PDA

View Full Version : Viop-24

Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

viopninja
26-05-2016, 01:23
Ben de buna windowsXP yükleyeyim gayet güzel çalışıyordu o zamanlar.

Adamlarda internet hızlı belki fark etmiyorlar. Bizde internet yavaş ondan da etkiliyor olabilir. Program bir şey soruyor cevabını internetten alana kadar CPU yu belki işgal ediyor.

Torrentde bakıyorum bluray filmler var 30GB filan oradan 2 film indirsen kota zaten doluyor ama çok indiren var yurt dışında. HD filmleri online izliyorlar.

Bu 4.5G geldi yeni aldığım LG G4 stylus çöp oldu onda 4.5G yokmuş.

Bu sene muhtemelen cari açıkda telefon, bilgisayar, network cihazları patlama yapar.

Şu herif gün içi dalga yapsa belki 3-4 gün şans yaver gider bir cep telefonu parası çıkarırız.

Ben Windows 10 a geçmedim. İnternette bir sürü olumsuz şey okudum hakkında. Sizin herşeyinize ulaşıyorlar gibi görünüyor. Bütün bu özellikleri kapatılınca bile günde 5000 defa filan kendi sunucularıyla bağlantı kuruyormuş.

Güncellemeleri de kapatamıyormuşsunuz. Ayrıca eğer o özelliğini kapatmazsanız, başkaları da güncellemeleri sizin üzerinizden alabiliyormuş. Hem hız, hem kota açısından pek iyi değil.

Windows 7 tavsiye edebilirim.

altınorta
26-05-2016, 03:02
"Yaratma" olgunu reddeden, (bunun sadece Tanrıya/Allaha ait olduğuna inanan) toplumlardan yeni bir şeyler yaratmasını (inovasyon mu ney diyorlardı ne) beklemek salakça değil mi?

Yani gibi evet galiba haklısınız.

Adamovich
26-05-2016, 06:36
Ariston Tam sana gore bir sistem :)

backtest ini yap incele hosuna giderse EA sini gondereyim otomatige bagla :)

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=167249

nedim972
26-05-2016, 06:58
Win7 kullanin..nasil ki xp en kararli sistemdi ve ondan sonrakiler sadece makyaj ve para tuzagi ise simdide en kararlisi win7 ve ondan sonra çikanlar makyaj ve para tuzagi.. win7 olupta onlarda yapilan win7 de yapilmayan ne var ki..m bence şu an en kararli olan win7..

elliott
26-05-2016, 07:44
Herkese günaydın,
Dün sabah herkes boğa iken 96700 hedefi vermiştim.umarım dikkatlerden kaçmamıstir.
Bu arada bir hatırlatma yapayım.piyasa gerceklesen bir olumsuz olaya verdigi negatif tepkinin aynisini(zıt yönde) olaylar olumluya dondugunde vermez.
Ornekler:
Musul konsolosu esir alindiginda yaklasik %2 dustuk ama serbest birakildiginda da ilk islem gununu eksi kapadik.
Haziran secim oncesi koalisyon fiyatlamasi ile dustuk,secim sonrasi koalisyola dustuk,sonra koalisyon olacak diye yukseldik,sonra olmuyor diye dustuk.secim sonrasi tek basina iktidar cikti.ilk islem gunu %7 lere varan yukselisler gorduk.ardindan tum yukselisi geri verdi ve eksilere donduk.sonra dustukte dustuk.ilk secim oncesininde altina geldik.
Ozet:davutoglu hukumetinin dusmesinin getirdigi negatifligin tamamini binali yildirim hukumetinin kurulmasiyla geri alacagiz tezi dogru olmayabilir.
Bu arada kucuk bir hatirlatma petrol duserken piyasalar eksi giderken biz arti yapiyorduk.olay cari acigin azalmasina baglanmisti.50 dolar altina dusunce biz negatif fiyatladik.sebep kuresel durgunluk denildi.şimdilerde 30 dolar altlarindan 50 dolar lara tekrar tirmanan petrol var.bakalim piyasa buna dikkat edecek mi?
Sevgi ve saygilarimla.

iso43500
26-05-2016, 07:54
Herkese günaydın,
Dün sabah herkes boğa iken 96700 hedefi vermiştim.umarım dikkatlerden kaçmamıstir.
Bu arada bir hatırlatma yapayım.piyasa gerceklesen bir olumsuz olaya verdigi negatif tepkinin aynisini(zıt yönde) olaylar olumluya dondugunde vermez.
Ornekler:
Musul konsolosu esir alindiginda yaklasik %2 dustuk ama serbest birakildiginda da ilk islem gununu eksi kapadik.
Haziran secim oncesi koalisyon fiyatlamasi ile dustuk,secim sonrasi koalisyola dustuk,sonra koalisyon olacak diye yukseldik,sonra olmuyor diye dustuk.secim sonrasi tek basina iktidar cikti.ilk islem gunu %7 lere varan yukselisler gorduk.ardindan tum yukselisi geri verdi ve eksilere donduk.sonra dustukte dustuk.ilk secim oncesininde altina geldik.
Ozet:davutoglu hukumetinin dusmesinin getirdigi negatifligin tamamini binali yildirim hukumetinin kurulmasiyla geri alacagiz tezi dogru olmayabilir.
Bu arada kucuk bir hatirlatma petrol duserken piyasalar eksi giderken biz arti yapiyorduk.olay cari acigin azalmasina baglanmisti.50 dolar altina dusunce biz negatif fiyatladik.sebep kuresel durgunluk denildi.şimdilerde 30 dolar altlarindan 50 dolar lara tekrar tirmanan petrol var.bakalim piyasa buna dikkat edecek mi?
Sevgi ve saygilarimla.
Hocam sizce buralardan donermi, yoksa spotta 74~72 araligini test edermiyiz,,

Dentex Dentex
26-05-2016, 08:28
Bugun de asagi vermeden sortculari da longculari da kandiramaz.

aliseyyah
26-05-2016, 08:42
"Yaratma" olgunu reddeden, (bunun sadece Tanrıya/Allaha ait olduğuna inanan) toplumlardan yeni bir şeyler yaratmasını (inovasyon mu ney diyorlardı ne) beklemek salakça değil mi?

"İcat etme" kelimesini kullanabilirsiniz. İlla ki topluma aykırı olmak adına toplumun hassasiyetleri üzerinden paylaşım yapmanıza gerek yok...Evet "icat etme" olgusunu reddeden bir toplumuz maalesef..

keremalkm
26-05-2016, 08:52
97.800 kapadım.. saçma saçma hareketler..

yarın sabah dax - olurr..
bizim gitmeyen borsada - gaplı açar..dolar yukarı döner..
LONG için tekrar yarın ola hayrola...

LONG işi günlük trade e döner,artık.. Yükseliş için sebep arayan grafiklerle tatmin olsun...

Bu arada ZARRAB, HAlkbank müdürünü de davaya ilave etmiş..Ya da savcı...
İyi haber..!

cautionary
26-05-2016, 08:54
Herkese günaydın,
Ornekler:
Sevgi ve saygilarimla.

Sanırım buna, "trend olayları istediği yönde kullanır, olayların haber etkisi trendi değiştirmez" deniyor...Zaten önceki günkü yükseliş, biraz da bu şekilde, beklenen kötü haber gelmedi diye oldu...Sonra trende geri döndük...salı gün içi zirve aşılana kadar ayı modda kalmaya devam.

istinye 1
26-05-2016, 08:56

"İcat etme" kelimesini kullanabilirsiniz. İlla ki topluma aykırı olmak adına toplumun hassasiyetleri üzerinden paylaşım yapmanıza gerek yok...Evet "icat etme" olgusunu reddeden bir toplumuz maalesef..

Yaratma ne demek önce onu sormak lağzım arkadaşa. Bu zamana kadar hangi insan yoktan bir şeyi
yaratmış 1 tane örnek verebilir mi?

Beyin hücrelerindeki elektrik akımları bu gibi arkadaşların voltajı düşük diye düşünüyorum.
Yada bizim bilmediğimiz bir akım türü ile çalışıyor herhalde.

:he:

EMEKDAR
26-05-2016, 09:03
Sp500 buralarda gezindikçe dolar başını kaldıramaz...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Günaydın herkese,

Doları sert verenler,ihtiyaç duyduklarında da Hasan Pİ den alırlar...:)

keremalkm
26-05-2016, 09:14
96.850 ..de tutmazsa... işimiz var palayla...

98.100 den AL Verdiğini söyleyen düşünsün...:yes:

dün yazmıştık ya, kısmet bugüneymiş..dün gelir diye düşünmüştüm..
Neyse,
96.850..
96.300
96.000
daha aşağı yazmaya sıra geldiğinde grafikçiler zaten yazar..Sanki
bu işi yapan grafiğe bakıyor da..

elliott
26-05-2016, 09:20
herkese günaydın ve iyi seanslar,
bende 96700 lere kadar hızlı bir geri çekilme bekliyorum..
yeni topik hayırlı olsun.
sevgi ve saygılarımla

herkese iyi seanslar,
normalde bahar geince ayılar çıkardı piyasaya.
ne oldu yahu tek ayı benmiyim.?
sevgi ve saygılarımla.

98450 şortlar 97850 den kapandı.

herkese iyi seanslar,
sayın aşkın
mevcut hareketin düzeltmesi 97.700 ler değil,96700 ler olmalı..
lakin yurtdışı olumlu,dolares faiz indirimine rağmen bu kadar gevşeyince cesaret eksik kalıyor.
oraları görür görmez ama teknik olarak böyle.
sevgi ve saygılarımla

Hocam sizce buralardan donermi, yoksa spotta 74~72 araligini test edermiyiz,,

herkese iyi seanlar,
bahsettiğim seviyeleri gördük.
şimdi 96700 lere göre takip etmek lazım.
buraları düzeltme kabul etmek lazım.
bundan sonraki kapanışlar(baktığınız hangi zamansa)trend hakkında bilgi verecektir.
sevgi ve saygılarımla

Kaygan
26-05-2016, 09:20
vob meri-işyatırımın parmağında.bist,gedik-yat.finans parmağında.aynı kişiler zaten.
mal alınca yukarı açarlar niye açar sebep bulamazsın.mal satarsa aşağı açarlar sebep bulamazsın.
oda yetmedi biri 96750 den 400e 350 puan serbest basıp 1000 tanede satış yazar..yatırım yapıyorlar namuslu arkadaşlar.
dün meri-iş sattıya,bistde gedik-yat.fin sattıya..ozaman böyle.
piyasayı onlara bırakmak lazım hiç işlem yapmadan.kendi kendilerine belki zenginlikleri artar.

keremalkm
26-05-2016, 09:22
ZARRAB, HALKBANK ve 3 bakan..NEw YORK davaya dahil meselesi.... Dİkkate değer olabilir

fen
26-05-2016, 09:22
zıvanadan çıktı iyice

abka
26-05-2016, 09:25
günlük 98100 den al da...-2.000 puanlık düşüş(96100); geçmişe bakınca gayet olağan...sonra yola devam olsun....

