankarayi yensene be takim rakibin ankara 6 puanlik mac :grrr: :grrr: :grrr:

Rizede dört büyüklerden en çokda fenerli varmış pehh.

PARK
28-02-2007, 02:25
Kendim Malatyalı olmama rağmen 30 yıllık yan komşumun rizeli olmasındanmıdır?iki tane kiracımın rizeli olmasındanmıdır?benim orada askerliğimi yapmamdanmıdır?Bilmiyorum ben Rize yi ve Rizelileri çok ama çok seviyorum.......selam olsun çaykentlilere.......

fiktif
28-02-2007, 12:04

boşver guneysu feneri yensin de gerisi önemli değil.....

karadereli
07-04-2007, 22:17
cok zor bir mac koyu besiktasliyim sampiyonluga oynuyoruz.tutkulu bagliyim tipki mekansizlar gibi topragimin takimina.RIZE GONLUM SENINLE

karadereli
07-04-2007, 22:23
............................................... :super:

guneysu
16-09-2007, 03:59

bu yaziyi gecen sezon yazmistim al maca bak gene berabere bitti

guneysu
23-09-2007, 22:49

bunuda gecen sezon yazmistim ulan takim allah seni davul etsin benide tokmak ne diyim ne yazayim redkit i kizdirmayayaim :grrr::grrr::grrr:

ÇAKAL
23-09-2007, 23:13
İzledin mi?:D:D:D:D:D:D

Layoti
23-09-2007, 23:31
bunuda gecen sezon yazmistim ulan takim allah seni davul etsin benide tokmak ne diyim ne yazayim redkit i kizdirmayayaim :grrr::grrr::grrr:

Abi maçı canlı seyretmedim ama Rize'den saha içersinden canlı bağlantılarım oldu..Takım iyi oynamış hakem çok kötüymüş iki tane yüzde yüz peneltısını vermemiş Rize'nin;

Onuncu dakikada çok komik bi hatayla golü yemiş sonra tek kaleye dönmüş maç ama yiğidolar 11 kişi iyi kapanmış baskılı oynarken kontra golü gelmiş yiğidoların.Yapacak bişey yok kutluyorum yiğidoları..:aglayan:

kentuf
23-09-2007, 23:33
Güneysu topiclere dalıp şu xzara yı dövelimmi ne dersin pehh .şiddete hayır .:D

ÇAKAL
23-09-2007, 23:38
yarın Rize'nin MACD,Stoc, unu filam grafik olarak yollar sizin topiğe..:D:D:D

guneysu
23-09-2007, 23:42

dövmek yetmez kentufum suikast yapmak lazım ... şiddete hayır :D:D:D yoksa :kural::kural::kural:

guneysu
23-09-2007, 23:45
Abi maçı canlı seyretmedim ama Rize'den saha içersinden canlı bağlantılarım oldu..Takım iyi oynamış hakem çok kötüymüş iki tane yüzde yüz peneltısını vermemiş Rize'nin;

Onuncu dakikada çok komik bi hatayla golü yemiş sonra tek kaleye dönmüş maç ama yiğidolar 11 kişi iyi kapanmış baskılı oynarken kontra golü gelmiş yiğidoların.Yapacak bişey yok kutluyorum yiğidoları..:aglayan:

herkesi kutluyoruz zaten fener maçlarından sonra bir türlü kendine gelemiyor takım bende kutluyorum :grrr::grrr::grrr:

Layoti
23-09-2007, 23:45

Sn:Kentuf,

Güneysu'da bir strateji değişikliği var yahu,10 dakika online,10 dakika offline..

Garip bir durum..kesin biryerlerde ava çıkmıştır..:he::he:

kentuf
23-09-2007, 23:48
Sn:Kentuf,

Güneysu'da bir strateji değişikliği var yahu,10 dakika online,10 dakika offline..

Garip bir durum..kesin biryerlerde ava çıkmıştır..:he::he:

Yok ondan değil yenge on dakikada bir içtima alıyormuş .pehh

Layoti
23-09-2007, 23:51

Puhaha,evet bu daha büyük bir olasılık..:he::he:

guneysu
24-09-2007, 00:00

10 dk da bır alsa ıyı eve almıyo eve kopuyo bağlantı
http://www.hisse.net/forum/showpost.php?p=1885868&postcount=419
ehuehu

XZARA_
24-09-2007, 11:25
gecmıs olsun....

