PDA

View Full Version : nba

egecal
02-08-2004, 21:29
mehmet okur utah jazz da , hido da orlando magic te başarılı olabilir mi?

düşüncelerinizi bekliyorum

bu arada nba logosundaki basketbolcunun jerry west(l.a. lakers) olduğunu biliyor muydunuz?...

ercan
03-08-2004, 19:02
Memo koçunun da yol vermesiyle, dış şut isabet oranlarını arttırırsa All-Star bile olabilir. Tabii pas vermeyi de öğrendiğini varsayıyorum, hiç değilse Sabonis'in yarısı kadar.
Hidayet'e ne olacağını bilmiyorum ama Hido bu kafada devam ederse ona bu paraların verilmesine aracı olan menajer en iyi ihtimalle Orlando'da maç günleri Waterhouse Centre önünde Hot-dog satmak zorunda kalacak...

egecal
03-08-2004, 19:26
sana tamamiyle katılıyorum...

E-Mir
04-08-2004, 00:52
Hidayet Mehmet'ten daha yetenekli. Ancak Mehmet Hidayet'e göre daha çalışkan, daha hırslı ve daha bir takım oyucusu görüntüsü veriyor. Yeni takımında da adaptasyon zorluğu çekmez. Ercan'a katılyorum, sakatlık falan olmazsa başarılı olma şansı çok çok fazla. Yedekten gelip oyunun yönünün değişmesine katkıda bulunabiliyor. hatta şampiyonluk maçında Mehmet'in katkısı Ben Wallace haric ilk 5 oynayan diğer oyunculardan az değildi. . Hidayet'in ise benchten gelip kendini verdiği pek maç göremedim san Antonio'da.

Hidayet yetenekleri sergileyebileceği küçük bir takıma gidiyor, şansını kullanabilirse ve çok çalışırsa herkesin beklediğinin aksine başarılı da olabilir.

Bekleyelim görelim :)

Highlander
04-08-2004, 01:46
Mehmet'ten ümitliyim ama Hidayet'in işi bence de zor...

ercan
04-08-2004, 23:09
Hido bu akşam beni utandırdı. Gerçekten hem kendini geliştirmiş, hemde NBA'den gelmiş star oyuncu gibi değil, milli takımın ihtiyacı olan mücadele eden, savunma yapan, her topu ben kullanırım çünkü ben liderim havasında değil- her topu takımda kim uygunsa o kullanır havasında oynadı. Özellikle birebir oyunlarda savunma oyuncularının üzerinden çok kolay şutlar kullandı (isabet oranları o kadar yüksek olmasa da) , zaten fundamental olarak Türkiye'nin en iyi oyuncusu olduğu konusunda herkez mutabık.

Umarım yetenekleri çok olan Hido kendine olan güvenini kazanır ve uzun yıllar keyif veren bir top oynar.

egecal
17-01-2005, 13:13
memo double double sıralamasında ilk otuzda hadi koçum bee

qwerty
19-01-2005, 01:35
egecal
eagles la bir alakaniz var mi?
onunlada ilgili bir topic acalim isterseniz

egecal
06-05-2005, 20:32
olur bende şapkası ve levistan tişortunu aldım ... siz açın ben desteklerimm ...

egecal
09-07-2005, 01:53
silin bu konuyu.

egecal
03-08-2005, 16:23
Shaq & wade & walker

go miami go!