PDA

View Full Version : THYAO Türk Hava Yolları

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Objektif
10-12-2016, 12:37
Yeni başlık hayırlı olsun.

cankurt23
10-12-2016, 13:34
Yeni başlık hayırlı olsun.

eskı baslık ıyıdı be ..cekilen cıleleri gorebiliyordukkkk.hayırlı olsun hadiii...
...

meragi
10-12-2016, 13:34
ihtiyacımız olan,belki de beyaz bir sayfaydı...Nereden bilecen?

Haydi bakalım ! Beyaz sayfamız bereketli olsun.

Boeing 737-8
10-12-2016, 13:53
Baslamak ile ilgili bir fikra gondereyim.Spegin tavri bu saydada pek degismeyecektir sanirim. "Farkli milletlerin kadina bakis acisi konulu "toplantida ilgi cekici bir tartisma konusu vardir. Bir kadinin eli niye opulur.Fransiz; 'saygimdan operim ' der.Italyan ise 'Guzelliginden operim 'der. Sira Turkiye yi temsil eden Temel e geldiginde cevap hazirdir. -Valla bir yerden baslamak lazim.

kayra501
10-12-2016, 14:06
başlayalım artik bizi yeterince öptü

neobal
10-12-2016, 15:30
arkadaşlarthy yatırmcı ilişkileri tel buldu inşallah pazartesi arayıp soracam 7 50 thy hisselerindeki geri alım ı acıklayarak bize aldırdınız peki siz ne zaman almayı düşünüyorsunuz yoksa piyasanın dediği gibi 3 50 leri mi bekliyorsunuz diyecem

Romatoid
10-12-2016, 15:50
arkadaşlarthy yatırmcı ilişkileri tel buldu inşallah pazartesi arayıp soracam 7 50 thy hisselerindeki geri alım ı acıklayarak bize aldırdınız peki siz ne zaman almayı düşünüyorsunuz yoksa piyasanın dediği gibi 3 50 leri mi bekliyorsunuz diyecem

Oda diyecek biz zenci aldık işe haberin yokmu :)

neobal
10-12-2016, 15:55

peki o zaman ben ne yanıt vermeliyim arkadaşım

GVA74
10-12-2016, 17:15
faaliyet zarari ve hasilatta kasim verileri sonrasi ozellikle %8.8 lik dishat yolcu kaybi nedeniyle hic oralara girmeden, yeni sayfanin ugurlu gelmesini dilerim.
elimizde kurlarda ki hareket ve brent hedge disinda pek olumlu done yok, bunlari paylasim ..

9 aylik borclanmadan kaynaklanan duruma gore. cari kurlar kapanis
115.25 usd/jpy
1.0560 eur/usd
1.0176 chf/trl
3.4869 usd/trl

thyao etkisi ,
son ceyrek 644.5 mio usd kur farki geliri, ve brentten +15 mio usd turev islem geliri yazmis durumda... yillikta kur farki geliri +86.5 mio usd ile yilin en pozitif seviyesine cikmis durumda, VIP ucagin parasi cikti :)

Azalan yolcu sayisinin hasilat uzerindeki baskisi yillik kaybi %6 nin ustune atacak..
Ancak yerde yatan ucaklarin bakim giderlerinin otelenme olasiligi, reklam ve pazarlama giderlerindeki ilk 3 ceyrek deki agresif pazarlama stratejisinin sert bir sekilde azalmasinin beklenmesi, kontrat sureleri sona eren ucaklarin devirlerinin baslamasi ve bunun kira giderleri uzerinde ki olumlu etkisi, azalan ucus sayisina parallel petrol artsada yakit giderleinde bir miktar usd bazli azalis, suregelen perosneli yerde tutmaya yonelik egitim ve ucretsiz izin stratejisinin bir miktar etkisi, konsolide artan kargo hacmi ve perosnel giderlerinin agirlikli trl olmasinin usd bilancoya giderler tarafinda olumlu etksisi vs. vs.
sonucunda yillik faaliyet zarari (yat ve ozk haric) beklentimi koruyorum, -404 mio USD esas faaliyet zarari, kur farkinin yarattigi olumlu dinusun etkisi ile vergi oncesi 206.7 mio usd zarar, mashup sonrasi cari kurlar ile -161 mio usd , yaklasik -562 mio tl kapanis sonucuna ulasiyorum..
burada 3. ceyregin gecmis yillarda oldugu gibi yilin tumunu kurtarmaya yetecek bir performans gosterememesi, daha dogrusu, ilk 6 aylik donmed olusan faalietten kaynaklanan zararin yuksek olmasi, ve ykuruluunu bunu onceden goremeyip onlem alamamasini gorebiliriz.. Giderler tarafina mudahale de gec kalinmistir...son ceyrekte hamleler yogun ancak yeterli gelmeyecek, ykurulujnu kurtaran faaliyet disi gelirlerden ozellikle kur farkinin olumluya donmesi kurtaracak.. sene sonu net zarar yada kardan cok favok tarafi isin esasini gosterecek...

detayli bakarsak kur faki tarafina eur/usd in innalimaz bir etkisi var, burada cari son ceyrege katkisi +229 mio usd olurken yilliga etkisi + 146 mio usd
chf tarfinda son ceyrek etkisi +15.4 mio usd yillikta +11 mio usd
jpy tarafi ise son ceyrek +399.2 mio usd etkis ederken, yillikta zarar hala devam etmekte -70.6 mio usd.. burada jpy nin yukselisinin surmesi yillik zarar miktarini azaltacaktir, benim rakamlarima gore hersey sabit jpy 124.00 seneyi zararsiz kaptmamak anlmaina gelir...

726 mio usd fvaok hedefimi koruyorum, usd 1.58 - tl 5.51 maximum bu favok ile ulasilabilecek noktadir, 2017 de bundan kotu olmaz ise, temettu olmadigindan net k/z odaklanmamak lazom, %15 iskontolu islem gormekte bana gore, ytd

2017 beklentiniz olumsuz ise, iskontolu degil pahali , buna benzer bir yil yasariz diyorsaniz %15 iskonto ve mevduat getirisi arasinda ki iliski, yok daha iyi diyorsaniz zaten iskontonun boyutu ne kadar daha iyi bir favok yaratacagina gore degisecktir...

iyi haftasonlari...

Romatoid
10-12-2016, 17:15
Senin yada benim birsey dememize gerek yok bildiklerini okuyorlar

Sent from my SM-G930F using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

finansozdem
10-12-2016, 17:29
Yeni sayfa Yeni umutlar...:)

GVA74
10-12-2016, 17:30
Giderler ve nasil yonetildigi ????
Personel tarafina dokunmadan , genel taleo duzeyinde bir degisiklik olmaz ise ve konjonturel etkilerin surmesi durumda, bu isi cozemezler..
Bana gore wetlease calismlari, ops leasing anlsmalarinin devri, ucaklarin siparislerinin otelenmesi, frekans ve konma sayilarindaki azalis, tumu giderleri cok olumlu yonde etkileyecek kararlar, ancak yeterli degil malesef, yakittaki artisan sektorun genelinde bir sorun oldugu dusunuldugunde bilet fiyatlarina etksinin cok fazla olacaginin dusunmuyorum...
personel tarafinda bir azalis olmadan onemli bir hamle yapmamis olurlar, burasi tamamen ozel bir sirket olsaydi, ilk hamlenin o taraftan geldigini gorurduk...
transit ucus politikasi son derece hayat kurtarici oldu, zarari net tarafta sisiren kur farki ki bunlarin cogu orta uzun vadeli borclar, tekrardan pozitife gecmesi olumlu oldu. ayni sorunla yillar icinde karsilasacagiz tekrar lakin 2016 icin nefes aldirdi...bilanco makyaji acisindan ykurulu nu da rahatlatti...
turizm sorunun Rusya ile cozulemsi charter ucuslari olumlu etkileyeceginden, tarifeli ucan thy icin degilde Lufthansa ile %50 ortakligi olan sun express ops katkisini guclendirebilir ki burada genelde Almanya baslangic olan ucuslarin oldugu unutulmamamli..
Turizm cari acigi olan bizim gibi bir ulke icin, sanki petrol dgazi olan bir ulke gibi dusunulmeli, net ihracat-ithalat dengesi icin ulkeyi kurtaran neredyse tek sector .. usya ile toparlamak yetmeyecektir, Yunanistana Ispanyaya Italyaya kacan Avrupalilari da buraya cekmek sarttir.. bunun nasil olacagini tartismak yersiz..

Suriye tarafi yakinda cozulecek umudum var, Irak tarafi da ve ic terror in bertaraf edilmesinin yaratacgi kdv havacilik icin onemli..
tabii Trump sonrasi, Fed Faiz arttirlamari, baskanlik secimleri, yuksek usd borcu olan ozel sector, cari acik ve yuksek issizlik , ic did terror vs.vs. bogusmamiz gereken bir ton sorun var... umarim stabil bir hale gelebir, sirketin gercek gucuneulastigini gororurz.
Ki ozkaynkalrdan yedigi bir yil yemeye devam edecegi yillarin bir baslangici olabilir...

Defter degeri uzerinden fiyatlama yapmak sakincali, Net k/z uzerinde yorum yapmakta, esas faaliyetler odaklanilmasini oneririirm nacizane... Bakalim digger bir Rizeli GM'un ve malum atanmis ahbab cavus ykurulunun hamlelri neler olacak ...

sevgiler

mehmet16
10-12-2016, 18:06
http://i.hizliresim.com/NlgEaP.png
Boğa borsa yorumu alıntıdır

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

promosyoncu
10-12-2016, 18:43
http://i.hizliresim.com/NlgEaP.png
Boğa borsa yorumu alıntıdır

yine de umut vericiydi, tşkler.

antalya0709
10-12-2016, 20:13
thyo:4,78 tl bu gün itibarı ile tarihe not düştük bakalım ne olacak.

cankurt23
10-12-2016, 22:37
thyo:4,78 tl bu gün itibarı ile tarihe not düştük bakalım ne olacak.

bos ver be usta....
https://www.youtube.com/watch?v=zcebUecJBZ0

alfabetagama
10-12-2016, 22:45
Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun.. Can çıkmadıkça umut hep vardır..

