PDA

View Full Version : En iyi forex platformu

fxfire
29-12-2007, 00:39
arkadaşlar öncelikle herkese saygı ve sevgiyle selam ederim..

konuyu dağıtmadan diyeceğim odurki;birbuçuk yıldır IB olmak için yeryüzünde (dubai,isviçre,ingiltere,amerika etc..)araştırmadığım platform kalmadı..

ve nihayet bu noktada kemale ermek üzereyim..bu şirketlerin sermaye yapılarından,platformlarına,elde edilen karı ödeme şekillerine kadar herşeyi alt üst etmiş durumdayım..şuan bir şirketle IB lik sözleşmesi imzalamak içinde gün sayıyorum..

buna ilaveten ortaya koymuş olduğum tüm diagnostiklerin yerine getirilmesi ve bu şirketlere kazandırdığım insanların dönüp bana-en kaba tabiriyle- "sana güvendik,bizi mağdur ettin" dememeleri için uğraştım,ter akıttım hep..

IB partnership desk sorumlularına kan kusturdum..

ve hepimizin kazancı için bu platformla çok yakında size merhaba demeyi ümit ediyorum..

sağlıcakla kalın..

P.S bakalım ben anlatmaya başlayınca yıllardır işlem yaptığınız diğer platformlar,haberiniz olmadan size açılan demo hesaplar,slippageler vs.. hakkında neler düşüneceksiniz..

trenkacmadan
29-12-2007, 01:43
haberiniz olmadan size açılan demo hesaplar,

haberimiz olmadan açılan demo hesabın bize ne gibi zararı olacaktır.merak ettim doğrusu..

fxfire
29-12-2007, 01:53
haberin olmadan size açılan demo hesaplarının ne olduğunu bilmemen bu piyasada yeni olduğun anlamına gelir güzel insan ve sana anlatmaya çalışayım:

sen gerçek bir hesapla gerçek işlemler yapıp uluslararası fx piyasasında işlem yaptığını sanırken,oysa yalnızca bi demo hesabında kendine kendine windowsta hearts oynar gibi oynar durursun..

anadolubank platformlarında daha önce işlem yapmış olanlar bunu çok ii bilirler:) para kaybedersen sorun yok..paran o platformun olur..para kazanmaya başlarsan ki;böyle bi ihtimal yok denicek kadar azdır çünkü ne daim kar getiren bi noktada alış yahut satış yapmak istesen platform kitlenir vs..

açıklayıcı olmuştur umarım..yani aslında hiçbiyerde işlem yapmıyosundur..

hknata
29-12-2007, 02:10
Sevgili Üsdat

Belliki emek zaman ve kafa yormuşsunuz ve emeğinizin karşılığını inşallah alırsınız keza emek verenler bizim Ülkemizde karşılını almaları maalesef şans işi gibi.

Yıllarca borsada hırpalanan zavallı ky cı tamda forex gibi yeni bir kağı bulmuşken kendine şu söyledikleriniz kanımı dondurdu!!! Bu kadarmı kansız bu kadarmı düzenbaz bu kadarmı karaktersizlik olur. Cidden bu durum belkide sadece onda biridir ama midemin bulanmasına yettti bile. Sizin gibi dotların deneyim ve tecrübelerini paylaşması kadar büyük bir hazine olamaz bence. Bende Forexte henüz çok çok yeniyim ama gözüm korkmaya başladı.

Acaba bildiklerinizi aktarsanız veyaa platrom anlamında cidden ahlaklı ve kullanışlı neresi var gibi bilgileri aktarsanız hiç olmazsa sırtımızdan vurulmadan bu defa bilsek öğrensek.

Sevgil ve saygılarımla.

