PDA

View Full Version : Havuz Sistemi Türk Futbolu, Ücretsiz Yayınlanan Avrupa Futbolu

greenleaf
11-04-2007, 17:54
ankette geliyor... az sonra

Kalitesi bozuk Türkiye ligi; normalde para bile odenmeyecek macları yayıncı kurulustan takım sevgisi nedeniyle seyreden Türk seyircisi ve belese seyredilen Avrupa Ligi macları... bu üç kavram beni isyana itiyor...

Türkiyedeki havuz sistemi(yabancıları karıstırmayın onların ki zaten belirli bir kalitede) tam anlamıyla seyirciyi kalitesi yuksek ispanya ingiltere italya liglerini seyrettiriyor... havuz sistemi bu anlayısla devam ederse Türk seyircisini Türk futbolundan daha da yabancılastıracaktır.. bilmiyorum bu dusunceyi nasıl karsılarsınız ama son 2 yıldır havuza para odemiyorum.onunla da yetinmedim kendi takımımın maclarına da stada gitmiyorum.. avrupa maclarını seyrettikcede Türk futboluna ilgim de kalmadı. naapalım burama kadar dayandı ve bu tepkimi buradan dile getirdim. sadece ben mi bu durumdayım... merak ettim iste soruyorum..

gemici
11-04-2007, 18:19
aynen/////////

tevres
11-04-2007, 18:31
Lig sonuçlarını manüple ettiklerini düşündüğüm için Lig TV almıyorum. Kombinemle ULUSOYsuz stadımda paşalar gibi maç izliyorum. Lig TV parasını da feneriumda harcıyorum. Avrupadan futbolu da tabiki seyrediyorum. Türk futbolu kalitesiz ama yeşilçam filmlerine gitmeyip amerikan filmlerini seyretseydik şimdi sinemalarımızda kalmamıştı. Ülkenin futbolu ile yaşam kalitesinin paralel olduğunu düşünüyorum.
Herkese bol kazançlar dilerim