Sent from my SM-J200H using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

görünmezel
10-12-2016, 23:19
Gençler burası yeri değil biliyorum ama uzun süreli dolar/TL TL/Euro parite analizi yapabileceğim ve 15-20 yıllık geriye gidip bugün ile kıyaslayabileceğim bir site var mı

sato17
11-12-2016, 00:03
S.a yeni başlık hayırlı olsun 2017 de gorecegini max kaç TL olur arkadaşlar...

fahricandan
11-12-2016, 02:09
s.a yeni başlık yeni umutlar olsun
analiz yapan formda usta arkadaşlar varsa bir ricam olacak
1-son takas paylaşımı 09 aralık tarihli

2-eylül dolar 3023 kapanış 3477 %15 ?
eylül yen 0.0296 kapanış 0.03308 %11.76 317.567 milyar yen
eylül euro 3369 kapanış 3673 %9 3680 milyar euro borç

bu borç tutarını en az yüzde 10 arttırmaz mı.
thyao gelirleri dolar euro hangisi fazla dır.

3- yıl sonu kar beklentiniz varmıdır?

analiz yaparsanız sevinirim saygılarla

porsaci
11-12-2016, 09:36
Dolar bazlı grafikte macd al ne zaman verecek? bi tekniklesen ekonomist Çavuş

Sent from my SM-G900FQ using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

Romatoid
11-12-2016, 12:47
S.a yeni başlık hayırlı olsun 2017 de gorecegini max kaç TL olur arkadaşlar...

7,80 gecebileceğini zannetmiyorum. Basiretsiz yonetim güzelim şirketin asına koydu. Sacma sapan işlerle uğraştılarki onlerini goremediler. Kar ettiler yatırımcısına temmetu vermediker ucak alacağız dediler kasadaki parayla ortamı koklayamadılar hat actılar kapattılar ucakları indirdiler hepsi yavaş yavaş ortaya cıkıyor. Basiretsiz yandaş tayfası yapabileceğinin en kotusunu yaptı. Geri alım yapacağız dediler yatırımcısını bilerek kandırmak amaclı aracı kurumlarla birlikte oldular hisse onerilerinde bir sürü alle cello tamamen güven suistimali var beceriksizlik var. Devletin parasını plansız harcama var.

Gokhan Varoglu
11-12-2016, 13:06
Balık baştan kokar.

Yönetim Kuruluna bak çay demle. Bilal Erdoğan'ın sınıf arkadaşı, Türgevci, Ensarcı vs.
Bunlar mı yönetecek Türkiye'nin en kıymetli markasını. Peh...

neobal
11-12-2016, 14:01
Balık baştan kokar.

Yönetim Kuruluna bak çay demle. Bilal Erdoğan'ın sınıf arkadaşı, Türgevci, Ensarcı vs.
Bunlar mı yönetecek Türkiye'nin en kıymetli markasını. Peh...

ortak bilal kadrosunu kuruyor demekki belkide thy yi ona verirler ver,irler derken hediye bazında

promosyoncu
11-12-2016, 14:29
şayet ortamda yeni bir haber olmazsa burada nasıl paylaşılır bilmiyorum, 5,10 - 4,50 tl arasına sıkıştığı gözüküyor, bu sıkışma şubat ortalarına kadar devam eder. Bu arada satışta olanlarda alım fırsatı kolladığını belirteyim zira kağıt 6-9-16-24 kuruş hareketleri olacak.mart nisan aylarına kadar maliyet düşürmek isteyenler için umut...sonrası güzel günlere inşallah. kesinlikle ytd.

akarcayu
11-12-2016, 14:39
İçinde bulunduğumuz böyle bir ortamda bir de Alman hükümeti Alman vatandaşlarına Türkiye için seyahat uyarısı yapmış. Ne demiş atalarımız. Dost kötü günde belli olur. Bunlar bir yere yazılsın. Zor bir hafta bizi bekliyor. Ama şunu da unutmayalım. Öldürmeyen darbe, bizi daha da güçlendirir.

YTD

thebigshort
11-12-2016, 15:03
Yeni başlık açılmış eski thyao sayfasına link atılmamış bende konu kapandı sandım site yöneticilerine mesaj atmıştım .. Eskiler bilir ne zaman yeni bir sayfa açılsa thyao yaramamıştır yinede hayırlı olsun dieyim yeni sayfa

Müstesar
11-12-2016, 15:38

2023 te zenci ithalatını bitireceğiz. Yerli zencilerimiz olacak kimse bizim gücümüzü sınamaya kalkmasın :)

Önemli Not: Umarım yerli zencileri üretmek için thy deki ky yi kullanmazlar. Ytd

Sniper7/24
11-12-2016, 17:24
Yeni sayfa - yeni umut -"bizim gibi yeni keko yatırımcılar bulacaklar".ne diyeyim Allah şerlerinden emin eylesin ve bizim gibi madurları bunların düzenbazlıklarından muhafaza eylesin ve hayırlı bir şekilde kurtarsın .
Ayrıca milletimizin başı sağolsun. Kahbe ve Alçak saldırı yapanları destekçilerini ve savunanları Rabbim KAHHÂR ismi ile kahreylesin.

cinemator15
11-12-2016, 17:36
İçinde bulunduğumuz böyle bir ortamda bir de Alman hükümeti Alman vatandaşlarına Türkiye için seyahat uyarısı yapmış. Ne demiş atalarımız. Dost kötü günde belli olur. Bunlar bir yere yazılsın. Zor bir hafta bizi bekliyor. Ama şunu da unutmayalım. Öldürmeyen darbe, bizi daha da güçlendirir.

YTD

çok haklısınız almanların amacı belli, milli gelirimiz arttığı için turizm'den bizi vurmaya çalışıyorlar, gelen almanlar para bırakmasın istiyorlar ki zenginleşmeyelim ki yolları köprüleri görürlerse ülkelerine geri döndüklerinde berlinde bu ne biçim ülke diye isyan başlayabilirmiş. aslında türkiye güvenli bir ülke. bizde berlinde yavaş yavaş araziler apartmanlar satın almaya başladık çok şükür.

dediğiniz gibi ölmediğimiz için daha güçlüyüz. ben şahsen artık bomba patlayınca hiç korkmaz oldum. bir alman bir fransız korkmasında göreyim, hemen kaçarlar :):):):) hadi sağlıcakla bu arada thy 20tl dolar 1.7tl olucakmış dediler, fakat bizi çekemedikleri için bir süre daha dolar artabilirmiş ama genede ytd

bu videodan herşey belli oluyor, oyun is over
https://www.youtube.com/watch?v=dJD2IekQiy0

Boeing 737-8
11-12-2016, 18:10
................
Ayşe tatile çıktı.Sıra Ali de.Ali de tatile çıksın.

aymetu82
11-12-2016, 18:14
İnadina thy

ZICO
11-12-2016, 18:23
İnadina thy

Birinle İNAT ediyorsan ondan çok GÜÇLÜ olmalısın
sevgili hemşerim

Boeing 737-8
11-12-2016, 18:28
https://www.youtube.com/watch?v=XYOx-i5g5Lk

sato17
11-12-2016, 18:30
S.a hayırlı kandiller....

cankurt23
11-12-2016, 18:37
Allah memleketimizi korusun butun dunyaya huzur ve guven gelsın,hayırlı kandıller....

GVA74
11-12-2016, 19:12
Hayirli kandiller
Basimiz sagolsun .. Allahim sabir ve guc ver ulusumuza, gencecik cocuklar, hayalleri olan , analar babalar...
bunlari yapanlar, yaptiranlar, sebeb olanlar, goz yumanlar, dunyevi guc kuvvet pesinde kosturan olumluler, 3 Kurus daha zenginlige el pence duranlar, satilmislar, satilik kiralik mahluklar, hepinizin Allah belasini versin insallah , bu mubarek gecede, beter olun sefil olun, bu islerde aktif pasif payi olan herkes, Allahim hepinizin belasini bu dunyada versin..

Boeing 737-8
11-12-2016, 22:01
Aralik ayi batinin tatil ayi oldugu icin Avrupa ,Amerika ucuslari doluluk orani iyi gecer ise 2016 Aralik ayida gecen seneye gore arti yapabilir.

turgutbey
11-12-2016, 23:53
Hayirli kandiller
Basimiz sagolsun .. Allahim sabir ve guc ver ulusumuza, gencecik cocuklar, hayalleri olan , analar babalar...
bunlari yapanlar, yaptiranlar, sebeb olanlar, goz yumanlar, dunyevi guc kuvvet pesinde kosturan olumluler, 3 Kurus daha zenginlige el pence duranlar, satilmislar, satilik kiralik mahluklar, hepinizin Allah belasini versin insallah , bu mubarek gecede, beter olun sefil olun, bu islerde aktif pasif payi olan herkes, Allahim hepinizin belasini bu dunyada versin..

Amin.Allah belalalrını versin...Allah şehitlerimize rahmet eylesin...Geride bıraktıklarına sabreylesin.

aymetu82
12-12-2016, 02:45
haklısın hıc bıse yapamazssam cocuklara bırakırım hemserım daha ne yapayım zaten batarsa ALLAH korusun ulkede batar mevzu vatansa gerısı teferuattır !!!

cefaks
12-12-2016, 06:10
***Bugünkü Siyasi ve Ekonomik Ajanda***

TSİ Ajanda
---- ------------------------------------------------------------------------------------

12 Aralık 2016 Pazartesi
----------------------
1000- Temsa İş Makinaları ile Volvo Kamyon ile tüm Türkiyeyi kapsayan
distribütörlük anlaşması imzalıyor.
1100- TBMM Genel Kurulunda, Sağlık Bakanlığı, Türkiye Hudut ve Sahiller
Sağlık Genel Müdürlüğü, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Türkiye
Kamu Hastaneleri Kurumu, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Türkiye Sağlık
Enstitüleri Başkanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB,
TSE, TPE, TÜBİTAK, Avrupa Birliği Bakanlığı ve Türk Akreditasyon
Kurumu bütçeleri görüşülecek.
1800- Mozambik Merkez Bankası(Bancomoc), faiz kararını açıklayacak.
- Global Borsalar Tatil Programı: Meksika'da Mexico City Borsası 'Our
Lady of Guadalupe', İtalya'da Milano Borsası 'Göğe Yükselme Yortusu',
Tayland Borsası 'Anayasa Günü', BAE Dubai Borsası, Endonezya Borsası
ve Malezya Kuala Lumpur Borsası 'Mevlid Kandili', Venezuella Karakas
Borsası 'Günahlardan Arınma Günü' nedeniyle kapalı olacak.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/ForeksTurkey

(12/12/2016 - 06:00:25)

ahsen2
12-12-2016, 06:50
Teror olaylari
sebebiyle THY bi darbe daha aldi. Bugun acilis kotu olur zannediyorum.

