PDA

View Full Version : Güvenlik Uyarısı! Önemli olabilir-

ayyan
07-12-2007, 02:48
Çalıştığım biri banka-biri aracı kurum olmak üzere 2 kurumdan güvenlik uyarısı gelmiş.. Bunları paylaşmak istedim, birilerinin tuzağına düşmeyelim..

İlki Oyakbank'tan. Resmin üzerine tıkladığınızda büyüyor.
http://www.oyakbank.com.tr/images/Mailing/20071204/Güvenlik%20Duyurusu.jpg

Diğeri ise Yapı Kredi Yatırım'dan

"Yapı Kredi Yatırım tarafından gönderilen e-postalarda şifre sorgulaması, şifre değişikliği veya kişisel bilgi güncellemesine yönelik uygulamalar kesinlikle yer almamaktadır.
E-postalarda yer alan linkler sadece bilgilendirme amaçlı sayfalara yönlendirmektedir, bilgi güncellemesine yönelik sayfalara yönlendirme yapılmamaktadır.
Güvenliğinden emin olmadığınız hiçbir websitesine kişisel veya finansal bilgilerinizi girmeyiniz."

İlk başta bunların rutin uyarı olduğunu düşünmüştüm.. Neyse.. bunu zor yoldan öğrenmeyelim.

İyi geceler.

ÇAKAL
07-12-2007, 02:50
ayyan dostum sağolasın.ZORLU yiyeceğine gariban biri ise o yesin ,boşver bizim paraları.:):)

ayyan
07-12-2007, 02:54
ayyan dostum sağolasın.ZORLU yiyeceğine gariban biri ise o yesin ,boşver bizim paraları.:):)

Valla abi.. Senin gibi 20 kişi bunu dese adamlar zaten köşe olur, garibanlıkları da kalmaz :))

İleride ".." diye çıkarlar karşımıza ona göre :)

yavuzc
19-02-2008, 12:41
Bu adamlar da işi bayağa bir ilerletmiş. Kendi kazanmıyor gidiyo başkasından kendine gönderiyor...