PDA

View Full Version : istanbul ataşehir'de kaçırılmayacak süper fırsat

uhter
11-08-2007, 12:19
evet arkadaşlar istanbul anadolu yakasının gözdesi olan ataşehirin doğu bölgesinde ifrazını bekleyen ve ifrazı gerçekleştirip kat karşılıgı verilecek hatta yapacak insaat firması da hazır olan ve üyesi olduğum bir kooperatif var sadece hisse alıp bekleyeceksin yakında ifraz gerçekleşecek ve fiyatlar yükselişe geçecek ciddi yatırım yapmak isteyen varsa yardımcı olurum 0 532 367 80 50 ibrahim

ardahan
11-08-2007, 12:20
Ya o değilde bir de o civara otogar yapmayı düşünüyorlar. Oradaki yeni kentleşmenin trafiği nasıl felç edeceğini kara kara düşünürken (bilinçli vatandaş) bir de otogar haberi ile yıkıldım...

Gerçi diyeceksin sanane alacak paran yok. Ümit fakirin ekmeği işte ne yapalım

uhter
11-08-2007, 13:45
evet haklısın daha önce otogar yapılacak diye bir duyum vardı ama yapılacak olan yerler batı ataşehir tarafındaydı şimdi o yerleri toki kat karşılığı inşaat firmalarına verdi.şahane evler yapıldı.benim dediğim yer doğu ataşehir bölgesinin 3.etap da ataşehir en degerli yeridir.ben sadece yatırım için fırsat olduğunu bildigim için yazdım

hemşeri
20-08-2007, 18:46
Fiyat aralığı bildirirmisin ltf.

Layoti
20-08-2007, 18:54
arkadaşım daha detaylı bilgi verirmisin.Nedir?Fiyat?Tarih? vb..şimdiden teşekkürler..

uhter
21-08-2007, 02:19
beni arayın size kooperatif numarası vereyim daha detaylı bilgi alırsınız

Selçuk
21-08-2007, 09:23
bu kadar yardımsever insanı görünce gözlerim yaşardı :)

Bu devirde forum'a gireceksin hiç tanımadığın insanlara fırsat sunacaksın :) Eş dost akraba bitti forumdaki adama geldi sıra öyle mi ?

;)

uhter
21-08-2007, 20:49
saygısızlık yapmana gerek yok.bugun ifraz kararı da çıktı.ister inan ister inanma daha insanlık ölmedi ama senin için birşey diyemem çok ağlama gözlerin şişer.:wink:

radyolog
21-08-2007, 20:54
sn uhter

arkadaşımın biri dteyalı bilgi istemiş

sanırım verirseniz çok tartışma son bulur

uhter
23-08-2007, 00:25
saygısızlık yapmana gerek yok.bugun ifraz kararı da çıktı.ister inan ister inanma daha insanlık ölmedi ama senin için birşey diyemem çok ağlama gözlerin şişer.:wink: ayrıca es dost akrabalara söyledigimde fiyatlarda acayip ucuzdu şimdi çok pişmanlar

MAKİNİST
23-08-2007, 00:36
sn uhter; tam olarak neresi oluyor burası...biraz tarif ederseniz yeri...

uhter
24-08-2007, 00:49
sn uhter; tam olarak neresi oluyor burası...biraz tarif ederseniz yeri...

doğu atasehir 3.etap bölgesinde migros un arka tarafında

dealer333
27-08-2007, 22:00
şerifali, şerifali, şerifali.....

müthiş güzel bir şeftali....

imzamı koyuyorum.... herkese söylemeyin...
kurtköy hikaye, çok uzak, kemerburgaz burgaz rakı gibi, şile aman almayayım alana da mani olmayayım...(kumbaba bölgesi belki)

şerifali dedim noktayı koydum....
gaziosmanpaşa nın habibleri civarı da güzel...

misterno
27-08-2007, 22:49
Atasehir kira endeksini nereden takip edebilirim?

uhter
29-08-2007, 03:43
evet arkadaşlar istanbul anadolu yakasının gözdesi olan ataşehirin doğu bölgesinde ifrazını bekleyen ve ifrazı gerçekleştirip kat karşılıgı verilecek hatta yapacak insaat firması da hazır olan ve üyesi olduğum bir kooperatif var sadece hisse alıp bekleyeceksin yakında ifraz gerçekleşecek ve fiyatlar yükselişe geçecek ciddi yatırım yapmak isteyen varsa yardımcı olurum 0 532 367 80 50 ibrahim[/QUOTE]

cenkog
29-08-2007, 07:21
Bu bölge çok kötü yapılaşmış bir bölge ve düzelme süreci en az 40 sene sürebilir ; oralarda oturan halk da herkesin ilgisini cezbetmeyebilir benden uyarması :yes:...

şerifali, şerifali, şerifali .....

müthiş güzel bir şeftali....

imzamı koyuyorum.... herkese söylemeyin...
kurtköy hikaye, çok uzak, kemerburgaz burgaz rakı gibi, şile aman almayayım alana da mani olmayayım...(kumbaba bölgesi belki)

şerifali dedim noktayı koydum....
gaziosmanpaşa nın habibleri civarı da güzel...

dealer333
29-08-2007, 22:06
Bu bölge çok kötü yapılaşmış bir bölge ve düzelme süreci en az 40 sene sürebilir ; oralarda oturan halk da herkesin ilgisini cezbetmeyebilir benden uyarması :yes:...

şerifali var şerifali var...

suadiye gibi

suadiye nin de yukarısı var birde sahili aşağısı var... şerifali derken taaa o şerifali değil.
ataşehire hemen yan paralel kısım çevreyolu köprü altından sonra ilk 500 metre içeri kadar. 300.000 topraktan başlayan havuzlu yerlerden bahsediyorum. site hepsi. katlar en az 20 - 30

uhter
18-07-2009, 16:26
[QUOTE=uhter;1798003]evet arkadaşlar istanbul anadolu yakasının gözdesi olan ataşehirin doğu bölgesinde ifrazını bekleyen ve ifrazı gerçekleştirip kat karşılıgı verilecek hatta yapacak insaat firması da hazır olan ve üyesi olduğum bir kooperatif var sadece hisse alıp bekleyeceksin yakında ifraz gerçekleşecek ve fiyatlar yükselişe geçecek

notron
18-07-2009, 16:54
yaw arkadaşım 2 yıllık bir konu bu halen dedigin olay gerçekleşmediyse ne diye yazar durursun anlamadım. 2 yıldır bir ilerleme olmadıgına göre uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun vadeli galiba:frown:

uhter
20-07-2009, 01:14
sayın notron ağaoglunun son projesinin yanındaki arsa bizimkooperatif ait sayın ağaoglu da bize kat karşılıgı bize ev verecek

icg28
20-07-2009, 13:55
Hocam fiyat nedir? Biraz bilgi verin.. Böyle olmaz ki iki satır yazıyı kopyala yapıştır yaparak.

serdar72
20-07-2009, 16:57
[QUOTE=uhter;1798003]evet arkadaşlar istanbul anadolu yakasının gözdesi olan ataşehirin doğu bölgesinde ifrazını bekleyen ve ifrazı gerçekleştirip kat karşılıgı verilecek hatta yapacak insaat firması da hazır olan ve üyesi olduğum bir kooperatif var sadece hisse alıp bekleyeceksin yakında ifraz gerçekleşecek ve fiyatlar yükselişe geçecek

sayın notron ağaoglunun son projesinin yanındaki arsa bizimkooperatif ait sayın ağaoglu da bize kat karşılıgı bize ev verecek

Hocam fiyat nedir? Biraz bilgi verin.. Böyle olmaz ki iki satır yazıyı kopyala yapıştır yaparak.

arakadaşlar ısrarla fiyat soruyorlar siz cevap vermemekde ısrar ediyordunuz.

madem fiyatı yok neden yer pazarlıyorsunuz.

yeri ve fiyatı konusunda detay vermeniz sizin işinizide kolaylaştırır.

yoksa aradan komisyonmu almayı düşünüyorsunuz.

bana yer satan kooperatif başkanıda ben kendi yerimi satmıyorum bir arkadaşın yeri diye yalan atıyordu.

biraz daha açık olmanız forumdaki herkese kazanç sağlar.

yoksa yangından mal mı kaçırıyorsunuz. diye gelir insanların aklına...

dimi yanii....

:):):)

uhter
23-07-2009, 05:53
fiyatlar 170-200 milyar arasındadır.sayın serdar72 keisnlikle sizin düşündügünüz gibi dgildir.isteyen gidip dedigim yeri arastırabilir ben aradan komisyonda almıyorum.isteyen inanır isteyen inanmaz