PDA

View Full Version : Kasetim cikiyor,ömür boyu bekledigim an geldi!!!

Mazhi
15-04-2004, 23:38
Albümüm "Tavan Olsun" Almanyadan sonra Türkiyede de tüm müzik marketlerde,tükenmeden alin..

MUSTİS
15-04-2004, 23:42
Cok sevindim Mazhi yolun acik olsun basarilar

bikmisbroker
15-04-2004, 23:43
Helal Olsun be Mazhi!! Senden korktum walla!! Kanadaya da Turneye gelirsin artik? ;)

Mazhi
15-04-2004, 23:45
Cikis parcam "Tavan Olsun"..Sarkinin klibinde su anda Nataliayi düsünüyoruz,böyle yanar döner biseyler olacak klip,ayni sarki gibi,Yunan müziginden esintiler var..

TAVAN OLSUN

Sevdim seni deli gibi bakmadin bana
Sagim solum senle dolmus kurbanim sana
Su gönlümü harap ettin huyun kurusun
Gidiyorsan bari yolun acik olsun

Nerde askim,nerde hasret,nerde ellerin
Yagmur bekler cöller gibi seni beklerim
Gözlerine doyamadan ellere gittin
Gidiyorsan bari bahtin tavan olsun

Tavan olsun yarim aaaaaahh
Tavan olsun (X2)

Mazhi
15-04-2004, 23:48
A YÜZÜ:
1-Tavan Olsun
2-Zalim Spek (Angarali Genc)
3-Derinlikli Bir Sevgi
4-Defter Degerin Sifirmis

B YÜZÜ
1-Tavan Olsun Kivanc K Mix
2-Kademeler
3-Aglama Cizerim
4-Topla Yarim Topla

bikmisbroker
15-04-2004, 23:50
Saki sozlerinin icinde hisse.net gecmiyorki?
Coook uzuldummmmm.... :D

Mazhi
15-04-2004, 23:52
Simdi efendim,dalganin sirasi degil,bu büyük bir ask hikayesidir..Niyaziye yazdim bu parcayi,spek patron Niyaziye :D

Fatih
15-04-2004, 23:54
Birde bir müzikal koyarız hisse.net üyeleriyle ismide Hisseli harikalar dünyası..:):p

selçuk efendi
16-04-2004, 00:11
Sanırım biraz aceleye gelmiş bi albüm, sözler tam oturmamış. yannız A bölümünde bu yazın bombası olabilecek bir parça var, Angaralı genç... müzik ve düzenlemesi Selçuk efendi'ye aait olan, Batı soundıyla Türk ezgilerini birleştiren bu parçayı kaçırmayın...Hürniyet gastesinde Ayşe Arman imzaasıyla çıkıcak röpörtajından bana sızan bölümünü aktarıyorum:

Çıktıı hafta 300 bin satan albüm üstüne yaptıımız msn röpörtajında 'Bu şarkıların tümü benim çocuum gibi, hepsini ayrı ayrı pışpışladım, altını temizledim, gazını çıkardım. Artık uzun bi maraton başlamış oldu benim için. sonraki albümüm daa da güzel olmak zorunda. Selçuk aabime de burdan teşekkür ediyorum,bu mütiş parçayı bana karşılıksız verdii için' diye konuşan Mazhi, gelecek vaadeden bir gurbetçi.

Hem üniversite, hem borsa, hem de sanatçılıını aynı anda devaam ettirmekte kararlı olan sanatçı, saadce bu azmi ile bile albümü alınası, konserlerde çılgınca alkışlanası bi insan. onu selamlıyor ve sınavlarında başarılar diliyoruz...

Not:mazhinin ilk klibini hangi parçasına çekeceei şu an için belli diil, ama tekrar söyliyim angaralı genç mütiş, insanüstü ve de süper bi kulak ile yapılmış olması dolayısıyla, öne çıkan parçası.hehehe :D

(daa da uuraşmiyim, soora güsel bişi yazarım)

Mazhi
16-04-2004, 00:36
Mazhi Mydonose Showland'de gönülleri fethetti

http://www.kirkorov.ru/galleries/concerts/concert-7.jpg

Alem dergisinin kapagi bu ay Mazhi oldu

http://www.angelfire.com/electronic/delakaya/alemkapak.jpg

Mazhi
16-04-2004, 02:24
KEYIFLER TAVAN OLSUN

http://www.angelfire.com/electronic/delakaya/powerturk.jpg

bikmisbroker
16-04-2004, 02:32
Mazhi Bi imzali resmini verirsin artik?? Saga sola gosterir hava atariz.. :D

