PDA

View Full Version : Fanatiklere son yazı.

Red Kit
15-03-2007, 10:19
Senelerdir forumda futbol konusu açık alanlarda konuşulmasına izin vermiyoruz. Sebebi çok açık. Bunu başaramıyorsunuz. Birbirinizi kırıyor, alay ediyor, küçük düşürmeye çalışıyor hatta küfürler ediyorsunuz.

Bu nedenle "futbol" özürlü bir forum olarak kalmayı sürdürürken yine sizin futbol konuşma ihtiyacınız için sadece üyelikle girilebilen alanlar yarattık.

Son günlerde bir çok kişi bu kuralları hiçe sayarak rakip takımların alanlarına giderek taciz etme - alay etme - küçük düşürme eylemlerine girişti.

Yine bir çok kişi forum kurallarında açıkça yasak olmasına rağmen avatar - imza - bulunduğu yer gibi bilgilerde futbol konusunu işlemeye devam ediyor. İlgisiz topiklerde borsa sohbetlerinde sadece kendilerinin anlayacağını sandıkları küçük düşürücü kelimeleri ve yazıları kullanmaya devam ediyor.

Arkadaşlar,

Kurallar ortada,

Uyarılar ortada,

Yazılarım ortada,

Bu konudaki toleransım ve hoşgörüm tamamen tükenmiş durumdadır. Forumda ister 1 ister 111,111 yazınız olsun futbol konusunda kurallara aykırı tek bir hareketiniz dahi gerçekleşirse üyeliğiniz 6 ay boyunca farklı bir konuma alınacaktır.

Bu konumda

- Özel mesaj olmayacak,
- İmza olmayacak,
- Grup seçimi olmayacak
- Yazı yazabilmek hariç diğer tüm ayrıcalıklar olmayacaktır.

Bilmiyordum, görmemiştim demeyin. Bilenler bilmeyenlere söylesin, görenler görmeyenlere anlatsın.

İkamet kurallarda yazmıyordu o yüzden oraya 6S yazdım, 7 bilmemne benim kapı numaramdı gibi şeyleri hiç konuşmaya gerek yok.

DrX
15-03-2007, 10:39
Ne güzel her kez kendi çöplüğünde deşarj oluyor, görüş alışverişinde bulunuyordu..Ne diye diğer çöplüklere dalarsınız ki ?? :grrr:

greenleaf
15-03-2007, 10:40
bence su kac uye var sozunuz ortalıgı cok karıstırdı. bunu hemen acıklasaydınız sorun olmazdı ama ortada boyle bir acıklama geldi gelecek beklentisi varken ortalık daha cok karısır. ya hemen acıklanmalı ya da rafa kaldırılmalı.

kisisel gorusum. belki bilmek istersiniz dedim.

Red Kit
15-03-2007, 12:41
Greenleaf her şeye fanatik taraftar gözüyle baka baka dünyayı armut gibi görmeye başladın. Sen benim taraftar sayısı açıklamamı suçlayana kadar git önce yaptığın fanatiklikleri, kural ihallerini eleştir. Kendi takım taraflarının yaptığı aşağılamaları, hakaretleri ve küfürleri eleştir. Önce yanlışın ne demek olduğunu anla sonra ben sana durumun nedenlerini anlatırım istersen.

Bazen neyin ne olduğunu tamamen unutuyorsunuz.

greenleaf
15-03-2007, 12:51
biri kural ihlal edip bizim bolume girsin sonra bizdekilerde benzer hareketi yapsın...ve sonucta o kural ihlalini baslatanla aynı cezayı islemis duruma sokulsun... bu nasıl iş red. ben bunu anlamıyorum... ikisi de aynı sucu islemis demek mumkun mu....bir de bu ozel ne oluyor... hayır fenerbahce kısmı ozel kısım sanıyordum bunun ozelide mi var..:) ayrıca niye forum uyeliklerinde tek bir secime izin verilip daha sonra degistirilmesi imkansız kılınmadı. yani birilerine birsye yaptırmamanın yolları da var..

Red Kit
15-03-2007, 13:02
Greenleaf söylesene bana dünya yuvarlak mı yoksa armut şeklinde mi ? :D

Ben ne diyorum sen ne diyorsun :)

Fanatik gözüyle bakıp fanatik beyniyle düşündüğün sürece benimle anlaşma şansın yok.

greenleaf
15-03-2007, 13:17
filler tepmiyor muydu dunyayı.:) bize ilkokulda oyle ogrettiler. hos forumda dunyanın ufak bir modeli. bizde tepiliyoruz bu ara:he:

Selçuk
15-03-2007, 13:22
ayrıca niye forum uyeliklerinde tek bir secime izin verilip daha sonra degistirilmesi imkansız kılınmadı. yani birilerine birsye yaptırmamanın yolları da var..

güzel nokta.ben böyle olduğunu düşünüyordum.sn.red kit forum yazılımı müsade ediyorsa bunu yapmakta fayda var.

Red Kit
15-03-2007, 15:41
Sayın fanatik arkadaşlar.

Sürekli olarak kuralları isteklerinize göre revize etmeden mevcut kurallarla devam ediniz.

Not: Elixir adlı üyenin forum ile ilişiği tamamen kesilmiştir.