PDA

View Full Version : BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

guneysu
18-02-2016, 22:24
Yeni başlıktan devam.

bol kazançlar.

efeates
18-02-2016, 22:28
Ben sadece sizlerin düsüncesini merak ettim ben zaten yıllardır topluyordum ortalamam 2.70

1.40 dan da almışlığım var 4.10 dan da almışlığım var benim beklentim yüksek

Ytd hayırlı olsun bol kazançlar

krasavchik32
18-02-2016, 22:28
Bu gidişle bu başlıkta eskir😊

krasavchik32
18-02-2016, 22:29
Ben sadece sizlerin düsüncesini merak ettim ben zaten yıllardır topluyordum ortalamam 2.70

1.40 dan da almışlığım var 4.10 dan da almışlığım var benim beklentim yüksek

Ytd hayırlı olsun bol kazançlar
Sizin düşünceniz ne sonra ben söyleyim

ethotmeıl
18-02-2016, 22:31
Stadda oldukça ilerledi. Mebran sayabildiğim kadar 9 montajlanmis ve 30 kusur kalmış. Koltuk olarak da bayağı montajlanmis cim olayında ise drenaj çalışması yapiliyor vede çok çok hızlı, firma istenen tarihe de yetistirilebilecegini söylüyorlar. Kısacası ben stadın 19. 03 tarihine yetisebilecegini düşünüyorum şahsi olarak. Vede puan farkı 4 un üstüne çıkarsa çok çok iyi olur. Umarım herkes en iyi fiyattan satar. Ytd

efeates
18-02-2016, 22:32
Hocam benim hedefim 10 ve üzeri satış yapıarım olmazsada olana kadar bekliycem ister bu yıl ister 5 yıl ... düşersede toplamaya dewam

krasavchik32
18-02-2016, 22:34
Hocam benim hedefim 10 ve üzeri satış yapıarım olmazsada olana kadar bekliycem ister bu yıl ister 5 yıl ... düşersede toplamaya dewam
Benim de düşüncem kaça çıkar tam kestiremiyorum ama nereye çıkarsa çıksın düşeği yer 5.50 6.00 arasında olur. Ytd

efeates
18-02-2016, 22:35
O zaman aynı fikirdeyiz bu konuda hocam sağol ...

accx
18-02-2016, 22:44
hayırlısı olsun bol kazançlar olsun

cok400
18-02-2016, 22:44

hocam bu yazdığımı fazlaca ciddiye alma.

düşündüğün gibi 10 tl olması için 5 yıl beklemeyi göze almışsın.
ve de yıllardır da hisseyi topladığını ifade etmişsin ama kaç yıldır topladığını belirtmemişsin. ben atıyorum 5 yıldır biriktirdiğini varsayayım.

buna göre 10 yıl geçmiş olacak. yani ömürden 10 yıl gitmiş olacak (5 yılı geçtiğini varsayıyorum, diğer 5 yıl da beklemeyi göze aldığın süre).

iyi de işine karışmak gibi olmasın ama bu hisseden kazandığın parayı ne vakit keyifle harcayacaksın :)
hali hazırda biraz keyfini sürmek fena olmaz mı :)

en başta dediğim gibi fazla ciddiye alma lütfen. benim kanaatim kazanınca az-çok farketmez biraz keyifle harcamak lazım. ben öyle yapıyorum.
herşey gönlüne göre olur inşallah.

drbeckham
18-02-2016, 22:45
Şöyle de bi durum var speğin işi de zor böyle beklentili hisseyi çok basarsa o da pişman olabilir başka birine malı kaptırabilir bi düzeltme gelse de 4 ten aşağı salması zor gibi ama tabi şampiyonluk beklentisi sürerse...Yani demem o ki ortaklar naçizane fikrim tabi ama ben spek olsam şampiyonluğu da fiyatlamadan malı bırakmazdım..

ayhan53
18-02-2016, 22:51
hayırlı olsun

krasavchik32
18-02-2016, 23:06
Şöyle de bi durum var speğin işi de zor böyle beklentili hisseyi çok basarsa o da pişman olabilir başka birine malı kaptırabilir bi düzeltme gelse de 4 ten aşağı salması zor gibi ama tabi şampiyonluk beklentisi sürerse...Yani demem o ki ortaklar naçizane fikrim tabi ama ben spek olsam şampiyonluğu da fiyatlamadan malı bırakmazdım..
Speğin şansı birçok beklenti var şampiyonluk yarışı da bunun içinde. Diyeceğim di stad diyelim mart sonu nisan sonu açıldı ama bir puan da önde diyelim neden bassın kağıdı ben olsam basmazdım

drbeckham
18-02-2016, 23:36
Aslında mesele de speğin malı kime nerden yedireceği o da malı ona göre boşaltacak belki de bu hissede pek çok spek vuruşacak ezilen biz olmayız inşallah

Bilgekan
18-02-2016, 23:43
Bu spek dediğiniz kimdir böyle böyle hacimli kağitta herkes spek ne oldu bugün yatırım finans 2 milyon kağıt sattı kağıt tık demedi o spek değilmiydi...

drbeckham
18-02-2016, 23:46
Doğru aslında bu kadar satışı karşılayan da bi bsşka spek aslında bu durum yani tahtanın sığ olmaması bizim için avantaj da olabilir bilemiyorum hissenin sağlam duruşu güven vermiyor değil umarım iyi şeyler olur

krasavchik32
18-02-2016, 23:48
Aralarında anlaşıyo olabilirler mesela bu spek fikret orman tarihi verene kadar diğer spek stad açılana kadar diğer spek de şampiyonluğu alır nasıl senaryo😊

cok400
19-02-2016, 00:25
Bu spek dediğiniz kimdir böyle böyle hacimli kağitta herkes spek ne oldu bugün yatırım finans 2 milyon kağıt sattı kağıt tık demedi o spek değilmiydi...

hocam eminim siz de bilirsiniz ki, bir hissenin piyasaya dağıtılmaya başladığı an hissenin zirvesinden düşmeye başladığı an değildir. dağıtma işi, yeni yeni zirvelere çıkartılarak daha kolay yapılır. yoksa spek nasıl versin piyasaya fiyatı düşen hisseyi; çünkü düşüşe başlayan hisseye alıcı zor gelir. halbuki yukarı çıkarttıkça alıcılar çoğalacak ve de daha yüksek-biraz daha yüksek fiyatlardan hem de zorlanmadan vermek daha kolaydır. beşiktaşın bu çılgınca yükseliş hikayesi daha ne kadar sürer kimse bilemez; sadece Allah bilir. belki buralardan dönecek (az ihtimal); belki 5.XX lerden belki 6-7-8 vb yerleden dönecek. hangi fiyat seviyesinde iken dönecek bilinmez ama bir yerlerden döneceği kesin. ben şahsen endişelenmiyor değilim.

şu bilgi dikkat çekici benim açımdan: bugünkü fiyatla fb nin piyasa değerini solladı. buna göre, bence ya fb ucuz kaldı ya da bjk pahalı oldu. çünkü beklenti şampiyonluk ise, fb de şampiyonluk yolunda iddialı konumda (şampiyonlar ligine doğrudan katılma durumunu da dikkate alıyorum ve de doğrusu, mevcut duruma göre bjk bir adım önde yarışta). veya beklenti stat ise, fb de zaten var stat. hem de yeni sayılır. sahasındaki maçlarda iyi gelir elde ediyor seyirciden. ayrıca fb de iddialı olduğu için hem seyirciden hem lisanslı ürün satışından hem sponsorluk gelirleri bakımdan vb yollarla gelir elde etme potansiyeli bakımından bjk nin altında olduğunu söylemek mümkün mü? öyleyse fb nin piyasa değerini sollamasının mantığını bulmak zorlaşıyor bende haliyle. (gs ile ne bjk yi ne de fb yi kıyaslamıyorum; çünkü mevcut duruma göre gs yi zor yıllar bekliyor kanaatindeyim). elbette bu yükseliş hikayesi bir yerde sonlanacak; sonsuza kadar böyle devam etmeyecek. ve de tam zirvede iken hisseden çıkmak kolay iş değil. ayrıca hergün %5-6-7 yükselirken ve de anlık tahta takibi de yapılıyorsa rakamların hızlıca yer değiştirmesine bakarken ve gün sonlarında bugünde şu kadar bin tl karım oldu diye rakamlara bakarken büyülenmiş gibi olmak çok muhtemeldir. bence en doğrusu, kişi kendi kararı ile, bu kadarı yeter artık dediği yerden ayrılmalı.

cok400
19-02-2016, 00:32
şunu da ilave etmeliyim. fb hisse fiyatı da yükselmeye başlar ve en azından piyasa değerleri 3aşağı-5yukarı kafa-kafaya gitmeye devam ederse, endişem azalır (veya kabolur).

Winwin1903
19-02-2016, 00:36
Arkadaşlar slm yaklaşık 1 senedir hissede olmakla birlikte son 2-3 aydır burda yazılanları sürekli takip ediyorum. Düşüncelerine katıldığım insanlar mevcut bu forumda. (Nurikınay, freedim, barbarn, Selims :)))En son artık bende bir şeyler paylaşmak için üye oldum. Benim senaryolarımdan biri kağıdın iki operasyona maruz kalıcağı yönünde yani bi yerlerde stadın beklentisinin bittiğine inandırıp, spek amcanın malı boşaltıp tekrar alttan toplayıp boşalttığı noktadan daha yukarı taşıyacağını düşünüyorum. Sonuçta şampiyonluk beklentisi Beşiktaş için bu sene her hafta var, 2. Operasyonda bu beklentiyide bahane edebilir. Bu düşündüğüm daha önce gs hissesinde stad açılırken yaşanmıştı sanırım, üstelik gs stad açılırken o sezon hiç şampiyonluk beklentisi yaşamamıştı bile. O yüzden 1. Operasyon için acele ediyor gibi tabii eğer düşündüğüm gibi nisan 30 a kadar stad açılışı için bir tarih verilecekse, vakti kısıtlı olduğundan acelesi varmış gibi davranıyor :) sonuçta iki operasyon yapılırsa spek amca direkt çift hanelere taşımış kadar kar elde edebilir düşüncesindeyim yada boşverin :)
Not: hayal dünyasında yaşıyorum ytd. :)

hanedann
19-02-2016, 00:38
Citi nin kaldırdığı kağıtlara bayılıyorum.
Fiyatlar tamamen tekniğe göre oluşuyor.Teknik takır takır işliyor.
İndikatörler çok şişmiş biraz soğutması gerek..
Birkaç indikatörde negatif uyumsuzluk mevcut dostlar.
Düzetlme yaparak gitmesi daha sağlıklı olacak.
Dikkat edilmesi gereken önümüzde birkaç gün olacak.
Herkese bol kazançlar olsun..

Winwin1903
19-02-2016, 00:41
hocam eminim siz de bilirsiniz ki, bir hissenin piyasaya dağıtılmaya başladığı an hissenin zirvesinden düşmeye başladığı an değildir. dağıtma işi, yeni yeni zirvelere çıkartılarak daha kolay yapılır. yoksa spek nasıl versin piyasaya fiyatı düşen hisseyi; çünkü düşüşe başlayan hisseye alıcı zor gelir. halbuki yukarı çıkarttıkça alıcılar çoğalacak ve de daha yüksek-biraz daha yüksek fiyatlardan hem de zorlanmadan vermek daha kolaydır. beşiktaşın bu çılgınca yükseliş hikayesi daha ne kadar sürer kimse bilemez; sadece Allah bilir. belki buralardan dönecek (az ihtimal); belki 5.XX lerden belki 6-7-8 vb yerleden dönecek. hangi fiyat seviyesinde iken dönecek bilinmez ama bir yerlerden döneceği kesin. ben şahsen endişelenmiyor değilim.

şu bilgi dikkat çekici benim açımdan: bugünkü fiyatla fb nin piyasa değerini solladı. buna göre, bence ya fb ucuz kaldı ya da bjk pahalı oldu. çünkü beklenti şampiyonluk ise, fb de şampiyonluk yolunda iddialı konumda (şampiyonlar ligine doğrudan katılma durumunu da dikkate alıyorum ve de doğrusu, mevcut duruma göre bjk bir adım önde yarışta). veya beklenti stat ise, fb de zaten var stat. hem de yeni sayılır. sahasındaki maçlarda iyi gelir elde ediyor seyirciden. ayrıca fb de iddialı olduğu için hem seyirciden hem lisanslı ürün satışından hem sponsorluk gelirleri bakımdan vb yollarla gelir elde etme potansiyeli bakımından bjk nin altında olduğunu söylemek mümkün mü? öyleyse fb nin piyasa değerini sollamasının mantığını bulmak zorlaşıyor bende haliyle. (gs ile ne bjk yi ne de fb yi kıyaslamıyorum; çünkü mevcut duruma göre gs yi zor yıllar bekliyor kanaatindeyim). elbette bu yükseliş hikayesi bir yerde sonlanacak; sonsuza kadar böyle devam etmeyecek. ve de tam zirvede iken hisseden çıkmak kolay iş değil. ayrıca hergün %5-6-7 yükselirken ve de anlık tahta takibi de yapılıyorsa rakamların hızlıca yer değiştirmesine bakarken ve gün sonlarında bugünde şu kadar bin tl karım oldu diye rakamlara bakarken büyülenmiş gibi olmak çok muhtemeldir. bence en doğrusu, kişi kendi kararı ile, bu kadarı yeter artık dediği yerden ayrılmalı.

Sana katılıyorum bugün ve dün tahtayı çok izledim alt kademeler dolmaya başladığında dolu kademeler gelip malı veriyor gibi ama aynı Zaman'da götürüyor, götürmesinin sebebide malı çok spek amcanın buralardanda biraz biraz başlaması lazım sanki boşaltmaya.