Mazhi
16-04-2004, 02:43
Olabilir sayin seyyy,seyyy bi saniye adiniz neydi unuttum??Siz en iyisi menejerime danisin,o adresinize yollar bi tane :D

korhan
16-04-2004, 06:54
vay anam vaaaay mazhi olm cok sekilli cocuksun vesselam! :D

helal olsun yakismis valla, bizleri unutursun artik :rolleyes:

Yasemin in penceresi programina cikarmisim bende ilerde:

-mazhi ye forumda tavanci mazhi derlerdi.. hangi hisseyi yazsa tavan cekerdi, hatta bi keresinde AKTAS in yorumunu yapmisti ertesi gun sen kapali olan tahta acil bide 5 tavan cek iyimi! kendisi olu hisseyi diriltir alimallah :)

H.ömer iren
16-04-2004, 08:19
abı adam benıde havaya soktu yau!! resımlerı gorunce heyecanlandım be!

gercek gıbı maasallah!! turkıyeyede beklıyoruz

gemici
16-04-2004, 10:25
sn mazhi ne işin var borsada git artiz ol . adamın tipine bak burada ziyan oluyor.bende avatarı gibi james brown tipli bir şey bekliyordum.bu topiğe bir daha girmem borsa düşüyor diye moralimiz bozulurken fiziğimiz 3 taban çekti...........

Corumlu
19-04-2004, 14:06
benim de tuzum olsun bari...
biraz amatörce ama..

Corumlu
19-04-2004, 14:32
mazhi anadoluda

Mazhi
19-04-2004, 23:54
Mükemmel olmussss baba ellerine saglikk:D

SunShine
20-04-2004, 08:58
Amaniin..

Mazhi kardeşim sanat dünyasına atlamış*.

Helal olsun sana Mazhi..

Borsacı adam neşeli olmalı, sanatsever olmalı. Eğlenmeyi de, eğlendirmeyi de bilmeli..

Niye..

Çünkü borsacılık stresli bir iştir..

Çal mazhi kardeşim, çal.. Kimse oynamasa da sn BaBo ile ben oynarım..

Gözlerinden öptüm, kara gözlü.. ( Bunu da şarkı sözü falan yapma ha.. )

atlamak* = Atlamak, hoplamak, zıplamak, direnç kırmak, trenden inmek, trene binmek, civar köylerde kullanılan bir tür zooloji terimi, duvar üzerinden karşı tarafa geçmek, falan filan....

bikmisbroker
20-04-2004, 09:56
Niye..

Çünkü borsacılık stresli bir iştir..

Çal mazhi kardeşim, çal.. Kimse oynamasa da sn BaBo ile ben oynarım..

Gözlerinden öptüm, kara gözlü.. [COLOR]

"Bas Bas Paralari Leylaaaya" Sarkisinin son versiyonu olan,
"Bas Bas Paralari Borsaaaaya" ile ben ancak oynarim, baska turlu oynamam haaa? :D :D

SunShine
20-04-2004, 10:25
"Bas Bas Paralari Leylaaaya" Sarkisinin son versiyonu olan,
"Bas Bas Paralari Borsaaaaya" ile ben ancak oynarim, baska turlu oynamam haaa? :D :D

Valla, kafam yerinde olursa, ben TRT2 haberlerinin jenerik müziğine bile oynarım.. :D

Kahin
20-04-2004, 10:32
Mazhi dostumuz, gelen teklifler üzerine fotomodellik de yapmaya başladı...

Sevinçliyiz, gururluyuz...

Aşağıda ünlü italyan giyim firması SACOOR için yapılan katalog çekimlerinden, sizler için büyük zahmetlerle aşırdığımız bir fotoğrafı görüyorsunuz... :)

Kahin
20-04-2004, 10:37
veeee ikinci bomba..

SACOOR firması, tümüyle baştan tasarlanan web sitesinde, ana sayfaya Mazhi'nin fotoğraflarını koydu...

http://img31.photobucket.com/albums/v94/Kahin/mazhisacoor.jpg

HisseNET Magazin farkıyla...

