PDA

View Full Version : ***İyi Bayramlar Hisse Net***

Konurbey
12-11-2004, 04:10
Hisse Net her geçen gün daha çok anlam kazanıyor hayatımızda. Sevgi, dostluk, hoşgörü, paylaşma, tartışma, üzüntü, sevinç, heyecanlar, ulusal günler vs.vs.vs.

Hayata dair ne varsa burada birlikte yaşıyoruz. Yüzünü hiç görmediğimiz, sesini hiç duymadığımız dostlarımız var artık. Bu forum bir borsa sitesi olmaktan öteye geçti ve 'O' olmadan gün eksik kalıyor.

Birçok katılımcının sıkça dile getirdiği gibi.... Burası bir aile... Forumdaki tüm arkadaşları daha önce bir tek mesaj yollamış olmasalar dahi sıcak bir Bayramlaşmaya davet ediyorum.

Allah dostluklarımızı daim etsin

İyi Bayramlar Olsun Hisse Net..... ;)

KARAHAN
12-11-2004, 04:14
iyi bayramlar konurbey,iyi bayramlar hisse.net...çok güzel dile getirmişsiniz gerçekleri...

Konurbey
12-11-2004, 04:20
iyi bayramlar konurbey,iyi bayramlar hisse.net...çok güzel dile getirmişsiniz gerçekleri...

Sevgili Karahan. Sen de yüzünü hiç görmediğim, sesini hiç duymadığım ama sıkı bir dost olarak gördüğüm forumdaşlardan birisin.

Dilerim ki bu Bayram ülkemiz ve tüm islam alemi tarafından coşkulu bir şekilde yaşansın ve tüm dünyada huzurun ve barışın egemen olması için yaptığımız dualar kabul edilsin.

Saygılar.

elifzeynep
12-11-2004, 04:24
İyi Bayramlar..Hisse Net ailesinin tüm fertleri..
Herşey Gönlünüzce olsun...

kemal
12-11-2004, 06:44
Hepimize iyi bayramlar.

Sofralarınız etli
Diliniz tatlı
Aileniz mutlu
Bayramınız kutlu..... olsun.

şensobey
12-11-2004, 09:59
Tüm Hissenet ailesinin bayramını kutlar, esenlikler dilerim.
Umarım bayram ve sonrası günlerimiz son günlerdeki mevsimine göre çok iyi giden havalar gibi olur. :roll:

sudha
12-11-2004, 10:05
Sevgili hissenet ailesi bayramızı kutlar, sağlık huzur ve mutluluk dilerim...

sevdiklerinizle birlikte yüzünüzden gülümseme eksik olmasın... :) ;)

ertan
12-11-2004, 10:14
tüm dostların bayramı kutlu olsun...

preatoria
12-11-2004, 10:18
iyi bayramlar

bice
12-11-2004, 10:18
Ramazan bayramınız kutlu olsun

soros74
12-11-2004, 10:21
Hisse.net ailesinin Ramazan Bayramini kutlar; saglik, mutluluk ve bol kazanc dolu gunler dilerim :)

cash
12-11-2004, 10:21
Tüm Müslümanların Ramazan Bayramını tebrik ederim... Tuttuğunuz oruçlar, kıldığınız teravih namazları ve kılacağınız bayram namazlarının yüzü suyu hürmetine, dünya ve ahirette tüm güzelliklerin sizlerle olmasını , O zenginlerin zengini, O cömertlerin cömerdi, O ihsan etmekten kendine layık bir tarda haz alan Hami'mizden dua ile istriham ederim...

Saygı ve sevgilerimle...

zebercet06
12-11-2004, 10:22
Tüm forum dostlar1n1n bayram1 kutlu olsun.

minnosh
12-11-2004, 10:23
:) :) :) :) :) :) :)

bikmisbroker
12-11-2004, 10:27
Hepimizin bayrami kutlu olsun, saglikli sihhatli huzur dolu gunler dilerim..
Saygilarimla,

maral
12-11-2004, 10:28
Tüm dostların bayramını kutlarım.
Nice sağlıklı ve güzel bayramlar dileğiyle.

alanyafatihi
12-11-2004, 10:43
Bayramınız Kutlu Olsun....

ŞahMat
12-11-2004, 10:46
Iyi Bayramlar..

MAGIC32
12-11-2004, 10:56
Herkesin bayramını kutlarım, sağlık, mutluluk dolu günler dilerim..

saygılarımla..