Not: hayal dünyasında yaşıyorum. Ytd :)

nurikinay
19-02-2016, 00:48
Bjk olması gereken rakamlara geliyor.FB düşük kaldı evet bu bir gerçek.özellikle aziz başkan un hisse üzerinde baskısı olduğu kanaatindeyim. Ayrıca sunu belirteyimki bjk bir markadir.markaların değeri devamlı değişir.gün gelir marka değeri artar gün gelir düşer.şuan bjk yükseliyor.sebepleri malum.uzaya çıkacak halide yok olması gereken marka değeri neyse o.bence fenerden olması gerekenden aşağıda.onlarfanfa hareket bekleniyor ama asmalari gereken bikac surec var.yazdıklarım ytd

maktanos
19-02-2016, 01:03
Neyin markası bir kumar oynuyorlar adamlar aldıkları malı bugün verdiler bu elinde malı olanlar için iyi satış fırsatı -500 trl özsermaye bir spor kulübü kar edemez her zaman bedelli sermaye artırır bu hissenin geri dönüşü çok hızlı olur şimdiye kadar 10 şampiyonluk 5 stad satın alındı aman dikkat şampiyon olsana borçların faizini kurtarmaz

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

maktanos
19-02-2016, 01:06
Bir yatırımcı hisse alırken ne kadar temettü alırım onun hesabını yapar her sene temettüsünü alır spor hissesi alan yatırımcı kenara para ayırsın kulübe her sene temettü verecek (bedelli sermaye artırımıyla ) yakında burası ağlama duvarına döner bunlar benim şahsi fikirlerim aman dikkat hele yarına çok dikkat

zazarow
19-02-2016, 01:08
[QUOTE=maktanos;12885154]Bir yatırımcı hisse alırken ne kadar temettü alırım onun hesabını yapar her sene temettüsünü alır spor hissesi alan yatırımcı kenara para ayırsın kulübe her sene temettü verecek (bedelli sermaye artırımıyla ) yakında burası ağlama duvarına döner bunlar benim şahsi fikirlerim aman dikkat hele yarına çok dikkat

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.[/ QUOTE]
Sen bu hisseyi 3.40 lardada kotuluyodun.devam et iyi kayiyoruz bboyle yukarılara doğru : )

çobanyıldızı
19-02-2016, 01:24
18-02-2016 gün sonu:

http://666kb.com/i/d6ipegqcre1makbq1.jpg

çobanyıldızı
19-02-2016, 01:35
Yaklaşık 4.66 direnci de , kapanışa bakılırsa geçilmiş gibi gözüküyor. Ama bunun kesin olduğunu yarın daha iyi anlayabiliriz.
Son olarak yaklaşık olarak 5.78 direnci bekliyor. Burası geçilmezse , geri dönerek bir çanak oluşturacaklar.

http://666kb.com/i/d6ipl4vgi21jgykwp.gif

barbaran
19-02-2016, 01:41
Hisse yükseldikçe haliyle tedirginliklerde artmaya başladı. Garip ama gerçek olan düşen kağıt ile yükselen kağıdın insanlarda yarattığı stres aynı oluyor. Evet kritik yerlere geldiğimiz noktasina bende katılıyorum bunun ilacı bence kademe yapmakta yatıyor. Kar marjınız azalttığı doğru ama zarar yazmanızı kesinlikle engeller. Aracinizla hiç kaza yapmasaniz dahi kasko ücretini ödersiniz... Kademe yapın kârınız az kafanız rahat olsun. Bu dediklerim satmak ile satmamak arasında kalıp ne yapacağını bilmeyenler içindi. Sonuna kadar şansını deneyecekler için bişey demeye gerek yok çünkü onlar ya risk alip kardan olacak yada voleyi vuracak. Hem risk almayayım hemde en üst rakamdan satayım diye bişey olsaydı ne borsa olurdu ne de serbest piyasa.....

wincentboy
19-02-2016, 01:56
Bence bir hedef fiyatı olmalı insanın mesela benim fiyatı belli 5.78 de çıkarım. Dahasını beklemem hedefim bu gerisi Allah kerim. Ytd

barbaran
19-02-2016, 02:05
Bence bir hedef fiyatı olmalı insanın mesela benim fiyatı belli 5.78 de çıkarım. Dahasını beklemem hedefim bu gerisi Allah kerim. Ytd
Dahası 5.78 ise ne yapacaksın? Ne diyeyim gönlüne göre olsun.

edebali11
19-02-2016, 07:35
Kulüp 19.03 için spekulasyon demiş birşeyler cevriyorlar ama yakında çıkar.yıl sonuna da razıyız.bu yükselişi korusun yeter.işlem hacimleri çok yüksek anormallik hissi veriyor ama fiyatta yükseliyor.bu durum uzunca bi zamandır devam ediyor

hamzas
19-02-2016, 08:50
Arkadaslar futbol gelirlerinin dustugu kluplerin borc icinde tuzdugu bir ortamda 2 liradan kisa zamanda 4.8 e gelmis bir spor hissesi icin 10 rakamlari teleaffuz edilmeye basladiysa biraz temkinli olmakta fayda var unutmayin hicbir hisse surekli yukselmez surekli dusmez borsanin kurali bu... acizane surekli yesil yanmasina aldanmayin o kademelerde gordugunuz yuzbinli lotlarin cogu spegindir ve duserse artik saglam duzeltme yapma ihtimali var.. ligde puan kaybi ciddi dususe sebep olabilir veya puan farkini acsa fake islem hacmiylr gelene gidene kagidi verebilirler.. sadece tahmin olup tavsiye degildir

freedım
19-02-2016, 09:11
Hep söylüyorum rakam önemli değil benim için zaman önemli.....😆

krasavchik32
19-02-2016, 09:45
Hep söylüyorum rakam önemli değil benim için zaman önemli.....😆

Zaman kısaldı mı

YANSIMA
19-02-2016, 10:07
http://i.hizliresim.com/7MO1Ea.jpg (http://hizliresim.com/7MO1Ea)

4.91 ve 5.17 şahsen buralardan döneceğini sanmıyorum. ( SPORTİF BAŞARI da sıkıntı olmaz ise )
Gidilecek yol var :)
Malınıza sahip çıkın gaza gelmeyin.
SPORTİF RİSK görüyorsanız ona göre karar verin.
Unutmayın beklenti gerçekleştiğinde satmak için geç kalırsınız. ( bunu bu forumda kime söylüyorsam:he:)

wincentboy
19-02-2016, 10:13
Dahası 5.78 ise ne yapacaksın? Ne diyeyim gönlüne göre olsun.

Hedef fiyatı belli benim. Bir kağıda girerken hedef belirlerim. Ulaşırsa aç gözlülük yapmam... Ytd

helios
19-02-2016, 10:25
Bir düşüş yapacak, derin bir düşüş.
Çoğu kez olduğu gibi aldığının yüzde 50'sine yakınını verebilir. 5,20'lere çıktıktan sonra 3,70'lere gelebilir.
Taban yapmadan, birkaç günde yapabilir bunu.
Sportif başarı beklentisi bitmezse, sonra önceki tepeyi aşıp bu kez 6'nın, belki 7'nin üstüne atacak kendini.

Pazartesi geçtikten sonra düşüş bekliyorum ben de.

Elbette kişisel yorum, ytd.

YANSIMA
19-02-2016, 10:34
Bir düşüş yapacak, derin bir düşüş.
Çoğu kez olduğu gibi aldığının yüzde 50'sine yakınını verebilir. 5,20'lere çıktıktan sonra 3,70'lere gelebilir.
Taban yapmadan, birkaç günde yapabilir bunu.
Sportif başarı beklentisi bitmezse, sonra önceki tepeyi aşıp bu kez 6'nın, belki 7'nin üstüne atacak kendini.

Pazartesi geçtikten sonra düşüş bekliyorum ben de.

Elbette kişisel yorum, ytd.
Haftaya bekliyorsunuz.

plsky80
19-02-2016, 10:34
Taban 3.85 tavan 5.77 hayırlı kazançlı gün olması dileğiyle günaydın herkese.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 10:37
4,92 oldu

helios
19-02-2016, 10:39
Haftaya bekliyorsunuz.

İlk düşüş hareketini haftaya bekliyorum.

Umarım olmaz :) Çıkmayı düşünmüyorum...

metinalifeyyaz
19-02-2016, 10:44
kimsecikler yok.hayırdır inşallah.Millet sattıda bir benmi kaldım yoksa.