AloneWolf
20-04-2004, 10:38
jpg formatındaki bir dosya ile oynayıp tekrar jpg yapabilirmiyiz veya bmp gif dosyalarında değişiklik yapıp jpg kaydedebileceğimiz program varmı?

mazhi şimdiden bir imza veririmisin sonra vermezsin :P
ŞOK HABER!!!
Mazhi gelecek seçimlerde İstanbul Belediye Başkanlığına aday olacağını açıkladı.
geniş bilgi için

buraya tıklayın mazhinin basın açıklaması için (http://www.hisse.net/forum/images/buttons/lastpost.gif)

Kahin
20-04-2004, 10:57
Son aldığımız haberlere göre, yapılan anketlerde bayan hayranlarının sevgili Mazhi'yi daha kaslı görmek istedikleri ortaya çıkınca; Mazhi dostumuz spor salonuna kapanmış.

Sabah akşam ağırlık kaldıran sevgili dostumuz, bayan hayranlarının kendisini görmek istediği forma girebilmek için çabalıyormuş.

Aşağıda amatör bir siyah-beya kamera elde edilen fotoğrafı görüyorsunuz. Basın mensupları salona alınmadıklarından, salonda çalışan bir elemanın eline tutusturduğumuz minik bir makina ile bu fotoğrafı elde ettik..

HisseNET Magazin farkıyla tabiii... :gulen:

Mazhi
20-04-2004, 11:12
Büyüksün Kahin,büyüksünn :D :D :D
Manisadayim cuma aksami,en güzel sarkilarimi sizler icin seslendirecegim..

Mazhi
20-04-2004, 11:36
Sevilen ses sanatcisi Mazhi'nin mayis ayinda cikacagi halk konseri simdiden olay yaratti..Anadolu turnesi dönüsünde Taksim'de AKP adina düzenlenecek olan halk konserine cikacak olan Mazhi gectigimiz günlerde bilindigi gibi AKP hükümetini cok yogun sekilde elestirmis ve "AKP Türkiyeyi karanlik bir gelecege sürüklüyor,benim oyum baska partiye" ifadelerini kullanmisti.Etkinlige neden her sene oldugu gibi Mahsoon Redrose'un degil de parti tabani tarafindan pek sevilmeyen Mazhinin cagrildigi konusunda gelen bir soruya TBMM Baskani Bülent Arinc "bunun cevabi seyini seyettimin seyidir" diye cevap verdi..Kurulus yildönümü etkinliklerinde Mazhi'nin yanisira Songül Karli,Izzet Yildizhan ve Coskun Sabah sahne alacaklar..

DÜZELTME:Aman abi amma kizdiniz be,5 tane kirmizi itibar puani birden yedim,sildik resmi tamam,saka yapalim dedik AKP fanatigi ilan edildik :D

Kahin
20-04-2004, 11:56
jpg formatındaki bir dosya ile oynayıp tekrar jpg yapabilirmiyiz veya bmp gif dosyalarında değişiklik yapıp jpg kaydedebileceğimiz program varmı?

Photoshop öneririm. Onun profesyonelliğini aşacak ikinci bir program yok şu gezegende...

Daha kolay, basit işler için Paint Shop Pro, Ulead PhotoImpact öneririm.
CorelDRAW paketindeki Corel Photo-PAINT'de iş görür.

AloneWolf
20-04-2004, 12:29
mümkünse free olsun ve adresi olsun :) çok mu şey istedim
bir iki resim işim varda

Kahin
20-04-2004, 13:49
Buyur Alone...

Paint Shop Pro 8 Free trial download
http://www.jasc.com/products/trialreg.asp?pid=k-psp8-usdir

Ayrıntılı Bilgi İçin:
http://www.jasc.com/products/paintshoppro/

Yalnız 30 gün içinde işini bitirmen lazım. Program hemen geri sayıma başlıyor. :)

Bu süre zarfında işini bitirdin, bitirdin..
Bitiremedin, ama programı beğendin; Online satın alma $99, Box istersen $109..

AloneWolf
20-04-2004, 17:20
teşekkürler 3,4 mb lık programlar buldum onlarla idare etcez artık

Mazhi
20-04-2004, 18:25
Mazhi Kaya sonunda yillardir hisselerini topladigi Kristal Kola'nin basina gecerek is hayatina da atildi,pes yani,azimle zican tasi deliyormus..
Sarkici,oyuncu,halterci,fotomodel,belediye baskan adayi derken simdi de patron oldu.. :D
(Fotografin copyright i Kahine aittir,Borsatek dergisi korsanlik yapmistir)
http://www.angelfire.com/electronic/delakaya/borsacisb.jpg

murtazaefendi
20-04-2004, 19:05
Mazhi gurban senun gasedu aliveduk emmeee bozuk cihti, dolandirivedulee herhal bizu garee. :D

gemici
20-04-2004, 19:17
Mazhi gurban senun gasedu aliveduk emmeee bozuk cihti, dolandirivedulee herhal bizu garee. :D

hocam sen korsan almışsın parana kıy bandrollü al. :)

