PDA

View Full Version : NBA All Star oylaması

Oğuz Çelikdemir
04-12-2004, 22:50
Türkçe web sayfalarıda mevcut... Listede ülkemizden oyuncu bulunmamakta, yalnız en alttaki listeden oyuncularımızı seçmek mümkün...

Buyrun oylamaya
http://www.nba.com/allstar2005/asb/tur/ballot.html

hakanen
05-12-2004, 11:21
2 senedir o alttaki kutucuktan Hedo'yu işaretliyorum ve benim gibi işaretleyen daha bi sürü insan vardır ama ,yetmiyor....Hedo veya Mehmet Okur'un all star da oynayabilmesi için maalesef bizim oylarımız yeterli değil . :( Herhalde ancak ligde 25-30 sayı ortalaması tuttururlarsa all star olabilecekler gibime geliyor :rolleyes:

shorunmu
05-12-2004, 12:10
Ben de hep oy gönderiyorum ama sanırım bu spora merakın en üst düzeyde olduğu ABD'deki insanlar daha çok gönderiyorlar ;)

Oğuz Çelikdemir
08-12-2004, 14:40
Valla ben o linki oraya koydum ama aferdesinizki bizim elemanlar All Starlık elemanlar diil. Sadece takım oyuncusu bizimkiler. Ne bilim yani, al sen Hidayeti koy All Star a, yap bir slam dank yapabilirmi acaba? All star birazda show organizasyonu gibi geliyor bana.. Bu arada hidayet te istikrarsızlık başladı. Ya çok yoruldu, yoğun tempoya ayak uyduramıyor ( birde kontrat yaparken şart koşturmaya çalışıyorlar, daha fazla süre oynamak isterim diye ) son maçında rezalet ötesi bir durum sergilemiş. 11 atış kullanıyor, ama sefilleri oynuyor. Keza Mehmet in takımı dibi boyladı. Allah tan küme düşme gibi bir olay söz konusu diil...

Glove
08-12-2004, 16:09
Oğuz Bey'e kesinlikle katılıyorum. Bizimkilerin dahalık öyle bir potansiyeli yok. Zaten olsaydı Amerikalıların da desteğini almış olurlardı. Geçen sene Yao Ming Shaq in yerine ilk 5 başlarken Çinden gelen oyların etkisi her ne kadar büyük de olsa Amerikalılar arasında da büyük tartışmalar yaratmıştı Ming Shaqden daha etkili diye. Ben şimdilik hiç bir amerikalının aynı takımda oynayan Hedo mu olsun all star yoksa Grant Hill mi gibisinden bir tartışma bile yapmayacağına inanıyorum...

qwerty
21-01-2005, 20:16
yao ming olayi tamamen farkli
kesinlikle cinlilerin oylariyla shaq i gecti yoksa 10 yao bir shaq etmez kaldiki houstonin durumu ortada
bence hidayettede mehmettede onumuzdeki senelerde all star potansiyeli var.
Bence tek eksikleri, ki bence turk milleti olarak en buyuk eksikligimiz, istikrarsiz olmalari

miki1
29-01-2005, 10:33
yao ming olayı kesinlikle çinlilere nba seyrettirmektir.
bu da büyük bir pazar demek.......(beckham gibi)