96250-350 arası long yapılır....aktif fiyat. 96350

stoploss günlüğün sat vermesidir...

teknik görünümden dolayı günlük buralardan sat verse sadece long kapatırım..short açmam...

deniz43
26-05-2016, 09:25
Başbakan yardımcıları arasında yapılan görevlendirme paylaşımına göre:merkez bankası ,hazine,ve kamu bankaları gibi daha önemli kurumlar Mehmet Şimşek'e bağlı olmaya devam etmekle birlikte,daha önce Mehmet Şimşek'e bağlı olan SPK,BDDK,TMSF Nurettin Canikliye,Eximbank ise ekonomi bakanı Nihat Zeybekçi'ye bağlanarak Mehmet Şimşek'in görev alanı ve sorumlulukları daraltıldı.

samiay
26-05-2016, 09:28
http://i.resimyukle.xyz/eUyc.png

s.a bol kazançlı bir gün olması dileğimle..

teknik oyuncu
26-05-2016, 09:30
Dün fiyat eğilimi negatif oldu, talep ise olağanüstü düştü. Bu durum bugün düşüş yönünde oynayacağımıza işaret eder.

Ancak bakıyorum zaten 1200 puan düşük açıldık.

Bugün gün içerisinde AL - SAT yapacağız. Düşüş belirgin durma sinyalleri vermeden alış yapmak tehlikelidir.

Ben düşüşün bundan sonra hız keseceğini de hissediyorum. Bunu takip etmek istiyorum.

İlim ve fenne dayanan yorumlar okumak isteyenler aşağıdaki başlığa da ara sıra göz atarlarsa iyi olur.

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=115883&page=632

istinye 1
26-05-2016, 09:34
Sabah ilk operasyonu vobtirik te yaptı.
Spot da fazla eksi açmadı.
Bana göre bugün aşağı doğru ver Allahım ver formasyunu olacak.

ytd değildir.

Şevki Krn
26-05-2016, 09:34
deLi. kardeşime destek long.

pozisyonlar

xausdtry ile hedge lidir.

sabır73
26-05-2016, 09:35
operasyon falan yok burdan mal alacak dususue ınandırıp bence

abka
26-05-2016, 09:36
Sayın abka,

Sizin siyystem bu sefer dolandırılmış olabilür....

Nedeni ariston ustanın mesajlarında gizli...

elbette mümkündür...

şöyle bakınca: sp500 de OBO var...

bizde siyasi risk,yabancı satışı vs....ama bunları herkes biliyor...ve herif te,global pala da bizim bildiğimizi biliyor...:)

mantıklı düşürsek herkesin çıkarımı doğru...

sonuç: sat derse zararına kapatırım...

Dentex Dentex
26-05-2016, 09:37
Ne güzel, her yerde ayular kol geziyor :)

Reis
26-05-2016, 09:39
farklı inanci olana saygı göstermeyip kendi inancını ( daha dogrusu inancsizligini) yucelten bir bireyle ne konuşsan farketmez.yinede bu aşağılayıcı yazıyı ESS gecemem.
insanoğlu küçük dağları kendi yarattığını sanar.salakça bir düşünce ama birseyler yarattığını sanan toplumlar nedense ölüme çare bulamaz..yaratma kabiliyeti olanın ölümsüzlük kabiliyeti de olmalı. .o zaman Sonsuzluğu idrak edersin.
İnanmak yada inanmamak tüm mesele bu.Varoluşun amacı, yoktan varolmak/yaratmak

seyis
26-05-2016, 09:41
2013 mayıs sonu = 2016 nisan sonu

esen kalın

yanlış olmuş,

doğrusu

19.01.2015 = 18.04.2016

esen kalın

secbul20
26-05-2016, 09:43
7.81 den halk alıcam. Evet gözüme kestirdim oradan alıcam. :oley:

keremalkm
26-05-2016, 09:44
YAzalım da kalmasın.. Yerli nasılsa anlamıyor..
ZARRAB'IN yardım ettiği 51 kuruluşun içinde en büyük bağışı
EMine HAnım'ın başkanı olduğu VAKIF'mış...

NE hayırsever ama..!

hx26
26-05-2016, 09:45
bu satışta ZERRAB ın davası ile ilgili olduğunu düşünüyorum...dava ile ilgili açıklamalar sıkıntı yaratacak türden...

Şevki Krn
26-05-2016, 09:45
ekonomist

bro

iki laf edicem sana

94 short dedin

98 long dedin

düşüş normal dedin

4 ekranım algoritmam var dedin

yeşil dedin

güzel operasyon yaptın

bilmiyorum nerde çalışıyorsun ama

...

ugolnili
26-05-2016, 09:46
dünden beri neden böyle hararetli sattılar diye düşünürken şimsek in yetkileri elinden alındı denince sabah tv de 94150 maaliyetli longları sabah 98875 den verdim,flat izliyorum

ugolnili
26-05-2016, 09:51
dünden beri neden böyle hararetli sattılar diye düşünürken şimsek in yetkileri elinden alındı denince sabah tv de 94150 maaliyetli longları sabah 98875 den verdim,flat izliyorum

pardon 96875 den

secbul20
26-05-2016, 09:53
Unutmayın depodaki benzin 1 sene sonra bozulur. Ama mazot dayanır. :oley:

Şevki Krn
26-05-2016, 09:54
real team yazılan mesajlar,pozisyonlar anlamlıdır...

elini taşın altına sokmaktır...

Long
long
:)

akcay
26-05-2016, 09:54
bu satışta ZERRAB ın davası ile ilgili olduğunu düşünüyorum...dava ile ilgili açıklamalar sıkıntı yaratacak türden...

yaratır tabiki bir bok yedin bari Amerikan parasıyla yapma...

swift sisteminden dolayı ABD her türlü hareketi görüyor...

Dolar ile yapılan işin sonu buraya gideceği belliydi...

ayakkabı kutusu iyiydi... :he:

ariston
26-05-2016, 09:56
Endeksi desteklemek gerektiğinde CCOLA,AEFES, ENKAI v.s. hacmi düşük puanı yüksek hisselere girebilirler.

Millet ucuz diye HALKB aldı son günlerde, gün sonuna kadar satış devam eder orada, ucuz diye aldıkça verir diye düşünüyorum.

ugolnili
26-05-2016, 09:58
halkbank yüzde 3 eksi

the_economist
26-05-2016, 10:01
herkese günaydın;

pala longcuların boynuzunu kırdı bugün.. zarrab olayının patlak vermesi iyi olmadı kademeler yine boşaldı satışlarda kademeler çalışmıyor.

dünkü para çıkışı yabancılardan olmamış diye bir duyum geldi ne kadar doğru şu an bilmiyorum..

tepki gelmezse işimiz bu sefer zor.. tadım tuzum yok bugün. kol,gövde kesmeden bir süre daha bekleyeceğim. veya ikinci stratejim aşağılardan eş değer oranda long kontrat açıp tepkisine oynayacağım ancak onu şu an için riskli görüyorum düşüşte aldığım parayı vermek istemem.

herkese iyi seanslar.

taka
26-05-2016, 10:02
97300-500 test edilebilir.panikle satanların malı şayet alındıysa.

the_economist
26-05-2016, 10:05
97300-500 test edilebilir.panikle satanların malı şayet alındıysa.

taka hocam bu kadar düşüş biraz fazla olmadı mı?

ugolnili
26-05-2016, 10:05
dün en yüksek 98725

bugün en düşük 95625

kontrat şu ana kadar dip 93550

abka
26-05-2016, 10:06
elbette mümkündür...

şöyle bakınca: sp500 de OBO var...

bizde siyasi risk,yabancı satışı vs....ama bunları herkes biliyor...ve herif te,global pala da bizim bildiğimizi biliyor...:)

mantıklı düşürsek herkesin çıkarımı doğru...

sonuç: sat derse zararına kapatırım...

96250-350 arası long yapılır....aktif fiyat. 96350

stoploss günlüğün sat vermesidir...

teknik görünümden dolayı günlük buralardan sat verse sadece long kapatırım..short açmam...

günlük 98100 den al da...-2.000 puanlık düşüş(96100); geçmişe bakınca gayet olağan...sonra yola devam olsun....

açmadım..flatım...

esasında her zaman dediğimiz gibi mantıklı düşünen kaybeder...

ama yinede mantıklı bakarsak:): sp500 de OBO rahatsız ediyor...ha Allah ın emri değil..belkide obo PRATİĞE DÖKÜLMEZ..

--başka sebebim yok...

orta dereceli sinyaldir...kuvvetli olması için çoklu dip,pu,aps rekor ,macd al ...olsa iyi olurdu...

bir de çok sert yükseldik..biraz geri gelirsek: poz. almak daha iyi olur, derim..gelirse tabi...

şu ana kadar tahmin ettiğim gibi gerçekleşti...eğer günlük sistem çarpılr da sat verirse: buralardan short açmam..sadece long kapanır....sebeplerim var...(orta vadeli poz.da...yoksa trade her gün farklı yönde yapılır)

neyse size kolay gele..................

ZÜLFİKAR
26-05-2016, 10:07
Evvelsi günkü yükseliş sonrası,uygun maliyetle long olanlar ,şu an ,sanal kârları eridiği için;aynı maliyetle short olanlar ise, sanal zararları azaldığı için aynı düşünce içinde bence; Acaba pozisyonu kapatsam mı?
7 günlük üstel EMA ,21 günlük üstel EMA nın altında seyretmeye devam ediyor .Tecrübelerimse bana 120 dakikalıkta MACD kılavuz çizgisi 0 değeri üstünde seyrettiği müddetçe ne yapmamam gerektiğini öğretti.

cautionary
26-05-2016, 10:09
herkese günaydın;

pala longcuların boynuzunu kırdı bugün.. zarrab olayının patlak vermesi iyi olmadı kademeler yine boşaldı satışlarda kademeler çalışmıyor.

dünkü para çıkışı yabancılardan olmamış diye bir duyum geldi ne kadar doğru şu an bilmiyorum..

tepki gelmezse işimiz bu sefer zor.. tadım tuzum yok bugün. kol,gövde kesmeden bir süre daha bekleyeceğim. veya ikinci stratejim aşağılardan eş değer oranda long kontrat açıp tepkisine oynayacağım ancak onu şu an için riskli görüyorum düşüşte aldığım parayı vermek istemem.

herkese iyi seanslar.