Corumlu
20-04-2004, 19:34
hocam sen korsan almışsın parana kıy bandrollü al. :)
bunlar böyle işte sevgili gemici.. hem ucuz alırlar hem şikayet ederler.. iademiz, değiştirmemiz yohtur gardaşım.. :p

murtazaefendi
20-04-2004, 19:38
Orijunal deyuveeeduleeediydi, buzde aluveeduyduk... Tuuoooh.. Gettu paracuklaa desenuze usaklaaa? :D

Mazhi
08-07-2004, 00:16
Ikinci kasedimin hazirliklarina basladim yogun turne programindan sonra..Sezen Aksudan ve Eda Özülküden birer beste aldim :D

gemici
08-07-2004, 01:38
gene mi kaset çıkınca alırız birincisi çok güzeldi........................................

Zülfü Aşkın
08-07-2004, 08:12
gene mi kaset çıkınca alırız birincisi çok güzeldi........................................
kaset alana kristal hissesimi veriyorlar

Mazhi
10-07-2004, 15:27
Ve beklenen kaset cikti..
Uzun süren sessizlikten sonra "Arz Ederim" ile müzik piyasalarina dönen Mazhi,albümünün tanitimini ihtisamli bir kokteylle Reinada yapti..Cok sayida ünlü davetlinin katildigi kokteylde Mazhi albümünden 3 tane hit sarki okudu..Özellikle Anna Vissi ile seslendirdigi Ingilizce sarki "You are my Supercycle" bu yaz bomba olmaya aday gösteriliyor.
zicankus.com

gemici
11-07-2004, 01:18
mazhi senin kaset yok satıyor piyasada bulamadım......................................

Mazhi
13-07-2004, 03:15
Mazhi asker kacagiymis!
13 Temmuz-02:07Ünlü sanatci Mazhi'nin asker kacagi oldugu ortaya cikti..Kaset kapaginin ic yüzünde bile utanmadan "askerlik hatirasi" diye bir resim bulundurmak suretiyle halki düdükleyen ve "bana sarkilarimi yaratmam icin ilham veren Kütahya 13.Bölük Kolordu Komutanligina tesekkür ederim" yazan Mazhi bu yaziyla kendini ele verdi..Orgeneral Ergin Cetinsay yaptigi aciklamada "sanatcimizin kasedinde kullandigi bir cümle albaylarimizdan birinin dikkatini cekmis,bunun üzerine inceleme baslattik ve Mazhinin aslinda asker kacagi oldugunu tespit ettik,böyle gerizekali bir sekilde nasil kendini ele vermis anlam veremedim" diye konustu..Almanya turnesi öncesi askerlik sokuyla karsilasan Mazhi'nin albüm tanitimini yapamadan birligine teslim olmasi bekleniyor..Bakalim bu ise hayranlari ne diyecek..Gelismeler yarin sicagi sicagina zicankus.com'da..
zicankus.com-Istanbul

Mazhi
13-07-2004, 03:25
Köln Mazhiizm Dernegi Üyeleri:Magdur olduk!!!
Mazhinin askere teslim olacagi haberi,sanatcinin turne icin gitmeyi planladigi Almanyayi ayaga kaldirdi!!!Ünlü sanatcinin konserleri icin karaborsadan 1000 Euroya varan fiyatlara bilet alan hayranlari magdur olduklarini söylediler..Köln Mazhiizm Dernegi üyelerinden Aygün,Nejat ve Selim "Mazhi kardesimizi önce turneye yollasinlar sonra askere alsinlar,burada onbinlerce gurbetci Mazhinin sesini duymak icin aylar öncesinden transa gecti,böyle alin yazisi olmaz olsun" dediler..Aygün "ben askerligimi yaptim,gerekirse Mazhinin yaninda bir kez daha yaparim" derken Nejat gözyaslarina hakim olamadi..Selim ise "Mazhiizm ne boyutlarda görüyorsunuz,sanatcimiz icin canimizi vermeye haziriz" diye konustu..
zicankus.com

H.ömer iren
13-07-2004, 09:05
bu ne boyle kardesım bıletler patladı elımızde.. buyuk para verıp ne alsak tuvalet kagıdı oluyor..

nerde tuketıcı hakları.. :D :p

minik yatirimci
19-08-2004, 16:08

sayın alone gimp isimli bir program var bazı konularda photoshop tan daha iyidir hatta deneyin isterseniz

www.gimp.org