Cloud
19-02-2016, 10:45
Coin yok mu

krasavchik32
19-02-2016, 10:48
Çoğu kişi döküldü anlaşılan

zazarow
19-02-2016, 10:49
Taban 3.85 iken neden satayim ki.zaten maliyetimin ustunde bi rakam..hafta sonu bi riskide yok...bnim dusuncem

freedım
19-02-2016, 10:51
çok adrenalin hareketler bunlar.....dikkat

sebdülbahir
19-02-2016, 10:54

Geçen Bahsetmiş olduğunuz boşluk doldurma hareketi olabilir dökülenleri toplar diye düşünüyorum YTD.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 10:55

freedım bence vagonlar çok doldu.Yolcu indirmeye çalışıyor.

gurolınger
19-02-2016, 10:57
bugun tahtayı bılgısayar ıle yapıyorlar cok hızlı hareketler karıstır calkala ılk eksı gelıyor gıbı

sebdülbahir
19-02-2016, 10:59
Çıkanlar illaki olacak ama son vuruş önemli tabiki

deks
http://i.hizliresim.com/rZqN6m.png (http://hizliresim.com/rZqN6m)

berkbora
Elım tetıkte 4,70 altına heran satabılırım ytd ama pısman olcam gıbı hıs var

barbaran
19-02-2016, 11:02
Çok hızlı saldı korkmaya gerek yok.
Tabii şimdilik.... ama düştüğü her kademede bekletip daha aşağı basarsa sıkıntı demektir.

freedım
19-02-2016, 11:02
bi yoklama alalım....

helios
19-02-2016, 11:04
Bugünden çok, pazartesi günü ikinci seansa dikkat edilmeli :ayy:

metinalifeyyaz
19-02-2016, 11:06
bi yoklama alalım....
burda burda burda

zazarow
19-02-2016, 11:07
bi yoklama alalım....
Fred ben trene tutunmuyorum.kendimi çelik halatla baglamisim.bni trenden makinist atamaz..bn inmek istediğim yerde inerim arkadaşım okadar : )

berkbora
19-02-2016, 11:08
Su anaa kada da satmayısımın tek nedenı hafta sonu macı yoksa elım tetıkte tır tıtr tıtrıyorum :)))

vurkac1903
Burdayım ama bakmıyorum artık.

nurikinay
Son rakam nedir bilmiyorum taban da olsa burdayim

uzman25
selam ortaklar bugün çok adrenalin olacak galiba tahtadan işlemlerden belli.Umarım yön yukarı ve yavas sekilde olur.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 11:09
arkadaşlar tamamen amca bilir ama o gün bugün olamaz.yarın fenerin deplasmanda bursa ile maçı var.Fener deplasmanda sıkıntılı.yenilgi veya berabere kalması durumunda pazartesi yukarı çekip çok güzel kitleyebilir düşüncesindeyim eğer kitleme niyeti varsa.tamamen kendi düşüncem olup ytd değildir.

lalapa$ha
19-02-2016, 11:09
bi yoklama alalım....

Klasik beşiktaş takimi hareketleri gol at gol ye bi daha at bi daha ye son dakka tekrar at. Ama tehlikeli asagidan sattirip tekrar yukari veriyor görüntüsü yaparak satanlara tekrar aldirip asagi verebilir sahsi düşüncem olup kesinlikle al-sat bekle-cik tavsiyesi degildir.

sebdülbahir
19-02-2016, 11:10
arkadaşlar tamamen amca bilir ama o gün bugün olamaz.yarın fenerin deplasmanda bursa ile maçı var.Fener deplasmanda sıkıntılı.yenilgi veya berabere kalması durumunda pazartesi yukarı çekip çok güzel kitleyebilir düşüncesindeyim eğer kitleme niyeti varsa.tamamen kendi düşüncem olup ytd değildir.

Acaba diyorum herkes bugün satalım pazartesi alırız telaşına düşerse özellikle günlükçüler onları çarpabilir mi:) YTD

exis
19-02-2016, 11:11
anlık fiyat nedir izleyemiyorum yardımcı olabilirmisiniz kademe olarak tşk

gloster_34
19-02-2016, 11:12
bıraz soluklan kartalım cok yoruldun spek duzeltme bıle yaptırmıyor :)

zazarow
19-02-2016, 11:13
Son rakam nedir bilmiyorum taban da olsa burdayim
78.80 arası gidip gliyo

aksit
19-02-2016, 11:14
77'den emir verdim. 10 dk dır 77 olmadı :) ytd

exis
19-02-2016, 11:16
TŞKLER zazarow

freedım
19-02-2016, 11:18
sabah topa giren oldu heralde

metinalifeyyaz
19-02-2016, 11:21
kartalım biz aof üstünde olmaya alışığız.

nurikinay
19-02-2016, 11:23
1 saat dışardaydım vurgunu yapmış yine pala ...bu güne kadar bu taktikle hisseyi kendi adına 7 tl ye ulaştırdı zaten :) al sat ile

Selocan100
19-02-2016, 11:26
Haftassonu maçı kolay önümüzdeki. Pazartesi salı 5.5de görür .. fener düşünsün maçı bursayla

uzman25
19-02-2016, 11:28
bugün kötü satıs yiyor.karsılama kısmındada pek yok kimse:dün o kadar satısa ragmen dimdik ayakta durdu bugün pek müdahalede etmiyor.Umarım mal toplama silkeleme hareketleridir bunlar

zgdtk
19-02-2016, 11:29
Hacımde ıkıncıyız.

freedım
19-02-2016, 11:29
kademe analizi ilk defa eksi.....

helios
19-02-2016, 11:32
Aşağıya vermeye yatkın ve alıcıların üstüne atlıyor.
Biraz aşağı salacak gibi.

sebdülbahir
19-02-2016, 11:35
Çıkarkende beklemek düşerkende beklemek tekkeyi aslolan

freedım
19-02-2016, 11:36
Benim grafiğe göre bu seviyelerde band hareketi yapacak 2 gündür bandın içine giremedi

YANSIMA
19-02-2016, 11:36
kademe analizi ilk defa eksi.....

İkinci seansı bekleyelim bakalım ne olacak

sebdülbahir
19-02-2016, 11:37
Benim grafiğe göre bu seviyelerde band hareketi yapacak 2 gündür bandın içine giremedi

Yataya mı bağlıyor grafiğe göre YTD.

zgdtk
19-02-2016, 11:38
Assagdan toplamaya calısıyor 4.75 e 150 bın lot koydu sanıyede kaptı pala:yes:

ufk
19-02-2016, 11:40
2 yıldır burdayım 2.30 maliyetle 4,76 dan yarısıyla vedalaştım. giren çıkan aynı kalanlar daha takılsın. forumda sevilen 3 5 emekçi arkadaş var kendilerini bilirler hepsine çok teşekkür ediyorum. bol kazançlar.

freedım
19-02-2016, 11:40
Sizin için...itibarı eksik etmeyin.....dairelere bakın sağlıklı olan budur....

http://i.hizliresim.com/pB7NAN.jpg (http://hizliresim.com/pB7NAN)

sebdülbahir
19-02-2016, 11:42

Teşekkürler İtibarın eksik olmasın benden + :)

yusufc
19-02-2016, 11:44
Haftassonu maçı kolay önümüzdeki. Pazartesi salı 5.5de görür .. fener düşünsün maçı bursayla

şaşırmışsın sen... gençler birliği ligin en formda takımlarından, son 4 maçını içerde dışarıda almış, özgüven patlaması yaşayan, puan durumunda bursanında bir üstünde. geçen hafta bursayı 2-0 yenmiş BJK nin maçı kolay oluyor fenerinki zor. şaşırmışsın sen...

