PDA

View Full Version : TBMM deki spk nın yetkilerinin arttırılması konusunda dilekçe kampanyası

ustadcem
10-12-2016, 08:59
Değerli küçük yatırımcı arkadaşlar,ulusal endeksimiz bistte geçen hafta Feniş Alüminyum,Genpower ve Gediz iplık şirketleri kottan çıkarıldı.şirketlerin tahtasının kapanması ,kottan çıkarılması yıllardır kazandığı paraları borsaya yatıranlar için yıkımdır.bist dünyayla entegre olmaya çalışırken spk ya şirketlerin tahtasının kapanmaması için daha fazla yetkiler verilmelidir.spk ya şirkete el koyma ,şirkete kayyum atama,şirketi satma ve şirket sahibin mallarına el koyma yetkileri verilmelidir.bu amaçla tbmm e dilekçe komisyonuna dilekçe yolladık ve m.vekillerinin imzasına açılacak bu durum.tek yapmanız gereken 1. tbmm e dilekçe sayfasına kayıt olmak 2.arama kısmına ''ulusal endeks''yazmak ve karşımıza çıkan '' Ulusal endekste(BİST) şirket kağıtlarının işleme kapatılması ve yatırımcı mağduriyeti''konulu 2 tane dilekçeyi imzalamak.iki dilekçe küçük yatırımcı adınadır arkadaşlarbenim başıma gelmez diye düşünmeyin ve lütfen güvenli bir borsa için imza kampanyasına destek olun KENDİNİZ VE AİLENİZLE imzalayın.Kopyalayıp çoğaltın bu yazıyı forumda destek olun lütfen .her şey küçük yatırımcının mağdur olmaması için,benim başıma gelmez demeyin bir gün sizin tahtanız da kapanabilir,paranız 0 tl olabilir,selametle kalın arkadaşlar,LÜTFEN ÇOĞALTIN TÜM KÜÇÜK YATIRIMCILARA GİTSİN ARKADAŞLAR,hedef 1000 imza,şu anki imza sayımız 1.dilekçe 78 imza 2.dilekçe 77 imzadayız.hedef 1000 imza

erich fromm
10-12-2016, 18:56
https://www.change.org/p/spk-bist-spk-bist-in-kapatt%C4%B1%C4%9F%C4%B1-tahtalar-%C3%A7ea%C5%9F-kepez-akta%C5%9F-sabah-a%C3%A7%C4%B1ls%C4%B1n-ki-k%C3%BCsm%C3%BC%C5%9Fler-d%C3%B6ns%C3%BCn?recruiter=434886610&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink Sizin kampanyanızla ilgileneceğim.Ayrıca benim de bir kampanyam var Ona da FENİŞ ALUMINYUM-GENPOWER-GEDİZ İPLİK yazısını ilave ederim siz de imzalarsınız.Başarılar.Umarım tüm mağdurlar hakkını alır.

erich fromm
10-12-2016, 19:11
Sizin şirketleri de ilave ettim ama başlıkta yer yokmuş detaylara ilave ettim.https://www.change.org/p/spk-bist-spk-bist-in-kapatt%C4%B1%C4%9F%C4%B1-tahtalar-%C3%A7ea%C5%9F-kepez-akta%C5%9F-sabah-a%C3%A7%C4%B1ls%C4%B1n-ki-k%C3%BCsm%C3%BC%C5%9Fler-d%C3%B6ns%C3%BCn?recruiter=434886610&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink eğer anlam değişiyorsa bana iletin detaylardan çıkarırım.Amacım fazla kişiye ulaşmak. saygılar.

erich fromm
10-12-2016, 19:42
Baya zor oldu,ama imzaladım . 81 ve 79 imza sayısına ulaştı.