LuZiFeR
12-12-2016, 08:17
Temkinli ve tetikte olmakta fayda var. Guzel kademe aralari verebilir. Her kriz ayni zamanda bir firsattir. İyi takip etmek ve iyi degerlendirme yapmak gerekir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

freshwind
12-12-2016, 08:30
petro fiyatlarındaki artış, dolardaki artış ve terör olayları derken thy yatırımcısı olarak işimiz çok zor.

Sent from my F3111 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

ugurrsy
12-12-2016, 08:47
Teror olaylari
sebebiyle THY bi darbe daha aldi. Bugun acilis kotu olur zannediyorum.

maalesef 1 değil 2 darbe aldı ,Türkiye ye gelecek turistlerle ilgili yoğun rezervasyon iptalleri yaşandığı söyleniyor

ugurrsy
12-12-2016, 09:27
THY DHMİ’DEN NE İSTEDİ?

Türk Hava Yolları, 2016 yılına kadar para harcama konusunda oldukça hovardaydı. Yeni uçaklar geliyor, yeni hatlar açılıyor, açılan her hat kar ediyor, THY’nin de kasası parayla doluyordu. Böyle olunca, sponsorluklara, reklamlara etek dolusu paralar harcanıyordu. Ancak bu yıl işler tersine döndü. Bir liranın bile hesabının yapılacağı günler geldi. THY de, gelirler düşmesine rağmen, operasyon giderlerinin artmasıyla çözüm arayışlarına girdi. THY’nin ilk çaldığı kapılardan biri de DHMİ oldu. İddiaya göre THY, DHMİ’den 100 milyon dolarlık teşvik istedi. 2016 yılında yayınlanacak tarifede zam yerine indirim yapılması talebiyle DHMİ’nin kapısı çalındı ancak DHMİ’nin hazineye her yıl önceden öngörülen miktarda aktarması gereken bir para var ve THY’nin bu teklifine tümüyle olumlu cevap verebilmesi zor gibi görünüyor. Belki 2017 yılı tarifesinde zam olmayacak ama tarifeden bir indirim mevcut şartlarda olanaksız gibi…
THY, ‘Zor durumdayız destek olun’ diye DHMİ’nin kapısını çalınca ister istemez geçmişte milyonlarca dolar harcanan sponsorluklar akla geliyor ve nereeeden nereye diyorum!
MURAT HERDEM

abrahamme
12-12-2016, 09:30
***Bugünkü Siyasi ve Ekonomik Ajanda***
..................
1800- Mozambik Merkez Bankası(Bancomoc), faiz kararını açıklayacak.
....................

Naneyi yedik anasını satayım. Mozambik s. ağzımıza.

cefaks
12-12-2016, 09:39
ANKET-BIST 100 Endeksi'nin haftaya satıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan tahmini
-286 olurken, ortalama tahmini ise -256 puan olarak gerçekleşti.
Foreks'in 37 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
beklenti +349 puan olurken, en düşük beklenti -349 olarak gerçekleşti.
Ankete katılan analistlerin 1'i pozitif, 35'i negatif açılış
tahmininde bulundu.
NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
[email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

(12/12/2016 - 09:20:44)

kucukyatirimcii
12-12-2016, 09:55
Şehitlerimize ragmet diliyorum başta. Yeni başlık hayırlı geçmiş kandiliniz mübarek olsun.

Thy ye 7.5 den girmis maliyeti 6.5 ye kadar indirmiş meteligi kalmamış biri olarak. Hala umut var diyorum.

Sent from my LG-D802TR using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

thebigshort
12-12-2016, 09:56
Kapanışta ırzına geçilerek kapattı cuma pazartesi açılıştıda ırzına geçtiler 4.73 açılış

esco673
12-12-2016, 09:57
Başımız sağolsun, insanlar hayatını kaybederken buradaki 3 5 sayı anlamını yitiriyor.

Ronesans
12-12-2016, 09:57
5.75in altı yok diyen arkadaş vardı. Burada mı o hala?

thebigshort
12-12-2016, 10:00
4.69 ytd

thebigshort
12-12-2016, 10:01
4,67 ytd

kucukyatirimcii
12-12-2016, 10:02
Bence düşüşe alıştık thy yatırımcısı olarak...

Sent from my LG-D802TR using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

ugurrsy
12-12-2016, 10:02
seans başlar başlamaz açığa koymaya başladılar gibi ,düşüşte en başta gidiyor

thebigshort
12-12-2016, 10:05
Cuma günü kapatılan diğer sayfada adilik yapacak gibi duruyor gözü toprağa bakıyor dediğimde 4.85 di şimdi 4.66 o gün bir arkadaş sen bizi korkutmaya çalışıyorsun die yazmıştı üfürmedik güzel kardeşim hisse belli ediyor borsa giderken gitmeyerek

Ronesans
12-12-2016, 10:08
Cuma günü kapatılan diğer sayfada adilik yapacak gibi duruyor gözü toprağa bakıyor dediğimde 4.85 di şimdi 4.66 o gün bir arkadaş sen bizi korkutmaya çalışıyorsun die yazmıştı üfürmedik güzel kardeşim hisse belli ediyor borsa giderken gitmeyerek

Zaten burada temkinli olmak gerektiğini aşağı gidebileceğini söyleyince sanki onların kötülüğünü istiyormuşuz gibi davranılıyor. Yukarı çıkacak desen %5 prim yapacak desen senden kralı yok.

ugurrsy
12-12-2016, 10:09

nerden bilelim ,bu kahpe terör olayı olacağını ,havacılık şirketlerinin hepsi düşüşte başı çekiyorlar

thebigshort
12-12-2016, 10:12
xu100 de 75 binde stoplar çalışır kıralacak gibi olursa endeks kağıtlarında

Boeing 737-8
12-12-2016, 10:14
Kandile operasyon sart oldu.Ihtimal olarak 1-2 hafta icinde gerceklesme olasiligi dahada artti.

ugurrsy
12-12-2016, 10:16
Kandile operasyon sart oldu.Ihtimal olarak 1-2 hafta icinde gerceklesme olasiligi dahada artti.

akşam operasyon yapıldı .Ayrıca bu günde HDP ye geniş çaplı operasyonlar düzenleniyor

neobal
12-12-2016, 10:25
abi operasyon yetmez hapishaneleri temizleyecen devlete bomba koyanlar hapiste 5 yıldızlı otel yemeğiyle senin benim yiyemediğimiz yemekle besleniyorlar

ugurrsy
12-12-2016, 10:27
dolar 3,550 ye dayandı yeni bir rekora hazırlanıyor gibi

ugurrsy
12-12-2016, 10:29
usd/jpy 116 ya dayanmış,THYO artık bunu da takmıyor ,ulan ne pis bir hisseymişsin

$DOLLARS$
12-12-2016, 10:32
28 çeyrekte büyüyen türk ekonomisi
Yemen başkanlık sistemine geçiş sinyali verdikten sonra
Modern dünyadan ilk kopuş başladı.

http://i.hizliresim.com/bkD58G.png

$DOLLARS$
12-12-2016, 10:33
Grafikte "aralıksız" çeyrek büyüyenlerdir

Büyüme %-1.80

TOKATYILDIZI47
12-12-2016, 10:38
2016'nın başından bu yana beklenen Fed'in faiz kararı bu çarşamba geliyor. Piyasalar faiz artışına hazırlıklı olsa da hain terör saldırısı, üçüncü çeyrek büyümesi ve Avrupa Konseyi toplantısı TL ve borsada gerilim yaratıyor

drheart
12-12-2016, 10:38
Dolar ateşi kolay kolay sonecege benzemiyor

Sent from my LG-D855 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

naytas21
12-12-2016, 10:42
Dolar ateşi kolay kolay sonecege benzemiyor

Sent from my LG-D855 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

doların düşmesi için hiç bir sebep yokki...tl güçlenmesi için zaten bir sebep yok...bakalım daha neler görecez...

ahyaz
12-12-2016, 10:44
O zaman 1 kagit parcasi thyao yakin zamanda 1 dolar olacak ? Buralarda 1 pet sise 1 dolara geliyor. Hatta bazi marketler 1.69 dan satiyor. Yani bizim kus sudan ucuzmu oldu simdi ?

Sent from my SM-G900W8 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

System-Trader
12-12-2016, 10:53
Alicilar saticilardan daha istahli, dikkatli olun! Orta vade ve uzun vade inananlar, buralardan satip alttan almaya calismak hisselerinizi kaybetmenize veya azalmasina yol acabilir...

http://fs5.directupload.net/images/161212/ryfgpjb5.jpg (http://www.directupload.net)

TOKATYILDIZI47
12-12-2016, 10:55
benim için öncü gösterge ihlas grubu kağıtları......

System-Trader
12-12-2016, 11:12
Eger böyle alicili devam ederse bugünkü gapi kapatmaya gidebilir. Bu aciga sata sarlatan hainleri de bir güzel tokatlamis olurlar. Bugün bari aciga satmayin be serefsiz adiler, "solidarity" diye birsey hic duydunuzmu gözünü para bürümüsler? Su yönetimde artik geri alim icin dügmeye bassada bu yamyamlara bu meydanlari birkamasa bu günlerde destek olmayacaksin da ne zaman olacaksiniz. Bugün para kaybetmeyi göze alip paramin son kurusuna kadar kredili de dahil (günsonunda fiyati nerede olursa olsun geri almak sartiyla) alimimi yaptim, o kademeleri kaldirmaya gücüm olsa orta ve uzun vade almak sartiyla hic gözümü kirpmadan alirdim ...

Arkadasin biri özel mesajla, bir önceki yazdigima hitaben "300.000 lotmu istahli alim, görende 30.000.000 lot sanacak" yazmis, bu havada 300.000 lot cok sey ifade ediyor onu belirtmek istemistim, an itibariyla o deger yaklasik 1.750.000 lot olmus....

Boeing 737-8
12-12-2016, 11:19
Cuma gunu aksi bir haber olmaz ise diye bir acilis tahmini yapmistik.Malasef uzucu haber geldi.Matematik psikolojiyi yener ise bugun 4.80 kapanis tahminim var.