Pozisyon yazmasaydın, belki şimdiye kadar çoktan "tekrar" short a dönerdin...Üstelik foruma yazılan her ilave yazı, psikolojik olarak pozisyonunu daha çok savunma ve daha çok bağlanma getiriyor...Şimdi anlık poz yazılsın beklentisinde olan arkadaşlar olabilir, ama bunun uzun vadede kimseye bir faydası yok, bunu da yaşadık gördük.

Bence anlık trade lerden hiç bahsetmeyip, short ağırlıklı ya da long ağırlıklı düşünüyorum diyip, sonra youmunu ve piyasa görüşünü paylaşmak lazım.

Bir de bir günlük-haber etkisi oldukça yüksek bir yükselişle günlük sistemler nasıl sata dönüyor onu da anlamış değilim...bari ikinci gün de beklenip, aynı güç devam ediyor mu buna bakılabilir...yani %3,5 luk yükselişin tek günde olması ile iki günde olmasının sistemler üzerinde farklı algılanması lazım, ben hiç bir şekilde tek günlük yükselişle sinyal değişiklğine izin vermez, sistemi buna göre modifiye etmeye çalışırdım.

sabır73
26-05-2016, 10:09
valla 32den yukselıs varantı aldım...ya nasıp longlarda dururyıoor

Reis
26-05-2016, 10:10
elinizi belli etmeyin.testere cumaya bitecek sonra ver coşkuyu ver coskuyu

taka
26-05-2016, 10:12
taka hocam bu kadar düşüş biraz fazla olmadı mı?
dün yazdıklarımı eyi okumamışsın yada anlamamışsın o zaman.

keremalkm
26-05-2016, 10:13
dün sabah bu saatlerde 98.700 gören endeks..
3.000 puan aşağı iniverdi... ZARRAB +ŞİMŞEK..!

vobvirus
26-05-2016, 10:18
95350 %50 lonk yazdım bu kaddar iddialı bozsun façamı
bu kadar düzeltme çok değil bize de fırsat tanısın 96000 de atlamıştık trenden

utku2023
26-05-2016, 10:18
herkeste long algısı var, çok tehlikeli.
geçen gün bir arkadaş bu düşüşü 2013 mayıs düşüşüne benzetmişti. o düşüş daha sertti ama yine de ciddi benzerlikler var.

http://i.hizliresim.com/pPj7Xq.png

uzun süre yatay - hafif aşağı bir piyasa da olabilir. tedbiri elden bırakmayın...

taka
26-05-2016, 10:20
trend sinyal hala vermedi.verince bilgilendireceğim.tepki max 97600 olmalı.

taka
26-05-2016, 10:22
96350-650 ilk test bölgesi.

taka
26-05-2016, 10:25
osilatörler ve holar referans geçişlerini aynı anda onaylamadan dönüş eğim vermez.5lik olarak izleyin.
http://666kb.com/i/d99fed823lu8c8s2y.gif

taka
26-05-2016, 10:31
x100 78200-500 bandına oturuncaya kadar yatay dalgalı gideriz.

taka
26-05-2016, 10:35
bakın dün ne demişim ugün neler olmuş.
ham meyveyi kopardılar dün dalından.kimse yiyemeden ellerinde kalacak yazık,fazla süremicek yine aslına dönecekler.olgunlaştırıp tekrar deneyecekler.

hx26
26-05-2016, 10:39
bakın dün ne demişim ugün neler olmuş.
ham meyveyi kopardılar dün dalından.kimse yiyemeden ellerinde kalacak yazık,fazla süremicek yine aslına dönecekler.olgunlaştırıp tekrar deneyecekler.

dax ve sp patinaj çekmeye başladı..geri çekilmeleri durumunda ortada ham meyvede kalmaz...:he:

keremalkm
95.650 gösterdi iblis..
ikinci seans bir daha dener,sanırım.... 95.375... umarım gelmez..!
LONG açan buyursun..Önden...

sistem kırmızıya döndü mü..bu geri zekalı robotlar tek yön tam gaz..

taka
cürümü işleyenler mutlaka dönüp işledikleri yere tekrar bakarlarmış.bu hep olurmuş.

Şevki Krn
26-05-2016, 10:42
ahahhaha

eleman dün malı yıktı kaçtı takaslar meydanda idi

şimdi ne olur geri alırmı almaz mı

grafikler sistemler bu işe yarar

birde tahmin....

adam döşerken

yarın buralar hep yeşil ohhh ne güzel veriyor kerizler alıyoruz demek borsacılık değil

ahahahhahahah

4h buy var bende.

henüz bozulmadı..

daily buy yok.

bu hareket 4. dalganın b dalgası ise..

c yükseliş gelecektir..

sistemsiz elliott analizi kullanmak

rüya da gördüğünü uyanınca yapmaya benzer

bol kazançlar....

Reis
26-05-2016, 10:42
büyük bir rallinin doğum sancısı gibi bi oluşum sürecindeyiz sanki,long jetonumu 95.800 den 2 adete cikardim.

secbul20
26-05-2016, 10:54
http://i.giphy.com/l41YtGgo0RqfgeReo.gif

taka
26-05-2016, 10:58
95800 istoplu ilk al sinyali geldi.gerisi sizlere kalmıştır.bugün başka paylaşım dşimdilik düşünmüyorum.

keremalkm
26-05-2016, 10:59
büyük bir rallinin doğum sancısı gibi bi oluşum sürecindeyiz sanki,long jetonumu 95.800 den 2 adete cikardim.
aynen öyle..dünden bugüne 3.000 puan aşağı yönlü ralli iyi kazandırdı...!

Reis
26-05-2016, 11:01
bi önceki günde 4000 pivanlik yukari yönlü ralli iyi kazandirmisti..maç 1-1
2.golü atan kazanır :sarhos:

keremalkm
26-05-2016, 11:05
bi önceki günde 4000 pivanlik yukari yönlü ralli iyi kazandirmisti..maç 1-1
2.golü atan kazanır :sarhos:

Yok.. LONG maçı önde götürüyor.. 95.500 altına kayarsa o zaman hesap eşitlenir..
Genelde bu adamlar 2.seans iyi GOL atarlar... Seyredelim bakalım.. bu ortamda en iyisi bu

orlondoww
26-05-2016, 11:05
Dün yabancı satısı yokken gedik yatırım kar satısı yaptı normal karsıladık şimdi reza darbesi çıktı
Bu ülkede herşey olur

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

sinsed
26-05-2016, 11:06

hala 800 puan makas var

ugolnili
26-05-2016, 11:08
hala 800 puan makas var

temettü etkisi de vardı 800 puan kadar,şu ana kadar veren oldu mu

vobvirus
26-05-2016, 11:09
95350 %50 lonk yazdım bu kaddar iddialı bozsun façamı
bu kadar düzeltme çok değil bize de fırsat tanısın 96000 de atlamıştık trenden

http://i.resimyukle.xyz/fV5J.jpg (http://resimyukle.xyz/resim/fV5J)

keremalkm
26-05-2016, 11:09
hala 800 puan makas var

evet.. 2.seans ve kapanış seansında iyi yerden LONG fırsatı olmalı..yani makası daraltmalı

sabır73
26-05-2016, 11:10
77600 test edılıyooor çok krıtıık

hx26
26-05-2016, 11:11
77600 test edılıyooor çok krıtıık

bakalım ne kadar direnecek...aşağı kırarsa 76,600 e selam durmak lazım

kigilcim
26-05-2016, 11:12
Şöyle bir şey çizdim, taka abi ne dersin ?

http://i.hizliresim.com/0D863Y.png (http://hizliresim.com/0D863Y)

tam kıvama geldi şu an, 77.500 altına vermese iyidir.

kicker070707
26-05-2016, 11:15
OZDQYV bize ışı tutuyor

Şevki Krn
26-05-2016, 11:18
Dolara bak ya ahahahha verdim musibeti

Şuan almam daha soğudum dolardan

Neyy ahhah

hx26
26-05-2016, 11:22
Saudi Aramco, Shaybah petrol sahasının üretimini günlük 1 milyon varil artırmayı planlıyor
.....fıyat 50 dolar oldu ya..suud ekon.göçmüş....bakalım etkisi ne olacak

ugolnili
26-05-2016, 11:23
OZDQYV bize ışı tutuyor

biraz açar mısın

paragöz35
26-05-2016, 11:25
Delinin varantı ne oldu acaba, adam senelerdir pastanenin kasasından paraları aşırıp aşırıp varantta kaybediyo yazık günah babasına ya...

hx26
26-05-2016, 11:26
Delinin varantı ne oldu acaba, adam senelerdir pastanenin kasasından paraları aşırıp aşırıp varantta kaybediyo yazık günah babasına ya...

:he:.......babası farkederse istinyeye kadar kovalar...

ufukercan
26-05-2016, 11:29
merhaba sayın arkadaşlar.
burayı okumayıda yazmayıda bıraktığımı söylemiştim.
halada afikrim değişmiş değil.
özelden ısrarla yazan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
ve yine onların isteğidir-ki " hiç olmazsa sadece pembe gözükünce haberdar et"
bu mesajım o arkadaşların isteklerine mahsustur. .
tutarmı tutmazmı bilemem,
selamlar saygılar.

http://i.hizliresim.com/MJ6556.png (http://hizliresim.com/MJ6556)

ariston
Dün BBHT de birisi tüm paramla varranta gireyim mi diye Ahmet Mergen'e soruyordu. O adamın parasının bitmesini bekleyeceğiz mecburen.

ugolnili
Dallas Fed Başkanı Robert Kaplan,
İngiltere'nin Haziran'da Avrupa Birliği'nden ayrılıp
ayrılmayacağı yönünde vereceği kararın Fed'in faiz artırımında
etkisi olacak olmasına rağmen "yakın vadede" faizlerin
artırılmasını desteklediğini ancak bunun Haziran veya Temmuz
anlamına gelmediğini belirtti.

hx26
26-05-2016, 11:31
Dün BBHT de birisi tüm paramla varranta gireyim mi diye Ahmet Mergen'e soruyordu. O adamın parasının bitmesini bekleyeceğiz mecburen.

girsinde ebesinin varantını görsün...:)

ugolnili
26-05-2016, 11:35
Yeni hükümete girip girmeyeceği son ana kadar belli olmayan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in 64. hükümette sahip olduğu yetkilerin bir kısmı 65. hükümette dağıtıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılan Bakanlar Kurulu’nun ardından ekonomiyle ilgili başbakan yardımcılarının da görev dağılımı belli oldu.

