PDA

View Full Version : Recep Tayyİp Erdogan Adayligini Resmen Ilan Etti..

smooth_criminal
01-04-2007, 13:55
BASBAKANLIKTAN GELEN HABERE GORE HUKUMETIN CUMHURBASKANI ADAYININ RECEP TAYIIP ERDOGAN OLDUGU RESMEN ILAN EDILDEI....

yada ben nisan 1 sakası yapıyorum....:he:

REST
01-04-2007, 14:06
BASBAKANLIKTAN GELEN HABERE GORE HUKUMETIN CUMHURBASKANI ADAYININ RECEP TAYIIP ERDOGAN OLDUGU RESMEN ILAN EDILDEI....

yada ben/de nisan 1 sakası yapıyorum....:he:

FLAŞ..FLAŞ...FLAŞ...FLAŞ.....
BAŞBAKANLIKTAN GELEN BU HABER ÜZERİNE.ORDU REST DEDİ.
ORDU YÖNETİME EL KOYDU.TV.KANALLARI BİR BİR ELE GEÇİRİLİYOR.(en büyük problemleri bu tv.ler700 adet mesela.)
REST

Not:Şaka gibi.(Her şakada bir ciddiyet vardır..derler...:he: )

smooth_criminal
01-04-2007, 14:22
[duzeltıldı

azazil
01-04-2007, 14:43
................... tşklr

smooth_criminal
01-04-2007, 14:48
farketmeden bırılerını ıncıttıysm kusura bakmayın...

ergenplan
01-04-2007, 14:57
cumhurbaskanlıgı konusunda ılk adımı atan recep tayyıp erdogan baş danısmanı olması konusunda fethullah gulenı ıkna etmeye calısıyor....konuyla ılgılı goruslerı alınan fethullah hoca

cankaya tabı her serıatcının ruyası eger cankayada oynama sansı bulursam faydalı işler yapacagıma ınanıyorum dedı....

acıklamasındanda anlasılacagı uzere yavas yavas bunama belırtısı gosteren hocanın danısmanlık yapabılecegı kulıslerde tartısmaya baslandı bıle

siz iyi misiniz?

azazil
01-04-2007, 15:00
Şakanın espirisi olur, aşağılayıcı olmak pek hoş bir şey olamsa gerek.

Eğitim konusunda yaptıkları düşünüldüğünde pek hakaret edilecek bir insan olmadığını düşünüyorum.
Öngörüsü ondan daha kuvvetli birini aradığımda aklıma sadece Hayrettin KARACA geliyor.
kimbilir belkide haksızlık ediyorum. ya sizin aklınıza kim geliyor?

smooth_criminal
01-04-2007, 15:04
bakın bu kadar cıddıye alınacagını bılsem acmazdım bu topıgı....benımde tabıkı soleyeceklerım vardır fethullah sempatısıde tasımıyorum bunu bilin...

ama ozur dıledım bu kadar uzatmayalım umarım bu actıgım topıcte silinir ben beceremedım...

azazil
01-04-2007, 15:08
bunama kısmını düzeltebiliyorsanız iyi olur.
ben de sempatizanı değilim ama sempatizanı olanları çok kıracak bir tanımlama.
gereksiz bir çok tartışmaya ve kalp kırmaya yol açabilir.
saygılar.

smooth_criminal
01-04-2007, 15:18
duzelttıysem sadece ve sadece tekrar tartısmak ıstemeyısımden...şimdi sizden bı rıca bellıkı bellı konularda bılgınız ve hassasıyetınız var..

yesıl kusak kuramınıda bılırsınız abd nın...bunu uzerıne bıraz dusmenızı sizden sadece rıca edebılırm...ve bu yolda abd neler yapmış ve bu konuda abd nın en buyuk yardımcısı kım olmuş...

sadece egıtım konusundakı atılımları yuzunden saygıyı hakedıyor oylemı...tarafsız sadece ogretmeyı amaclayan bır egıtım oylemı...bu işler bu kadar basıt deıl

smooth_criminal
01-04-2007, 15:22
bıde su var tabı....yonetımden rıcam bu topıgın sılınmesı......aksı takdırde yıne kendımı tutamıycam...

zaten forumdakı tum kör mıllıyetcılerın dusmanı oldum bıde fethullahcılarla ugrasamam

Erkal Bıyıklıoğlu
01-04-2007, 15:23
Arkadaşlar,

Şaka bir yana dün gece Ulusa Sesleniş konuşmasının içeriği bu topiğin sadece 1 Nisan Şakası olarak değerlendirilmemesi gerektiğini düşündürtüyor. Sabah gazetesinin de bu yönde yorumları oldu.

azazil
01-04-2007, 15:27
teşekkürler sayın smooth,
benim pek fazla bilgim yok bahsettiğiniz konularda,
ilgilenenler illaki takip ediyordur ve konu hakkındaki bilgileri ve düşünceleri bizlerle paylaşırlar.

BOZKIR
01-04-2007, 15:37
Buda bir şeymi!! SOROS tüm paramla IMKB hisseleri alacağım demiş :D

ayyan
01-04-2007, 15:51
yaf.. çok kötüsünüz ama..

Bush istifa etmiş diye topic açacaktım :) güme gitti :D