Kaygan
12-12-2016, 11:26
4,74 açıyor 1 dk içinde 10.01 de 4,66 görüyor..zevkine 8 kademe indiriyor.sonra geliyor 1 saat 1 kademeyi almaya uğraşıyor.
peki bunu kim yapıyor..cuma günü 4,5 milyon satan,hissede en çok işlemi yapan yapıkredi ve adamı a1 kapital.
hırsızların en büyük duraklarından biri thy hissesi.düşürmek adamlara çok kolay.çıkarmakta okadar kolay.

arifmu
12-12-2016, 11:36
2016'nın başından bu yana beklenen Fed'in faiz kararı bu çarşamba geliyor. Piyasalar faiz artışına hazırlıklı olsa da hain terör saldırısı, üçüncü çeyrek büyümesi ve Avrupa Konseyi toplantısı TL ve borsada gerilim yaratıyor
Fed şu beklenen artışı yapsada rahatlasak

Sent from my SM-N910H using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

TOKATYILDIZI47
12-12-2016, 11:48
Eger böyle alicili devam ederse bugünkü gapi kapatmaya gidebilir. Bu aciga sata sarlatan hainleri de bir güzel tokatlamis olurlar. Bugün bari aciga satmayin be serefsiz adiler, "solidarity" diye birsey hic duydunuzmu gözünü para bürümüsler? Su yönetimde artik geri alim icin dügmeye bassada bu yamyamlara bu meydanlari birkamasa bu günlerde destek olmayacaksin da ne zaman olacaksiniz. Bugün para kaybetmeyi göze alip paramin son kurusuna kadar kredili de dahil (günsonunda fiyati nerede olursa olsun geri almak sartiyla) alimimi yaptim, o kademeleri kaldirmaya gücüm olsa orta ve uzun vade almak sartiyla hic gözümü kirpmadan alirdim ...

Arkadasin biri özel mesajla, bir önceki yazdigima hitaben "300.000 lotmu istahli alim, görende 30.000.000 lot sanacak" yazmis, bu havada 300.000 lot cok sey ifade ediyor onu belirtmek istemistim, an itibariyla o deger yaklasik 1.750.000 lot olmus....

bugün kredili girmek iyi cesaret.....

ugurrsy
12-12-2016, 12:02
4,74 açıyor 1 dk içinde 10.01 de 4,66 görüyor..zevkine 8 kademe indiriyor.sonra geliyor 1 saat 1 kademeyi almaya uğraşıyor.
peki bunu kim yapıyor..cuma günü 4,5 milyon satan,hissede en çok işlemi yapan yapıkredi ve adamı a1 kapital.
hırsızların en büyük duraklarından biri thy hissesi.düşürmek adamlara çok kolay.çıkarmakta okadar kolay.

ne diyelim üstad ,ky ı ,açıkçılara esir eden SPK utansın

neobal
12-12-2016, 12:07
ne diyelim üstad ,ky ı ,açıkçılara esir eden SPK utansın

abi spk dan önce bizi onlara teslim eden thy yönetimi

drheart
12-12-2016, 12:10
Maşallah endeksten önde kosuyor

System-Trader
12-12-2016, 12:39
bugün kredili girmek iyi cesaret.....

Aslinda kredili alim, buradaki bugün aciga satan hainlerin ekmegine yag sürmek demektir ama kizginligimdan böyle birsey yapmis oldum.

Dünkü kahpe olay, beni cok üzdü, kendi adima Sehit polisler adina bagis alan bir dernege bagis yapma karari aldim eger o kredili islemden de bir kar dogarsa onu da üstüne ekleyip bagisimi gerceklestirecegim, bir nebze olsun ben de o insanlarin geride biraktiklarina kendi capimda birsey yapmis olacagim...

Romatoid
12-12-2016, 13:10
Ne kredilimi hahaha kafadan kopardın beni. Sen git lasvegasa rulet dene hem daha heyacanlı hemde 1-2 bardak viski içersin neşen yerine gelir. Bu ara ortalamamı çok pis düşürmüşüm ama reklam yapmıyacağım.

kirif
12-12-2016, 13:42
Bunlar bizi batırmadan rahat etmiyecekler!! İşimiz zor !!!

cinemator15
12-12-2016, 13:47
Bugünde kıskanıldı THY YEM TÜRKİYEM.

Göktürk 1 uydusu kurşun dökmek için gönderilmiş deniyor uzaya doğru öu

tyanali_
12-12-2016, 14:01
neyse kavga etmeyin beyler teknik olarak al verdi ;) ytd.
http://invst.ly/2xbuy

System-Trader
12-12-2016, 14:15
Buradan yönetime sesleniyorum, burada sahsima hakaret eden yazilari siliyorsunuz cok güzel, tesekkür ederim, o sahsa da gereken cezayi vermenizi ümit ediyorum. Kisilik haklarina saldirmak bu kadar kolay olmamali! Lakin benim cevap ve ispat niteligimde olan, kisisel hakaret icermeyen yazi ve bildirimleri neden sildiginizi de hic anlamiyorum birakin kim ak kim kara ciksin ortaya...

ugurrsy
12-12-2016, 14:37
abi spk dan önce bizi onlara teslim eden thy yönetimi

ona zaten,yeryüzünde söylenmedik tek bişey kalmadı

ugurrsy
12-12-2016, 14:42
bütün havacılık şirketleri bist 100 de toparladı kendini bu i.. gibi yine en önde ,havada bir şey diyemiyorum çünkü ,binmiyorum THY uçaklarına ,hem hissede kazandır hem yolculukta ...başka şirketlerle uçarım

ahmedican
12-12-2016, 15:01
Buradaki küçük yatırımcıların yatırdığı paraları gördükçe ben kendime minik yatırımcı hatta minnacık yatırımcı diyorum:) benim kişisel düşüncem borsaya toplu parayla girmektense her ay ufak ufak paralarla belli hisseler seçip alıma uygun olan neyse ondan almak. Çünkü toplu parayla girildiği zaman her ne kadar kar durumunda oran büyük olacaksa da zarar durumunda sıkıntı çok daha büyük oluyor. Ama her ay ufak ufak aldığın zaman borsadan hisse almaktan ziyade kumbaraya para atarmış gibi oluyor. Zarar durumunda çok etkilenmiyorsunuz. Ama aradan uzunca zaman geçtikten sonra eğer aldığınız hisseler size güzelde bir kar bırakmışsa işte onun tadına doyum olmuyor. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi gibi gözükse de sadece kişisel düşüncelerimdir. Tavsiye değildir.

tyanali_
12-12-2016, 15:09
endeks tobo çalışıyor gibi....

http://invst.ly/2xc9e

$DOLLARS$
12-12-2016, 15:15
Fed e kadar stres sürer

Boeing 737-8
12-12-2016, 15:17
Acikci gec kaliyorsun hisseleri toplamakta biraz elini cebine at .Pintilik yapma.

$DOLLARS$
12-12-2016, 15:19
Bu olayları biz tertipledik millet düşünemezsin diye mi
Demek istiyor

http://i.hizliresim.com/1VvrzG.png

$DOLLARS$
12-12-2016, 15:19
Benmi yanlış yorumladim?

İnşallah!!!

amator_kurt
12-12-2016, 15:21
nerde konsuyor.. hangisi

staphylococ
12-12-2016, 15:29
Türkiye hisse senetlerinin yaklaşık yarısı MACD'e göre "al" sinyali veriyor. Bloomberght.com

ugurrsy
12-12-2016, 15:30
Bu akp li danışman ne demek istiyor?

http://i.hizliresim.com/d830p7.png

çakma hesap o ,ama gerçeğinin de diğer açıdan pek farkı yok:))

Romatoid
12-12-2016, 15:36
İlk önce o bombalar kendi ellerinde patlar inşallah. İnşallah kendileri sevdiklerinin acısını yaşarlar. Ölüme alışmak bu kadar kolaymı. Bu şebelekler ne diyor. Bir yerleri yalamakta üzerlerine yok. İnsanca yaşamak sevmek ölmek herkesin hakkı. Kalleşce bir mermi yada bomba tarfından ölmeyi bu güzelim vatanımın evlatları hakketmiyor.

ugurrsy
12-12-2016, 15:38
çakma hesap o ,ama gerçeğinin de diğer açıdan pek farkı yok:))

bence ,bu dandik fake hesaplarla kopyalanan şeyleri silmeli ,yöneticiler dolarss efendininde ,incelemeden,araştırmadan kopyalamaları dolar tahmini gibi ,kusura bakmasında

ugurrsy
12-12-2016, 15:42
https://twitter.com/omerturantv/status/808258695872311298

bitim kadar sevmediğim adamın şeyinide kopyalattırızya .. insanlık bizde kalsın neyse

Depeche Mode
12-12-2016, 15:53
Yabancıların maliyetleri çok düşük. THY son 10 yılda çok hızlı yükseldi. Güney Amerika'daki yerlilerin bir sözü vardır. Çok hızlı gidince beklerler. Bedenin hızına ruhun yetişmesi lazım diye düşünülür. Thy maalesef son 3 yılda aşağı düşen bıçak misali nerden tutarsan tut elini kesiyor. Benim tahminim ciddi ciddi uzun dönemli destek noktalarını denemesi yönünde. 2.80-3.00 aralığı beni şaşırtmaz...

$DOLLARS$
12-12-2016, 16:05
bence ,bu dandik fake hesaplarla kopyalanan şeyleri silmeli ,yöneticiler dolarss efendininde ,incelemeden,araştırmadan kopyalamaları dolar tahmini gibi ,kusura bakmasında

Hesap doğru
Yinede sildim

$DOLLARS$
12-12-2016, 16:09
Bu kırmızıyı kıracak bir kötü haber gelmez herhalde
http://i.hizliresim.com/9goq73.png

ugurrsy
12-12-2016, 16:15
memleketten manzara isteniyorsa ,kopyalayım ,izleyen 600 küsür, yorum yapan ,300 küsür ,

ilginç olanı nerdeyse hepsi kürt düşmanlığı üzerine ve yine yorum yapanların hepsi nerdeyse hepsi üniversite öğrencisi veya mezunu

netice : bu gidişat iyi değil https://www.youtube.com/watch?v=lFr0ahdkWOE

staphylococ
12-12-2016, 16:28
memleketten manzara isteniyorsa ,kopyalayım ,izleyen 600 küsür, yorum yapan ,300 küsür ,

ilginç olanı nerdeyse hepsi kürt düşmanlığı üzerine ve yine yorum yapanların hepsi nerdeyse hepsi üniversite öğrencisi veya mezunu

Bayım insidans diye bir şey var. Hiç duydun mu?

Boeing 737-8
12-12-2016, 16:30
Satanlarin geri alma vakti gecici alanlarinda satma vakti geldi bakalim kim baskin cikacak.

staphylococ
12-12-2016, 16:31

Ayrıca sanki sizinle bilgisayarınıza, cep telefonunuza, TV'ye yada nereden bilişsel beslenme yapıyorsanız oraya birlikte bakıyormuşuz gibi kitabın ortasından konuşmayı bırakırsanız bence çok iyi olacak.