64. hükümette ekonomiyle ilgili tüm kurumlar ve üst kurullardan sorumlu olan Şimşek’in görev alanı daraltıldı. Şimşek eskiden olduğu gibi Hazine Müsteşarlığı’ndan Sorumlu Başbakan Yardımcısı sıfatıyla ekonominin dümenindeki bakan olmaya devam edecek. Yine önceki hükümette olduğu gibi Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası ve Kalkınma Bankası’ndan da sorumlu olacak.

Daha önce Şimşek’in sorumluluğunda bulunan Sermaye Piyasası Kurulu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’ye devredildi.

taka
26-05-2016, 11:38
selamlar saygılar.

ufuk bey hoşgeldiniz.bende burada sular durulmuştur diye dün akşam paylaşımı açtım.eğer burayı tekrar sulandıran olursa paylaşımı keseceğimi arkadaşlara beyan ettim.

kicker070707
26-05-2016, 11:44
girsinde ebesinin varantını görsün...:)

şahsen 0.52 girdik ne göreceğiz hep birlikte görelim...

fen
26-05-2016, 11:47
ons altın yukarı tepmeyi denediydi ama maalesef geceleri deneyebiliyor, gündüx işlemler artınca düşüş devam ediyor, her gün böyle, fed faizleri artırınca altına olan talep malep kalmayacak, o yüzden fırsatını bulan verdikçe düşüyor.

vobun bugün öğleden sonrası için ümitliyim bende, 96500-97 binlere gideri var en azından, korku satışları bittimi rahatlar, kimseye tavsiye değildir.

hx26
26-05-2016, 11:48
şahsen 0.52 girdik ne göreceğiz hep birlikte görelim...

varant ta çok kaybetmiş biri olarak yazıyorum..lütfen uzak durun...ş....ler...hiç geçirmeseler..zaman kaybından dolayı g...lar...geçen yıl dax 7-8 düşüş yaptığında varantları kapatmış teknik arıza demişlerdi...neyse uzun mesele..dikkatli olun..umarım kazanırsınız...

fen
26-05-2016, 11:49
hayır şimdi bu dow dax bikaç gün neyin kafasını yaşadı? ralliye devam etmeyeceklermi yahu? ayıp ayıp, buradan düşmeyin bak fena olur. :)

the_economist
26-05-2016, 11:50
ons altın yukarı tepmeyi denediydi ama maalesef geceleri deneyebiliyor, gündüx işlemler artınca düşüş devam ediyor, her gün böyle, fed faizleri artırınca altına olan talep malep kalmayacak, o yüzden fırsatını bulan verdikçe düşüyor.

vobun bugün öğleden sonrası için ümitliyim bende, 96500-97 binlere gideri var en azından, korku satışları bittimi rahatlar, kimseye tavsiye değildir.

bir an evvel korku satışını bitirse iyi olacak bizi bitirecek yoksa.. zarrab olayı çıkmasaydı bugün yeşil görürüz diye bekliyordum..

şu anda da bu düşüşü destekleyecek bir şey kalmadı. dolar aynı seviyelerde,dünya borsalarında iyimser hava hakim,tahvil faiz fazla bir değişim yok.

hx26
26-05-2016, 11:52
bir an evvel korku satışını bitirse iyi olacak bizi bitirecek yoksa.. zarrab olayı çıkmasaydı bugün yeşil görürüz diye bekliyordum..

şu anda da bu düşüşü destekleyecek bir şey kalmadı. dolar aynı seviyelerde,dünya borsalarında iyimser hava hakim,tahvil faiz fazla bir değişim yok.

dünya borsaları şimdilik pozif...2.seans ne olacağını bilemeyiz..şahsım dow ve sp de satış gelmesi an meselesi...ytd

rosense
26-05-2016, 11:52
ufuk bey hoşgeldiniz. bende burada sular durulmuştur diye dün akşam paylaşımı açtım.eğer burayı tekrar sulandıran olursa paylaşımı keseceğimi arkadaşlara beyan ettim.

abi her daim huzurlu bir ortam mevcuttur buyrun gelin ufuk bey ve samimi kardeşlerimle bilgi paylaşımına

utku2023
26-05-2016, 11:53
http://i.hizliresim.com/o7APER.png

garanti grafiği.
2013 grafiği haftalık, 2016 grafiği günlük.
formasyon tamamen aynı.
sanırım hareketin devamı için 2013'teki gibi kötü bir habere ihtiyaç var,
gerçi kötü haber bizde çantada keklik :)

ugolnili
26-05-2016, 11:54
ABD savcılarının Zarrab ile "yakın ilişkileri" olduğunu
söylediği dönemin başbakanı Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ise bu
olayları darbe girişimi olarak niteledi.

ifadeler sert....

the_economist
26-05-2016, 11:55
dünya borsaları şimdilik pozif...2.seans ne olacağını bilemeyiz..şahsım dow ve sp de satış gelmesi an meselesi...ytd

dow ve sp de kar satışı gelirse.. yükselişi fiyatlamayan endeks düşüşünü fiyatlar mı? geçmişte örneği çok ama önümüzdeki günlerde %5lik bir dowda kar realizasyonunu bist etkileyip %5 veya daha fazla düşer mi.. o kadar da gerçekçi gelmiyor artık.

taka
abi her daim huzurlu bir ortam mevcuttur buyrun gelin ufuk bey ve samimi kardeşlerimle bilgi paylaşımına
mekandayım zaten,buradaki iyi niyetli dostlarıda arada hatırlamak gerekir diye düşünmüştüm.

hx26
Ecb/angelon: Ecb'nin önümüzdeki banka gözden geçirmesi, bankaların düşük faiz ortamıyla nasıl başa çıktıklarına odaklanacak

taka
26-05-2016, 11:56
başka mekana dün bunları yazmıştım.
http://666kb.com/i/d99hoq7g1knaelmp6.jpg
şu an kısalar kapandı,uzunlara dendü.bu durum çok kısa vadeli olacaktır.

hx26
26-05-2016, 11:56
dow ve sp de kar satışı gelirse.. yükselişi fiyatlamayan endeks düşüşünü fiyatlar mı? geçmişte örneği çok ama önümüzdeki günlerde %5lik bir dowda kar realizasyonunu bist etkileyip %5 veya daha fazla düşer mi.. o kadar da gerçekçi gelmiyor artık.

aynı oranda düşer diye düşünmek yanlış...fakat olumlu etkilemeyeceği de aşikar...

orlondoww
26-05-2016, 11:57

halkbank yönetimi okadar adi aciz pasifki kap,a açıklama gayreti içerisinde diil bi açıklama yapsa kendini toparlayabilir ama yok işte

hx26
26-05-2016, 11:58
halkbank yönetimi okadar adi aciz pasifki kap,a açıklama gayreti içerisinde diil bi açıklama yapsa kendini toparlayabilir ama yok işte

kıvamına gelsin açıklama gönderirler..geçen seferde öyle olmuştu:)

orlondoww
26-05-2016, 12:01
kıvamına gelsin açıklama gönderirler..geçen seferde öyle olmuştu:)

bana yakın onlar yakında ben onları ziyarette bulunup kıvama getirecem az kaldı :yes:

Reis
26-05-2016, 12:04
bana yakın onlar yakında ben onları ziyarette bulunup kıvama getirecem az kaldı :yes:

pasta mi yapıyonuz,kıvama geldimi gelmedimi anlamak içün kulak memesi yumusakliginda olması gerekiyor. kulak arkası değil kulak memesi buna dikkat edin.:)

keremalkm
26-05-2016, 12:05

abd , tüm usd transferlerini bilir... Neyi açıklayacak??
HALKBANK'ın adının geçmesi iyi olmadı...
ZARAR görecek tabi ki.. NE kadarını bilemeyiz...
FATURAYI birilerine ödetecek ABD:.. O KESİN

ariston
26-05-2016, 12:08
Zamanında bankalara yazı gelmiş, İran'a transfer yapmayın diye. Bunu yapan bankalara ne yaptıklarını Avrupa ve ABD den örnekler vermişler.

Bu iş riskli olduğu için özel bankalar yapmamıştır muhtemelen, Halkbank ise mevzuata uygun bir şekilde dolambaçlı yapmış olabilir.

Konu orada durduğu sürece risk var.

Obama gitmeden bu iş kapansa iyi olur, ısıtıp ısıtıp servis edilir sanırsam.

kicker070707
26-05-2016, 12:09
biraz açar mısın

piyasa yapıCI kotasyonları çok güçlü ve alış dalgasında silinmiyor işlemin gerçeleşmesi bekleniyor... Benim gözlemim böyle..

hpsmj
26-05-2016, 12:10
S&P/LYSENKO: TÜRKİYE HANEHALKI HARCAMALARINDA SAĞLAM FAKAT YAVAŞLAYAN BÜYÜME GÖRÜYORUZ- BLOOMBERG HT

S&P/LYSENKO: TÜRKİYE'NİN ANAHTAR KIRILGANLIĞI YÜKSEK DIŞ FİNANSMAN İHTİYACI- BLOOMBERG HT

S&P/LYSENKO: TÜRKİYE'DE SERMAYE HARCAMALARI VE İHRACAT DURGUN SEYREDİYOR- BLOOMBERG HT

adam cok iyi konusmuyor

hx26
26-05-2016, 12:11
bunları halkbanka gönderelim..hesap açsınlar...
http://i.hizliresim.com/l1k2pk.jpg (http://hizliresim.com/l1k2pk)

utku2023
26-05-2016, 12:13
abd , tüm usd transferlerini bilir... Neyi açıklayacak??
HALKBANK'ın adının geçmesi iyi olmadı...
ZARAR görecek tabi ki.. NE kadarını bilemeyiz...
FATURAYI birilerine ödetecek ABD:.. O KESİN

"50 milyon dolarlık kefalet önerisinin yetersiz olduğunu belirten Bharara, bu miktarın Sarraf'ın sadece 2013 yılında dağıttığı rüşvet miktarının üçte birine denk geldiğini öne sürdü."

tamamen atıyorum ama tahminen 300 milyon usd'ye anlaşırlar gibi geliyor bana.
onu da halkbank'tan krediyle hallederler, sonra görev zararını yine biz öderiz :)
böyle bir haber gelirse halkbank bir taban yer ve piyasayı aşağı çeker, sonra toparlanırız.
ama bu tip sansasyonel haberler gelmeden piyasada ciddi bir toparlanma beklemiyorum...

akcay
26-05-2016, 12:14
Bu zarrabta tam salakmış ne işin var Amerika da...

hx26
26-05-2016, 12:17
Bu zarrabta tam salakmış ne işin var Amerika da...

belkide bilerek gitmiştir...adamın yakalandığında üzerinde nakit 103.000 dolar varmış....:wink:

kicker070707
26-05-2016, 12:18
bu zarrabta tam salakmış ne işin var amerika da...

işin içinde iş vardır:9

kicker070707
26-05-2016, 12:19
belkide bilerek gitmiştir...adamın yakalandığında üzerinde nakit 103.000 dolar varmış....:wink:

lafta 10 bin usd üstü fiziki para çıkışı yok yurtdışına çıkışta :)

Adamovich
26-05-2016, 12:19
Ariston FX icin 1 ve 5 dakikalik sistem mesaji yazmistim okudunmu :)

ariston
26-05-2016, 12:36
Ariston FX icin 1 ve 5 dakikalik sistem mesaji yazmistim okudunmu :)

Dün linki gördüm. AL-SAT farkı en az olan EURUSD ve USDJPY de kullanabilirim.