metinalifeyyaz
19-02-2016, 11:48
biraz daha kasarsa hacimde garantiyi geçicek

sebdülbahir
19-02-2016, 11:48
Hakemler ne isterse o olur.Maç muhabbetine hiç girmeyin bence kolay maç kalmadı.Mücadele ettiğiniz şey sadece rakip değil bu saatten sonra YTD.

kingboy
19-02-2016, 11:49
https://i.gyazo.com/ee54f6bbc8cf12a8edede86543cff659.gif

uzman25
19-02-2016, 11:50

itibarlar senin için.Yanlız kardesim bunu birde acıklamalı yazsan benim gibi okuması olmayanlar için.:)tesekkürler

nurikinay
seviyorum ben bu palayı :)

metinalifeyyaz
https://i.gyazo.com/ee54f6bbc8cf12a8edede86543cff659.gif

bu kademeler amca için çıtır olur istese

barbaran
19-02-2016, 11:51
şaşırmışsın sen... gençler birliği ligin en formda takımlarından, son 4 maçını içerde dışarıda almış, özgüven patlaması yaşayan, puan durumunda bursanında bir üstünde. geçen hafta bursayı 2-0 yenmiş BJK nin maçı kolay oluyor fenerinki zor. şaşırmışsın sen...

Fener hissesi millete ızdırap çektiriyor. Biz Beşiktaştan parayı vurrunca biraz şaşırmış olabiliriz tabi nevar bunda niye kızıyon ki..:he:

sebdülbahir
19-02-2016, 11:51

Aynen istese tek kalemde kaldırır YTD.

freedım
19-02-2016, 11:52
itibarlar senin için.Yanlız kardesim bunu birde acıklamalı yazsan benim gibi okuması olmayanlar için.:)tesekkürler

Bir dahakine yazarım ortak....

Selocan100
19-02-2016, 11:53
Bursa 3 büyüklere herzaman kafa tutar ve zorlar ama gençlerbirligide herzaman yatar merak etme sen pazar günü maç skoruna bak

omeruman
19-02-2016, 11:54

eyvallah...

jdpjdp
19-02-2016, 11:56

Bursa'daki denge dengeoğlu faktörünü es geçmeyin :)

krasavchik32
95 ten alanlar 72 yi görünce dökülmüş olabilir

omeruman

bilgilendirme için sağolasın...

zgdtk
19-02-2016, 11:57
Hacimde 1. olduk:halay:

Aquilanigra
19-02-2016, 11:58
hakem halisözkahya besıktasın en az 1 kırmızısı var macta son 12 macta 8 kırmızı gostermıs ozellıkle derbı oncesı besıktas maclarına verılmesıyle meshur olan hakemımız derbıye besıktası en az 1 yıldızından(q17 g7 gomez sosa olcay atıba) mahrum bırakmak ıcın elınden gelenı yapacaktır hatırlarsanız gectıgımız yıl atıbayı derbı oncesınde baraj cızgısıne bastıgı ıcın oyundan ıhrac etmıstı

yusufc
19-02-2016, 12:00
Fener hissesi millete ızdırap çektiriyor. Biz Beşiktaştan parayı vurrunca biraz şaşırmış olabiliriz tabi nevar bunda niye kızıyon ki..:he:

hayırlı olsun kazandığın para, parayı beraber vurduk arkadaşım. ama yanlış yaklaşımlara da daysanamıyorum. beşiktaş gençleri yenebilecek güçtemi diye sorarsan, evet yenebilecek güçte tabii ki. ama şunun iş kolay bununki zor diye yazılırsa, işi takip eden birileride çıkar cevap yazar yani. ayrıca daha çok kazanırsın inşallah.

nurikinay
19-02-2016, 12:00
fener isterse her maçı 50-0 yensin biz sadece 1-0 yenelim yeter

aksit
19-02-2016, 12:08
kademelerde 1. olduk derken en çok işlem gorenleri mi kastediyorsunuz?

leopar20
19-02-2016, 12:11
arkadaşlar hayırlı cumalar.bol kazançlar

zgdtk
19-02-2016, 12:12
Evet yarım saat once bırıncıydı su an ıkıncıyız.

omeruman
19-02-2016, 12:13

eyvallah hoşgeldin hayırlı cumalar...

fordfocus
19-02-2016, 12:15

Hoşgeldin kardeşim
Sen varsan inş bu mübarek günde de sıkıntı yok 😄😄😄
Vallahi satmayı düşünüyordum seni gordum bugunde buradayım 😅😅

takanaks
19-02-2016, 12:19

Hayırlı cumalar kardeş.

leoleon7455
19-02-2016, 12:21
arkadaşlar mrb bol kazançlar

UK99NK
19-02-2016, 12:21

Bir itibarda benden ne kadar sık yazmasakta bizde 2011 den beri burdayız :)

leoleon7455
19-02-2016, 12:22
uzun zamandır formu takip ediyorum yeni üye oldum hissedeyim 2,44 den almıştım yaklaşık 1 yıldır bekliyorum henüz satmadım ama elim kalbimde

leoleon7455
19-02-2016, 12:28
cumartesi fenerin maçından beraberlik bekliyorum ama son oynadığımız mersin maçını seyrettim o maçtada biz de çok iyi oynayamadık sis ve havaya bağlı olabilir

deathless66
19-02-2016, 12:30
kafayı kaldırıyor 4.90 atağı gelebilir mi?

leopar20
19-02-2016, 12:36
Hoşgeldin kardeşim
Sen varsan inş bu mübarek günde de sıkıntı yok 😄😄😄
Vallahi satmayı düşünüyordum seni gordum bugunde buradayım 😅😅

ama ben kağıtta yokum.aman vebal almıyayım kardeşim :)

leopar20
19-02-2016, 12:38
cumartesi fenerin maçından beraberlik bekliyorum ama son oynadığımız mersin maçını seyrettim o maçtada biz de çok iyi oynayamadık sis ve havaya bağlı olabilir

katılmıyorum. bursada pek bişey yok.serdar aziz sakat sercan yok.bjk nin rakibi gençlerbirliği 2-0 yendi bursayı.bence fenerin prim yapma ihtimali daha yüksek

deks
19-02-2016, 12:39
http://i.hizliresim.com/654pPW.png (http://hizliresim.com/654pPW)

krasavchik32
19-02-2016, 12:45
Spek çok usta işliyor yine

exis
19-02-2016, 12:46
piyasa değerine bakıyorum çok ama çok yüksek..ama şu an ki hareketleri de daha çok yolunun olduğunu gösteriyor sanki

hamzas
19-02-2016, 13:01
coin : sportifler3

Selocan100
19-02-2016, 13:03
Bu hafta fenerde bjk yener haftaya ikisi birlikte pirim yapar gelsin 5.50tl ler

leoleon7455
19-02-2016, 13:05
haklısın ancak bir konu var ki fenerin deplasmanda çok puan kaybetmesi kendi evinde başka dışarıda başka Beşiktaş için böyle bir durum yok ama top bu belli olmaz

freedım
19-02-2016, 13:08
Bence spek pazartesi avantajından dolayı fenerin olası puan kaybını satın alacaktır

metinalifeyyaz
19-02-2016, 13:14
Bence spek pazartesi avantajından dolayı fenerin olası puan kaybını satın alacaktır

bende öyle düşünüyorum.fenerin beraberlik veya yenilmesi pazartesi işimize yarar çok.

