PDA

View Full Version : 2009 Futbol Sezonu Şampiyonu Beşiktaş..

horus_sirius
30-05-2009, 22:40
Beşiktaşlı değilim ama Kutlarım Beşiktaşlı Arkadaşların Şampiyonluklarını...:)

Serenler
30-05-2009, 23:00
Futbolun güzelliği burada.
Neredeyse son güne, son dakikalara kalan bir düğüm çözüldü ve Beşiktaş takımı ipi göğüsledi.
Ligde fazla tecrübesi olmayan başta Sivasspor olmak üzere 2008-2009 süper lig şampiyonu Beşiktaş'ı ve taraftarlarını kutluyor, Glatasaray'la şampiyonlar liginde başarılar diliyorum.

dopamin
30-05-2009, 23:04
Glatasaray'la şampiyonlar liginde başarılar diliyorum.

ne yaptınız sayın moderatörüm. galatasaray uefaya gidiyo:he:

ÇAKAL
30-05-2009, 23:06
, Glatasaray'la şampiyonlar liginde başarılar diliyorum.

Abim galatasaraylılar olarak şampiyonlar liginde başarılar diliyor,sevgili dopamin.:):)

ÇAKAL
30-05-2009, 23:07
Gönlüm Sivas'tan yanaydı,ne yalan söyleyeyim.Ama tebrikler KARTAL'a.:cool:O takımla şampiyon oldular ya helal olsuun.:))

Serenler
30-05-2009, 23:11

Doğru ya.
Herşey kördüğüm.
Benim de kafam karıştı o yüzden. :D

Gönlüm Sivas'tan yanaydı,ne yalan söyleyeyim.Ama tebrikler KARTAL'a.:cool:O takımla şampiyon oldular ya helal olsuun.:))

Benim de gönlüm Sivas'tan yanaydı.
Bu yıl hiçbir takım şampiyonluğu haketmedi. Adeta birbirlerine ikram etmek için yarıştılar.
Ama neredeyse yazı tura gibi bir sonuçla Beşiktaş ipi göğüsledi.

Kemal abi
30-05-2009, 23:17

Avrupa Fatihi onumuzdekı sezon mecidikoyden cıkamayacak :he::he::he::he::he::he::he::he:

Serenler
30-05-2009, 23:36
Avrupa Fatihi onumuzdekı sezon mecidikoyden cıkamayacak :he::he::he::he::he::he::he::he:

Doğru katılıyorum. :cool::cool:

Che Big
31-05-2009, 00:06
Sampiyon BESIKTAS.....
tebrikler,tüm besiktas camiasina hayirli olsun....:)

asi
31-05-2009, 00:21
galatasaraylı olarak kutluyorum.bjkyi
son yıllarda biraz geride kalmışlardı. ezeli rekabete devam.
ama topik yanlış yerde.

ceozbay
31-05-2009, 16:01
Şampıyon Beşiktaşı kutluyorum.
Şampıyonlar liginde tüm enerjilerini yararlı şekilde kullanarak büyük başarılar elde etmelerini diliyorum. Mustafa Denizli uğurlu geldi. İnşallah başarıların da devamı gelir.

AUDİ+
31-05-2009, 16:03
Hayırlı olsun....

Bakalım herşeye karşı olan çarşı buna da karşı çıkacakmı?:wink::wink:

metkon
31-05-2009, 16:27
Beşiktaşı öncelikle kutlarım...

Ama Fenerbahçe ve Galatasarayın ikisinin birden 70 puan bile toplayamadığı bir ligde (34 maçtaki olası toplam alınabilecek 102 toplam puanın 41 ini kayıp etmişler her ikisi birden...Bir daha bu kolay kolay yaşanmaz ligde...) değil Beşiktaş, Konya bile (34 puan daha toplasalar) şampiyon olsa şaşırmazdım...

Bu sene Fenerbahçenin ve Galatasarayın olağanüstü puan kaybetmeleri herhangi bir takımı şampiyon yapabilirdi...Beşiktaş verilen bu şansı değerlendirdi diğer 16 takım arasından...

Recidivist
31-05-2009, 17:14
Şampiyon Karakartılımı gönülden kutluyor, Şampiyonlar Ligi'nde başarılar diliyorum :)

metkon
01-06-2009, 17:23
Duble kupayı bugün duble taban ile kutladılar...Yarına Allah kerim...

Che Big
08-06-2009, 22:06
http://www.youtube.com/watch?v=vNtiDTyPM_Q

Dün aksamki tartisma....
Bu cakara bu zamana kadar zaten birisinin haddini bildirmesi gerekiyordu....
Kendini psikoloji alimi sanan bu zat, önüne gelene psikoloji doktoruna gitmesini tavsiye ederken, kendi rahatsizligini maaalesef hic göremiyordu....
Kavgaci,asagilayici ve kinai konusmalariyla ortami hep geren bu Dr bozuntusu, dün aksam Baskan DEmirörenden dersini almistir.....
Hakemlik yillarinda caldigi o hatali kararlari ile türk futbol tarihine kara bir leke olarak gecmistir...:(