SlendeR
12-11-2004, 10:58
tüm hissenet ailesinin mutlu bir bayram geçirmesini dilerim.

AloneWolf
12-11-2004, 11:02
Herkesin Bayramını kutlar, Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice bayramlar geçirmenizi temenni ederim.

Ke$i$
12-11-2004, 11:43
Mubarek ramazan bayramini en harika sekilde gecirmeniz dilegiyle... :)
Buyuklerimizi, dostlarimizi ziyaret edelim. Kucuklerimizi, kardeslerimizi sevelim. Dertlerine ortak olalim. Baslarinda oldugumuzu, heran yardima hazir oldugumuzu gosterelim. Ne kadar calisirsa calissin durumunu bir turlu duzeltemeyen yada hic is bile bulamayan fakir kardeslerimize yardimci olalim insallah. Dunya bu yarin ne olacagi belli olmaz.
Sevgiler. :)

soldier
12-11-2004, 11:48
Tüm Yaradılanların RAMAZAN Bayramı Kutlu olsun

erciyesforce
12-11-2004, 12:03
Ramazan Bayramınızı tebrik eder ; esenlikler dilerim.

Forever
12-11-2004, 12:59
Tüm dostların Ramazan Bayramını kutlar, Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice bayramlar geçirmelerini temenni ederim.

iyigit01
12-11-2004, 13:15
Bayramınız Mübarek Olsun Arkadaşlar

SunShine
12-11-2004, 13:20
Eskiden biz mi küçüktük acaba, bayramlar kocaman görünürdü gözümüze.

Yoksa bakışımız mı değişti bayramlara.

Kimbilir belki de yıllardır ülkemizin boğuştuğu ekonomik krizler ve darboğazlar bir şeyler aldı götürdü bayramlarımızdan.

Şekerimiz azdı, bayram harçlıklarımız bozuk. Ama mutluyduk hiç olmadığımız kadar.

Kimbilir belki bir gün, çocuklarımız yaşarlar bizim çocukluğumuzdaki bayramları.

Bayramınız kutlu ve mutlu olsun arkadaşlar.

Vakti zamanı olanlara tavsiyem, şehitlikleri ziyaret etmeleridir. Harhangi bir kabir üzerine de bir taneceik akide şekeri bırakmalarıdır.

Ben öyle yapacağım.

che
12-11-2004, 13:30
Hisse.net ailesinin nice bayramları birlikte kutlaması dileğimle.

iyigit01
12-11-2004, 13:32
Bu topiği açtığı için Konurbey'e de ayrıca teşekkür eder ve bayramını kutlarım.

Master
12-11-2004, 14:29
Bayramların artık Tatil anlamına geldiği gerçeğini buruk bir şekilde kabullenerek,kutlu olsun.....

AloneWolf
12-11-2004, 15:03
Bayramların artık Tatil anlamına geldiği gerçeğini buruk bir şekilde kabullenerek,kutlu olsun..... Çok eskidendi belki el öpmeler, kenarı dantelli mendiller içinde şekerler,avuca zor sığan kocaman 2,5 liralık bayram harçlıkları...
Postacının getirdiği, uzaktaki dostların bayramı
kutlayan bayram kartlariAniden yok oldular, yittiler eskilerde bir yerlerde.Yıllarca sadece seyahate gidenler tesadüfen karşılaştılarsa kutladılar birbirlerinin bayramlarını Artık bayramlar sadece birer "fırsat" oldu, yorgun bedenlerin dinlenmesi için... Ve birgün sanal alemle tanıştık ve yeniden hatırladık bayramlaşmanın keyfini...
Kenarı dantelli mendiller, parlak kağıda sarılı şekerler, madeni
2,5 liralık bayram harçlıkları yoktu belki ama bir küçük haber vardı dostlardan; uzun süredir karşılaşmadığın, hala aynı adreste olup olmadığını bilmediğin... Sanal da olsa hatırlandığını, unutulmadığını öğrendiğin..
..Ve eski, tek yaprak bayram kartlarında yazıldığı gibi:
Bayramınız Kutlu Olsun...

yesavas
12-11-2004, 15:39
Tüm alem-i islamın bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını Allah'tan dilerim.....

alihoca
12-11-2004, 16:36
Ülkemin,Ulusumun,Tüm Forum Dostlarımın;
Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.