Üstelik burası THY forumu. Varsa hisseye dair bir ipucu, teknik analiz, duyum vs. paylaşalım. Kendi siyasi mülahazalarımızı yada korkularımızı paylaşmayı bırakalım...

ugurrsy
12-12-2016, 16:35
Ayrıca sanki sizinle bilgisayarınıza, cep telefonunuza, TV'ye yada nereden bilişsel beslenme yapıyorsanız oraya birlikte bakıyormuşuz gibi kitabın ortasından konuşmayı bırakırsanız bence çok iyi olacak.

Üstelik burası THY forumu. Varsa hisseye dair bir ipucu, teknik analiz, duyum vs. paylaşalım. Kendi siyasi mülahazalarımızı yada korkularımızı paylaşmayı bırakalım...

peki ,anladım hatta dersimi de aldım

Boeing 737-8
12-12-2016, 16:38
Spek 4.80 kapatmaki bilemeyim yoksa arkadaslar boeing biliyor diye bana sorumluluk yukler.Civarinda kapat.

System-Trader
12-12-2016, 16:54
4,69 kredililer 4,73 den verildi. Bu krediliden ettigim kari dedigim gibi kendim de bir miktar üstüne ekleyip sehit polis kurum veya kuruluslarindan birisine bagislayacagim. Sehit emniyet mensublari icin asagidaki resimdeki bir web siteye denk geldim ama sayfada truva ati ve virüs türü zararli olusumlarina dair uyari geldi. Bildiginiz bu yardimi ulastirabilecegim güvenli dernek, kurum veya kurulus adi bilen varsa ve paylasirsa sevinirim. Tesekkürler...

http://fs5.directupload.net/images/161212/dwshd3iw.jpg (http://www.directupload.net)

sato17
12-12-2016, 17:02
Spek 4.80 kapatmaki bilemeyim yoksa arkadaslar boeing biliyor diye bana sorumluluk yukler.Civarinda kapat.

Biraz zor gibi duruyor ama insallah haklı çıkarsın...

ugurrsy
12-12-2016, 17:08
vestl ile bi kıyaslayım demiştim daha önce , %8 lere geldi

ugurrsy
12-12-2016, 17:13
en dandik hisseyle kıyaslayacağım bundan sonra tknsa gibi sürekli zarar eden tahta

O NE LAN %+4.15

neobal
12-12-2016, 17:15
en dandik hisseyle kıyaslayacağım bundan sonra tknsa gibi sürekli zarar eden tahta

O NE LAN %+4.15

bir ara yüzde 7 idi

ugurrsy
12-12-2016, 17:18
insidans cı hemşire hanım ,sizde yorumlarınızı esirgemeyin

$DOLLARS$
12-12-2016, 17:22
4.78 üstü fişekler

nanren
12-12-2016, 18:08
Endeks 0,6 yukarı bizim tombul kuş aşağı,bırakmıcak yakasını bu açıkçı ş......r.....z

kayra501
12-12-2016, 18:17
bravo arti endeks de eksi kapanis

Kaygan
12-12-2016, 18:28

sabah 4,68-70 arası pislik yapan kim.tabi yapıkredi 3 milyon mal satmış kağıdı aşağıda tutmak için.gün sonu 675bin satıcı.3,3 milyon geri almış.zarar etmiş.afiyet olsun.
sabah yazılan akşam yine çıktı..

http://666kb.com/i/dewj2kzdrvtr0g5qm.jpg

tyanali_
12-12-2016, 18:35
:yes::yes:

neyse kavga etmeyin beyler teknik olarak al verdi ;) ytd.
http://invst.ly/2xbuy

kmldyg
12-12-2016, 19:03
Yabancı küçük küçük alım yapmış. Arkası gelir inşallah.

http://imageturko.com/?di=TVGY

Subjective
12-12-2016, 19:28
buyrun arkadaşlar THYAO dahil 18 kağıdın Bugün Alan Satanları (http://www.borsadanhisse.net/gunsonu.php)

Subjective
12-12-2016, 19:36
http://i.hizliresim.com/OVAVd3.jpg (http://hizliresim.com/OVAVd3)

Kaygan
12-12-2016, 19:51
spk denen kurum bak bunun adı karşılıklı işlem.kendi kendine işlem.bunun adı suç..suç olduğunuda sen söylüyorsun.
çık ortayada görevini yap.

http://666kb.com/i/dewl5z8094ss9mhvy.jpg

thebigshort
12-12-2016, 20:00
Diyarbakır'da askeri uçak düştü iddiası varmış haber düştü az önce

warline
12-12-2016, 20:03
spk denen kurum bak bunun adı karşılıklı işlem.kendi kendine işlem.bunun adı suç..suç olduğunuda sen söylüyorsun.
çık ortayada görevini yap.

http://666kb.com/i/dewl5z8094ss9mhvy.jpg

Sayın Kaygan,

Yapı kredi bu işin içinden "benden işlem yapan iki farklı yatırımcı işlem yapıyor" diyerek sıyrılamaz mı?

Kaygan
12-12-2016, 20:08
Sayın Kaygan,

Yapı kredi bu işin içinden "benden işlem yapan iki farklı yatırımcı işlem yapıyor" diyerek sıyrılamaz mı?

onun bişey söylemesine gerek yok.spk kimin işlem yaptığını görüyor.ben bir kurumda işlem yaparken ben değilim desem farkedermi.onlar kimlik bilgilerine kadar herşeyi bilirler.
farklı kişimidir.kesinlikle değildir.

kirif
12-12-2016, 20:26
klimasandaydım kaşındım 4.15 ten sattım, thy ye geçtim!!!! Klimasan 8 .10 oldu thy 4.77!!! Sustum sabredip bekliyorum!!!

zamansız
12-12-2016, 20:41
4,69 kredililer 4,73 den verildi. Bu krediliden ettigim kari dedigim gibi kendim de bir miktar üstüne ekleyip sehit polis kurum veya kuruluslarindan birisine bagislayacagim. Sehit emniyet mensublari icin asagidaki resimdeki bir web siteye denk geldim ama sayfada truva ati ve virüs türü zararli olusumlarina dair uyari geldi. Bildiginiz bu yardimi ulastirabilecegim güvenli dernek, kurum veya kurulus adi bilen varsa ve paylasirsa sevinirim. Tesekkürler...

http://fs5.directupload.net/images/161212/dwshd3iw.jpg (http://www.directupload.net)

Ankaradan şehit var ailesine ulaştrrzda çok ihtiyaçları yok...

$DOLLARS$
12-12-2016, 20:53
Dolar fed den önce dağılmaya başladı
Hayırdır
Elbab da operesyonları tamamlamak üzere haberi duyuyorum

http://i.hizliresim.com/VPa0dV.png

kayra501
12-12-2016, 20:53
155 arayip sosyal hizmetler bürosuna bağlanmak isteyin yaşadığınız sehirdeki ihtiyaç sahibi bir polis ailesine yardimda bulunmak istediğinizi belirtin en sağlıklı olanı budur sizi yönlendirecek lerdir allah gönlünüze göre versin

$DOLLARS$
12-12-2016, 20:54
Dolarda Kaçınılmaz son
Biraz zaman olarak aksasada

kayra501
12-12-2016, 20:54
thy ne zaman uçacak arti piyasada eksi gormek moral bozuyor

berkimcans
12-12-2016, 20:57
12 aralık hisse senedi alım
http://i.hizliresim.com/r6M3z1.png
12 aralık hisse senedi satım
http://i.hizliresim.com/qjMbOQ.png
12 aralık alım yapan kurumlar
http://i.hizliresim.com/pXz0pq.png
12 aralık satım yapan kurumlar
http://i.hizliresim.com/VPa0bq.png
12 aralık kurumlar genel durum
http://i.hizliresim.com/6rP9dN.png

Boeing 737-8
12-12-2016, 21:18
Kapanista satis kisminda pek lot kalmamis gozukuyor.Yarin 4.80 uzeri acar isek 4.95 e degebiliriz.

Altagracia
12-12-2016, 21:28
http://i.hizliresim.com/9godjo.png (http://hizliresim.com/9godjo)

http://i.hizliresim.com/za5BbO.png (http://hizliresim.com/za5BbO)

cefaks
13-12-2016, 04:00
http://fs5.directupload.net/images/161213/lnhc423i.jpg (http://www.directupload.net)

cümleten selamlar hayırlı sabahlar.

$DOLLARS$
13-12-2016, 08:30
Şu 21 maddelik anayasa da gözüme ilginç bir madde takıldı
"Başkan seçilecek kişi, 2 yıllık fakülte mezunu yeterlidir "

$DOLLARS$
13-12-2016, 08:31
Şu ortalıkta üniversite mezunu deyil dedikoduları vardı biara
Bu haber yalandır yaaa ....

$DOLLARS$
13-12-2016, 08:41
Tüm dünya Halep kurtarıldı diye haber geçiyor.
Mültecilerin geri dönüşü hizlanacakmis.

DERY
13-12-2016, 08:59
THY için butun veriler olumsuz; Doviz bazında yüksek borç, turizmin berbat oluşu, bilet fiatlarının düşler, artan petrol fiatları, savurgan ve kötü yönetim.

Nerden bakarsan olumsuzluklar sarmalamış şirketi. Bu yukarıdaki durumların pozitife gecene kadar takip edilebilinir.

cefaks
13-12-2016, 09:35
ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne alım ağırlıklı bir seyirle başlaması bekleniyor

+170 olurken, ortalama tahmini ise +174 puan olarak gerçekleşti.
Foreks'in 36 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
beklenti +825 puan olurken, en düşük beklenti -70 olarak gerçekleşti.
Ankete katılan analistlerin 2'si pozitif, 34'ü negatif açılış
tahmininde bulundu.

(13/12/2016 - 09:21:29)

cankurt23
13-12-2016, 10:02
ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne alım ağırlıklı bir seyirle başlaması bekleniyor

+170 olurken, ortalama tahmini ise +174 puan olarak gerçekleşti.
Foreks'in 36 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
beklenti +825 puan olurken, en düşük beklenti -70 olarak gerçekleşti.
Ankete katılan analistlerin 2'si pozitif, 34'ü negatif açılış
tahmininde bulundu.