Altın petrol v.s. de kullanılmaz.

Aslında PC yüksek hızda olsa EURUSD de insan 1000 dolar ile evin mutfak masrafını çıkarır.Ama sakin zamanlarda oynamak lazım veri öncesi sonrası çok hızlı hareketler oluyor. Atıyorum gece 221:00 sabah 07:00 arası büyükler olmadığı için 5-10 pips ile günde 50-100 dolar kazanılabilir.

Bugün windows 10 ile uğraşıyorum, beni deli etti.
Bir kısım hileler buldum ama tamamen çözmek zor. SSD drive kullanmak lazım artık.

Bir de portable uygulamalar kullanmaya başlayacağım. USB de duruyor programlar ve veri. Kişisel gizlilik diye bir şey kalmadı.

keremalkm
26-05-2016, 12:36
"50 milyon dolarlık kefalet önerisinin yetersiz olduğunu belirten Bharara, bu miktarın Sarraf'ın sadece 2013 yılında dağıttığı rüşvet miktarının üçte birine denk geldiğini öne sürdü."

.
ZARRAB ne dedi? TR'De..
Beni hapisten çıkarın..Yoksa konuşrum..
Çıkardılar, cebine el koydukları parayı da faizi ile verdiler...
Aynı uygulamayı ABD'de bekliyor sanırım ...

Yolsuz takımını, hukusuz ve yalancıları biz TR'lerin dışında bilmeyen yok ..
TR halkı kafayı kuma gömmeye devam..
Camide, CUMA hutbesinde NAMAZ EHLİ duası, her hutbeden sonra okunuyor da..
NAMZ EHLİ Olmak yetmiyormuşa henüz geçemedik...!

Adamovich
26-05-2016, 12:40
Dun degil bugun sabah yazdim
Al sat farki az olan paritelerde ise yaramaz :)

backtest yap petrol de nasil ise yaradigina bak

neden gbpusd gbpaud gbpnzd gbpcad eurocad euro aud euronzd gbpnzd gibi paritelerde ise yarar cunku gelen sinyal sonrasi bu pariteler 70-80 pips hareket eder
her sinyal en az 80-100 pips birakicaksa musade ette spread i 4 5 olsun :)

bu sistemi soylediginin tam tersi mesela saat 09.00-10.00 asrasi sinyal geldigi zaman abanicaksin london zamani
USA zamani yarim asya zamani ceyrek acicaksin

Dün linki gördüm. AL-SAT farkı en az olan EURUSD ve USDJPY de kullanabilirim.

Altın petrol v.s. de kullanılmaz.

Aslında PC yüksek hızda olsa EURUSD de insan 1000 dolar ile evin mutfak masrafını çıkarır.Ama sakin zamanlarda oynamak lazım veri öncesi sonrası çok hızlı hareketler oluyor. Atıyorum gece 221:00 sabah 07:00 arası büyükler olmadığı için 5-10 pips ile günde 50-100 dolar kazanılabilir.

Bugün windows 10 ile uğraşıyorum, beni deli etti.
Bir kısım hileler buldum ama tamamen çözmek zor. SSD drive kullanmak lazım artık.

Bir de portable uygulamalar kullanmaya başlayacağım. USB de duruyor programlar ve veri. Kişisel gizlilik diye bir şey kalmadı.

magicmac
26-05-2016, 12:45
Havadan bombalandıktan sonra, resmi açıklama yapan PKK Nusaybin'den komple çekilmiş dün...Şimdi de gelin kalan yaralıları kurtarın diyorlar... Bu terör olayları ne zaman bitecek?

Adamovich
26-05-2016, 12:53
asagida en son olusan sinyal var gbpaud da ..

sinyal sonrasi 350pips den fazla artmis musade ette 2 3 pips spreadf olsun :)

sisteme uyuyorsan 2.0380 den kapanman lazim ama
5lik graf a gore sinyal yakaliyorsun ama bu paritelerde devami cok acimasiz oluyor :)
http://i.hizliresim.com/NE5V9k.png

the_economist
26-05-2016, 12:54
birisi şu vatandaşa buranın forex topiği olmadığını anlatsın lütfen.

kicker070707
26-05-2016, 13:08
asagida en son olusan sinyal var gbpaud da ..

sinyal sonrasi 350pips den fazla artmis musade ette 2 3 pips spreadf olsun :)

sisteme uyuyorsan 2.0380 den kapanman lazim ama
5lik graf a gore sinyal yakaliyorsun ama bu paritelerde devami cok acimasiz oluyor :)
http://i.hizliresim.com/NE5V9k.png

kardeş burası foreks topiği değilmiş öyle diyorlar :))

secbul20
26-05-2016, 13:09
Diger biriside su vatandasa birisine bir sey hatirlatma topigi olmadigini hatitlatsin sonra bir digeride bana (fraktalik dongu) :)

istinye 1
26-05-2016, 13:11

Foreks ne yeniyormu?

istinye 1
26-05-2016, 13:13
Ayının biri 96125 den 2 kere tek kalemde 200 puan aşağı bastı.

Sonra çay içmeye gidiyor. Tekrar yükselirse gene gelecekmiş.

Kendisi karşı komşum olur.

secbul20
26-05-2016, 13:14
Foreks ne yeniyormu?

Tatli gibi bisi ise deli bilir ona sormak lazim

ariston
26-05-2016, 13:15
Zarrab nerede ise hükümetden daha etkili oldu.

Görüntü iktidar destekli herif korktu öğleden sonra alacak.

istinye 1
26-05-2016, 13:15
Topik de aslında en çok dönen konular.

Siyaset.

Foreks

Geyik muhabbeti.

Bunlardan benim yaptığım ise tabiki geyik muhabbeti oluyor.

Adamovich
26-05-2016, 13:16
Bosver soylediklerine bakma sen onun .. kendini cocuk parkinda saniyor :kahkah:
ve buyuyunce ekinimist olucakmis :)

ona en guzel cevabi sevki veriyor ama bu yazmayi sokmus ama okumayi sokmemis daha :)

istinye 1
26-05-2016, 13:17
Tatli gibi bisi ise deli bilir ona sormak lazim

Pastahanede mi satılıyor yani. :)

Çikolatalısı varmıdır acaba?

secbul20
26-05-2016, 13:19
Araya not..

Anlık vob her daim buradan bakılabilir.

http://www.bloomberght.com/tv

abka
26-05-2016, 13:21
iş yat. hala sat diyor..

yok mu bu kuruma haddini bildirecek bir babayiğit?:)

anahtarını almak lazım...

herifffffffffffffffffffffffff neredesin?

bak ! işyat. dayılanıyor...:yes:

istinye 1
26-05-2016, 13:22
Ayının biri 96125 den 2 kere tek kalemde 200 puan aşağı bastı.

Sonra çay içmeye gidiyor. Tekrar yükselirse gene gelecekmiş.

Kendisi karşı komşum olur.

Adam kalktı yerinden çalışma masasına gidiyor.

ugolnili
26-05-2016, 13:29
dolar/tl 2.9292

kicker070707
26-05-2016, 13:44
yahu ekrana bakıyorum satmak için baskının kralını kurmak için 50 takla atıyor... sonra birden aa dolar düşüyormuş yurtdışı gidiyormuş lan deyip olmadık zamanda yakalayıp düdüklüyor... bu ne biçim ve neyin tezhagı yahu...

Reis
26-05-2016, 13:45
kesin bişii var.bu kadar baskı normal değil,kasada eksiliyor zati.du bakalım yarın cuma dananın guyrugu kopması lazım artık

the_economist
26-05-2016, 13:46
yahu ekrana bakıyorum satmak için baskının kralını kurmak için 50 takla atıyor... sonra birden aa dolar düşüyormuş yurtdışı gidiyormuş lan deyip olmadık zamanda yakalayıp düdüklüyor... bu ne biçim ve neyin tezhagı yahu...

ne yaptıklarını kendileri de şaşırdılar seans arasında viop kanadında günün en yükseğinin üzerine çektiler şimdi ikinci seans başlayınca artıya mı dönecek? madem artıya dönecekti bir zarrab meselesinden günün başında 1000 puan niye bastı aşağı. satan sattı mı? alan aldı mı? kafamda deli sorular..

istinye 1
26-05-2016, 13:47

Öğle saati meydanı boş buldu.

Klasik hareketler. 96 775 e kadar yukarı sürebilirde.

95 xxx kapatır fazla çırpınmasın..

neden 95 xxx ? çünki ben iyi atarım.

kicker070707
26-05-2016, 13:48
hareketler diyorki biz basıyoruz buraya... ee dolarda işlem yapan cengaverler neyi fiyatlıyor be mübarekler...

ugolnili
26-05-2016, 13:49

yabancı iyice psikopatlaştı,1000 puan bassa veya 1000 puan alsa şaşırmayacağım...

ugolnili
26-05-2016, 13:49
hareketler diyorki biz basıyoruz buraya... ee dolarda işlem yapan cengaverler neyi fiyatlıyor be mübarekler...

faiz de eksi....

the_economist
26-05-2016, 13:52
dolar 4 ay aralıklarla 3. defadır 3.00 ın üstünde tutunamıyor....

Allah ın emri :3...

sistem hala al sinyalini koruyor mu?

Şevki Krn
26-05-2016, 13:55
Ben endeks kontratlarını verdim flatim..

DOLar lönk

gRAM altın abandım

bir süre poz değiştirmeyeceğim :D

neyyy haahhahahha

uzmanLARA SELAM OLSUN

ahahahah :D

abka
26-05-2016, 13:56
sistem hala al sinyalini koruyor mu?

evet...294 nolu mesajda ayrıntılı yazdım...kopyalayıp yer işgal etmeyeyim...

kicker070707
26-05-2016, 13:58
yahu 0.54 den ozdqyv de ne var ne yok alıyordun ya Albert crispinin askerleri

julia.luthor
26-05-2016, 14:00
iran iadesini (parayla birlikte) istediği ve bu kabul gördüğü için soluğu abd'de aldı. kesin gitmeden önce anlaşmıştır. bu kadar iş çeviren birisi bu kadar mı salak olabilir diyen arkadaşlara sitem ediyorum. tiyatro izliyoruz.