Layoti
15-10-2007, 01:41
Rize spor başkanı bundan sonra içerde oynayacakları bütün maç hasılatlarını şehit ailelerine bağışladı..Habertürk deki yardım kampanyasında açıkladı..

Bize de bu yakişur daa

guneysu
17-12-2007, 04:08
bu hafta üstün bir oyundan sonra Ankara sporu deplasmanda yenerek ligde 2.liğini korumuştur.. tebrikler hamsi uşaklarına..

YANKIBERKE
17-12-2007, 10:22
sayın güneysu, ÇAYKUR Rizespor a başarılar, tam destek......selamlar.......afiyet olsun......:):)

guneysu
17-12-2007, 16:33
bu hafta üstün bir oyundan sonra Ankara sporu deplasmanda yenerek ligde 2.liğini korumuştur.. tebrikler hamsi uşaklarına..

sayın güneysu, ÇAYKUR Rizespor a başarılar, tam destek......selamlar.......afiyet olsun......:):)

teşekkürler yankıberke... bu sene 1. olamayız işimiz zor.. şu anki gibi 2.bitiririz ligi..

zaten 2 takım var karadeniz liginde..:D:D:D

bizde 2.yiz:cry::cry::cry:

YANKIBERKE
17-12-2007, 16:55
teşekkürler yankıberke... bu sene 1. olamayız işimiz zor.. şu anki gibi 2.bitiririz ligi..

zaten 2 takım var karadeniz liginde..:D:D:D

bizde 2.yiz:cry::cry::cry:

evet abi....bende öyle sandım zaten...sondan 1.siniz demedim:):):):super::super: saygılar....ist dada dostlar muhabbeti etmek dileğiyle..........

kanunizafer
04-01-2008, 20:17
çaykur rizespor un yeni tesisleri ve yapılmakta olan yeni stat rizespora hayırlı olmasını dilerim

kanunizafer
04-01-2008, 20:24
Kendim Malatyalı olmama rağmen 30 yıllık yan komşumun rizeli olmasındanmıdır?iki tane kiracımın rizeli olmasındanmıdır?benim orada askerliğimi yapmamdanmıdır?Bilmiyorum ben Rize yi ve Rizelileri çok ama çok seviyorum.......selam olsun çaykentlilere.......
bir dakika sayın park ben sizi tanıyorum sanırım :yes:sen bizim eray değilmisin.

guneysu
13-01-2008, 03:57
ne biçim takımdır bu rezil ettin bizi.. sokağa çıkamaz olduk.. hep aynı nakarat.. kendi evinde aç kaleyi cincona.. hepinizi ırak sınırına yollamak lazım ki adam olursunuz belki

ÇAKAL
13-01-2008, 04:23
ne biçim takımdır bu rezil ettin bizi.. sokağa çıkamaz olduk.. hep aynı nakarat.. kendi evinde aç kaleyi cincona.. hepinizi ırak sınırına yollamak lazım ki adam olursunuz belki
Şabanî NONDA mı HONDA mı anlamadım ki?:p:p:p
Harbî yakışmadı size.:grrr:

kanunizafer
14-01-2008, 21:56
evet aynen öyle bjk ye ve fb ye karşı canını dişine tak seni iki sene üst üste ligde saklayan bjk ye kan kus ve her sene lige gsye altı puan garanti ver ve gel sonunda seyirci maçlara gelmiyor diye feryat et ne diyelim ne diyelim benide bu renklerden soğuttunuz ya helal olsun şu ligde gs nin maşası olup çıktınız yaaa helal olsun yani adamlar nerdeyse paf takımlan gelip 5 atıp gittiler allah vere hasan lincoln linderoth ayhan ve song gelmemişti bide onlar olsaydı gerisini düşünmek istemiyorum.

guneysu
03-02-2008, 00:04
Ç.Rizespor: 1 Beşiktaş: 0

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Çaykur Rizespor, Beşiktaş'ı sahasında 1-0 mağlup etti.