Sağlık,huzur,neşe ile dopdolu bir bayram diliyorum.

nature
12-11-2004, 19:16
Tüm İslam aleminin ve hisse.net ailesinin mübarek Ramazan Bayramını kutlar,sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ederim...

madenr
12-11-2004, 19:23
Hisse Net in değerli emekcilerinin,Sevgili Arka Bahçe mizin tüm güllerinin(kabak ve çekirdeklerinin),Bu meclisce yazan çizen,özveriyle bizimle duyduğunu,bildiğini paylaşan değerli dostlarımın Bayramlarını kutlar sevgiler sunarım.http://www.laras-galerie.de/blau-start/000070-1-Dateien/globe-blau-stern2.gif

blackbox
12-11-2004, 19:30
Herkesin bayramını en içten kutluyorum. Şeker bayramının tüm ulusumuza ve müslüman alemine mutluluklar getirmesini diliyorum.

ŞahMat
12-11-2004, 19:41
Bayramların artık Tatil anlamına geldiği gerçeğini buruk bir şekilde kabullenerek,kutlu olsun.....

Bundan boyle iyi bayramlar yerine iyi tatiller desek yeridir o takdirde :)

chem73
12-11-2004, 20:50
tüm hissenet ailesinin bayramını kutlarım

northwind
12-11-2004, 21:18
Herkesin mubarek Ramazan Bayramini kutlar hayirlara vesile olmasini dilerim.

janus
12-11-2004, 21:45
Tüm hisse.net ailesinin bayramı kutlu olsun..:)

Saygı ve sevgilerimle

Fatih
12-11-2004, 22:00
Bende ülkemin,İslam aleminin ve hisse.net ailesinin mübarek Ramazan Bayramını kutlarım..
Ayrıca nerde o eski bayramlar..:)

buena vista
12-11-2004, 22:18
Hisse net dostlarininin bayramini en icten dileklerimle kutlarim..Bu arada,herkese iyi tatiller..

buena vista

aritmik
12-11-2004, 22:47
Tüm hisse.net ailesinin Ramazan bayramını kutlar herkese sağlık ve afiyetler dilerim...

dostcan
12-11-2004, 22:59
Tüm müslüman aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutlar,ülkemiz ve islam alemi için hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan dilerim.

Nice bayramlara..

cagdast
12-11-2004, 23:12
Tüm inananlara hayırlı bayramlar!

KALENDER
12-11-2004, 23:22
tüm müslüman aleminin bayramını gutlar hayırlara vesile olmasını Cenabı Allahtan dilerim
tamam

hakanen
12-11-2004, 23:43
Mutlu bayramlar... :)

son_azrail
12-11-2004, 23:49
daha bayrama 24 saat war ama modaya uyacağım byramımız mübarek olsun...işallah bayramı ahk edenlerdenizdir...

Konurbey
13-11-2004, 02:10
Birçok katılımcının sıkça dile getirdiği gibi.... Burası bir aile... Forumdaki tüm arkadaşları daha önce bir tek mesaj yollamış olmasalar dahi sıcak bir Bayramlaşmaya davet ediyorum.

Allah dostluklarımızı daim etsin

İyi Bayramlar Olsun Hisse Net..... ;)

Bayramlaşmak güzel şey...... ;)

edvin
13-11-2004, 04:17
bütün islam aleminin ramazan bayramı mübarek olsun..

Akresi
13-11-2004, 10:30
Bugün Ramazan'ın son günü. Bir ay boyunca Allah için oruç tutanlara artık bayram var. İslam aleminde; vurulan, hor görülen, sömürülen halkların ve bireylerin kalmadığı bayramlar yaşamak temennisiyle tüm arkadaşların bayramını kutluyorum.

Highlander
13-11-2004, 10:31
Dostlar, sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu iyi bayramlar diliyorum...
Saygılarımla,

fiora
13-11-2004, 11:10
AYAKKABILARIMI ARIYORUM
Yavuz Nufel
ROTTERDAM

Bayramlar,

Çocukların göz bebeklerine baktığım günler...
Hep çocukluğumda kalan bir ışığı arar dururum.

Ayaklarına bakarım çocukların, bayramlarda çocukların ayakkabıları yeni olur çünkü...

Hani son akşam başucuna alınıp yatılan ayakkabıları hangi çocuğun ayağında görebilirim umuduyla ayaklarına bakarım çocukların önce, sonra da gözlerine...