berkbora
19-02-2016, 13:31
15 gundur ılk defa bjk hıssesı bukadar karamsar gordumm fener amcı yaklastıkca tehlıke dusuncem ıkı takımda hafta sonu macı alırsa feenrıın gıdecegı kesınde maca kadar bjk tırsar gıbıme gelıyor nıtekım nerdeyse her derbı mac oncesı bjk dusmustur ptesıye kadar dayansam bana yeterr ytd benım fıkrımm macta bjk yenılse bıle 4 bandına acekılır sılkeler ordan devam eder dusuncemmm ytd

happy
19-02-2016, 13:54
yatırımcı arkaşlar merhaba;
bjk 3,50-3,55 aralığında hissenin 5,00 tl ye kadar geleceğini ve buralara geldiğinde tekrar yazacağımı söylemiştim. o rakamlardan mallanan küçük yatırımcı arkadaşlar var ise buralardan ( 4,80-4,85 ) çıkış yapmalarında fayda olabilir.Beklenti devam etmekte, bundan sonrası kurtlar sofrası....(yatırım tavsiyesi değildir.) faydamız oldu ise ne mutlu bize.herkese hayırlı bol kazançlar

krasavchik32
19-02-2016, 14:01
1 milyon lot artıda

Selocan100
19-02-2016, 14:27
En kötü senaryoyu çizmişiniz ..peki bursa fener bereabere kalsa bile pazartesi bjk yense ...bu hisse 6lari elini kolunu salayarak görür

yakamozsedat
19-02-2016, 14:40
Beyler 5.05 e 41 milion lot satışı koymuş ben mi yanlış gordum

yakamozsedat
19-02-2016, 14:41
Acil bir derinlik yolluyabilirmisiniz

deks
19-02-2016, 14:41
http://i.hizliresim.com/PPRN25.png (http://hizliresim.com/PPRN25)

yakamozsedat
19-02-2016, 14:43
45 milion olmuş lot des bunun hepsini sayabiliriz 5.04 olurda ?

yakamozsedat
19-02-2016, 14:45
Deks kardes satışa 5.04 den 45 milionluk lot koymuş gerçekleşirse 5.04 hepsini sayabiliriz 45 milion lotun?

sebdülbahir
19-02-2016, 14:48
4 milyon 595 bin küsür 45 değil

larsulrich
19-02-2016, 14:50
Deks kardes satışa 5.04 den 45 milionluk lot koymuş gerçekleşirse 5.04 hepsini sayabiliriz 45 milion lotun?

4,5 milyon değil mi o?

Selocan100
19-02-2016, 14:51
4 milyon 595 bin küsür 45 değil

Zaten 117mil hisse adeti var 45 mil satış diye biseymi var ...

leoleon7455
19-02-2016, 14:55
4,5 milyon lotu satacak olan adam direk oraya şimdiden koymaz bence

leoleon7455
19-02-2016, 14:56
Bi esrarcengizlik var o işte

gskodal
19-02-2016, 15:06
Arkadaşlar esrarengizlik yok; o rakam tüm yazılan satışların ortalamasını gösteriyor.

Mesela şu an alışların ortalaması 4,62 den 2356700 ve satışların ortalaması 5,04 ten 4531350

temhem
19-02-2016, 15:07
coinci vardı kayboldu

wincentboy
19-02-2016, 15:08
Kapanış da bir sıçrama yapar mı

dembabasosa
19-02-2016, 15:08
Coin olan var mı

leopar20
19-02-2016, 15:09
coinci vardı kayboldu

burdayım.çalının ardından izliyom :)

leoleon7455
19-02-2016, 15:10
arkadaşlar esrarengizlik yok; o rakam tüm yazılan satışların ortalamasını gösteriyor.

Mesela şu an alışların ortalaması 4,62 den 2356700 ve satışların ortalaması 5,04 ten 4531350

5,04 den satış mı olduda ortalamaı oluyor valla dostum anlamadım bu işi

freedım
19-02-2016, 15:11
S A cumaya gitti geldim aynen bıraktığım gibi sıkıntı yok PALA dediğim gibi bu seviyede yatay hareket ile 60 dak grafikte MAV 5 i yukarı çekiyor.......Bu arada bandın da içine doğru girmiş oluyor....Nakış gibi işliyor

mozn
19-02-2016, 15:12

ben de bu fikre katılıyorum. bu aralar işlem hacmi aşırı yükseldi. ayrıca uzun zamandır büyük düzeltme de yapmadı. bu maç kendisi için fırsat olabilir. tabi herkesin ne yapacağı kendini ilgilendirir.

ben 2,2 civarlarında girmiştim. bana göre artık hisse doğal sınırlarına ulaşmaya başladı. şu an fb ile kafa kafaya. ayrıca bjk, ts ve gs gibi değil. değeri 1 milyar lirayı geçti fakat diğerlerinin değerleri çok düşük. bu yüzden ts ve gs sert hareketler yapabilir ve katlayabilir. kanaatimce bundan sonra yukarıya doğru sert hareketler yapması zor.

son olarak da bjk çok dikkat çekti borsada. bilirsiniz daima yukarı hareketler olmaz. yeri gelince aşağı da salacaktır diye düşünüyorum.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 15:12
endeks -0,68 kartal +0,62

gskodal
19-02-2016, 15:13
Arkadaşlar gerçekleşen emirlerin ortalaması değil; onlar alışta ve satışta bekleyen tüm emirlerin ortalaması

dembabasosa
Leopar20 coin varsa yazarmısın

temhem
burdayım.çalının ardından izliyom :)

saygılar.... bizde çalıda yok coınde öylesine bakmak zorundayız :)

leopar20
19-02-2016, 15:16
Leopar20 coin varsa yazarmısın

38 000 alış 4.83 79 000 satış 4.84

dembabasosa
19-02-2016, 15:16
Hamzas burdamısın

dembabasosa
19-02-2016, 15:17
Leopar20 coin paylaşırmısın bizde izleyelim canlı canlı

nurikinay
19-02-2016, 15:21
Bugün 4,85 -4,90 arası hertürlü kabulümdür.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 15:22
S A cumaya gitti geldim aynen bıraktığım gibi sıkıntı yok PALA dediğim gibi bu seviyede yatay hareket ile 60 dak grafikte MAV 5 i yukarı çekiyor.......Bu arada bandın da içine doğru girmiş oluyor....Nakış gibi işliyor

nedersin son saatlerde haraket var diyormu grafik.Ben şahsen fener hafta sonu beraberlik ve yenilgi alırsa leopar gibi çalı arkasından izliycem galiba sizi.Çünkü kartalımın son 2 maçtaki performansı tatmin etmedi.

sebdülbahir
19-02-2016, 15:24
Bugün 4,85 -4,90 arası hertürlü kabulümdür.