Reis
26-05-2016, 14:01
Şevki agayi takip ediyorum.bende kapattım lonklerimi...cisim geliyo cisim

santanamania
26-05-2016, 14:02
Harbi Şevki flatse pas geçmek lazım

orlondoww
26-05-2016, 14:03

nasıl bir cisim reis kalınmı incemi

http://i.hizliresim.com/qB49lV.png (http://hizliresim.com/qB49lV)

fen
26-05-2016, 14:04
26/05/2016 13:47:29 *FED/BULLARD: FED VERİMLİLİK KONUSUNDA BİR ŞEY YAPAMAZ

26/05/2016 13:47:53 *FED/BULLARD: ABD'NİN VERİMLİLİK ARTIŞI KONUSUNDA ENDİŞELERİMİZ VAR

Amarikada halk uyuştu rahata alıştı verimlilik kalmadı, para basmaylan politikaylan falan artık isteselerde amarikanın gerileme dönemini engelleyemezler, her yükselişin bir düşüşü vardır, gerileme dönemi başladı, buda sanayileşmiş bir dünyada aslında çok kötü bir hızla gerileme ve sonunda çöküşü getirecek, kaçınılmaz sondur bu, alavere dalavereyle engellenemez.

julia.luthor
26-05-2016, 14:04
Deli'nin karşı pastahanede çalışıyor olmalı şevki ağabeyimiz.:wink:

Ben endeks kontratlarını verdim flatim..

DOLar lönk

gRAM altın abandım

bir süre poz değiştirmeyeceğim :D

neyyy haahhahahha

uzmanLARA SELAM OLSUN

ahahahah :D

santanamania
26-05-2016, 14:05
Az biraz işc ile halka jeton atcaktım..Şevki ağadan sonra vazgeçtim. Yutar mutar makine

the_economist
26-05-2016, 14:07
işc'yi alanın elleri dert görmesin ne güzel alıyor.. devam ederse iyi.

utku2023
26-05-2016, 14:08
sakin olun paniklemeyin herkes longlamadan düşürmezler :)
bugün ya da yarın ortalık yeşillenmeli. biraz çiçekler açmalı, arılar çiçeklere konmalı.

zaten bu iki gün kırmızı olursa endeksin sağlam yükselmesini beklerim...

fen
26-05-2016, 14:12

spot yükselerek açıldı ve öğleden sonra dediğim yerlerde olur görünüyor, daha ne işte:)

Reis
26-05-2016, 14:13
Harbi Şevki flatse pas geçmek lazım

dimi yani,şevkimizi kirmayalim

santanamania
26-05-2016, 14:15
dimi yani,şevkimizi kirmayalim
Masadaki derin oyunculardan biri kulağına fısıldamış olabilir..hem izmirde deli bir Yağmur var...mal almak için ideal bir hava değil...en güzeli Cuma kapanışına yakın almak..

rosense
26-05-2016, 14:15
işc'yi alanın elleri dert görmesin ne güzel alıyor.. devam ederse iyi.

kardeş burada var mıydı bilemiyorum da Bugün, 11:52 kısalar kapandı, uzunlara dönüldü. bu durum çok kısa vadeli olacaktır. imza abim

the_economist
26-05-2016, 14:18
kardeş burada var mıydı bilemiyorum da Bugün, 11:52 kısalar kapandı, uzunlara dönüldü. bu durum çok kısa vadeli olacaktır. imza abim

paylaşım için teşekkürler evet gördüm bunu. çok kısa vadeli olması da benim işime yaramıyor şu an için ama bakalım..

taka
26-05-2016, 14:25
dün verdiğim pivot sistemi mutlaka işe yaramalıdır.izleyelim bakalım.
http://666kb.com/i/d99lgoh5p8rac7ley.gif

the_economist
26-05-2016, 14:30
dün verdiğim pivot sistemi mutlaka işe yaramalıdır.izleyelim bakalım.
http://666kb.com/i/d99lgoh5p8rac7ley.gif

bu paylaşım çok iyi sn taka.. dün detaylı inceleme fırsatım oldu elinize sağlık

istinye 1
26-05-2016, 14:32
Öğle saati meydanı boş buldu.

Klasik hareketler. 96 775 e kadar yukarı sürebilirde.

95 xxx kapatır fazla çırpınmasın..

neden 95 xxx ? çünki ben iyi atarım.

Adamımsın pala 96750 yaktı bu sayılmaz 775 i yak.

elliott
26-05-2016, 14:32
herkese iyi seanlar,
bahsettiğim seviyeleri gördük.
şimdi 96700 lere göre takip etmek lazım.
buraları düzeltme kabul etmek lazım.
bundan sonraki kapanışlar(baktığınız hangi zamansa)trend hakkında bilgi verecektir.
sevgi ve saygılarımla

Herkese iyi seanslar,
96700 ler tekrar görüldü ve şort denemesi yaptım.
sevgi ve saygılarımla

orlondoww
26-05-2016, 14:37
endexte beklediğim tepki geldi ama hala halk yönetimi sessiz onlara dejavu yapacam hak ettiler

istinye 1
26-05-2016, 14:42
Adamımsın pala 96750 yaktı bu sayılmaz 775 i yak.

Eveeeet burdan şimdi yolculuk 95 xxx ler. Tabi akşam kapanışı....

Nerden biliyorum Pala Karşı komşum deşifre ettim hıyarı.

taka
26-05-2016, 14:49
850-950 geçilirse durmaz yakın bir yerde.

istinye 1
26-05-2016, 14:50
850-950 geçilirse durmaz yakın bir yerde.

Zayıf da olsa öyle bir ihtimal var ama hiç zannetmiyorum.

orlondoww
26-05-2016, 14:52
Moskova, Türkiye'nin düşürdüğü uçağın ölen pilotu için dava açıyor

adamlar zaten krizde sermayeyi nerden çıkaracak

taka
26-05-2016, 14:54
Zayıf da olsa öyle bir ihtimal var ama hiç zannetmiyorum.
pala ihtimallere deel,kasaya bakar.

ariston
26-05-2016, 14:56
Tahmin ettiğim gibi elini cebine attı ve korkudan aldı.

Zarrab olayını büyütmeyin mesajı vermesi lazımdı.
5-10 kademe daha alması lazım, yoksa Zerrab yarın da öbür gün de gelir.

the_economist
26-05-2016, 14:56
garan ile işcye yoğun alım başladı

istinye 1
26-05-2016, 14:57
pala ihtimallere deel,kasaya bakar.

Bende onu diyorum cort ları pörtletti. geriye ne kaldıki?

Longları pörtletmek.... hahaha

istinye 1
26-05-2016, 14:58
Bende onu diyorum cort ları pörtletti. geriye ne kaldıki?

Longları pörtletmek.... hahaha

Biri şu deliyi atsın forumdan onun gibi olmaya başladık...

:party:

ariston
26-05-2016, 15:05
ISCTR de dünkü zirve 4,55 geçilmesi lazım. O zaman diğerleri de peşinden gelir.

utku2023
26-05-2016, 15:05
arkadaşlar size çok samimi olarak şunu söyleyeyim, deutsche bank'ın çıkarttığı varantlara sakın bulaşmayın.
hassasiyet ve deltayla öyle bir oynuyorlar ki kar etmek imkansıza yakın.
varantçılara duyurulur...

the_economist
26-05-2016, 15:09
78500 üstü kalırsak bahar gelecek galiba

ufukercan
26-05-2016, 15:09
selamlar saygılar.

sayın Taka , sayın Rosense teşekkür ederim.
özelden yazan sayın arkadaşlara da toplu burdan yazmış olayım. hepinize ben teşekkür ederim, bereketini görün.
daha devamı gelirmi bilemem.
benim için pembe görevini yapmıştır.
95,950-96,960 . temiz bir binlik.
hakeden tüm forumdaşlara selamlar saygılar.

http://i.hizliresim.com/qB428B.png (http://hizliresim.com/qB428B)

Reis
26-05-2016, 15:10
bu da mi gol değil.

elliott
26-05-2016, 15:17
Herkese iyi seanslar,
96700 ler tekrar görüldü ve şort denemesi yaptım.
sevgi ve saygılarımla
herkese iyi seanslar
sattığım yerden kapattım.

hx26
26-05-2016, 15:19
HALİL REÇBER â€@HalilRecber 6 dk.6 dakika önce İstanbul, Türkiye
İddalı gibi gelesede,
Kriterimiz işaret üretmeye başladı
Kapanış Endeks100'de%-2,75
X30YVADE'de %-3 olursa bizim için Sürpriz olmayacak..
0 retweet 0 beğenme
Yanıtla Retweetle
Beğen
Daha fazla
...........bu tahmini be form da yapsam..tutmasa..utancımdan 1 ay uğramam...bakalım ne olacak...

hx26
26-05-2016, 15:20
https://pbs.twimg.com/media/CjYdAngVEAET9MG.jpg:large

hx26
26-05-2016, 15:21
ABD'de işsizlik başvuruları verisi açıklanacak

ABD'de TSİ 15:30'da geçen haftaya ilişkin işsizlik başvuruları
verisi açıklanacak.

Buna göre bir önceki hafta 278 bin kişi olan başvuruların
geçen hafta 275 bin kişi olması bekleniyor.

hx26
26-05-2016, 15:25
Yabancılar borsada geçen hafta 173 milyon dolarlık satış yaptı. Son üç haftalık satış 645 milyon dolara ulaştı.(Davutoğlu'nun çekilmesi)

fen
26-05-2016, 15:28
işsizlik başvuruları açıklanacak

rakam 275 binden aşağıda geldimi parite aşağıya 1,10 lara yaklaşan düşüş olabilir

bu durumda dolar/tl düşer borsa yukarı gidermi gider, tersi nasıl olur bakalım, gerçi pala veri meri takmaz ya neyse, kimseye tavsiye değildir.

deniz43
26-05-2016, 15:33
Durable Goods Orders

Released On 5/26/2016 8:30:00 AM For Apr, 2016
Prior Prior Revised Consensus Consensus Range Actual
New Orders - M/M change 0.8 % 1.9 % 0.3 % -0.6 % to 1.3 % 3.4 %
New Orders - Yr/Yr Change -2.5 %
Ex-transportation - M/M -0.2 % 0.1 % 0.4 % 0.1 % to 0.8 % 0.4 %
Ex-transportation - Yr/Yr -1.4 %
Core capital goods – M/M change 0.0 % -0.1 % 0.3 %
Core capital goods – Yr/Yr -2.4 %

Veriler çok iyi gelmeye devam ediyor.

