PDA

View Full Version : Creative zen plus...yardım!!!

ÇELEBİOĞLU
12-02-2008, 23:34
Arkadaşlar Amerikadan bu mp3 çalar bana hediye geldi...Radyo dinlerken direkt kapatmaya çalıştım,shutting down dedi öylece kalakaldı...Yaklaşık 1 sattir aynı görüntü var ekranda...Bir türlü kapanmıyor...Yardımcı olabilecekler varmı aranızda...Ben teknoloji düşmanımıyım neyim,kafayı yiyecem... :grrr:

Erasure
12-02-2008, 23:37
Ürünü fazla tanımıyorum ama bu tip durumlarda pillerin sökülerek bir süre
beklendikten sonra takılması genellikle işe yarar. Eğer arkasında bir reset tuşu
gibi birşey varsa bununla da sıfırlama yapılarak şansını deneyebilirsin...

ÇELEBİOĞLU
12-02-2008, 23:41
reset tuşu var ama nasıl basılıyor anlamadım.Çünkü basmalı depil.Küçük bir iğne ucu büyüklüğünde delik var sn. erasure...

Mehmetkirsoy
12-02-2008, 23:43
bende zen var.. arada yapar öyle şeyler .. ince bişeyle reset tuşuna bas deliğin içinde :D iğneyle basabilirsin ama çok bastırma.. zende şarj edince açılmaz bazen.. gene iş reset tuşuna düşüyor :) saygılar

ÇELEBİOĞLU
12-02-2008, 23:46
bende zen var.. arada yapar öyle şeyler .. ince bişeyle reset tuşuna bas deliğin içinde :D iğneyle basabilirsin ama çok bastırma.. zende şarj edince açılmaz bazen.. gene iş reset tuşuna düşüyor :) saygılar

Biraz uğraştıracak kerata yani...Bir deneyim teşekkür ederim efendim... :)

ÇELEBİOĞLU
12-02-2008, 23:50
Bu reset düğmesinde tam isabet mi sağlamak lazım.Denedim ama işe yaramadı...

ÇELEBİOĞLU
12-02-2008, 23:51
Oldu valla ekran karardı.

Mehmetkirsoy
12-02-2008, 23:55
abi reset düğmesine alış ahaha en çok kullanacağın tuş :D zen buu pilleri çıkmaz usb hariç şarj olmaz. :)

Erasure
12-02-2008, 23:58
Bir iki mesaj okuyana kadar yardım gelmiş bile :) bu cihazı kullanmamıştım ama
az-çok benzer cihazlardaki çözüm adımlarını uygulamak gerekiyor. Ancak reset
tuşu konulduğuna göre kilitlenmeler sıkça oluyor sanırım, üretici de bunu
gözardı etmemiş. Umarım sorun çözülür, yoksa iş uzayacak gibi...

selçuk efendi
13-02-2008, 00:05
En güzeli pilli makineler, (cep tel hariç) hiç sevmem lityum pilleri:)

ÇELEBİOĞLU
13-02-2008, 00:23
Sorun çözüldü,teşekkürler ilginize...Mışıl mışıl şarj oluyor kerata şimdi.Valla güzel alet ama komplike olması nedeniyle kafası bazen bulanıyor sanırım :) video,foto görüntüleme,radyo.Var oğlu var yani...İnşallah o küçük delik benden uzak olur bundan böyle...