Sanki kapanışa doğru 5 i gösterecek diyorum bende inşallah diyelim senin dediğin rakamlarda kabulümüz:)

metinalifeyyaz
19-02-2016, 15:24
38 000 alış 4.83 79 000 satış 4.84

sende iyi bilirsinki bunlar bizim için çıtır rakamlar.freedım kardeşin dediği gibi ince nakış yapıyor.

freedım
19-02-2016, 15:25
Hareketi PALA bilir ben sadece teknik açıdan görünümün güzel olduğunu ifade ettim yani salınımlarda tekniği bozma olmadı ortaklar rahat olsun diye....Hareket zamanını bilebilsem açığa alış yapar yukardan çakarım....ben olsam banda devam ederdim ama o......:mod:

Selocan100
19-02-2016, 15:26
Abi hisse fiyatı 1mil neye göre pahalı fenerin 2.5milyari gördüğü zamanlar oldu ...bundan sonra önemli olan hafta sonu maç skorları ...fener bir beraberlik gelirse bjk 3 puanı alırsa piyasa değerini 1.3mil görürsün ... Fiyatı piyasa belirler

temhem
19-02-2016, 15:26
Leopar20 coin paylaşırmısın bizde izleyelim canlı canlı

paylaşırsan çok dua alırsın ....

dembabasosa
19-02-2016, 15:28
Leopar20 herkes senin coin paylaşmanı bekliyor

deathless66
19-02-2016, 15:29
4.85'te öcü mü var gitmiyor.

yakamozsedat
Beyler bu con ne oluo ya

mcolmek
http://i.hizliresim.com/rZqv83.png (http://hizliresim.com/rZqv83)

yakamozsedat
19-02-2016, 15:30
Coin yani

metinalifeyyaz
19-02-2016, 15:31
http://i.hizliresim.com/rZqv83.png (http://hizliresim.com/rZqv83)

istese bir kerede çizer bu kademeleri.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 15:32

kovaladım öcüyü bak.

dembabasosa
19-02-2016, 15:33
Coin hisse senetleri anlık derinlik canlı izleme imkanı sunan bir yazılımın şifresi.... j o i n me orjinal yazılışı

deathless66
19-02-2016, 15:35
5,00'a kadar kovalayaydın iyiydi geri gelirse.

lalapa$ha
19-02-2016, 15:35

Seni duydu reis :D bi kac kelam da 90 -95 5.0 icin ediversen :p

deathless66
19-02-2016, 15:36
4.90'da biliç mi var niye gitmiyor:notr:

ericsson
19-02-2016, 15:44
Arkadaşlar esrarengizlik yok; o rakam tüm yazılan satışların ortalamasını gösteriyor.

tum satislarin ortalamasi 5 olamaz cunku listedeki tum rakkamlar 5in altinda bahsettigin ortalama bir ust satirdaki 4.88 olan yine mavi olan satir o farkli birsey ama bilemedim mesela bende su an alislarin ortalamasi 4.81 satislarin ortalamasi 4.91

temhem
19-02-2016, 15:44
da TE=deathless66;12887183]4.90'da biliç mi var niye gitmiyor:notr:[/QUOTE]

4.90 örümcek ağları var galiba. bi temizlerse....

dembabasosa
19-02-2016, 15:49
Temhem nerden takip ediyorsun buldun mu coin

cok400
19-02-2016, 16:02
tum satislarin ortalamasi 5 olamaz cunku listedeki tum rakkamlar 5in altinda bahsettigin ortalama bir ust satirdaki 4.88 olan yine mavi olan satir o farkli birsey ama bilemedim mesela bende su an alislarin ortalamasi 4.81 satislarin ortalamasi 4.91

tüm mesele şu:
tahtada alış ve satış kademelerinin ilk beşi ayrıntılı gözükür.
ilk beşten sonrakiler sadece toplam lot ve fiyat ortalaması şeklinde 6ıncı satırda gözükür.

biri ortaya birşey (5.04te 45milyon lot bekleyen satış var şeklinde) attı... içinden çıkılmaz problem haline geldi mesele :)

canos71
19-02-2016, 16:10
Kapanışa tahmini olan varmı.

turabnika
19-02-2016, 16:11
Kapanışa tahmini olan var mı.

5,30 olabilir ...

lalapa$ha
19-02-2016, 16:12
Icimden gecen günün en yuksekten kapatacaktir diye sahsi düşünüyorum kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.

deks
http://i.hizliresim.com/bJORNG.png (http://hizliresim.com/bJORNG)

metinalifeyyaz
5,30 olabilir ...

hafta sonu fener puan kaybederse o dediğin rakam olur.

temhem
19-02-2016, 16:13
Temhem nerden takip ediyorsun buldun mu coin

yok hocam bulamadım. mynet finans hacim 15 gecikmeli fiyatlar 3-5 gecikmeli izliyorum

temhem
19-02-2016, 16:13
yok hocam bulamadım. mynet finans hacim 15 gecikmeli fiyatlar 3-5 gecikmeli izliyorum

15 dak. 3-5 saniye

Selocan100
19-02-2016, 16:14
Kapanışa tahmini olan varmı.

Bence 4.8lerde kapanır sakin biçimde ..haftasonu maçlardan sonra fiyatlanir

krasavchik32
19-02-2016, 16:14
4.91 bekliyorum kapanışı

nurikinay
19-02-2016, 16:17
maksimumu 4,90 olur

metinalifeyyaz
19-02-2016, 16:21
4,88 bence

turabnika
19-02-2016, 16:22
hafta sonu fener puan kaybederse o dediğin rakam olur.

kırk bir kere amin

omeruman
19-02-2016, 16:26
tahmini kapanış 4.88 - 4.89 ytd.

krasavchik32
19-02-2016, 16:26
Bizim spek işi biliyo 95 e değdirdi haftasonu fenerin olası puan kaybından oluşacak gapı engelledi. Eğer fener puan kaybederse pazartesi 5 li rakamlara geçeriz heleki beşiktaşta kazanırsa salıyı düşünemiyorum. Ytd

ardaş
19-02-2016, 16:32
Bence 5.01 kapatır...ytd.

ardaş
19-02-2016, 16:34
Kırmızı ışıkta bekleyen porshe gibi duruyor...

mcolmek
19-02-2016, 16:40
Arkadaşlar ben çıktım kalanlara bol kazançlar dilerim.

deks
19-02-2016, 16:42
http://i.hizliresim.com/1M93LN.png (http://hizliresim.com/1M93LN)

warior
19-02-2016, 16:43
Başkan stadın açılış tarihini ne zaman açıklayacak
Ytd

helios
19-02-2016, 16:47
Sabah seansın ilk bir buçuk saatinde yaşanan heyecanı çok güzel sakinleştirdi ve yola düzüldü. Pazartesi günü ilk seans iyi geçecek diye umuyorum. İkinci seansta kısa kâr realizasyonu yapılabilir.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 16:47
Kırmızı ışıkta bekleyen porshe gibi duruyor...

araba önemli tabi ama bizim soför on numara.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 16:49
Başkan stadın açılış tarihini ne zaman açıklayacak
Ytd

tam tarih ne zaman bilemiyorum ama bence 19 martta suni tanıtım açılışı yapıp son maçıda suni çimle arenada oynatıp tam anlamıyla önümüzdeki sezon başlıycak der gibi umuyorum.

guven55
19-02-2016, 16:50
tam kumarcı hissesi ömründe kar etmeyen her dönem zarar açıklayan bu spor hisselerşnden ne beklenir yatırımcıları kesin zarar ettirmek için tuzak hisseler

metinalifeyyaz
19-02-2016, 16:52
tam kumarcı hissesi ömründe kar etmeyen her dönem zarar açıklayan bu spor hisselerşnden ne beklenir yatırımcıları kesin zarar ettirmek için tuzak hisseler

fenerli ne işin var o zaman burda.Şahsen ben senin gibi düşünsem buralarda işim olmaz.

lalapa$ha
19-02-2016, 16:54
Bizim palaresma oyuna girip koparmak istiyo ama beraberlige de razı gibi simdilik :D

metinalifeyyaz
19-02-2016, 16:56
gıpraşma saatleri yaklaştı

dembabasosa
19-02-2016, 17:00
Coin olsada derinlik anlık izleyebilsek .. yok mu bir babayiğit Coin vericek

crknts
19-02-2016, 17:00
Bol kazançlar ortaklar:))

http://i.hizliresim.com/BDV11j.jpg (http://hizliresim.com/BDV11j)

bir itibar daha var:PPP

krasavchik32
19-02-2016, 17:07
Güzel dolduruyo kademeleri

omeruman
19-02-2016, 17:08
eyvallah ortak...