kupayı alacak bu sene :D:D

hamsi çarşıya karşı:D:D

serhatyaz1981
03-02-2008, 00:10
Ç.Rizespor: 1 Beşiktaş: 0

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Çaykur Rizespor, Beşiktaş'ı sahasında 1-0 mağlup etti.

kupayı alacak bu sene :D:D

hamsi çarşıya karşı:D:D

bir Beşiktaş taraftarı olarak tebrik ederim sizi.
kardeş takım ikiside:)

yavuzc
20-02-2008, 19:58
kimse bu muhteşem takım hakkında yorum yapmamış buralara bakmakta aklımdan geçmemişti ( senetleri incelemekten buraya bakamadım)
bu hafta süperdiniz geçen haftada öyle idi aynı hızda devamını bekliyoruz

Babacım bende Rize'liyim yarı FenerBahçe yarıda ÇaykurRize Spor'luyum. Bu Rize'lilerin maçlarına dikkat eden varsa hep bizde köpürüyolar:D:D ben böle iş görmedim GalataSaray'a bile yenildiler bize gelice Aslan müarek:D:D

NoT: Bora ve Red Kit abilerim sizin için düzgün yazdım:):yes::cool::wink:

ÇAKAL
27-02-2008, 19:13
Güneysu abimin :fl:nezdinde tüm Rizesporlu kardeşlerimi tebrik ederim.:):):)

PARK
27-02-2008, 20:06
Çaykur Rizespor'un bu başarısını can-ı gönülden kutluyorum...:fl::bravo:

Zaten turu Rize'deki maçda geçmişlerdi...:wink:

guneysu
27-02-2008, 22:52
nezdimde tüm tebrikleri kabul ediyorum.. Rizeye ve Rize lilere armağan ediyorum...

hamsi çarşıya karşı :D:D

korhan kardeşiminde tebriklerini kabul ediyorum...

spor bu yenmekte var yenilmekte..

BOSNA
27-02-2008, 22:54
Ç.Rizesporu yürekten kutlarım darısı başımıza......

mjraa
20-04-2008, 15:20
son derece önemli maç

Ç.Rizespor:1 Beşiktaş: 0 dk. 20

taraftar
20-04-2008, 15:26
son derece önemli maç

Ç.Rizespor:1 Beşiktaş: 0 dk. 20

bu sene beşiktaşın belalısı oldu rize ... :D :D

Düşen iki takım belli oldu ... Üçüncü aranıyor ... Rizenin bu maçtan 3 puan çıkarması lazım ...

hak eden kazansın ... :)

mjraa
20-04-2008, 15:36
bu sene beşiktaşın belalısı oldu rize ... :D :D

Düşen iki takım belli oldu ... Üçüncü aranıyor ... Rizenin bu maçtan 3 puan çıkarması lazım ...

hak eden kazansın ... :)

beraberlik bile yaramıyor maalesef tek yol galibiyet, beşiktaş bişey kaybetmeyecek zaten , 4. lüğü garanti...

mjraa
20-04-2008, 15:48
1-1 oldu , belliydi zaten, 2.yarıya kaldı herşey...

KARADENIZ
20-04-2008, 15:55
ben enson 1-1 görüyorum..
1 devre sonucu..dogru mu

KARADENIZ
20-04-2008, 15:56
aynı anda yazmışız sevgili Mjraa

mjraa
20-04-2008, 16:11
haklısınız, sizin yaşınız daha müsait bende azcık hatırlıyorum 7 karadeniz takımının mücadele ettiği ligi, zonguldak,bolu,ordu,giresun,rize samsun,trabzon...

guneysu
27-04-2008, 00:32
Karadenizin incisi süper ligin 2.si olarak (sondan) lige veda etmiştir.. buna sebep olan yöneticiler.. futbolcular.. ve özellikle hakemlere selam ve sevgilerimi yolluyorum.. hepsinin yanaklarından öpüyorum..

KARADENIZ
27-04-2008, 00:35
Karadenizin incisi süper ligin 2.si olarak (sondan) lige veda etmiştir.. buna sebep olan yöneticiler.. futbolcular.. ve özellikle hakemlere selam ve sevgilerimi yolluyorum.. hepsinin yanaklarından öpüyorum..

sevgili Guneysu...
gelecek her zaman umut tasır..
önümüzdeki maclara bakacaz artık:cool::cool:

guneysu
27-04-2008, 00:55
sevgili Guneysu...
gelecek her zaman umut tasır..
önümüzdeki maclara bakacaz artık:cool::cool:

ümit kalmadıki :):) en yakın rakiple arada 6 puan fark var.. 2 maçıda alsa yine düştü:cry::cry: gelecek sene lig A da oynasın dursun..