(13/12/2016 - 09:21:29)

üstad bu analistler ne içmiş acaba....

bgdmr
13-12-2016, 10:21
http://traderturk.com/thyao-teknik-yorum-13122016/

Romatoid
13-12-2016, 10:56
Ölüm sessizliği var. Kimse korkudan birsey yazamıyor. Hahaha

birgün
13-12-2016, 10:58
abi endeks 77 000 geldi hala 4,80 bu nasıl iş ya madem yabancı çıktıysa thy geri alım başlatsın hazır yabancı yokken zararlarımız çıkaralım

Kaygan
13-12-2016, 10:58
bu hırsızlar artık yeter dedirtti iyice.bugün heryere şikayet etme zamanı geldi.resimlerle birlikte.p.. hala açığa satıp baskı yapıyor hisseye kendini yırta yırta.

Romatoid
13-12-2016, 11:00
Darbedeki fiyata daha yeni geldik şaka gibi 2,95 dolar 4,80 idi 3,48 dolar 4,80 fiyat ama hic kesin konusmaya niyetim yok boyumuzun olcusunu aldık agalar ne isterse o olur.

thebigshort
13-12-2016, 11:32
Vay arkadaş vay endeks üstü götürü yapmaya devam ediyor namussuz hisse borsa düşerken en önde en fazla göçen çıkarkende endeks altında çıkışlar oda zoraki allah göstermesin en ufak olumsuz bir durum olsa fiyatlamayı tahmin bile etmek istemiyorum

Kaygan
13-12-2016, 11:33
1 saat önce tahminen yabancı alışı geldi 477-78 den.sırf mal kaptırdıkları için yapı-a1 gibi şeref yoksunları çıkmasın diye kademelere sülalerini yazacaklar yakında.
kademeler 50-100 bin olsa bu hisse çıkmazmı rahat rahat..işte sırf hisse çıkmasın diye hergün geliyor bu soysuzlar.amaçları kar falan etmek değil.hisse çıkmasın diye.
çünkü kar etmek isteseler kademelere bunlardan başka satış yazan yok istedikleri malı alır kağıdı %5 artı yaparlar.her gelenede rahat satarlar.ama amaçları kar değil hisseyi çıkarmamak.kimden emir alıyor bunlar devletin araştırması lazım.

http://i.hizliresim.com/77gWa5.jpg

Gokhan Varoglu
13-12-2016, 11:48
Yabancı aldı mı 10 milyon lot 20 milyon lotu da 1 günde alabiliyor. İstese donsuz bırakır bunları. Bence yabancı iştahlı şekilde almak istedikten sonra 1,5 milyon lotla durduramazlar.

THY dengi endeksin baba hisselerinde yabancı payları 50% 80% aralarında dolanıyor. Bizde 20%lerde hatta onun da altında şu anda. Yani yabancının iyi gününde 200 milyon lot daha alırı var rahat şu kağıtta.

YTD.

mehmet16
13-12-2016, 11:52
79 A set çekmişler

Kaygan
13-12-2016, 12:14
478 1,3 milyon 4,79 1,6 milyon satış var.sırf kimse gelip hisse almasın diye yazılmış rakamlar.
zaten böyle satışları gören korkup almıyor.78den mal alsam 79u kim alcak diye.
ama elbet başlarına bela olacak bu yaptıkları pislikler.
a1 çabuk unutmuş geçen hafta yarım saatte hisse 4,60dan 480e çıkarken ettiği 500 milyar zararı.

Boeing 737-8
13-12-2016, 12:19
Bugun orta sahada muthis bir mucadele var.Kondisyonu guclu olan 2.yari farkli kazanacak.Favorim bogalar.

thebigshort
13-12-2016, 12:38
31 li satış yapıyor alt kademeye - kapatırsa hiç şaşırmam müthiş baskı var çıkamasın die

Romatoid
13-12-2016, 12:39
Şu thyao soyan hırsızlar içinde 2 dua okuyuverde belki Allah çarpar onlarıda nede olsa haram kazanç. Yada toplu dua okuma toplantıları düzenleyelim. Cüppeli Ahmet hocayıda çağıralım. Nede olsa bir topluluğa bir akıl hocası lazım olur. 5000 yıl veremi insanoğlu lanetledi taki verem aşısı bulanana kadar.

safak
13-12-2016, 12:50
thy battı mı da bu seviyelerde anlamıyorum ki. en son dört yıl önce buraları görmüş ve oradan da yükselerek gitmiş. ve dört yıldır ilk defa bu seviyelerde bezdirircesine dolanıyor. ytd.

Depeche Mode
13-12-2016, 13:00
Arkadaslar bu arada sayfada acilan reklamlari tiklamayi lutfen unutmayalim.
Malum hisse.net bize ucretsiz.

Lakin bu adamlar da havayla beslenmiyorlar ya.

Tesekkur babinda unutmamak lazim.

ZAZ
13-12-2016, 13:12
200 günlük hareketli ortalama 6,00
100 günlük hareketli ortalama 5,23
50 günlük hareketli ortalama 5,23

thebigshort
13-12-2016, 13:24
Thyao pay piyasası vobta 4.72 den satış yaptılar 50 adet 5 bin adet thyao hisseside eş değerdir 4.72 fiyattan öğle kapanışında spot 4.80-4.81 çalışırken normal şartlarda 4.72 vob thyao için spot thyao 4.68-69 bandında olması gerekirdi

http://i.hizliresim.com/LZAN0G.png (http://hizliresim.com/LZAN0G)

sato17
13-12-2016, 13:29
Arkadaşlar fed faiz artırdigini varsayarsak hisse çok dusermi uosa çoktan fiyatlamasi ni yaptinmi...

ugurrsy
13-12-2016, 13:47
http://www.airporthaber.com/thy-haberleri/thy-zanzibar-seferlerine-basladi.html

zanzibara 1-2 ...arkayı dörtleyelim:)

ugurrsy
13-12-2016, 13:49
15 yılını doldur emekli ol ,git katar hava yollarında çalış

http://www.airporthaber.com/thy-haberleri/thy-calisanlarina-ne-teklif-etti.html

ugurrsy
13-12-2016, 13:50
kelepir kiralık uçaklarımız vardır

http://www.airporthaber.com/thy-haberleri/thy-o-ucagi-da-gonderdi.html

Boeing 737-8
13-12-2016, 13:55
Ölüm sessizliği var. Kimse korkudan birsey yazamıyor. Hahaha

Güzel benzetme bende şöyle katılayım.Aslında Ky ler ölü taklidi yapıyor.Kıpraşını vuruyorlar.
https://www.youtube.com/watch?v=93-ygUTySnw

ugurrsy
13-12-2016, 14:10
http://www.airporthaber.com/thy-haberleri/thy-zanzibar-seferlerine-basladi.html

zanzibara 1-2 ...arkayı dörtleyelim:)

burası neresidir ? bir gün THY uçaklarını çaldırdı haberi gelecek diye korkmaya başladım ..

endoplazmik61
13-12-2016, 15:28
http://m.borsagundem.com/haber/rusyaya-vizesiz-girecegiz/1147367 👌

nanren
13-12-2016, 15:36
Thyao pay piyasası vobta 4.72 den satış yaptılar 50 adet 5 bin adet thyao hisseside eş değerdir 4.72 fiyattan öğle kapanışında spot 4.80-4.81 çalışırken normal şartlarda 4.72 vob thyao için spot thyao 4.68-69 bandında olması gerekirdi

http://i.hizliresim.com/LZAN0G.png (http://hizliresim.com/LZAN0G)

Ne çıkartmamız gerekiyor burdan iyimi kötümü? :frown:

amator_kurt
13-12-2016, 15:43
ANLADIĞIM MATEMATİK ŞU..
4.72 için spotta 4,68 olmalıydı. yani tersten gidersek 4,80 için spotta, voba karşılık 4,77 falan oluyor ama adamlar 5000 lot için 5 krus yani 250 lira zararına satış yapmıslar

amator_kurt
13-12-2016, 15:44
demekki daha aşağını görüyorlar yada acemi bir vob oyuncusu kafasına göre takılıyor:) para coktur

thebigshort
13-12-2016, 15:57
ANLADIĞIM MATEMATİK ŞU..
4.72 için spotta 4,68 olmalıydı. yani tersten gidersek 4,80 için spotta, voba karşılık 4,77 falan oluyor ama adamlar 5000 lot için 5 krus yani 250 lira zararına satış yapmıslar

4.80 spotta vobta 4.83-84 arası olması gerekirdi istese bu fiyatlardan satabilirdi ama 4.72 den satıyor kabaca 11-12 krş alttan veriyor buda 550 tl fark yaratır

thebigshort
13-12-2016, 15:57
Ne çıkartmamız gerekiyor burdan iyimi kötümü? :frown:

Bence kötü satan daha altı öngörüyor short yapıyor yada malını satıyor

tcakar78
13-12-2016, 16:10
Hepsinin ta .....Serefsizler ne diyim dustuk bi cendereye allah hepimize sabirlar versin...

thebigshort
13-12-2016, 16:33
endeks 77 bin olmuş bu 4.82 lerde yazıklar olsun endeks 80 bin olsa 5.00 anca olur bu hızla

Romatoid
13-12-2016, 16:44
endeks 77 bin olmuş bu 4.82 lerde yazıklar olsun endeks 80 bin olsa 5.00 anca olur bu hızla

Dolar bazlı bak tl olarak bakma 2 kere daha çok ağlarsın. 2Yıl önce doları alacaktın yatacaktın üzerine yatırımcı olarak oh mis. Merkez bankası ve yöneticilerin bu kadar basiretsiz olabileceği kimsenin aklına gelmezdi tabi. Eskisi gibi özelleştirme yok peşkeş çekme var. Thyaoyuda çekerler halkbankasınıda kıbrısıda ege adalarınıda.

yusuf06_tr
13-12-2016, 16:46
5 - 13 Aralik arasi alan Satanlar

http://uzunvade.blogspot.com.tr

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161213/af8359dc84f3c530e8d7c652aa6a9c13.jpg

cefaks
13-12-2016, 17:04
http://fs5.directupload.net/images/161213/e9tpil4j.jpg (http://www.directupload.net)

paşatorunu
13-12-2016, 17:15
4.80 ini geçirmemek için herşeyi yapıyorlar resmen...

liberty3434
13-12-2016, 17:28
abv adiler hainlerr vatan hainleri

Müstesar
13-12-2016, 17:43
Emrahın oğlunu izliyorum tv de nuri alço geliyo aklıma sonra sıkılıyorum thyao izliyorum biraz bakıyorum aynı film tekrar emrahı izliyorum. Böyle de heyecanlı bi hayatım var. Ytd

BEXOST
13-12-2016, 17:49
*moody's: Küresel savunma ve havacılık sektörü gelecke yıl artan talep ile desteklenecek, görünüm pozitif

ugurrsy
13-12-2016, 17:53
dolara bir haller oluyor ama kimse anlayabilmiş değil, son 1 ayda dolarda iyi trade yapabilen,yat ,kat ...hisse falan hikaye

earici1176
13-12-2016, 18:16
Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Zanzibar, Tanzanya'da Darüsselam ve Kilimanjaro'nun ardından uçuş ağına dahil edilen 3. nokta oldu. Zanzibar ile THY, Afrika'da uçuş ağında 32 ülkede 50. destinasyona ulaştı.

Hat açılış töreni, Zanzibar Uluslararası Havalimanında düzenlendi. Törende konuşan THY Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, farklı kültürleri tanıtmak, yeni bakış açıları kazandırmak ve ufuklarını genişletmek amacıyla dünyanın neredeyse her köşesini yolcular için ulaşılabilir kılmanın büyük bir motivasyon olduğunu belirtti.

Olmuştur, Afrika ağına eklenen Zanzibar'ı da bu bağlamda önemli bir hedef olarak nitelendirdiklerini aktararak, "Uçuş ağımızı daha da genişletmek için sürekli çalışıyoruz ve Zanzibar yolcularımızı, bugün açılışını yaptığımız direkt uçuşlarımızda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz." değerlendirmesini yaptı.

Zanzibar seferleri pazartesi, çarşamba ve cumartesi karşılıklı yapılacak.

thebigshort
13-12-2016, 18:24
Sabah yakalayamadığımı akşam yakaladım affetmedim Sabah 4.80 çalışırken 4.72 den satmışlardı vob thyao akşamda 4.81 kapanan thyao nu vob thyao pay kısmında 4.78 e sattı kapanışta teorik olarak 4.83-4.84 satma imkanı varken 61 lot yani 6100 adet hisseye eş değer emir girdim 25 adet 2500 hisseye eş değer malı kaptım resimde alışım mevcut buyrun bir halt olacak dikkat edelim lütfen

http://i.hizliresim.com/bkDX1d.png (http://hizliresim.com/bkDX1d)

ugurrsy
13-12-2016, 18:38
dolar 10 dakika önce neydiii şimdi 3.500 olmuş , vay anasına ,iyi para götürüyorlar,bunlar kimdir

kayra501
13-12-2016, 18:40
Sabah yakalayamadığımı akşam yakaladım affetmedim Sabah 4.80 çalışırken 4.72 den satmışlardı vob thyao akşamda 4.81 kapanan thyao nu vob thyao pay kısmında 4.78 e sattı kapanışta teorik olarak 4.83-4.84 satma imkanı varken 61 lot yani 6100 adet hisseye eş değer emir girdim 25 adet 2500 hisseye eş değer malı kaptım resimde alışım mevcut buyrun bir halt olacak dikkat edelim lütfen

ne olacak acarmisiniz

Kaygan
13-12-2016, 18:57
yapıkredi 17 milyon lot işlem yapmış.bunun gibi sayısız işlemi var.en çokta sabah 4,77-80 arası baskı yaparken işlem yapmış.bu adamın bu hisseyle sorunu var.
ama daha önemli yaptığı şu işlem suç.kendi yazıyor,kendi kendine işlem yapıyor.hisseyi bozuyor.
eğer gerçekten bu hissenin yatırımcısıysanız..aşağıdaki resmi kopyalayın ve spk-bist kurumlarına şikayet edin.eğer çok şikayet gelirse emin olun en kötü ihtimal bu kurumları uyarırlar.
uyarı gelincede bunlar bu işlemleri yapıp baskı yapamazlar.

http://666kb.com/i/dexk9v368twxgphh6.jpg

Subjective
13-12-2016, 19:12
buyrun THYAO dahil 18 kağıdın Bugün Alan Satanları (http://www.borsadanhisse.net/gunsonu.php)

Subjective
13-12-2016, 19:18
http://i.hizliresim.com/6rPWAP.jpg (http://hizliresim.com/6rPWAP)

satranc.3
13-12-2016, 19:54
http://i.hizliresim.com/kGBy8q.png (http://hizliresim.com/kGBy8q)

50 günlük ho ile 100 günlük ho aynı hizada ilerideki günlerde olumlu bir haber gelirse 5,40 ve 5,70 dirençleri test edilebilir.

yatırım tavsiyesi değildir....

şiptar
13-12-2016, 21:06

Attığınız resimlerde diğer hisseler için de benzer durumlar olmuş Peki asıl soru bu fiyatlara bu işlem nasıl oluyor

kaptan 33
13-12-2016, 21:42
Endeks 77000 ken daha önceleri 5.3 larda olan kagit şimdi aynı endeksde 4.80 de ne lanet kagit mis ...

zamansız
13-12-2016, 21:48
yapıkredi 17 milyon lot işlem yapmış.bunun gibi sayısız işlemi var.en çokta sabah 4,77-80 arası baskı yaparken işlem yapmış.bu adamın bu hisseyle sorunu var.
ama daha önemli yaptığı şu işlem suç.kendi yazıyor,kendi kendine işlem yapıyor.hisseyi bozuyor.
eğer gerçekten bu hissenin yatırımcısıysanız..aşağıdaki resmi kopyalayın ve spk-bist kurumlarına şikayet edin.eğer çok şikayet gelirse emin olun en kötü ihtimal bu kurumları uyarırlar.
uyarı gelincede bunlar bu işlemleri yapıp baskı yapamazlar.

http://666kb.com/i/dexk9v368twxgphh6.jpg

5.25 den 2.30 a giderken yüklü malda yakalanmıştı yapı kredi ondandır :)

thebigshort
13-12-2016, 21:59
Attığınız resimlerde diğer hisseler için de benzer durumlar olmuş Peki asıl soru bu fiyatlara bu işlem nasıl oluyor

Benzer durum bugün sadece thyao da oldu diğer hisselerde olmadı bunu nerden çıkardınız ?? Diğer pay hisselerde olmadı bugün ytd

alex33
13-12-2016, 22:33
http://i.hizliresim.com/1VvRJY.png (http://hizliresim.com/1VvRJY)

Bu uçakta araba formasyonu oluşmuş:)Genleriyle oynamışlar bunun.
01.10.2010 fiyatlarına gelmiş neredeyse...

http://i.hizliresim.com/ZMkmjV.png (http://hizliresim.com/ZMkmjV)
Artık buralardan döneceği umuduyla yakında ortaklığa katılabilirim...Hayırlısı...

notron
13-12-2016, 23:07
THYO gel gel yapıyor geleceğim ama hele afyondan dönelim öyle

Sent from my GT-I8190 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

arifmu
13-12-2016, 23:30
http://i.hizliresim.com/1VvRJY.png (http://hizliresim.com/1VvRJY)

Bu uçakta araba formasyonu oluşmuş:)Genleriyle oynamışlar bunun.
01.10.2010 fiyatlarına gelmiş neredeyse...

http://i.hizliresim.com/ZMkmjV.png (http://hizliresim.com/ZMkmjV)
Artık buralardan döneceği umuduyla yakında ortaklığa katılabilirim...Hayırlısı...
İlahi

Sent from my SM-N910H using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

Kaygan
13-12-2016, 23:44
grafik bağırıyor al beni al beni diye..ama işte hırsız yapıkredi-a1 kapitali çizecek güçlü biri lazım.yat.finans gibi mesela..artık meri,credit gelmiyorlar.anca yat.finans geliyor.bugünde 2 milyona yakın alışla kendini gösterdi..3-5 milyon alsa 5 olur kağıt hemen.

http://666kb.com/i/dexrivg1gmea9cuyi.jpg

ugurrsy
14-12-2016, 00:43
Pegasus'tan Fenerbahçe vurgunu

Para böyle kazanılır:)http://www.airporthaber.com/pegasus-haberleri/pegasustan-fenerbahce-vurgunu.html

portfon
14-12-2016, 04:13
Pegasus'tan Fenerbahçe vurgunu

Para böyle kazanılır:)http://www.airporthaber.com/pegasus-haberleri/pegasustan-fenerbahce-vurgunu.html
Internet üzerinden arz talep,alış zamanı ve doluluk oranına göre işleyen bilet satış sistemini halen daha kavrayamamis adinada havacılık diyen bir sitenin saçma haberi.

Sent from my GT-I9190 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

cefaks
14-12-2016, 08:22
PİYASAYA BAKIŞ- Avrupa borsalarının düşüşle açılmaları bekleniyor

Gözlerin Fed toplantısından çıkacak karara çevrildiği bugün
Avrupa borsalarının düşüşle açılması bekleniyor.
Vadeli endeksler de Avrupa borsalarının açılışta satışlarla
karşılaşacaklarına işaret ediyorlar.
Şu sıralarda vadeli FTSE 100 endeksi düne göre 14, Dax ise 23
puan ekside.
ABD'de Federal Açık Piyasa Komitesi faiz kararını Türkiye saati
ile 22.00'da açıklayacak. Fed Başkanı Janet Yellen, saat 22.30'da
basın toplantısı ile FOMC kararlarını değerlendirecek.

(14/12/2016 - 07:49:44)

ceyhansem
14-12-2016, 09:00
3.çeyrek 750.000tl cirolu 125.000 net karlı firmamla thyao şirketini takas edersem ancak kurtulur.

cefaks
14-12-2016, 09:34
ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne hafif alımlarla başlaması bekleniyor

+99 olurken, ortalama tahmini ise +88 puan olarak gerçekleşti.
Foreks'in 31 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
beklenti +278 puan olurken, en düşük beklenti -225 olarak gerçekleşti.
Ankete katılan analistlerin 6'sı negatif, 25'i pozitif açılış
tahmininde bulundu.

(14/12/2016 - 09:21:28)

thebigshort
14-12-2016, 09:41
Hayırlı sabahlar bol kazançlar dilerim arkadaşlar

liberty3434
14-12-2016, 09:48
inanın alıpta üzldügüm bela okudum tek kagıt bu

bjg
14-12-2016, 10:05
Bugün bizim günümüz olacak !

$DOLLARS$
14-12-2016, 10:19
Ilginç bir çalışma
1990dan 2016 dow

http://i.hizliresim.com/PnkR6O.png

bjg
14-12-2016, 10:22
Ilginç bir çalışma
1990dan 2016 dow

http://i.hizliresim.com/PnkR6O.png

Bizdeki hikayede tam tersi this is the bottom this is the bottom!!!!

cankurt23
14-12-2016, 10:26

the bottom is in the bottom ...

$DOLLARS$
14-12-2016, 10:27

Bizde rejim değişikliği hikayesi yok Esad tipli başkanlık
Doğrumu yalanmı bilen yok
Aha yabancıların takası uçurumun kenarında
http://i.hizliresim.com/za5W4R.png

bjg
14-12-2016, 10:28
Bizde rejim değişikliği hikayesi yok Esad tipli başkanlık
Doğrumu yalanmı bilen yok
Aha yabancıların takası uçurumun kenarında
http://i.hizliresim.com/za5W4R.png

Bu yabancıların kaçında bıyık var hep merak etmişimdir

$DOLLARS$
14-12-2016, 10:30
10 yıllık ortalama 62 de de satılacak korku verilmeye devam edilirse ...

İktidar artık modern dünyaya uygun bir sistem kurar
Ne işi var barbar ülke rejimleriyle!!!

kucukyatirimcii
14-12-2016, 10:52
5leri göremedik mi halaaa offf

Ronesans
14-12-2016, 11:08
Bu akşam FED'in şahin tutum gösterip faizleri yine artırmazsa yarın piyasaya etkisi nasıl olur bence bunu da konuşmamız gerekiyor. Bu zamana kadar bir çok olay yanılttı bizi. FED'in faiz artırımını pas geçme ihtimali de dikkate alınmalı. Böyle bir durumun olma ihtimaline karşılık THY'yi bu fiyattan almak mı yoksa Bankacılık sektöründen VAKBN YKBNK almak mı daha mantıklı olur?

keharaku
14-12-2016, 11:16
Bence artik fed faizi arttirmali ve bu belirsizlik ortadan kalkmali fed faiz artircak diyip diyip daha sonra arttirmamasi nedeni ile de dovizde hatri sayilacak bir fiyatlama olustu ustune hisselerinde degerleri ortada. Bana gore fed 2016 yazinda artirmis olsaydi hisse senetleri su gun yuzde on daha primli olurdu. Bence artirsin ve bitsin artik bu muamma...
Yatirim tavsiyesi degildir

thebigshort
14-12-2016, 11:21
gÖZÜ KARA TOPRAĞA BAKIYOR YİNE YTD

Kaygan
14-12-2016, 11:27
gÖZÜ KARA TOPRAĞA BAKIYOR YİNE YTD

ayda yılda bir çıkmak ister onda da borsa izin vermez.özellikle garanti taş koyar.garanti 7.64 durmasaydı 4.90a rahat gidicekti thy.

Sniper7/24
14-12-2016, 11:35
Bir bilmecem var arkadaş lar. "Haydi sor sor "acaba nedir.?
Kendi çalıp oynayan eşşeğe ne denir.

Ronesans
14-12-2016, 11:36
Bence artik fed faizi arttirmali ve bu belirsizlik ortadan kalkmali fed faiz artircak diyip diyip daha sonra arttirmamasi nedeni ile de dovizde hatri sayilacak bir fiyatlama olustu ustune hisselerinde degerleri ortada. Bana gore fed 2016 yazinda artirmis olsaydi hisse senetleri su gun yuzde on daha primli olurdu. Bence artirsin ve bitsin artik bu muamma...
Yatirim tavsiyesi degildir

Dediğinizin olma ihtimali de olmama ihtimali de var. Ancak benim demek istediğim su FED su ana kadar faizi artırmadan artırcam diyerek zaten bir sonuç aldı. Yani ekstra bir yük altına girmeden bir sonuca gitti. aynı tutum devam edebilir.

cefaks
14-12-2016, 11:51
http://fs5.directupload.net/images/161214/8nqusfjx.jpg (http://www.directupload.net)

$DOLLARS$
14-12-2016, 11:53
Fed faizi artırır
Yarın geçici bi zıplar dolar.
THY belki düşer 4.70 gibi
20-25 günlük sürelerde de 5.70-80 kapısına dayanır.

$DOLLARS$
14-12-2016, 11:58
Biraz zamanda aksaklık olsada dolar da okkalı düzeltme kapıda

http://i.hizliresim.com/vX4dmO.png0

$DOLLARS$
14-12-2016, 12:00
Bu RSI thy de böyle canlansa 9a soluksuz gider

Yok böyle birşey
1991 de en son böyle kudurmuş araliksiz 9* rsı

cefaks
14-12-2016, 12:56
http://fs5.directupload.net/images/161214/uj6dbw69.jpg (http://www.directupload.net)

cefaks
14-12-2016, 12:57
http://fs5.directupload.net/images/161214/ks3lwrpj.jpg (http://www.directupload.net)

http://fs5.directupload.net/images/161214/94l7lbm9.jpg (http://www.directupload.net)

dünkü takas:
istek üzerine konmuştur.

ugurrsy
14-12-2016, 13:18
Pakistan'ı beğenmeyiz bir de ,uçak düşüyor ,genel müdür istifa ediyor

http://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/piada-flas-gelisme.html

Klizman
14-12-2016, 13:35
Pakistan'ı beğenmeyiz bir de ,uçak düşüyor ,genel müdür istifa ediyor

http://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/piada-flas-gelisme.html

THY yönetimde hatalar yokmu muhakkak var ama bu habere bağlı bir istifa eğer pia da yaşandıysa bu çağdışıdır..
bu sektörde uçak düştü diye genel müdür değiştirilmez..

TALEBE AYI
14-12-2016, 13:46
Gerçi henüz hisseyi alacağım fiyata düşmedi....dolayısıyla ortak olamadım ama.... :fiyu:

THY uluslararası havacılık kurallarına son derece dikkatlidir...
Fransız alplerinde Germanwings uçağını dağa vuran Alman pilota THY'de uçak teslim edilmezdi...... uçamazdı.......
Almanların ihmali....var....dı...

http://www.hurriyet.com.tr/fransiz-savci-ikinci-pilot-germanwings-ucagini-kasten-dusurdu-28561643

thebigshort
14-12-2016, 14:47
Çok sinirlerimi gerdi thyao 5 krş karla tüm malı sattım

bozoklu5
14-12-2016, 14:50

geçmiş olsun kardeş darısı bizim başımıza TÜRK HAVA YOLLARI YÖNETİM KURULU BU HİSSEYE BİZİ ESİR ALDI ZALİMLER.

thebigshort
14-12-2016, 15:09
geçmiş olsun kardeş darısı bizim başımıza TÜRK HAVA YOLLARI YÖNETİM KURULU BU HİSSEYE BİZİ ESİR ALDI ZALİMLER.

Amin inşallah kardeşim umarım herkez kar edip çıkar ... Şahsen hareketler hoşuma gitmiyor bugunde yine bir çapsızlık yapabilir

artemis1903
14-12-2016, 15:13
Hareket yapacak gibi...

Kaygan
14-12-2016, 15:20
Hareket yapacak gibi...

baskı yeseydi çoktan inmişti.eksi borsada artı görüyor.destek atan biri var..ondan diyorsun..
belki yapılan şikayet etkili olmuşturda yapırkediyi uyarmışlardır.

thebigshort
14-12-2016, 15:23
baskı yeseydi çoktan inmişti.eksi borsada artı görüyor.destek atan biri var..ondan diyorsun..
belki yapılan şikayet etkili olmuşturda yapırkediyi uyarmışlardır.

Dün a1 de hiç açığa satışı yoktu

$DOLLARS$
14-12-2016, 15:40
http://m.trabzonajans.com/trabzon/liderlerden-ortak-mesaj-h45432.html

Romatoid
14-12-2016, 15:51
Soparlar. Adam batıyorum diyor onlar tavan yapıyor nasıl yavşak bir borsamız olduğu gün gibi acık. En garanti gene bist 30 parayı kurtarma ihtimalin var.

ugurrsy
14-12-2016, 16:24
Galatasarayın borcunu açıklıyorlar bu gün 1 milyar 623 milyon olarak ,hisse % +14 ,dünyanın neresinde böyle garip işler olur

$DOLLARS$
14-12-2016, 16:28
Şöyle bir yazı gördüm şakamı?
http://odatv.com/seferberlik-gercekten-ilan-edilirse-ne-olacak-1412161200_m.html

arifmu
14-12-2016, 16:39
Endeks bi toplasa şahlacakda nerdeee

bjg
14-12-2016, 16:45
Kapanışa yakın yukarı yönde bir atak bekliyorum.... YTD

Müstesar
14-12-2016, 16:51
Şöyle bir yazı gördüm şakamı?
http://odatv.com/seferberlik-gercekten-ilan-edilirse-ne-olacak-1412161200_m.html

Klasik devlet size böğh yapıcak öcü devlet yazılarından biri.

Unutmayın uslu bi ky olursanız devlet bigün sizi de öper cici yapar ce eae yapar :) ytd

Boeing 737-8
14-12-2016, 16:54
Bende kapanista Fed oncesi risk almak istemeyenlerinlerin panik satisi olursa 2-3 kurus asagi bekliyorum.

Gokhan Varoglu
14-12-2016, 16:56
Bende kapanista Fed oncesi risk almak istemeyenlerinlerin panik satisi olursa 2-3 kurus asagi bekliyorum.
Satarsa TL'de kalmış olacak o da risk :)

nanren
14-12-2016, 17:37
Kapanışa yakın yukarı yönde bir atak bekliyorum.... YTD
Gene tutuyo muhterem bir arkadaş endeks yürümeye başladı 4,82 de çakılı duruyo. rahat bırakın şunuuuu bi gitsin loooo:bad:

ASTRA
14-12-2016, 18:00
nisan ayında 8 TL olan hisse 4.80 olmuş hala kapanıştaki 2-3 kuruştan keyif alacaklar var. bazen bir ben mi kaldım mal gibi burada diğer herkes günlük ne güzel trade ediyor diye sinirleniyorum.

nanren
14-12-2016, 18:08
Bende varım korkma yalnız değilsin,ne yaptılar ettiler eksi kapattı spek

westt75
14-12-2016, 18:15
Bende varım :)

cinemator15
14-12-2016, 18:16
THY yönetimde hatalar yokmu muhakkak var ama bu habere bağlı bir istifa eğer pia da yaşandıysa bu çağdışıdır..
bu sektörde uçak düştü diye genel müdür değiştirilmez..

çok doğru hatalar olabilir ama genel müdürler istediği zaman istifa eder. istifa etme söz konusu olduğu zaman bizim yaşadığımız 700'lü yıllar buna dahil değil 2000'lerde falan olabilir ancak, o yüzden çağdışı. burada istifa edicek biri varsa o da thy'yi bu hale getirenlerdir. almanya ve kemal kılıçdaroğlu.

thebigshort
14-12-2016, 18:28

Nerden satarsan sat alttan alma imkanı veriyor ytd Mallarımı geri koymadım beklemeye devam