deathless66
19-02-2016, 17:10
4.95 isterük

krasavchik32
19-02-2016, 17:15
Böyle çok iyi fazla uçmaya gerek yok. Beklentilerin hiçbiri daha gerçekleşmedi kasmaya gerek yok. Ytd

omeruman
19-02-2016, 17:17
araba önemli tabi ama bizim soför on numara.

bencede kesinlikle şoför önemli...

krasavchik32
19-02-2016, 17:17
2.5 milyon lot artıda

deathless66
19-02-2016, 17:19
çok değil 5 kademe biz yine de isteyelim bence:halayci:

benkontomar
19-02-2016, 17:20
An itibariyle kaç arkadaşlar girebilen varmı

metinalifeyyaz
19-02-2016, 17:23
An itibariyle kaç arkadaşlar girebilen varmı

en güzeli seninki.rahat bir şekilde çayını kahveni iç.4,90 derken 91 oldu derken 92 oldu

krasavchik32
19-02-2016, 17:25
4.92 ortaklar

benkontomar
19-02-2016, 17:25
Yavaş olsun bizim olsun arkadaşlarım

metinalifeyyaz
19-02-2016, 17:26
maliyeti yukarı olan arkadaşlar kar cebe yakışır.Bu altın kuralı unutmayın sakın.

metinalifeyyaz
19-02-2016, 17:28
şöyle bir 5 e değse süper olmazmı.Şanı yürüse bizim amcanın.

krasavchik32
19-02-2016, 17:30
Belkide benim maliyet düşük olduğu için rahatım 2.7. Ama burası baya sakin dökülenler çok oldu gibi

omeruman
19-02-2016, 17:32
Bu başlığı şu anda 213 kişi okumaktadır. (35 üye ve 178 ziyaretçi)
omeruman,
ardaş,
bratu26,
cok400,
CORVETTE,
crknts,
deathless66,
dembabasosa,
dragut61,
drhamdi,
fordfocus,
freedım,
gentile,
gveg,
helios,
kazım28,
krasavchik32,
leoleon7455,
metinalifeyyaz,
mfy7,
nurikinay,
p0ine,
paragöz35,
parol,
pis_kedii,
sabostanci,
sontakipci,
takanaks,
temhem,
tredas,
turabnika,
tweek69,
ufk,
zazarow,
zgdtk

lalapa$ha
19-02-2016, 17:33
Icimden gecen günün en yuksekten kapatacaktir diye sahsi düşünüyorum kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.

Bi kosede dursun :D

benkontomar
19-02-2016, 17:34
Sabah milleti korkuttu ama taş gibi maşallah

metinalifeyyaz
19-02-2016, 17:36
yenilgi veya beraberlik fener maçını son dakikalar fiyatlayacaktır diye umuyorum ve hayal ediyorum.

krasavchik32
19-02-2016, 17:37
87 de satış alıştan fazla şimdi orayı dolduracak

fordfocus
19-02-2016, 17:38
Fredim ve leopar kardesler yokken inanın forumdan keyif bile alamıyorum :))
Siz coin paylaştıkça yukarı ivme kazanıyoruz siz yokken şerit düz :)))

gloster_34
19-02-2016, 17:38
kapanış tahmını 5... fener yenılırse bjk yenerse haftaya 6,50.... sonrakı hafatada bjk fenerı yenerse 8,50... stad alcılısında 10.00 ne hayal be :):):)

metinalifeyyaz
19-02-2016, 17:42
kapanış tahmını 5... fener yenılırse bjk yenerse haftaya 6,50.... sonrakı hafatada bjk fenerı yenerse 8,50... stad alcılısında 10.00 ne hayal be :):):)

inşallah gönlüne ve gönlümüze gibi olur.İnşallah fener yenilir ama oynanan son 2 maçtaki performans beni çok düşündürüyor.Yenermiyiz beraberlik mi olur yenilirmiyiz?

krasavchik32
19-02-2016, 17:42
4.91 bekliyorum kapanışı

Hala aynı fikirdeyim

krasavchik32
19-02-2016, 17:45
87 de satış alıştan fazla şimdi orayı dolduracak
Dediğim gibi dolduruyo 87 yi

gloster_34
19-02-2016, 17:45
inşallah gönlüne ve gönlümüze gibi olur.İnşallah fener yenilir ama oynanan son 2 maçtaki performans beni çok düşündürüyor.Yenermiyiz beraberlik mi olur yenilirmiyiz?

aslında bu haftakı degılde onumuzdekı hafta bjk fener macı benı cok dusunduruyor

omeruman
19-02-2016, 17:46
ama her zaman olduğu gibi son sözü pala söyler...

metinalifeyyaz
19-02-2016, 17:49
Fredim ve leopar kardesler yokken inanın forumdan keyif bile alamıyorum :))
Siz coin paylaştıkça yukarı ivme kazanıyoruz siz yokken şerit düz :)))

aynen acaba neredeler.leopar en son çalı arkasındaydı:yes:

gloster_34
19-02-2016, 17:50
fena bastılar

3520
19-02-2016, 17:51
http://www.mustafavmms.com/wp-content/uploads/2016/02/vodafone-arena-19.02.2016-14.jpg

*Alıntıdır.

hanedann
19-02-2016, 17:52
Citi nin kaldırdığı kağıtlara bayılıyorum.
Fiyatlar tamamen tekniğe göre oluşuyor.Teknik takır takır işliyor.
İndikatörler çok şişmiş biraz soğutması gerek..
Birkaç indikatörde negatif uyumsuzluk mevcut dostlar.
Düzetlme yaparak gitmesi daha sağlıklı olacak.
Dikkat edilmesi gereken önümüzde birkaç gün olacak.
Herkese bol kazançlar olsun..

Dikkatli olmaya devam etmek gerek..

fibonacci28
19-02-2016, 17:57
silkeleye silkeleeye gidiyor.fener bu bursayı yenemez.ptesi şenlik var

deathless66
19-02-2016, 17:57
sakin....

gloster_34
19-02-2016, 17:59
son yarım saat alım satım savaşı basladı

crknts
19-02-2016, 18:02
an itibariyle sportifler...

http://i.hizliresim.com/6541oP.jpg (http://hizliresim.com/6541oP)

freedım
19-02-2016, 18:06
Böyle kapatsak yeter....göstergeler çok şişmişti

krasavchik32
19-02-2016, 18:09
Böyle kapatsak yeter....göstergeler çok şişmişti
Bence de klasik cuma günü risk almayanlar çıkıyo pazartesi gelirler tekrar😊

sebdülbahir
19-02-2016, 18:11
Son dakika alımları bekliyorum pazartesi bu fiyatlardan vermek istemeyebilir.Olası bir Fb Puan Kaybı satın alınabilir.YTD.

krasavchik32
19-02-2016, 18:12
Hareket başladı 89

crknts
19-02-2016, 18:12
Bir kıpırdanma var gibi... 4,87-4,88

freedım
19-02-2016, 18:13
Bi yerde denk gelmişti başkan 20 şubata doğru açıklama yapılcak demişti....

ozzy-34
4.94 ü geçerse 5.02 -sonrada 5.19 y.t.d

krasavchik32
4.91 bekliyorum kapanışı
Hala aynı fikirdeyim

crknts
19-02-2016, 18:14
4,91e değdi

krasavchik32
19-02-2016, 18:14