fxtarzan
29-12-2007, 02:54
Bu sitede hertür reklam çalışması yapılıyorda böyle açıktan IB anlaşması yaptım şöle böle bilmemne diyerek konuya direk girenede ilk defa rastlıyorum.Bravo!En azından diğer sahtekar firma adamları gibi sanki normal vatandaşmış gibi önce üye olup sonra ardından firma reklamı yapmaya çalışmamış.Hissenetin bu tipler yüzünden suyu çıktı.Zaten her sayfa altı üstü reklam bannerları yazılarıyla dolu birde içini sözde gizli aslında akıllıca bakılırsa ayan beyan reklam yazılarıyla doldurunca geriye birşey kalmadı.Artık bakıyorum yazılarını dikkatle ve zevkle okuduğumuz eski üyelerde kalmadı.3-5 gönderilik dün geldim bugün broker sordun öbürgün aman ne iyi en sağlam en güzel brokerı buldum gelin katılın bana diyen üyeler.Bakıyorum ben ilk hesap açtığımda 3 yıl evvel piyasada bir izmirli hedef vardı en çok adı geçen birde ecoyatırım sonra tria mria derken ( bu adını yazdıklarımıda öle çok iyi bişey falan sanmayın hepsinin mukaatları vardır sık sık sattıkları broker platformlarını değişirler daha çok komisyon verenine dönerler ama başlarda hep pazarladıkları en iyisidir)Geçen googleda forex yazdım 30 tane aracı çıkmış.Hepsi ayrı bir firmayı pazarlıyor.Bu kadar saldıranın olduğu pazarda bence ekmek değil başka şey yenir ya hadi onu buraya yazmayım.Zaten hesap açan benim vatandaşımın çoğu 3-5 kuruş bişeyler artırmış onunla 300-500 dolara mini hesap yapıp biraz bişeyler kazanır elimi rahatlatırmıyım acaba peşinde maşallah şu 3-500 doların peşine takılmış nerdeyse yüzlerce kurt çıktı.Allah topun b...sını versin diyecem ama zaten kendileri heralde bu gidişle bulacaklar.Ey benim parası az ümidi çok kardeşlerim sakın boşa heveslenmeyin bu iş 300-500-1000 le olmaz.kısa sürede paranızı kaybedersiniz.Hele böyle yüzsüz pazarlamacılarla tam kepaze olursunuz.Dikkatli olun bu işi uzundur yapan tanıdık çevrenizde birileri varsa onlara sorun soruşturun.Yalnız işi yapan dediysem bu işten sürekli kazanç sağlayıp geçimini karşılayan olsun.En iyi referansı yardımı size ancak böylesi yapar.Yoksa bu yüzlü yüzsüz gizli aşikar pazarlamacılardan elinize birşey geçmez gider.Sorusu olana mesaj atarsa elimden gelen desteği yaparım firma vs.. bildiklerimi anlatırım. .Ama şimdiden uyarıyorum ufak paralarla bu iş çok zordur !

gaspar
29-12-2007, 11:53
Sayın fxfire, küçük hesaplarda emirlerin piyasaya verilmemesi durumu çok da mantıksız görülmüyor. Siz bize şunu söylerseniz daha mantıklı olucak.
Bugüne kadar işlem yapıp kar eden birileri bu kazançlarını herhangi bir firmadan alamadığı oldumu. Kazanıpta bu kazancın üzerine yatan firma varmı. Bu oluyorsa zaten bu piyasada işlem yapılmaz. Eğer bu olmuyorsa Kazanıp kaybetmek şahsın kendisne kalmış. Bugüne kadar böyle olaylar yaşamış olan arkadaşlar varsa yani kazanıpta parasını alamayan, burda paylaşırlarsa daha yararlı olunur kanatindeyim. Bende bir miktar kaybettim ama kazansaydım bu durumda daha farklı bir muamele mi görecektim. Onu merak ediyorum. Konuyla ilgili bilgi vericek arkadaşara şimdiden teşekkürler...

never
29-12-2007, 17:46
Açıkcası bu sitede bazı konuların reklam panosunda çevrilmesi artık çokda garibime gitmiyor,

Hem malum ücretsiz bir site, :)

Reklamı olmayan firmalar eleştirilebilir,

Olanlar ise malum ,

Ne yapalım bilginin deneyimin, paylaşım merkezi olarak belli bir süre takip ettiğimiz bu sitede bazı yapısal değişiklikler olmuş :)

sailor06
30-12-2007, 22:45
Deutsche Bank New York dan hesap acin, guvenle islemlerinizi yapin.

baturica
31-12-2007, 14:59
Sonuç?

Neye karar verdik? Hangi Platform?

fxfire
01-01-2008, 02:19
sonuç..geliyor dostlar geliyor..az biraz sabır..lütfen..

yasinipek
04-11-2010, 22:05
2 yıldır sabır vay be

oziwan
04-11-2010, 23:23
2 yıldır sabır vay be

Ölmüş topiği biraz da ben canlandırayım,en iyi platform MT4(metatrader4)'tür.Kullanım kolaylığı ve EA'ların MT4 için yazılmış olması da diğer avantajları.Kötü yanıysa yazılım konusunda uzman olanlara spike işlem olanağı sunması ki bu sorun yatırımcının değil broker şirketinin sorunudur.

cersoz
18-11-2010, 16:48
olmus olan konuya bir cevapda bende... sanirim topicte platform adi altinda tartisilan hangi aracı kurum u secmeliyiz tartismasi!..

sub_kro
17-09-2011, 04:10
fxfire sabredin demiş süre vermemiş.4 yıl olmuş 18 e kadar yolu var.:halayci: