PDA

View Full Version : **Katılır mısınız?**

fiora
24-07-2004, 22:35
http://www.hisse.net/forum/attachment.php?attachmentid=3438&stc=1
Ağustos ayında, İstanbul da bir toplantı yapmayı düşündüm. Katılımcı sayımıza göre yer ve zaman sonra tespit edilmek üzere..

Ne dersiniz?? katılır mısınız??

KALENDER
24-07-2004, 22:40
sn fiora annamadım toplantımı yoksa tanışmakla ilgili bi buluşmamı , eğer toplantıysa içeriği nedir ne deildir anadınmı

fiora
24-07-2004, 22:47
Tanışmak amaçlı.. Hani belki forumda birbirimizi daha az küstürürüz düşüncesi ile.. :roll:

alihoca
24-07-2004, 22:58
Sn Fiora ;

Ağustos ilk haftası yada Eylül Ayı olur ve borsa teknik-temel özürlülere katılma hakkı tanınır ise şeref duyarım.

Saygılar

fiora
24-07-2004, 23:09
:)
bana birçok arkadaşımızdan bu konuda epey destek geldi Sn Ali Hoca. Sanırım birçoğumuz için bir şeref olacak bu!!

Zamanı hep birlikde tayin etmeye çalışalım istedim. Çünkü yurt dışından katılmak isteyenlerimiz de var.

ağustos un 20 sinden sonra, belki eylüle de sarkacak bir şekilde dengeye oturtabilirsek.. ne mutlu..

gemici
24-07-2004, 23:13
yaş sınırı yoksa geliriz memnuniyetle...........................

YENİDEN
24-07-2004, 23:14
Katılırım.

S.S :D

manishing
24-07-2004, 23:17
evet gemicinin dediği gibi yaş sınırlaması varmı varsa en küçüğü ben olucağımdan :) gelemem herhalde ama tabiki izin varsa neden olmasın

alihoca
24-07-2004, 23:22
...Çünkü yurt dışından katılmak isteyenlerimiz de var.
ağustos un 20 sinden sonra, belki eylüle de sarkacak bir şekilde dengeye oturtabilirsek.. ne mutlu..

Üffff
Amanııın..

ABD,Kanada filandır şimdi..
Allahını seven,Eylül desin lütfen.

Oğuz Çelikdemir
24-07-2004, 23:23
Ağustos 20 den sonra olursa gelirim. Malum tatile gidiyorum 20 gün yokum...

fiora
24-07-2004, 23:27
Arzu eden herkes gelebilir tabii.Sonuç olarak kendi aramızda yapmayı düşündüğümüz bir olay bu..

fiora
24-07-2004, 23:29
Ağustos 20 den sonra.. O kesin gibi..

KALENDER
24-07-2004, 23:33
evet gemicinin dediği gibi yaş sınırlaması varmı varsa en küçüğü ben olucağımdan :) gelemem herhalde ama tabiki izin varsa neden olmasın
tip kayıklığı sınırlamasıda varmı annadınmı
hani görüntü kirliliği falan hikayesi varya annadınmı
tamam :D

selçuk efendi
24-07-2004, 23:39

korkma klender hocam biz kenarda takılırız ööle tipi kayıklar olarak:D

KALENDER
24-07-2004, 23:46
valla bigaçtane daha tipi kayıktan destek geldimi yüreme su serpilcek annadınmı :D

Highlander
24-07-2004, 23:46

İyi iyi , beni de yanınıza alın :D

selçuk efendi
24-07-2004, 23:50
biz ayrı topik açalım baari:D

tipi kayıklar; katılır mısınız :p

mazhi sen hiç debelenme seni almayız aramıza; senin tipini herkez biliyo zaaten:D

KALENDER
24-07-2004, 23:51
İyi iyi , beni de yanınıza alın :D
bak hele anadınmı
forumda eli ayağı düzgün adam galmıcak böle giderse anadınmı

bikmisbroker
25-07-2004, 00:00
valla bigaçtane daha tipi kayıktan destek geldimi yüreme su serpilcek annadınmı :D

annadim.. :D

kemal
25-07-2004, 00:05

Ben ne güne duruyorum, anadın mı? Tip kayıklığında başa güreşirim.

korhan
25-07-2004, 00:09
Cok mutlu olurum, mutlaka katilacagim, tarih uygun.

Babo ucak kaldirirsa abd cemaati icin daha hos olur :D

Salacaklı
25-07-2004, 00:13
BaBoAIR

:D :D :D

kemal
25-07-2004, 00:17
Bir sakıncası yoksa Sayın BaBo ile aynı masada ve yan yana oturmak isterim. Mümkün olur mu acaba?

gemici
25-07-2004, 00:41
sn babo nun yanı için açık artırma yapılacak ona göre....................
ben 200 milyonla sağ tarafına talibim..........................

OCEANS
25-07-2004, 00:52
sn fiora çok iyi düşünmüş. muhteşem bir fikir.
biz bursa lı hisse.net çiler olarak toplanıcaktık ama organize olup toplanamadık :)
gerçekten güzel olur böyle bir tanışma toplantısı. bizim gibi çaylaklara yer varsa geliriz, hem biz öğrenciyiz mekan çok lüks olmasın :)

kemal
25-07-2004, 00:58

+50

bikmisbroker
25-07-2004, 01:10

Bir sakıncası yoksa Sayın BaBo ile aynı masada ve yan yana oturmak isterim. Mümkün olur mu acaba?

Valla alemsiniz yahu!!
Aksam aksam kahkahadan katiliyorum su anda, gozumden yaslar bosandi..
Misket de oyanancakmi?

bikmisbroker
25-07-2004, 01:13
bir onerim var!!
hemen simdi!!
www.skype.com indiriyorsunuz bilgisayarlariniza..
buradaki nickleriniz ile baglaniyorsunuz hemen ve bu konuyu SESLI olarak internetten CANLI konusuyoruz

benim nicki ne ? simdi tahmin edin bakalim??
;)

Programi kuran da ayrica buaraya yazsin konferans konusmaya BEN dahil edicem.Beni skype programinda bikmisbroker diye search edin ve listenize alin
ben de sizi konferansa alayim

bikmisbroker
25-07-2004, 01:20
Millet uyumaya gittiginden sesli konferans gorusmesi yarin 25 Temmuz pazar aksami TC saati ile saat 21.00 e ERTELENMISTIR.

Duyurulur.

Not deneme yayini yapmak isteyenler icin ben 2-3 saat daha www.skype.com da "bikmisbroker" olarak bekliyorum efendim.

not;
Programi kurduktan sonra
1-www.skype.com 'a login oluyorsunuz.
2-acilan pencerede ustta "tools" kismini tikliyorsunuz.
3-Yeni acilan yerde "search for skype users.." yazan kisma tikliyorsunuz.
4-son olarak acilan kisimda solda ustteki bosluga bikmisbroker yazip enter'a basiyorsunuz.
5-beni listenize aldiktan sonra altta YESIL kisma tiklayip istediginiz kisiyi arayip sesli konusmayi BASLATIYORSUNUZ.

Elbette bilgisayarinizin Mikrofonu ve hoparloru olmasi lazim degilmi? Soylememe gerek varmi?? ;)

janus
25-07-2004, 01:26
Bende katılırım...

Biz aynı okul mezunları olarak, internet üzerinden bir şirket kurduk, yılbaşında..

Bu şirkette herkese açık toplantılar için internet üzerinden tarih seçeneklerini belirtip anket yapıyoruz... Toplantı tarih ve zamanını belirliyoruz...

Hisse.net toplantısı içinde, böyle bir anket yapabiliriz.

ilk anket sonucuna göre (örneğin en çok oy alan ilk 5 tarih) ikinci bir anket de yapabiliriz ve kesin tarihi belirleyebiliriz...

Saygılarımla

janus
25-07-2004, 01:28
Millet uyumaya gittiginden sesli konferans gorusmesi yarin 25 Temmuz pazar aksami saat 21.00 e ERTELENMISTIR.

Duyurulur.

Not deneme yayini yapmak isteyenler icin ben 2-3 saat daha www.skype.com da "bikmisbroker" olarak beklerim efendim.

Sn Bikmis Broker,

Diğer arkadaşlarımızı bilmiyorum ama benim mikrofonum yok... Paralelden konuşunca alır mı ? bir deneyeceğim...

Düzeltme:

Pardon!!!! Saçmalamışım, sesin dönüştürülüp gönderilmesi gerekiyor... Paralelden olmaz tabiiii :hayır:

bikmisbroker
25-07-2004, 01:36
Mikrofonsuz ve hoparlorsuz olmaz sevgili Janus, en azindan yarin aksama kadar vaktiniz var? Bir arkadasinizdan bulma veya odunc alma sansiniz var..Pazar gunu acik bir yer biraz zorda?

bikmisbroker
25-07-2004, 01:37
Millet uyumaya gittiginden sesli konferans gorusmesi yarin 25 Temmuz pazar aksami TC saati ile saat 21.00 e ERTELENMISTIR.

Duyurulur.

Not deneme yayini yapmak isteyenler icin ben 2-3 saat daha www.skype.com da "bikmisbroker" olarak bekliyorum efendim.

not;
Programi kurduktan sonra
4-son olarak acilan kisimda solda ustteki bosluga bikmisbroker yazip enter'a basiyorsunuz.
5-beni listenize aldiktan sonra altta YESIL kisma tiklayip istediginiz kisiyi arayip sesli konusmayi BASLATIYORSUNUZ.

Elbette bilgisayarinizin Mikrofonu ve hoparloru olmasi lazim degilmi? Soylememe gerek varmi?? :D :D :D

Mazhi
25-07-2004, 02:15

24 Agustostan önce olursa aglarim,hatta kendimi alkole verebilirim,24ünde Istanbula gelecegim,su an tek istegim bulusmanin 24ünden sonra olmasi :o

Mazhi
25-07-2004, 03:18
Skype sayesinde az önce ilk defa BaBonun sesini duyma serefine nail oldum,cok mutluluk verici bir olay oldu benim icin :)

N28aichi
25-07-2004, 06:52
Cok mutlu olurum, mutlaka katilacagim, tarih uygun.

Babo ucak kaldirirsa abd cemaati icin daha hos olur :D
Yol uzeri degil ama japonyaya da ugrarmisiniz. :D

Ke$i$
25-07-2004, 06:56
Cok guzel bir fikir.
Ancak benim katilmam cok zor gorunuyor. :(

Fotograf cekilmeyi unutmayin. Herkes okeylerse (kendini gostermek istemeyenler olabilir!) bizde fotograflarla idare ederiz artik.

Yer ve saati ogrenince o saatlerde bende size uyar biseyler atistiririm. :) En azindan bu sekilde katilmis olurum. :rolleyes:

Zülfü Aşkın
25-07-2004, 10:49
bizim gibi doguda olan garibanlara yol ve iase yardimi varmi?
ayrica biri bizi otogarda almasi lazim yol yordam bilmeyiz yoksa
denizden cikmis balik gibi oluruz sonrada gitki karizmayi duzelt

janus
25-07-2004, 11:03
Mikrofonsuz ve hoparlorsuz olmaz sevgili Janus, en azindan yarin aksama kadar vaktiniz var? Bir arkadasinizdan bulma veya odunc alma sansiniz var..Pazar gunu acik bir yer biraz zorda?

Bir cinlik edeyim, şu bilgisayarı belki kandırırım demiştim... Spyke indirirken düşündüm... :eek: Kendi kendime -- oğlum sen bilgisayar mühendisisin, böyle şey olur mu? Ne saçmalıyorsun? -- dedim... ve gülmeye başladım..

(Gecenin o saatinde EREGL'inin dalgalarına o kadar boğulmuştum ki ! normaldir :D )

janus
25-07-2004, 11:04

Hafta sonu olursa, yardımcı olmaya çalışırım... ama söz veremem :rolleyes:

Rebik
25-07-2004, 11:25
Ben de katilmayi cok isterim, 4-31 agustos arasi Turkiye'de olacagim, bulusmanin 20 agustos sonrasi olmasi bana cok uyuyor, ancak eylule sarkarsa artik bir dahaki bahara olacak benim acimdan. Yine de umutluyum, yetkililerin gereken hassasiyeti gosterecegine inaniyorum

fiora
25-07-2004, 11:27
Sanırım tüm yurt dışındakilerin tatili 20 ağustos sonrasında ve birkaçı İstanbula gelecek.
Bundan daha güzel ne olabilirdi ki??

Eylül ün 1.ci ya da 2.ci haftası gibi kabaca bir tarih belirlersek, galiba birçoğumuza uygun olacak.

Gideceğimiz yer kesinlikle pahalı bir yer olmayacak, hepimize hitap edebilecek bir düzeyde olacak. Sayılarımız belli olsun, kesinleşmeye başlasın. O kısımlar kolay..

Zülfü bey, yardım etmeye hazır birçok arkadaşımız olacktır mutlaka . Çünkü biz burada, bu platforma, birşeyi çok iyi öğrendik artık!Karşılıksız paylaşım ve yardım..

Sadece şunu belirtmek ihtiyacını hissettim. Böyle bir tanışmayı kendim düzenlemeye çalışıyorum birkaç arkadaşımızın da istekleri doğrultusunda.

Yoksa bu toplantı, hissenet adına falan değil. Sevgili Haluk bey in hoşgörülü yaklaşımına sığınarak kalkıştım buna. Farklı bir yerlere çekilmeye ya da amacının dışına çıkdığı farkedilirse iptal ederiz olur biter!

Galiba katılım yüksek olacak, değişik şehirlerimizden hatta yurt dışından katılmak isteyenlerimiz de var. Sadece plan safhasında kalmaz da gerçekleştirebilirsek güzel olacak gibi görünüyor..

Gelmeyi düşünenler kendilerini belirtsinler ki yaklaşık sayı ortaya çıksın..

fiora
25-07-2004, 11:29
Pardon.. sn rebik.. eylül size uymuyor galiba.. ağustos un son haftasını da düşünelim o zaman..Yurt dışındaki arkadaşlarımıza göre ayarlamamız daha uygun olacak çünkü..

RAINBOW
25-07-2004, 12:02

korkma klender hocam biz kenarda takılırız ööle tipi kayıklar olarak

valla bigaçtane daha tipi kayıktan destek geldimi yüreme su serpilcek annadınmı

İyi iyi , beni de yanınıza alın

Geldim KLENDER hocam..dörtledik anadın mı.. "bir tipi kayığın nesi var 4 tipi kayığın kendilerine özgü masası var" anadın mı... tamam....:cool: Kıyıda köşede kesin bir masayı hakettik.. :D :D

gemici
25-07-2004, 12:11

emrin olur dostum...................................

Rebik
25-07-2004, 12:21
Pardon.. sn rebik.. eylül size uymuyor galiba.. ağustos un son haftasını da düşünelim o zaman..Yurt dışındaki arkadaşlarımıza göre ayarlamamız daha uygun olacak çünkü..

Sn. Fiora, biletimi dun aldim, 4-31 agustos arasina, sahsi tercihim tabiki bu tarihler arasinda olmasi, cunku ancak bu durumda katilabilecegim. Ozellikle benim gibi yurtdisinda yasayan ve de Turk insanina hasret olanlar icin kacirilmaz firsat oldugu icin ben de bu toplantiyi kacirmak istemiyorum acikcasi. Kisacasi eger mumkunse hafif torpil rica edicektim kendi adima, tabiki diger arkadaslara uymuyorsa yapilacak birsey yok. Bu arada toplantinin kesin tarihini en son ne zamana kadar belirlemeyi dusunuyorsunuz? Boyle bir tarih var mi kafanizda? Bunu soruyorum cunku onceden bilirsem bulusmaya katilip katilamayacagimi gezi programi yapmam daha kolay olacak.

Ozveriniz, insiyatif alma cesaretiniz ve emekleriniz icin size tesekkurler Fiora. Ayrica emegi gecen, gececek, gecmeyecek, kisacasi tum forumdaslara da tesekkurler.

Zülfü Aşkın
25-07-2004, 12:27
emrin olur dostum...................................
dostlar sag olsun :)

OCEANS
25-07-2004, 13:09
hakkaten bu otogar servisi çok iyi olur. çünkü istanbul u pek iyi bilmiyorum..

Zülfü Aşkın
25-07-2004, 13:12
hakkaten bu otogar servisi çok iyi olur. çünkü istanbul u pek iyi bilmiyorum..
gelirken kestane sekeri getirmeyi unutmayasin :)
sonra cok darilirim:)
gemici beni bende seni otogardan alirim

KALENDER
25-07-2004, 13:41
Geldim KLENDER hocam..dörtledik anadın mı.. "bir tipi kayığın nesi var 4 tipi kayığın kendilerine özgü masası var" anadın mı... tamam....:cool: Kıyıda köşede kesin bir masayı hakettik.. :D :D

hazır masayı dörtlemişken biraz gumar da çeviririz anadınmı
ne bilim bi okey , batak , ihale fena olmaz hani. yanımızada bi gaç tane yan alırız anadınmı gazozuna çarpışırız anadınmı
gaybedenlerde hissenetin tescilli gazoz ağaçı olur annadınmı
hatta nikini bile '' GAZOZ AĞACI '' olarak deiştirmek lazım annadınmı

garışan olursada garıştırma gumarı yersin şamarı deriz annadınmı

ondan sonra sen seyret hissenetteki eğlenceyi annadınmı

peşin peşin sölim kalenderin kahve kültürü üst düzeydir annadınmı ona göre :D

gemici
25-07-2004, 14:11
göreceğiz kalender hoca................................

Mazhi
25-07-2004, 14:16
Hazir diyorum,30 Agustos sabahi bayramken,29 Agustos Pazarin aksamindan baslasak da yemek,icmek,muhabbet derken gecenin körüne varsak mi acaba :)

gemici
25-07-2004, 14:33
28 ctesi işaretledim ama hepsi uyar..................................

Zülfü Aşkın
25-07-2004, 14:53
sn fiora
sadece bir öneridir
ögleden sonra baslayip gece devam eden bir organizasyon olsa daha iyi olmazmi
cunku tanisilicak,konusulacak,eglenecek cok sey olduguna inaniyorum

Mazhi
25-07-2004, 14:58
Diyelim ki bulusma aksam-gece gibi olacak ve Istanbul disindan gelen dostlarimizdan bir kaci ögleye dogru varmis oluyor..Bu durumda lütfen yazsinlar ki,bu dostlarimizi da karsilayip aksama kadar sakin bir yerde tavla atalim,ya da sehri gezelim biraz:)

alvardar
25-07-2004, 15:00
beyler ben 29 ağustos pazar gününü işaretledim.eğer olursa memnuniyetle katılırım. :cool:

Mazhi
sn fiora
sadece bir öneridir

Hatta böylesi daha da iyi bence,kusura bakmayin sizin mesaji görsem yukardakini yazmazdim bile,cok dogru..Konusacak,hasret giderecek cok sey var :)

alvardar
sn fiora
sadece bir öneridir

katılıyorum.

bikmisbroker
25-07-2004, 15:04
.................................................. ............
peşin peşin sölim kalenderin kahve kültürü üst düzeydir annadınmı ona göre :D

Hoşgin bilirmisin hocam?? Liseden beri oynamamişim da!!
Bric de oynamayali epeyi oldu ya!!

Rebik
25-07-2004, 15:05
Arkadaslar 30 Agustos pazartesi gununun tatil oldugunu hatirlatayim dedim, belki bazilarimizin pazar gecesi icin tereddutleri olabilir ancak ertesi gun tatil.

Zülfü Aşkın
25-07-2004, 15:07
birde SEZEN AKSU gelse bu toplantiya ondan sonra dunyadaki tum hayallerim gerceklesmis olur
hayali bile guzel ya:)

fiora
25-07-2004, 15:16
Bunun nasıl olacağına hep birlikte karar vereceğiz zaten. Tüm görüşlerinizi yazın lütfen..

Bu tarz birşey hiç aklıma gelmemişti. :roll: Ama katılım olursa neden olmasın??

Buradaki tek sorun, gideceğimiz yerin mümkün olduğunca bizleri çekebilecek bir yer olmasıdır, yani kimseyi rahatsız etmeden, rahat edebileceğimiz bir yer..
Şöyle olabilir:

Bildiğim, gölge ve yeşillikler içinde olan oldukça da büyük sayılabilecek, bir bahçe var. yemek.. bilemiyorum ama tost v.s tarzı atıştırabileceğimiz ya da soğuk meşrubat v.s içbileceğimiz bir yer var..

Sonrasında ise, sayımız belli olduktan sonra, çok yakınında, yine fazla büyük olmayan, bahçesinde minik bir havuzu olan , basitçe bir kebabçı.. mesela..

Ya da daha farklı alternatifler.. Katılımcı sayımız belli olsa daha kolay seçim yapılabilir.
ama , gündüzden başlayıp, istiyenlerin gece de devam edebileceği bir şey.. olabilir herhalde..

KALENDER
25-07-2004, 15:28
Hoşgin bilirmisin hocam?? Liseden beri oynamamişim da!!
Bric de oynamayali epeyi oldu ya!!

genelde ağırlığı okey , batak , ihale , ellibir , piştiye verirdik annadınmı
oturdumuz zaman 5-6 saatten önce galkmazdık annadınmı
bunun yanında bilardoyuda deliler gibi oynardık annadınmı bize deli derlerdi
300 - 400 hatta 1000 çektimiz günler olurdu anadınmı , arkadaşın salonda sabahladımız olurdu annadınmı , 100 el üzerinden 51 yapardık anadınmı
yani ne yaparsak dibine gadar yapardık hocam

KALENDER
25-07-2004, 15:33
bu arada hisar otağtepedeki güzelcehisar kafeyi kalender test edip onaylamıştır annadınmı harika ötesi biyer tavsiye ederim annadınmı
tamam

OCEANS
25-07-2004, 15:37
gelirken kestane sekeri getirmeyi unutmayasin :)
sonra cok darilirim:)
gemici beni bende seni otogardan alirim
ne demek sayın zülfü askin istediğiniz kestane şekeri olsun.
aaanadinmıı :D (sn klender den bu sözü kullanmak için izin almadım ama kusura bakmasın aaaanadınmı :D )

i hate mondays
25-07-2004, 15:42
Acik Teklif:

Bir Haftasonu Bizim Kilyostaki Fakirhanenin Bahcesinde Barbekuye Ne Dersiniz? 100 Kisiye Kadar Kabulumdur.

Not: Herkes Kendi Ickisini Getirecek, Katilima Gore Adam Basi Da Yiyecek Bedeli + Evsahipligi Komisyonu ;)

Oğuz Çelikdemir
25-07-2004, 16:05
Acik Teklif:

Bir Haftasonu Bizim Kilyostaki Fakirhanenin Bahcesinde Barbekuye Ne Dersiniz? 100 Kisiye Kadar Kabulumdur.

Not: Herkes Kendi Ickisini Getirecek, Katilima Gore Adam Basi Da Yiyecek Bedeli + Evsahipligi Komisyonu ;)
hah!!! bu olur işte, ne o öle yavv, tost most muhabbeti. Liseli çocuklar gibi. Mangal lazım bize mangal. Kelle başı masraf çıkarırız hepsi o. Hoş ben 28 ağustos gündüz silivride mangal partisine davetliyimde :) Size de yetişirim, double yaparız :)

selçuk efendi
25-07-2004, 16:33
300 - 400 hatta 1000 çektimiz günler olurdu anadınmı , arkadaşın salonda sabahladımız olurdu annadınmı , 100 el üzerinden 51 yapardık anadınmı

aabi ben 3 topu oynarım istediin gadar, istersen eşli de çevirriz.. kaat oyunlarıyla pek işim olmaz, hele 5-6 saat, ölürüm vallaa, serilir galırım :p
51 olur ama biraz alıştırma yapmam laazım, unutmuş gitmişimdir... olmassa ben yan olurum yav, adam mı yok :D

Mazhi
25-07-2004, 19:08

Duyurulur.

not;
Programi kurduktan sonra

Elbette bilgisayarinizin Mikrofonu ve hoparloru olmasi lazim degilmi? Soylememe gerek varmi?? ;)
up :)

kalkedon
25-07-2004, 19:26

KLENDER BABA
AYVA DERSEM masadan kaçarsın, ELMA DERSEM oyna ANNADINMI.. :D :) :D

Mazhi
25-07-2004, 20:57
25 tEMMUZ pAZAR-sAAT tsi 21.00

Kimler giriyor simdi Skype programina?

bikmisbroker
25-07-2004, 20:58
Ben online'im...

kemal
25-07-2004, 21:00
Ben online'im...

Mikrofon yok, ben katılamıyorum. Üzgünüm.

bikmisbroker
25-07-2004, 21:01

Lisedeyken MORS alfabesini ogrenmeyi cok istemistim bir zamanlar.. :D

kemal
25-07-2004, 21:04
Lisedeyken MORS alfabesini ogrenmeyi cok istemistim bir zamanlar.. :D

Mors alfabesi halen ezberimdedir.

Askerde iken yüksek hız telsiz operatörü idim.

Unutamıyorum.

bikmisbroker
25-07-2004, 21:07
Neredeeen nereye, simdi ise Kanadadan TC ye 2 sn de baglaniyorsun, sohbet edip (kameranda varsa) karsindakinide gorup, Tavla bile atiyorsun..Mors alfabesi deyince Bronz devri der gibi geldi kulaga birden Mir'im..;)

Su anda sevgili Mazhi (memo nicki ile) ile ben online iz www.skype.com da

kemal
25-07-2004, 21:13
Neredeeen nereye, simdi ise Kanadadan TC ye 2 sn de baglaniyorsun, sohbet edip (kameranda varsa) karsindakinide gorup, Tavla bile atiyorsun..Mors alfabesi deyince Bronz devri der gibi geldi kulaga birden Mir'im..;)

Su anda sevgili Mazhi (memo nicki ile) ile ben online iz www.skype.com da

Aaaah, ahhh!!!

janus
25-07-2004, 23:25

Hocam, benim gibi paraleli dene ama sonuç vermiyor.... :D :D

Mazhi
26-07-2004, 02:19
Nickimi mazhi82 olarak degistirdim Skype'da daha kolay olsun diye:)

AloneWolf
26-07-2004, 08:51
arkadaşlar madem oyle kimisi tiplerinden çekiniyor maskeli olsun parti balo toplantı :P
maskeli toplantı daha iyi oldu klander ve arkadaşları maske takmalarına gerek kalmaz bu sayede :P
ha kagıt oyunlarında hissesine oynarım isteyen olursa king eşili batak koç maça yan 2 batar 101 favorilerim arasındadır vede maça kızı :P tavla yı da babonun koltuk altına vermek çok zevkli olur eminim ki :P
ayrıca objektif de gelirse ki gelemez tabi ki çünkü hala onun bot olduguna dair şüphelerim var yani programcık :P

SunShine
26-07-2004, 09:04
Mangal lazım bize mangal. Kelle başı masraf çıkarırız hepsi o.

Herkes bir şeyler yazmış.

Bari ben de yazayım.

Güzel bir düşünce. Bunun için öncelikle sn Fiora'ya teşekkür etmek isterim.

Ayrıca Oğuz Bey de güzel bir konuya temas etmiş.

Eğer katılabilecek olsaydım benim de tercihim bu yönde olurdu.

Ama yine de masraf çıkartırken beni 4 kelle olarak sayın.

Öderim ve katılmış gibi olurum. ( Ya da yerim rezerve olur, ansızın geliveririm )

Saygılarımla.

AloneWolf
26-07-2004, 10:36
senle de tavla oynarız be alınma seninde koltuk altın boş kalmış :P
varmı iyi derecede eşli batak bilen yada king bilen :P

CERİTKALE
26-07-2004, 10:52
senle de tavla oynarız be alınma seninde koltuk altın boş kalmış :P
varmı iyi derecede eşli batak bilen yada king bilen :P

Bundan 15 sene önce ortagımla beni her türlü şartta eşli king de yenebilen yoktu! İleri düzey king oynardık, namımızı duyanlar başka kahvelerden ve illerden :D bizimle oynamak için gelirdi ama nafile bizi kimse yenemezdi, :D şimdi mi? Unuttuk artık herhalde, :D

preatoria
26-07-2004, 11:05
balayından dönebilirsem :) o tarihlerde bende müsaitim böyle güzel bir organizasyona katılmaktan (tabii hanım izin verirse :) ) onur duyarım

maddi manevi üstümüze ne düşerse yerine getiririz

alone dikkat etde prea senin koltuk altını doldurmasın

AloneWolf
26-07-2004, 11:13
prea yı masaya alan kim :P

preatoria
26-07-2004, 11:27
prea yı masaya alan kim :P

bende oynayabiliyorken 3 taş oynamaya devam ederim :p :p :p

gemici
26-07-2004, 11:30
prafa bilen yokmu?......................................

Salacaklı
26-07-2004, 11:43
prafa bilen yokmu?......................................

delikli Paralar ortadan Kalktigindan beri oynamiyorum...

:D

leviathan
26-07-2004, 11:44
arkadaşlar aranızda briç oynayan yokmu yav kendime iyi bir ortak bulmam lazım ortağımın silopiye tayini çıktıda

Zülfü Aşkın
26-07-2004, 11:50
arkadaslar biliyorum havalar sicak caniniz suya girmek istiyor ama lutfen konuyu sulandirmayin
fikirlerinizi yazin bu isi saglama baglayalim
ona göre bizde kendimizi ayarlayalim
uzakta olanlar için sorun ama istanbula yakin olanlar için sorun degil

Salacaklı
26-07-2004, 11:51
arkadaşlar aranızda briç oynayan yokmu yav kendime iyi bir ortak bulmam lazım ortağımın silopiye tayini çıktıda

ewet Ortak Kaati aciyorum..cevap isterim

4 kör.

ne anladiniz.?

:D

leviathan
26-07-2004, 11:57
7,5-8 hand whit Hearts bende şikan kör pass

Salacaklı
26-07-2004, 11:59
7,5-8 hand whit Hearts bende şikan kör pass

el bizde kaldi 1 batar.

:roll:

leviathan
26-07-2004, 12:28
ancak rakibe 3 sp vardı biz sadece 50 verip salon top yaptık he he :D

casaubon
26-07-2004, 13:07
sayın fiora'nın önerisi güzel ancak sebebi çok daha anlamlı. keşke vaktim olsa da katılabilsem.

benim bu konu ile ilgili farklı bir yorumum olacak.

uzun süreler yüzünü görmediğiniz fakat sürekli haberleştiğiniz insan(lar)la buluşmak hoş bir deneyim olabilir. amma velakin bunun bir riski de mevcut. her insan beyni ister istemez bu gibi durumlarda karşısındaki kişi(ler)in yüz ve vücut prototipini hemen şekillendirir. bu şekillendirmede beyin farklı kriterler kullanır. eğer sesini duymak imkânınız varsa ses tonuna göre bir tip çizersiniz kendi aklınızca. yok eğer burada olduğu gibi sadece yazı ile haberleşiyorsanız yazdığı yazıların karakterine göre farklı bir şekillendirme söz konusu olabilir. mesela daha ağır ve oturaklı yazılar yazan bir kişinin tipini biraz kilolu, uzun boylu ve esmer olarak düşünebilirsiniz. bu örnekleri çoğaltmak ve farklılaştırmak mümkün tabi.

konuyu bağlarsak;

hisse.net/forum üyelerinin tanışma toplantısında beğenerek okuduğu veya sanal da olsa dostluklar kurduğu üye arkadaşlarını görenler hayal kırıklığına uğrayabilirler. benden söylemesi.

not : yukarıda anlattıklarım tecrübe ile sabitlenmiştir. hem de bir kaç kere...

saygılarımla,

SunShine
26-07-2004, 13:24
hisse.net/forum üyelerinin tanışma toplantısında beğenerek okuduğu veya sanal da olsa dostluklar kurduğu üye arkadaşlarını görenler hayal kırıklığına uğrayabilirler. benden söylemesi.

Sn sarkun'a katılıyorum. :D

AloneWolf
26-07-2004, 13:28
sn sarkun beni nasıl bulmak istersiniz veya nasıl düşünüyorsunuz anlatablilirmisiniz gerçekten merak ediyorum.
mesela benim tahminlerim
master= fötr şapkalı tombulumsu tatlı sevecen birisi ve esprili
babo= master ile aynı ama fötr şapka yok banadan aavr kafasında
sunshine= biraz daha genc gözükür babo ya göre yerine göre aslan yerine göre kedi oluverir biranda
anne= offf görmekten korkuyorum :p
preatoria = bıyıgı yakıştıramam dogrusu kendisine 25-30 arası hafif kel birisi olarak gözümde canlanıyor dogrusu
fiora = hoş sohbet orta yaşlı bir bayan şık ve alımlı :P
objektif = ?
coutionary =orta yaşlı 25-35 arası tahminim ve biraz soguk yüzlü gibi canlanıverdi.
kahin = hiç bir fikrim yok aslında
.......

SunShine
26-07-2004, 13:31
.......

Dik saçlı ve iri yarı. ;)

AloneWolf
26-07-2004, 13:31
susnshine 2000 nci gönderini biraz daha şık beklerdik hayal kırıklıgına ugrattın bizi

SunShine
26-07-2004, 13:32
susnshine biraz daha şık beklerdik hayal kırıklıgına ugrattın bizi

Daha nasıl şık olayım kardeşim.

En güzel elbisemizi giydik, saçımızı taradık, dişimizi fırçaladık. :D

Sakal traşı da olduk.

Eeee..

Allaallaaa.. :rolleyes:

AloneWolf
26-07-2004, 13:33
Dik saçlı ve iri yarı. ;)
tişörtünde paint shop pro mu yazıyor :P

SunShine
26-07-2004, 13:36
tişörtünde paint shop pro mu yazıyor :P

Hayır.

Paint shop home yazıyor.

Salacaklı
26-07-2004, 13:37
beni merak eden Forumdaslarima

preatoria
26-07-2004, 13:46
sn sarkun beni nasıl bulmak istersiniz veya nasıl düşünüyorsunuz anlatablilirmisiniz gerçekten merak ediyorum.
mesela benim tahminlerim
master= fötr şapkalı tombulumsu tatlı sevecen birisi ve esprili
babo= master ile aynı ama fötr şapka yok banadan aavr kafasında
sunshine= biraz daha genc gözükür babo ya göre yerine göre aslan yerine göre kedi oluverir biranda
anne= offf görmekten korkuyorum :p
preatoria = bıyıgı yakıştıramam dogrusu kendisine 25-30 arası hafif kel birisi olarak gözümde canlanıyor dogrusu
fiora = hoş sohbet orta yaşlı bir bayan şık ve alımlı :P
objektif = ?
coutionary =orta yaşlı 25-35 arası tahminim ve biraz soguk yüzlü gibi canlanıverdi.
.......

benim sırma saçlarım var sen beni Sn.Sunshine ile karıştırıyosun gibime geliyor :p olurda görüşürsek eğer tanışma faslı çok ilginç olacaktır :D

efendim ben Kahin ben alonewolf

aaa bak oraki yaşlı amca varya o Sunshine imiş yanındaki göbekli gülümseyen, viski içen amcada BaBo dedikleri

şu mangalın başındaki kırmızı tşortlü olan Oğuz Çelikdemir kanat ızgarayı yiyen yakışıklı çocukta prea dedikleri hmmm

bak masada rakıları götürenler Rainbow ve Misilak yanlarında mezgit tava yapanda Bonnie

şu etrafına 3-5 kişiyi toplayıp yere bişeyler çizende Serdarkuş, kapıda sopayla bekleyen Objektif tahmin ettim dedikleri kadar sinirli birine benziyor

SunShine
26-07-2004, 14:36
benim sırma saçlarım var sen beni Sn.Sunshine ile karıştırıyosun gibime geliyor.

Her ne kadar SunShine'ın saçları sırma gibi olmasa da en azından yerindeler.

Ne demiş atalar.

Akıl yaşta değil, saç baştadır. ( Böye değil miyidi ne bu atasözü .. :confused: Neyseee.. Boşver. :roll: )

Hadi bea. Senden önce 8 kişi daha kendini "Ben Kahin" diye tanıttı.

aaa bak oraki yaşlı amca varya o Sunshine imiş yanındaki göbekli gülümseyen, viski içen amcada BaBo dedikleri

Gülümseyen dediğin şu yerde kahakaha atıp karnını tutan adam mı. Yanında bir şeyler anlatan kim. SunShine da o mu.

kapıda sopayla bekleyen Objektif tahmin ettim dedikleri kadar sinirli birine benziyor

Yanıldınız..

Objektif şu ileriki hamakta uyuyan kişi. Nihayet bütün üyeler forumdan uzaktayken bir uyku çekeyim demiş.

AloneWolf
26-07-2004, 14:36
:P valla çok iyi oldu preatoria şu sahnede şarkı söyleyen kim yaw mazhiye benziyor galiba :P

preatoria
26-07-2004, 14:51
peki elinde sopa ile duran kim o zaman ?

SunShine
26-07-2004, 14:54
peki elinde sopa ilen duran kim o zaman ?

O sopa değil, baston. :D

preatoria
26-07-2004, 15:01
O sopa değil, baston. :D

o zaman o zaman o o ertan1tr evet evet o sakalından tanıdım :D

leviathan
26-07-2004, 16:06
beni merak eden Forumdaslarima

yuh yani sayin salacakli, bari takim elbisenin altına spor ayakkabı giymeseydin

Salacaklı
26-07-2004, 16:12
yuh yani sayin salacakli, bari takim elbisenin altına spor ayakkabı giymeseydin

kösele ayakkabinin alti cabuk deliniyor..zaten züüütüz...bunlar dayanikli..4 seneden beri ayagimdan cikarmadim.

leviathan
26-07-2004, 16:16
kösele ayakkabinin alti cabuk deliniyor..zaten züüütüz...bunlar dayanikli..4 seneden beri ayagimdan cikarmadim.

tipinde kayıkmış be ancak önemli olan insanın dışı değil içi iyi olsun seninde için güzel be dostum takma ne demişler: meyhane mukassi görünür dışarıdan ancak içerisinde başka bir lezzet başka bir letafet vardır. :D

mirage
26-07-2004, 17:13
İki gün foruma bakmadık neler neler olmuş. Topikteki yazıların hepsini baştan sona okudum ve böyle bir organizasyon da yer almayı ben de çok isterim. Şehir veya yurtdışından gelecek arkadaşlara otogar veya hava alanında elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
Hisse.net forumda yeni bir üye sayıldığım için bir şeyi de sormak istiyorum daha önce böyle bir zirve oldu mu yoksa bu ilk mi olacak?
Eğer bu ilkse ve bir çok insan birbirini ilk defa görecekse iyi bir kafede yuvarlak masa toplantısı olsa bence çok daha güzel olabilir. böyle bir yer bulmada yardımcı olabilirim sanırım. Yine yazılardan okuduğum kadarıyla daha çok bir tanışma toplantısı olacağa benziyor, ama Sn. Fiora'nın farklı düşünceleri varsa bilemiyorum (İMKB'nin altını üstüne getirebilecek bi grup gibi :) ). Bu durumda ilerleyen saatlerde daha farklı programlar yapılabilir. Belki hep beraber istinyeye yürürüz falan...
Bence en önemli konu tarih meselesinde bir an önce mutabakata varmak gerekir ki, dışardan gelenler programlarını ona göre yapsınlar. Şahsen ben böyle bir zirveye iki elim kanda olsa gelirim fakat herkes için bu geçerli değildir herhalde.

janus
26-07-2004, 22:22
Sayın Yönetim,

Anketi çoktan seçmeli yapmak mümkün değil mi? Eğer 2nci bir oylama yapacaksak, birden fazla seçeneği işaretlemek daha iyi olabilir.

saygılarımla

RAINBOW
26-07-2004, 22:28
benim sırma saçlarım var sen beni Sn.Sunshine ile karıştırıyosun gibime geliyor olurda görüşürsek eğer tanışma faslı çok ilginç olacaktır :D

şu mangalın başındaki kırmızı tşortlü olan Oğuz Çelikdemir kanat ızgarayı yiyen yakışıklı çocukta prea dedikleri hmmm

bak masada rakıları götürenler Rainbow ve Misilak yanlarında mezgit tava yapanda Bonnie

şu etrafına 3-5 kişiyi toplayıp yere bişeyler çizende Serdarkuş, kapıda sopayla bekleyen Objektif tahmin ettim dedikleri kadar sinirli birine benziyor

Sayın preatoria ne kendimi gördüm ne sayın misilağı ve bonnie'yi..

Biz nerdeyiz.. :D :confused: :cool:

AloneWolf
27-07-2004, 08:21

birde soruyor tanınmamak için garson kılıgında servis yapan kim aacba ?

preatoria
27-07-2004, 08:44

sana söyledim 3.den sonra içme diye

H.ömer iren
27-07-2004, 09:29

duyduguma gore 3.u kucugu bıtırmıs :D

Zülfü Aşkın
27-07-2004, 14:02
hayret bir sey ya 2000 ni geckin uye var toplantiya katilan kisi bu kadar az olmasina sasirdim dogrusu
lutfen oylamaya katilin arkadaslar
tarih konusunu kesinlestirelim
biz 22 saat yolculuk yapip gelmeye haziriz sizdec cit yok

ergincenk
27-07-2004, 14:46
Konu Borsa olacaksa ben yokum arkadas
icim disim borsa oldu ya! :)

gemici
27-07-2004, 15:18
hayret bir sey ya 2000 ni geckin uye var toplantiya katilan kisi bu kadar az olmasina sasirdim dogrusu
sn askın zaten 20- 25 kişi ancak olur 1000 kişi katıkacak değil ya................

alvardar
27-07-2004, 17:11
beyler 28 Ağustos 2004 tarihinde ehliyet sınavım var.29'u iyi bana göre.

bikmisbroker
27-07-2004, 17:18

Haklisin Sayin Zulfu Askin,
Turkiyede olamiyacagim icin toplantiya katilamiyacagim ben de ama gonlum orada olacak, Resimlerinizi Gozluyor olacagim.

Zülfü Aşkın
27-07-2004, 17:26
sn askın zaten 20- 25 kişi ancak olur 1000 kişi katıkacak değil ya................
ben en az 100 kisi bekliyordum

ÇifteVatandaş
27-07-2004, 17:36
Katilmayi cok isterdim ama bu tarihlerde iznimin son günlerinde Izmirde olacagim. Oradan da dogru yine Stuttgarta geri. Bu tarihlerde Izmirde de böyle bir sey düzenleyebilecek arkadas var mi? Mesela sn. IzmirDr ne dersiniz?

soldier
27-07-2004, 19:45
1-nerede buluşuyoruz (İstanbulun neresi)(cafe,bar,restaurant,otel lobisi v.s.)
2-ne yapacağız (yemek,seans odasında seansı izlemek,bir cafede çay içmek)
3-Ortalama maliyet hakkında bilgi verebilirmisiniz

Memnuniyetle gelirim.Ne de olsa Gebze yakın yer tren+vapur karşıdayım

Zülfü Aşkın
27-07-2004, 20:08
Haklisin Sayin Zulfu Askin,
Turkiyede olamiyacagim icin toplantiya katilamiyacagim ben de ama gonlum orada olacak, Resimlerinizi Gozluyor olacagim.
sn bikmisbroker
size ve diger uyelerimize canli yayin yapacagiz
su an yerli ve yabanci tv sirketleri ile görusmelerim suruyor en fazla parayi veren naklen yayin ihalesi alacak
sizin gibi degerli uyelerimiz, biz cilginlar gibi eglenip havaya .... hisselerini savururken bizi izlememeniz kadar kötu ne olabilirki
biz size bu kötulugu yapamayiz:)
daha sonra naklen yayin yapacak yayin kurulusunu buradan aciklayacagim

Salacaklı
27-07-2004, 20:20
simdi aklima geldi..Bin yasa Zulfu cügüm..

öneri
1. kahinin saydigi dalgalarla ,Zulfunün verdigi Derinlilerle köseyi dönen Hisse netciler..Vur patlasin cal oynasin egleniyorlar..vede Ellerinde Kahinin ve Cenkefenin Elliot grafiklerini salliyorlar...diyerek bir haber ciktimi bak keyfe ..en uygunu HABERTÜRK TV. Baliklama atlarlar bu habere

2.( Sarkicilara gül yapraklari falan basindan dökülürya..onun gibi birsey..)
bizde egyo, agyo ve diger bin altindaki hisseleri yapistiralim..
ya unuttum birde 1 $ firlatiyorlardi havalara..

saksiyi calistiralim Reklamimizi Tüm Dünyaya Duyuralim..Rantlari kesemize atalim

trusty
27-07-2004, 20:26
Hangi saksiyi.... :hmm:

Salacaklı
27-07-2004, 20:31

:mad:

RAINBOW
27-07-2004, 20:31

:D :D

Mazhi
27-07-2004, 22:17
Valla rahat bi 35-40 kisiyi bulmamiz gerekir normal sartta..

RAINBOW
27-07-2004, 23:49

duyduguma gore 3.u kucugu bıtırmıs

3 büyük 3 büyük ne küçüğü.. :D :D

gemici
28-07-2004, 00:02

hemi de kiloluk 3 büyük.........5 balyoz içen herhalde kiloluk içiyordur....................................... :)

preatoria
28-07-2004, 10:30

hocam dolaba koydunmu hafta sonuna anca soğur :D

fiora
28-07-2004, 10:35
28 ağustos gündüz öne çıkmaya başlıyor..
Bu tarihin uygun olmadığı arkadaşımız yok herhalde..

devam edelim günleri belirleme de.. Yer işini daha sonra yine birlikte kararlaştırırız..

RAINBOW
28-07-2004, 20:36
hocam dolaba koydunmu hafta sonuna anca soğur :D

Hafta sonuna kalırsa...!!!!...soğur... :D

Kalmaz ki..hafta içi biter.. :D :D

sezgin
28-07-2004, 20:47
bende gelirim yeni üyeleri alıyorsanız tabiki

H.ömer iren
29-07-2004, 00:38
ben en çok gemici,kahin,korhan,bıkmışbroker,rainbow,zulfu aşkın.. ve adı sımdı aklıma gelmeyen arkadasları cok merak edıyorum..

not:merak katsayım sıralamada faktor degıldır.. sıralama aklıma ısımlerın gelıs sırasıdır.. :D

Rebik
29-07-2004, 01:25
28 ağustos gündüz öne çıkmaya başlıyor..
Bu tarihin uygun olmadığı arkadaşımız yok herhalde..

devam edelim günleri belirleme de.. Yer işini daha sonra yine birlikte kararlaştırırız..

ayril da gel 28 agustos gunduz be,
tum kuponlarda tek gectim 28 agustos gunduzu

H.ömer iren
29-07-2004, 01:28
ayril da gel 28 agustos gunduz be,
tum kuponlarda tek gectim 28 agustos gunduzu

ya ben 27 agustos ısaretledım ama hergun uyar yanı sızı mı kıracam :)

gemici
29-07-2004, 02:17
şunu unutmamak gerekir hatırlatayım dedim bazı arkadaşların tip sorunu var.biliyorsunuz gece bütün çirkinlikleri örter.yani gece de olabilir..............................

H.ömer iren
29-07-2004, 02:27
şunu unutmamak gerekir hatırlatayım dedim bazı arkadaşların tip sorunu var.biliyorsunuz gece bütün çirkinlikleri örter.yani gece de olabilir..............................

senıde yaratan allah benı de yaratan allah aynı allah... tıp sorun olmaz gece gunduz farketmez..

fiora
29-07-2004, 07:28
28 ağustos gündüz hala başta gidiyor..

Devam edelim, önümüzdeki hafta da gelecek olanlarımızın sayısını tespit etmeye başlarız..

Sayı belli olduktan sonra da yer konusuna döneriz.Gidilecek yer, ulaşım ve mali konuda hepimizce uygun olmalı.Yoksa, benim bu iş için bir otobüs ya da minibüs ayarlıyabilme şansım ve becerim .. ne yazık ki yok!! :)

Sonuç olarak bu toplantıyı kendim organize etmeye çalışıyorum.Birkez daha tekrarlamam gerekirse; Sevgili Haluk bey in hoşgörüsüne sığınarak kalkıştım ..Özetle; hissenet ile bu işin hiçbir ilgisi de yok..

karşıt ses çıkmıyor, 28 ağus. genele uyuyor(mu?)

zltcla
29-07-2004, 07:35
bana uyar
saygılar :)

fiora
30-07-2004, 12:08
28 agustos hala onde gidiyor.oylamaya katilanlar kadar mi olacaz bakalim..

haftaya sayi tespiti ve yer secimine baslariz artik.

gemici
30-07-2004, 17:13
40 kişi iyi skor.damsız gelenleri alacakmısınız bilelim............................

Zülfü Aşkın
30-07-2004, 17:22
40 kişi iyi skor.damsız gelenleri alacakmısınız bilelim............................
sendemi avatar degistirdin sn gemici1(kelender1)

gemici
30-07-2004, 17:33
yok ağbi hep böyleydi benim avatar,şimdi trend bu sende değiştir.................

RAINBOW
30-07-2004, 18:38

Bak şaka da yapmış olabilirim hatırlatiiiimm yani dedim.. :cool: :D

Zülfü Aşkın
30-07-2004, 18:41
bende saka yapmis olabilirim dogruda söylemis olabilirim

RAINBOW
30-07-2004, 18:42
bende saka yapmis olabilirim dogruda söylemis olabilirim

Ama ben ultra şaka yapmış olabilirim yani.. :cool:............dermişim.. :cool: .......dur bakiiiim bir daha yalan söyleyebilen cam'a.....evet evet dedim dedim..... :rolleyes: :D

H.ömer iren
30-07-2004, 21:27

ya sn.rainbow varya manken gıbı uzun boylu omuzlar genıs erkek guzelıdır :) sımdı burada tıp sorunu fln dıyo ya bızden bahsedıyo yanı kendınden baska tıplerden :)

Zülfü Aşkın
30-07-2004, 22:34
Ama ben ultra ASLAN demis olabilirim yani.. :cool:............dermişim.. :cool: .......dur bakiiiim bir daha yalan söylemeyim cimbom'a.....evet evet dedim dedim..... :rolleyes: :D
sevgili dostum sonunda sende galatasarayli oldun demek hayirli ugurlu olsun

Zülfü Aşkın
30-07-2004, 22:43
sevgili dostum RAINBOW affina siginarak yazin uzerinde ufak bir oynama yaptim :)

RAINBOW
30-07-2004, 22:50
sevgili dostum RAINBOW affina siginarak yazin uzerinde ufak bir oynama yaptim :)

Yani siz yokmusunuz..... :o :o ....Neyse önemli değil....En büyük Fenerbahçe ama GALATASARAYIMIZ da göğsümüzü çok kabarttı zamanında.. :)

gemici
30-07-2004, 23:13
burası kadıköy buradan çıkış yokmuş 32 yıldır buralardayız.................

Zülfü Aşkın
31-07-2004, 09:53
burası kadıköy buradan çıkış yokmuş 32 yıldır buralardayız.................
burasi cikmaz sokakmi?

gemici
31-07-2004, 12:52
heeeee.....................

RAINBOW
31-07-2004, 13:41
ya sn.rainbow varya manken gıbı uzun boylu omuzlar genıs erkek guzelıdır :) sımdı burada tıp sorunu fln dıyo ya bızden bahsedıyo yanı kendınden baska tıplerden :)

Tabikine.. :D

gemici
31-07-2004, 18:26
erkekim benim.........................

RAINBOW
31-07-2004, 19:13
Buyur.. :cool: :D

Zülfü Aşkın
31-07-2004, 19:52
agustos ayinin son haftasi kesinlesti gibi

makrombor
31-07-2004, 22:17
vala hiç fena olmaz ben de askerden yeni gelmişken..epeydir yoktum ...ama en sonunda bitti..umarım o gün bi aksilik olmaz da görüşürüz..