Bir önceki ayın verisi 0.8 den 1.9 a revize edidi,bu ayın verisi de 0.3 beklenirken 3.4 geldi.

Çok güçlü perakende satışlar,ev satışları ,tüketici güveni ve iyi enflasyon verisinden sonra dayanıklı mal satışları verisi de çok iyi geldi,yarın gelecek birinci çeyrek büyüme verisinin de yukarı yönde revize edilmesi bekleniyor.

fen
26-05-2016, 15:34
26/05/2016 15:32:40 ABD'de işsizlik başvuruları beklentilerin üzerinde geriledi

ABD'de haftalık işsizlik maaşı başvuruları beklentilerin üzerinde
düşüş gösterdi.
ABD Çalışma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 21 Mayıs ile
sona eren haftada işsizlik maaşı başvuruları 10 bin kişi düşüşle 268
bine geriledi. Piyasalarda beklenti başvuruların 3 bin düşüşle 275
bin olacağı yönündeydi.
Bir önceki haftanın rakamı 278 binde revize edilmeden bırakıldı.
4 haftalık ortalama işsizlik maaşı başvuruları 2 bin 750 artışla
278 bin 500 oldu.

deniz43
26-05-2016, 15:35
Jobless Claims

Released On 5/26/2016 8:30:00 AM For wk5/21, 2016
Prior Prior Revised Consensus Consensus Range Actual
New Claims - Level 278 K 278 K 275 K 270 K to 275 K 268 K

4-week Moving Average - Level 275.75 K 275.75 K 278.50 K
New Claims - Change -16 K -16 K -10 K

keremalkm
26-05-2016, 15:41
vay be ..aşağıdan yukarı 1.000,
yukardan aşağı yine 1.000 puanı kaptı iblis...

hx26
26-05-2016, 15:42
abd açılışı çok önemli oldu..dışarıya da verirlerse..kan kırmızı...

Reis
26-05-2016, 15:45
goaliRahip paranın gözüne gözüne vurdu

orlondoww
26-05-2016, 15:48
abd açılışı çok önemli oldu..dışarıya da verirlerse..kan kırmızı...

açılış yeşil olacak verileri bakmadın herhalde

berryforeva
26-05-2016, 15:48
Beyler çok dosthane bir tavsiyem olacak; VOB 'da işlem yapmamaya çalışın. Bu iş biraz alışkanlık işi fakat yapmayın bu işi. Bu kadar oynak bir piyasa ABD de piyasalarında bile yok. Rahat rahat algoritmaya bağlamışlar, kanunu ona göre düzenlemişler milleti söğüşlüyorlar.

Görüntü tam olarak şu;
bir terazi var, LONG - SHORT

LONG tarafı ağırsa Short a yükleniyor,
Short tarafı ağırsa Long a

Şaka değil, bu teraziyi gün içi ayarlıyor hemde ve buna ne SPK müdahale ediyor ne de yetkili bir kişi.

Terazi de AYLIK SAT, Haftalıkta ise AL var. 1 aydır görüntü bu şekilde. Hal böyle olunca AYLIK SAT ı AL çevireceği anda vuruyor Shortun dibine, Haftalıkta ise AL-SAT oynaklığıyla piyasayı yatay sürdürüyor ve milleti çok rahat söğüşlüyor. Yasal bir yolsuzlukla karşı karşıyayız. Geçmiş olsun.

Vob 'un kademeleri düşük olsa da GARAN'ti bankasında bu tür işlemleri bu kadar basit yapması, spekülasyona ve manipülasyona çok açık olduğunu gösteriyor.
Kolay gelsin.

hx26
26-05-2016, 15:50
açılış yeşil olacak verileri bakmadın herhalde

future +..ama daha zaman var...bu sapıkların ne yapacağı belli olmaz...

orlondoww
26-05-2016, 15:53
future +..ama daha zaman var...bu sapıkların ne yapacağı belli olmaz...

doldur boşalt yapıyorlar yabancı satıcı zor ihtimal finans gedik öncü diye düşünyorum

deniz43
26-05-2016, 15:56
Arka arkaya oldukça iyi gelen verilerden sonra yarın akşam 8.15 de Janet Yellen'ın konuşmasında faiz arttırımı ilgili ne söyleyeceği önem kazandı.

cautionary
26-05-2016, 15:58
Arka arkaya oldukça iyi gelen verilerden sonra bu akşam 8.15 de Janet Yellen'ın konuşmasında faiz arttırımı ilgili ne söyleyeceği önem kazandı.

Sanki haziran ya da temmuz faiz artışı fiyatlandı gibi, Altın diplerde...Borsalar, özellikle emergingler bu artışa çok tepki vermeyebilir, ya da bizim öyle düşünmemizi istiyorlar.

Dentex Dentex
26-05-2016, 15:59
Pala ne kıvrandın be...

ariston
26-05-2016, 16:02
Beyler çok dosthane bir tavsiyem olacak; VOB 'da işlem yapmamaya çalışın. Bu iş biraz alışkanlık işi fakat yapmayın bu işi. Bu kadar oynak bir piyasa ABD de piyasalarında bile yok. Rahat rahat algoritmaya bağlamışlar, kanunu ona göre düzenlemişler milleti söğüşlüyorlar.

Görüntü tam olarak şu;
bir terazi var, LONG - SHORT

LONG tarafı ağırsa Short a yükleniyor,
Short tarafı ağırsa Long a

Şaka değil, bu teraziyi gün içi ayarlıyor hemde ve buna ne SPK müdahale ediyor ne de yetkili bir kişi.

Terazi de AYLIK SAT, Haftalıkta ise AL var. 1 aydır görüntü bu şekilde. Hal böyle olunca AYLIK SAT ı AL çevireceği anda vuruyor Shortun dibine, Haftalıkta ise AL-SAT oynaklığıyla piyasayı yatay sürdürüyor ve milleti çok rahat söğüşlüyor. Yasal bir yolsuzlukla karşı karşıyayız. Geçmiş olsun.

Vob 'un kademeleri düşük olsa da GARAN'ti bankasında bu tür işlemleri bu kadar basit yapması, spekülasyona ve manipülasyona çok açık olduğunu gösteriyor.
Kolay gelsin.

Süreli müzeyadede emirlerde FIFO olması lazım. Yani önceden emir verenin emri önce işlenmeli, ama sanırım masada hile var. Ben emir verdim hala işlenmedi.

Piyasa yapıcıya öncelik veriliyorsa masa hileli demektir.

NASDAQ da öyle bir açık var mı artık kontrol edeceğim.

deniz43
26-05-2016, 16:03
Sanki haziran ya da temmuz faiz artışı fiyatlandı gibi, Altın diplerde...Borsalar, özellikle emergingler bu artışa çok tepki vermeyebilir, ya da bizim öyle düşünmemizi istiyorlar.

Bence de öyle,fed sadece Haziran ayında İngilterenin avrupa birliğinden çıkış referandumunu bekleyip beklememeyi değerlendirecek.

orlondoww
26-05-2016, 16:04
dolara göz atan endexte alıma geçer ama gerçekte olan gün sonu dolar yukarı

hx26
26-05-2016, 16:05
anketler fed haziranda faiz arttırmayacak diyor...arttırma ihtimali olsa yansımasını görürdük...bence arttırmayacağı için dışarısı yukarı yaptı....

orlondoww
26-05-2016, 16:13
https://www.youtube.com/watch?v=OkC8Lo3_Tok

berryforeva
26-05-2016, 16:19
Süreli müzeyadede emirlerde FIFO olması lazım. Yani önceden emir verenin emri önce işlenmeli, ama sanırım masada hile var. Ben emir verdim hala işlenmedi.

Masada zaten bariz bir hile var. Öncelikle, bistech ile, alış yazdığını veya satış yazdığını tek kalemde silip iptal edebiliyor. İlk önce emir veren şöyle o rakamda ilk emir verenin alması lazım, ancak bizde emri verenin değil, hızlı olan alıyor. Yani bizler makineye bilmem kaç sn. yede işlem gösterirken onlar makinalarla bombalıyorlar sistemi. Aracı kurumların eline bırakmışlar Borsa'yı. İstedikleri gibi at koşturuyorlar kısacası. Mehmet Şimşek dünyanın en ünlü bankasında çalışıyordu, eski çalıştığı kıymetli bankası her gün 1 milyonu 10 milyon yapıp çıkıyor.

Nasdaq da bu türk hareketler göremedim. Hatta Brezilya 'da dahi rast gelmedim. Rusya biraz bir kıllık var ama çoğunda yok özellikle gelişmiş ülkelerde.
Merril 1 aydır 5 milyonu günde 10 milyon yapıp masadan kalkıyor. Günün en tepesiyle dibini o belirliyor. Pastalara bakabilirsiniz günlük.

Dün 10 bin lot long açmış günün en düşük seviyelerinde. Bugün muhtemelen en tepelerde satıp piyasayı düşürdü, yarın yine düşüklerden toplayacak.

Reis
26-05-2016, 16:20
1.seans en düşük kaç gördü..2.seans en düşük kaç gördü vobtirrik bi arkadas yazabilumu

rıfkı
26-05-2016, 16:25
1, seans 95,625
2, seans 95,925

dng_
26-05-2016, 16:28
http://i.hizliresim.com/kvj17m.jpg (http://hizliresim.com/kvj17m)

Bu sefer hedef büyük.
2000 puan

ariston
26-05-2016, 16:29
Scalping yaparken saniyeler hatta saliseler önemli.

Grafiik verisi bize gelip de aksiyon alana kadar robotlar araya geliyor ve senin emrin askıda kalıyor.

Networkleri dinleyenler de vardır. Bu al-sat mesajları encypted dolaşmalı.

FOREX EURUSD o yüzden seviyorum, büyük paranın scalping yapamayacağı kadar rskli, küçük para ve küçük kazanç için risksiz.

ariston
26-05-2016, 16:31
TV reklamı dinleyip de ev alan varmı? Sabahtan akşama kadar ev reklamı var.

kicker070707
26-05-2016, 16:35

Bu sefer hedef büyük.
2000 puan

bahis longdan yana mı şorttan yana mı ?

Dentex Dentex
26-05-2016, 16:36

Bu sefer hedef büyük.
2000 puan

Elmasçı geldi hanıııımmm....

hx26
26-05-2016, 16:38
bahis longdan yana mı şorttan yana mı ?

dış piyasalara bağlı diye düşünüyorum

ugolnili
26-05-2016, 16:39
adamın kalbi varsa dayanamaz bu hengameye...

Zülfü Aşkın
26-05-2016, 16:41
95800 ün kırılması ile ( KIRILIR ISE illaki kırılıcak diye bir iddam yok)93,800-94000 arası bekliyorum....Asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir...

ariston
26-05-2016, 16:43
DASHBOARD DA DURUM

Yeni dönemde OTKAR ve KOZAL gider ASELS gelebilir.
http://i.hizliresim.com/r9gmWV.png (http://hizliresim.com/r9gmWV)

akcay
26-05-2016, 16:44
hangi varant revaçta bu ara düşüş için...

kicker070707
26-05-2016, 16:46
hangi varant revaçta bu ara düşüş için...

OZDQYV iyi koşuyor :)

ugolnili
26-05-2016, 16:47
faiz 9.39 ( 2 kasım 2015 faiz 9.8 borsa 84300,20 nisan 2016 faiz 9.08 borsa 86931)

yorumsuz:)

ariston
26-05-2016, 16:54
17:00 ye yaklaşıyoruz adam stratejisini belirlemeli. Bugün + kapatırsa ana haberlerde "gel gel" çağrısı olur.
Eksi kapatıra borsa eylülden önce belini doğrultmaz.

ugolnili
26-05-2016, 16:55
17:00 ye yaklaşıyoruz adam stratejisini belirlemeli. Bugün + kapatırsa ana haberlerde "gel gel" çağrısı olur.

çok çok iddaalı olmuş ,bence bu kadar iddaalı konuşmayın...

the_economist
26-05-2016, 16:58
hayatta 10 defa düşünsem iş yatırıma hak vereceğim aklıma gelmezdi de bu borsadan cacık olmayacak galiba..

ugolnili
26-05-2016, 16:59
kabak tadı verdi aslında bu faiz artırma işi keşke bu haziranda artırsa da kurtulsak şu işkenceden...:)

akcay
26-05-2016, 16:59
OZDQYV iyi koşuyor :)

neyse geri vazgeçtim...

1,000 lira kazandık geri vermiyelim...

kumar masasından zamanında kalkmayı bilmezsen sonu kötü olur...

Dün özelden sen bana bir örnek vermiştin hatırlıyosan...

http://i.hizliresim.com/EJVb5A.png (http://hizliresim.com/EJVb5A)

keremalkm
26-05-2016, 17:01
trent falan hikaye.. şu hareketlerdeki bereket nerde var yahu??
1000 aşağı ... 800 yukarı.. tekrar 600 aşağı falan filan...başım döndü...

the_economist
26-05-2016, 17:06
kapanışa doğru yukarı vurursa sürpriz yapmış olacak bana.. o derece canımı sıktı bugün piyasalar.

deniz43
26-05-2016, 17:06
Pending Home Sales Index

Released On 5/26/2016 10:00:00 AM For Apr, 2016
Prior Prior Revised Consensus Consensus Range Actuall
Pending Home Sales Index - M/M 1.4 % 1.6 % 0.8 % 0.0 % to 1.2 % 5.1 %
Pending Home Sales Index - Level 110.5 110.7 116.3

Askıdaki ev satışları da sıçramış,% 0.8 artış beklenirken aylık bazda %5.1 artış geldi,bir önceki ay verisi de yukarı yönde revize edildi.

abka
26-05-2016, 17:09
yine ayı istilası var...

sahada tek başıma kaldım...

algılar işte böyle değişir...

orta dereceli kaldıraçla 96300 ortalama longum...(sabah yapmıştım)...

günlük sat verince: stoploss olurum...

-3.000 puan zarara razıyım..

the_economist
26-05-2016, 17:11
yine ayı istilası var...

algılar işte böyle değişir...

orta dereceli kaldıraçla 96300 ortalama longum...(sabah yapmıştım)...

günlük sat verince: stoploss olurum...

ben de zorunlu boğayım sn abka yalnız değilsiniz :) düşüşte aldığımız karı vermezsek iyi inat ettim kesmiyorum kol da bacak da..

the_economist
26-05-2016, 17:13
hedefiniz neresi bu arada?

abka
26-05-2016, 17:14
ben de zorunlu boğayım sn abka yalnız değilsiniz :) düşüşte aldığımız karı vermezsek iyi inat ettim kesmiyorum kol da bacak da..

nasip...

elbette zarar etmek mümkün...kaldıracım daima 3 olduğundan (sermayenin 1/3 ü ile full girmek): -3.000 puan zarar dokunmaz..

abka
26-05-2016, 17:17
hedefiniz neresi bu arada?

hedef yok...

ama sistemin kullanma klavuzunda der ki:sinyal al olduğu müddetçe bekle..ama 14.000 puan karda poz. kapat..(ortalama 2 ay)

stoploss: sistemin sat vermesidir...

---olur da mesela sistem 94.000 den sat verse,sadece long kapatırım...short açmam...rsı dibe yakın iken taze short açamam...

tüm bunlar orta vade açısındandır...yoksa tradede gün içinde bile ,defalarca short-long olunabilir...beceren varsa helal olsun...

keremalkm
yine ayı istilası var...

.
Benim sistem LONG ta.. 95.750...
tekrar salmadı..(95.350 önemliydi...yaklaşmadı bile)
O zaman yarın 97-98 hedefine gitmeli tekrar... ?

Reis

96.600 den kapattıgım longlarimi yerine koymak için 95.600 ü sabırla bekliyorum...ilk seans en düşük orayı görmüş

paragöz35
26-05-2016, 17:20
Gelişmiş olan ülkeler Hazirandaki muhtemel faiz artışını fiyatlıyo galiba hepsi coştu bu hafta...

the_economist
26-05-2016, 17:24
gene veriyorlar aşağı yarın öğleden sonra da haftanın son günü haftasonu riski almayalım diyenler yüzünden satış yiyeceğiz.. diyorum ya bist ölmüş ağlayanı yok.

ugolnili
26-05-2016, 17:29
gene veriyorlar aşağı yarın öğleden sonra da haftanın son günü haftasonu riski almayalım diyenler yüzünden satış yiyeceğiz.. diyorum ya bist ölmüş ağlayanı yok.

çok ümitsiz olma,bist 30 orta vadeli alda ...

the_economist
26-05-2016, 17:32
çok ümitsiz olma,bist 30 orta vadeli alda ...

bendeki 3 sistem alda, 1i kuvvetli al diyor dünkü hareket korkutmadı ama bugünkü hareket bezdirdi öyle diyeyim. inşallah sistemler doğru biliyordur biz yanılıyoruzdur. bu kadar güçsüz kademeler uzun zamandır görmüyordum. ne alışta ne satışta.. hatta çok kuvvetli düşüşümüzde bile destekler belli bir süre yanıt veriyordu.

Şevki Krn
26-05-2016, 17:33
4h sistema dolar tl sat - bist 100 al

devam ediyor

yatırım batırım kaktırım psikolojik operasyon tavsiyesi değildir

dolar pozunu kapatmayacaktım ama sistemsiz tahmin yapıp ettiğim zararlar aklıma geliyor..

sonuç

sadece gram altın var temiz

...

deLi. yokken tad yok...

Reis
26-05-2016, 17:36
Şevki ağam ben geceye flat giriyorum...emeğinize sağlık 3 gündür süper atislar yaptınız. takibimdesin :)

Şevki Krn
26-05-2016, 17:41
Şevki ağam ben geceye flat giriyorum...emeğinize sağlık 3 gündür süper atislar yaptınız. takibimdesin :)

adı üstünde atış reis.

bildiğimiz bişey yok yani.:)

bist grafiğim olmadığını söylesem 4 ekranlı arkaşlar ne der

tv den bakıyorum biste

neyyy hahaha

fen
26-05-2016, 17:45
vobda long stop yapanlar oldu galiba aps 10920 düşüşte, epey poz kapanmış

avrupayı kapasın dow akşama düşer görünüyor, fazla değil, yarına daha çok düşeceği için bugün az düşer yarın dow futur eksi olur görünüyor.

bu durumda vob ? neyse, kimseye tavsiye değildir

TÜRKOĞLU
26-05-2016, 17:52
yurtdışı satış yerse yarın iyi olmaz.2 gündür dow ve özellikle dax iyi yukarı yaptı ama bizim piyasa buhar etti bunu.

şu da var onlar çıkarken çıkmadım düşerkende düşmem diyebilir.ama bu zayıf ihtimal sanki.dışarısı satış yerse burasıda direnemez gibi.

izleyelim bakalım ne yapacaklar.

ariston
26-05-2016, 18:00
Spot Pasta

herif biraz daha satmış.

http://i.hizliresim.com/WYVVPP.png (http://hizliresim.com/WYVVPP)

Dentex Dentex
26-05-2016, 18:02

Yav he he

kigilcim
26-05-2016, 18:21
Şöyle bir şey çizdim, taka abi ne dersin ?

http://i.hizliresim.com/0D863Y.png (http://hizliresim.com/0D863Y)

Bugün kapanış itibariyle durum aşağıda, 79.500 üzerinde hızlı bir tırmanış gelebilir.

http://i.hizliresim.com/NE5q5g.png (http://hizliresim.com/NE5q5g)

cokuzuncu
26-05-2016, 18:28
Pes eden garanti yatırım olmuş

Kapanan pozlar long

Pasta

Long için sıkıntılı

sabır73
26-05-2016, 18:33
evet bugun ögleden sonra takıp edemedım bu borsa yukselecekse yarın en kotu 78500 ustune atmalı .....bence yarın sıze sacma gelebılr...79200 cıvarına bı atak beklıooom...yarın bızım bana gore yukselıse mı yoksa dususe mı gırecegının teyıt olacagı aandır.fazla bısey yazmaya gerek yokk

işçi74
26-05-2016, 18:47
Bugün kapanış itibariyle durum aşağıda, 79.500 üzerinde hızlı bir tırmanış gelebilir.

http://i.hizliresim.com/NE5q5g.png (http://hizliresim.com/NE5q5g)

Ben kusda daha net goruyom obuu

mohikan
26-05-2016, 18:49
VIOB Pasta.

Long tarafının 3. sıradaki oyuncusu GARANTİ tam 12.700 longunu kapatmış bugün.

Ancak bunların ortalaması zaten dün itibarıyla 85.000 idi.

Garanti yatırım trade ile anormal derecede düşük bir ortalamaya sahip.

Şu anda 8.900 lot ortalaması 69.600

Kısa vade hala dönüş yok gibi görünüyor.

1-2 gün daha süründürecekler.

http://i.hizliresim.com/aEo5Q2.png

http://i.hizliresim.com/o7AgWX.png

Dentex Dentex
26-05-2016, 18:51
Güzel güzel, ne kadar çok kasıntı o kadar büyük hareket...