Öyle üç otuzunda bir adam falan değilim.
Anneannemi en son 18 yaşında bir delikanlı iken 1978 yılında gördüm.
Her türlü gıda maddesi için uzun kuyrukların olduğu yıllardan biriydi.
78 yaşında, hafızası yerinde, her şeyi dün gibi hatırlayan bir Karadeniz kadınıydı.

Her bayram olduğu gibi, o bayramda, o meşhur sözünü söyledi kendi kendine.

“İyi güne kalmadık! Kimbilir kaç ananın bu bayram da elleri koynundadır.. Geçen bayram, --kim öle kim kala- dediydim de hepiniz gözümün içine bakmıştınız!” dedi.

Bu yıl da ölmedim dercesine...

O bayramdan sonra anneannemle görüşemedik bir daha..

Hep kendi çocukluğunda geçen bayramlara özlem duyardı, benim şu anda duyduğum gibi.
Her şeye rağmen 1970’li yıllarla mukayese edildiğinde anneannemin çocukluk yılları daha yoksulluk içinde geçmiş olması gerekirdi, anlattığına göre öyleydi de zaten.

-Bu kadın bu yaşta neden ve neye özlem duyar ki- der, bir türlü anlamazdım.

O’nun özlem duyduğu şeyin aslında akıp giden zamana olduğunu yaşım kemale erdikçe anlıyorum.
Su gibi, rüzgar gibi elimizden, ömrümüzden akıp gidenlere...

Başucumda sabahladığım ayakkabıların sırrını şimdi-şimdi çözebiliyorum.
O ayakkabılar nitelik olarak ayağa giyilen bir nesneydi belki ama ayakkabılarda ertesi gün toplayacağım ve tadı bile o günlere has şekerler vardı.
Komşumuz Gönül yenge’nin verdiği mendilin yumuşaklığı,Yusuf abi’nin avucuma sıkıştırdığı kağıt beşlira’nın rengi, babamın alın terinin kokusu, bağcıkları sanki ağabeyimin ilkokuldan sonra torna atelyelerinde alet tutan küçük parmakları gibiydi o ayakkabıların. Ben o yüzden severmişim demek ki ayakkabılarımı. Hepsiyle birden yatarmışım bayram akşamından sabaha kadar tüm sevdiklerimle koyun koyuna.

O zamanlar bayramlar kış aylarına denk gelirdi. Sokaklar çamurlarla kaplıydı. Bastığımız yerlerde izleri kalırdı ayakkabıların. Bırakılan her iz bir arkadaşımın yüzüymüş meğers ve herbirinde adıları kalırmış; çamurlu sokaklarda cıvıl cıvıl ve sımsıcak..
Çocuktuk,
“Kurtlar kuşlar bile bu gün oruç” derdi anneannem.
Biz de arife günü oruç tutuyorduk.
Kurtlar kuşlar kadar olamıyor muyduk.
Çocuktuk.

Ertesi gün bayramdı çünkü; çok çok heyecanlı, tarifi mümkün olmayan, tarifi bayramlarla özdeş, heyecanımız ölçüsünde mutluyduk.
Kuş oluyorduk hepimiz, evet birer kuş, kuşlarla birlikte; hatta onlardan daha şen, daha şakrak uçuyorduk..

Şimdi gözlerine bakıyorum çocukaların.
Işığı arıyorum çocukluğumda kalan...

Hayatımın 30 yıl öncesini aydınlatacak ışık, çocukların gözlerinde biliyorumda acaba hangisinde? Yoksa hepsinde bir den de gözlerim kamaşıyor, göremiyor muyum...

Ve ayakakabılarına bakıyorum çocukların her bayram sabahı...

Babamın alınteri kokusu, ağabeyimin parmakları, arkadaşlarımın ayak izleri,
mendilin yumuşaklığı, beşlira’nın rengi, ablamın sevgisi, annemin nasihatı- öpücüğü hangi ayakkabının içinde gizli acaba.

Nice nice bayramlara dostlar, mutlulukla sağlıcakla, huzurla...
Mübarek olsun; önce çocuklara ve ayakkabılarını arayanlara.

imisen
13-11-2004, 12:51
:p :p :p İyi Bayramlar Hissenet :) :) :)
:p :p :p İyi Bayramlar Sanal Dostlar ;) ;) ;)

serdarkus
13-11-2004, 12:53
Ölüm ölene bayram, bayrama sevinmek var,
Oh ne güzel, bayramda tahta ata binmek var!
demiş N.Fazıl..

