PDA

View Full Version : Kuyumcu ForumdaŞlar

kentuf
27-05-2004, 23:27
Kuyumculuk altın ,takı ,tasarım f gibi işlerle uğraşan forumdaşlar arıyorum.istanbul kapalı çarşıdan olanlar tercihimdir.Çok acil diyaloğa geçmem lazim .Akrabası veya arkadaşıda bu işi yapıyor olanlar da olabilir.Şimdiden teşekkürü borç bilirim .

kentuf
01-06-2004, 22:57
YAHU BU FORUMDA HERKES endeksin hareketine odaklanmış .Kuyumcu forumdaşlardan yardım bekliyorum çokkk acill.

Mazhi
01-06-2004, 23:11
Yok iste abi forumda kuyumcu muyumcu :D
Yalniz Kentuf Abi,aklima geldi söyle bi olay var,kuyumculara kimyasal kaplama yapma isiyle ugrasan bir tanidigim var,yarari dokunursa bir görüsme ayarlayayim??

Oğuz Çelikdemir
01-06-2004, 23:29
Kentuf kuyumcu dükkanı açıyor, açılış kokteyline bekleriz :) O yazmazsa bile ben buraya yazarım, hepiniz gelin, kuyumcu açılmadan güzel bir ziyafet çekelim Kentuf tan :)

Mazhi
01-06-2004, 23:56
---ITIBARCIYA SORDUGUM SORU TARAFIMDAN SANSÜRLENMISTIR---
Neyse konudan saptim kusura bakmayin,dedigim gibi kimyasal kaplama konusunda yardimci olabilirim..[/B]

kentuf
08-06-2004, 00:07
vallaçıyordum vazgeçtim .gene RESTORANT açmaya karar verdim .Çöpşiş ,ızgaralar falan artık hisse net toplantılarını bizim mekanda yaparız .ama içki yok .Biz gene hamallığa devam edecez gibi beni bu gıda sektöründen kurtaracak ilhami kılıklı adamı bekliyorum .

kentuf
08-06-2004, 00:10
bu arada mail den özelden beni yanlız bırakmayan arkadaşlara teşekür ederim .Bana hiperaktif girişimci plaketi vermeli halük abi pehh.Veya forum kirletme plaketi.

gemici
08-06-2004, 00:36
vallaçıyordum vazgeçtim .gene RESTORANT açmaya karar verdim .Çöpşiş ,ızgaralar falan artık hisse net toplantılarını bizim mekanda yaparız .ama içki yok .Biz gene hamallığa devam edecez gibi beni bu gıda sektöründen kurtaracak ilhami kılıklı adamı bekliyorum .

en iyi kararı vermişsin altın işi sakat.nişantaş'a gelince uğrarım.iyi şanslar yeni işinde................