KARADENIZ
27-04-2008, 01:00
ümit kalmadıki :):) en yakın rakiple arada 6 puan fark var.. 2 maçıda alsa yine düştü:cry::cry: gelecek sene lig A da oynasın dursun..

sevgili güneysu ,
ben zaten gelecek maclar olarak gelecek sezon lig A yı kast etmiştim..
evel Allah seneye gümbür gümbür bir rize geliyor..:super::super:

PARK
27-04-2008, 01:07
Bank ASYA 1.Ligin'de başarılar...

Güle güle ÇAY-KUR:wave::wave::wave:

KARADENIZ
27-04-2008, 01:12
Bank ASYA 1.Ligin'de başarılar...

Güle güle ÇAY-KUR:wave::wave::wave:

sn PARK,
bu BankAsya liginde abdestsiz maca almıyorlar demi :he::he::he:

PARK
27-04-2008, 02:17
sn PARK,

Bilmem ki ben hiç gitmedim oraya:notr:

Fakat siz diyorsanız mutlaka bir bildiğiniz vardır...:yes:

guneysu
27-04-2008, 02:23
sn PARK,

seni.. beni hiç almazlar.. rakı sofrasından kalktığımız yok :D:D

Layoti
15-09-2008, 00:44
Bu sene inşallah hak ettiğimiz yere tekrar döneceğiz..ama Rize'den aldığım bilgilere göre gol ve takımda golcü sıkıntısı varmış..Buna rağmen bir diğer bölgemiz takımını 1-0 yendik.Lige iyi başladık sonuda inşallah hayırlı olur..

guneysu
15-09-2008, 00:46
Rize'de yoğun şekilde devam eden fırtına etkisini sürdürüyor...Meterolojiden alınan bilgilere göre yoğun yağışın yarında devam edeceği bildirildi.

Haber53 objektiflerine yıldırım düşme anı böyle yansıdı...

http://www.haber53.com/haber_detay.php?haber_id=26169

Layoti
01-12-2008, 17:24
Liderliğe az kaldı..emin adımlarla süper lige doğru ilerliyoruz..sezonun devre arasına kadar ilk üç içersinde bu puan aralığıyla girmemiz çok önemli arada takviyelerle dahada güçleneceğiz..Dün kayseri erciyese gol olduk yağdık..4-0

FORZA RİZE..

guneysu
13-05-2012, 14:59
haydi artık, yeter bu kadar hasret...

hak ettiğin yere gel......

guneysu
13-05-2012, 16:03
her şey mükemmel

yağmur yok, stad ful dolu..

galibiyetten başka şansımız yok..

guneysu
13-05-2012, 16:06
4 dk. ve

maalesef......

0-1.......

guneysu
13-05-2012, 16:40
dak 39 1-1

haydi rize,

2 tane golde ofsayt diye verilmedi.....

sayokan55
14-05-2012, 01:17
sayın güneysu kaderimiz aynı akıbete uğradı.biz final maçımızda sivası yenemedik ve düştük, sizde akhisarı final maçınızda yenerek geçemediniz.üstelik ikimizda aynı skorlarla mağlup olduk.ama sizin telafi şansınız var.umarım playoftan yükselirsiniz.

guneysu
14-05-2012, 01:38
inşallah bir umut daha var ama, ayağımıza gelen kısmeti tepemedik, hakem de sağolsun..

penaltıyı vermedi..

verse 2-1 biz öne geçecektik, maç böyle bitmezdi..

ceza sahası içinde arkadan santroforu biçti, kaleci ile karşı karşıya, göremedi dicem ama

2 tane ofsayt'tan attığımız golü iptal etti.. onları çok güzel gördüler..

bir tanesi bariz ofsayttı diğeri tartışılır..

sayokan55
15-05-2012, 01:01
inşallah playoftan çıkarsınız.hem böylece seneye rakip olmayız.rize her zaman güçlü rakiptir.

sayokan55
19-05-2012, 00:17
olmadı be rize.adana maçı alınmalıydı, en azından beraberlik getirilmeliydi.sağlık olsun.inşallah ikinci maçta turu getirecek skora ulaşırsın.

PARK
19-05-2012, 00:23
Karadeniz Fırtınası Çaykur RİZESPOR

Fırtına sanki biraz dindi gibi...

sayokan55
23-05-2012, 01:18
olmadı be Rize.canın sağolsun.seneye Allah'ın izniyle ilk ikiden kol kola çıkarız süper lige inşallah.

guneysu
02-05-2013, 01:34
bu sene oldu, tekrar süper lige hoş geldin. Musta Denizlinin hedefleri büyüktür. bakalım.....

i-ked
02-05-2013, 03:19
bu sene oldu, tekrar süper lige hoş geldin. Musta Denizlinin hedefleri büyüktür. bakalım.....

İstanbul dışından ne kadar takım ligde olursa o kadar hoşuma gidiyor. Umarım İBB düşer de yerine başka Anadolu takımı gelir.

Rize öyle futbol oynasın ve kalıcı olsun ki ilk akla gelen Rize Çayı değil futbol takımı olsun. Kadrosunu ezbere sayabilelim mesela!!!

montania
02-05-2013, 03:26
İstanbul dışından ne kadar takım ligde olursa o kadar hoşuma gidiyor. Umarım İBB düşer de yerine başka Anadolu takımı gelir.

Rize öyle futbol oynasın ve kalıcı olsun ki ilk akla gelen Rize Çayı değil futbol takımı olsun. Kadrosunu ezbere sayabilelim mesela!!!

Görünüşe göre, gelecek sezon için PTT 1. ligde İstanbul temsilcisi kalmıyor... O ligi öyle bırakmazlar, dolayısı ile benim öngörüm; İBB'nin kesin düşürüleceği yönünde...:yes: Zaten Kasımpaşa'yı da yeterince parlattılar, belediye'nin parasal gücü de oraya doğru kaydırılacak anlaşılan...:grrr:

Neyse, konu o değil... Rize'ye de Süper Lig'de başarılar dilerim...

guneysu
26-09-2013, 03:42
Bu hafta liderlik bekliyorum senden Rize.

gereğini yap artık... :)

ayhan53
26-09-2013, 07:11
zor be ama olsa güzel olur.

guneysu
28-09-2013, 20:58
yazık, başaramadık...... :(:(

warworn
28-09-2013, 21:21
elinden kacırdı....

guneysu
28-09-2013, 21:25
maç fazlası ile 1 puan öndeyiz, durmak yok, ilk üçe girmeliyiz.

ayhan53
28-09-2013, 21:27
yarın hem birinci hem 2. bizden olacak:)

i-ked
28-09-2013, 21:54
Helal Rizespor'a, "Ligde ben de varım" diye haykırdı.

karmatte
28-09-2013, 22:09
Futboldan iyice sogumustum ama Caykur Rize ile yeniden donduk sahalara :)

guneysu
01-10-2013, 01:25
bu hafta puan farkı ile lider olacaktık ama, hakemler fenere yardım etti.

olsun bu hafta biten maç sonucuna göre

1.FENERBAHÇE A.Ş. 15
2.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 13
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 12
4.TRABZONSPOR A.Ş. 12

bu hafta da liderle 4. çarpışacak. kısmet olabilir liderlik.. :)

bizde BJK yi bu hafta 2-0 yenen Antalya ile oynayacağız.

guneysu
07-10-2013, 00:24
Liderlik beklerken, kendi sahamızda yenildik.. :(:(

Antalyayı tebrik ediyorum.

guneysu
21-10-2013, 20:09
lig ikinciliği için yenmemiz lazım beşiktaşı bu akşam.

bakalım.......

kazanmakiçin
21-10-2013, 20:50
lig ikinciliği için yenmemiz lazım beşiktaşı bu akşam.

bakalım.......

hadi bakalım inşallah... 90+3 te bekliyorum ben... altın vuruş... :)

guneysu
21-10-2013, 21:59
olmayınca gol ne edelim. :(:(

galibiyeti kaçırdık.