Bayramlar güzeldir. Güzelliklerle anılacak, hep güzelliklere umut olacaktır.

Bayram tatilini, bu yorgunluk devrinde, bayram yanında verilen bir küçük eşantiyon olarak değerlendirmek gerekir, yeter ki tatil bu anlayışla karşılansın, bu şekilde ağızlarda tatlansın, tatil rehaveti kişiyi bir el öpmeden öptürmeden imtina etmeye neden olmasın.

Eski bayramlar daha mı güzeldi.. hayır, sadece biz daha yaşlandık. Bayram namazında uykudan ne kadar öfkeyle kalksak da, gittiğimiz cami, çıkışında uğradığımız mezarlık ziyareti, yatanların birçoğunu tanıyamamış olsak da büyüklerimizin gösterdiği saygı ve dualarıyla aile hafızamıza kaydedilen o aile ve birliktelik bilinci, sonrasında saygıyla anne/babamızın elini öpme ile başlayan bayramlaşma, sonradan çoğunu geri de alacak olsalar alınan bayrama harçlıklarının zevki.. bayram sabahı olabilecek en bol ve en leziz yemek.. sonrasında mahalle büyüklerini ziyarete gidiş, mahalle çocuklarının ardı ardına bayramlaşma / şeker toplama merasimi.. giyilen bir çift yeni çorabın bile verdiği o müthiş duygu.. hele bir de yeni ayakkabılar varsa, yürürken sürekli bir göz atmalar..

Hayır, eski bayramlar daha güzel değildi, sadece biz yaşlandık. Ama, şimdi daha bir özlemle hatırladığımız o güzellikleri şimdi biz de çocuklarımıza yaşatmıyorsak eğer.. onların da gelecekte hatırlayacakları, “nerede o eski güzel bayramlar,” diyecekleri anıları onlara kaydetmiyoruz demektir.

Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlar,
ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar dilerim.

bgali
13-11-2004, 15:29
Herkese çocukluğun mutlu, kaygısız bayramlarından diliyorum.

Dünyanın savaşsız yaşayacağı bayramlara özlem ile...

korhan
13-11-2004, 15:33
Çok eskidendi belki el öpmeler, kenari dantelli mendiller içinde sekerler,

avuca zor sigan kocaman 2,5 liralik bayram harçliklari...

Postacinin getirdigi, uzaktaki dostlarin bayrami

kutlayan bayram kartlari...

Aniden yok oldular, yittiler eskilerde bir yerlerde.

Yillarca sadece seyahate gidenler tesadüfen karsilastilarsa kutladilar

birbirlerinin bayramlarini.

Artik bayramlar sadece birer "firsat" oldu, yorgun bedenlerin dinlenmesi için...

Ve birgün sanal alemle tanistik ve yeniden hatirladik bayramlasmanin keyfini...

Kenari dantelli mendiller, parlak kagida sarili sekerler, madeni

2,5 liralik bayram harçliklari yoktu belki ama bir küçük haber vardi dostlardan;

uzun süredir karsilasmadigin, hala ayni adreste olup olmadigini bilmedigin...

Sanal da olsa hatirlandigini, unutulmadigini ögrendigin..

...Ve eski, tek yaprak bay ram kartlarinda yazildigi gibi:

Bayraminiz Kutlu Olsun

ferhatdurmus
13-11-2004, 19:02
Pamazan Bayramının, tüm alemlerde huzur, mutluluk ve ebedi kurtuluşa vesile olmasını diliyorum. Hepimizin bayramı kutlu olsun. Nice bayramlara.

DrX
13-11-2004, 19:09
Bayramınız kutlu olsun.. :)

selam
13-11-2004, 19:25
Hissenet ailesinin Ramazan bayramını kutlar,sağlıklı ve huzur dolu nice bayramlar dilerim.

b.a.b.a.l
13-11-2004, 20:53
/*Bugün bayram erken kalkın çocuklar
Giyelim en güzel giysileri
Elimizde taze kır çiçekleri
Üzmeyelim bugün annemizi
*/

Rahmetli Manço' nun şarkısına götürdü bu yazılar beni. Çocukluğumdaki bayramlarda hep bir hüzün hakimdi evimizde. Babama bir haller olur, en yumuşak halini takınır, evin o ağır eksikliğini belli etmemeye çalışırdı. Çocukluk işte bayramın tatlı telaşı yine de yakalardı bizi, annemin sürekli hastanede yatıyor oluşunun eksikliğini en çok bayramda hissetmemize rağmen. Herşeye rağmen neden "nerde o eski bayramlar" diyoruz biliyor musunuz: Rahmetli Can Yücel' in bir şiirinde dediği gibi "Yaşamak için bir ömür harcıyoruz. Yaşamanın bedeli bu kadar ağır olmamalı".

Herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu ve sevdikleriyle sıcak bir bayram diliyorum.

hakkinen
13-11-2004, 21:08
Hisse.net cografyasindaki degerli insanlarin bayramlarini en icten dileklerimle kutlarim...

TrendBULL
13-11-2004, 21:34
Bayraminiz kutlu olsun.Günlerinizin Bayram tadinda gecmesi dileği ile.

RAINBOW
13-11-2004, 21:35
Herkesin bayramı kutlu olsun efenim..

Saygılarımla..

San Francisco
13-11-2004, 21:39
HisseNet teki tüm arkadaşların bayramını kutlar Mutluluklar dilerim

tecrb
13-11-2004, 22:29
Ramazan Bayramınızı kutlar,sağlık mutluluk ve istikrar getirmesi dileğiyle...

Gandhi
13-11-2004, 22:53
En az 1 milyar müslümanın 30 gün nefislerini frenliyerek Tanrı'ya yakınlaşmak için yaptıkları oruç ibadetinin ardından,

Yüce Yaratıcı'nın hepimize sağlık, mutluluk ihsan etmesini ve doğru yola hidayet etmesini dilerim.

BYtrader
13-11-2004, 22:58
İyi bayramlar....

turkishwarrior
13-11-2004, 23:21
Bayramınızı kutlar bayramdan sonra hisselerinizin tavan yapmasını dilerim:)

yüzün bir başkası sanki bana
ellerin, nefesin...
yaşanıp geçmiş, hevesi hala kursağımda
ve asla eskisi gibi olmayacağını bildiğim bayramlar gibi
ki o bayramlar, o coşku hep seninle olsun
ve yine sen yaşa
o en yeni, o en güzel bayramları
ben zaten çoktan alıştım şeker alıp kanmaya
kandırılmaya...

abidin
13-11-2004, 23:25
Ramazan Bayramınız kutlu,
yüreğiniz umutlu,
umutlarınız atlı,
sevdanız kanatlı,
mutluluğunuz katlı,
sofranız tatlı,
mekânınız tahtlı,
ömrünüz bahtlı,
yuvanız bereketli olsun...

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz

OCEANS
13-11-2004, 23:51
Herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun...

bıcırık
14-11-2004, 00:12
Sağlık ve mutluluk dolu,
sevdiklerinizle beraber nice bayramlara Hisse.net. :)

balaban
14-11-2004, 00:39
Hisse.net ailesinin bayramını kutlar, sağlık, mutluluk, esenlikler dilerim.

YENİDEN
14-11-2004, 00:49
Herkese iyi bayramlar dilerim.
Paranız sağlığınızı bozmasın.

S.S :D

chaotic
14-11-2004, 01:04
Forumdaki arkadaşların ve bütün islam aleminin ramazan bayramı kutlu olsun. Buna hiç inanmasam da, bayramın tüm dünyaya barış getirmesini diliyorum. Umarım, savaş olsa da, en azından haklılar haksızlara galip gelir.

alvardar
14-11-2004, 02:04
Bütün inananların ramazan bayramı kutlu olsun.Bayramı sağlıklı ve huzurlu geçirmek dileğiyle.

camarors
14-11-2004, 02:34
Bayraminiz kutlu ve mutlu olsun, sevgili dostlar :)

engindeniz
14-11-2004, 09:52
Tüm hisse.net ailesinin mübarek ramazan bayramını kutlarım.
Bol kazançlı ve huzurlu günler dilerim...
Sevgi ve hoşgörü ile yaşayın...

baymetin
14-11-2004, 10:47
Tüm hisse.net ailesinin bayramlarını kutluyor herkese sağlık sıhhat ve huzurlu günler diliyorum.

fiora
14-11-2004, 11:08
Müzik eşliğinde okumak için;

http://www.balca.net/bayram10058.aspx

makrombor
14-11-2004, 12:09
hepinize hayırlı sevgi huzur ve sağlık dolu nice bayramlar dilerim..herşey gönlünüzce olsun..