PDA

View Full Version : Orhan Şengürbüz vefat etti

carcharias
18-07-2009, 12:48
http://i26.tinypic.com/3bvbd.jpg

Özellikle showtv ve ligtv izleyicileri ve sporseverlerin hatırlayacağı Ünlü Spor Spikeri Orhan Şengürbüz dün gece saat 22.30 sıralarında geçirdiği beyin kanaması sonucunda hayata gözlerini yumdu.

Henüz 51 yaşında olan başarılı spiker dün gece, kanser tedavisi gören eşi Neslihan Şengürbüz'ü ziyaret etmek için 9 yaşındaki oğlu ile evinden çıktı. Yolda aniden fenalaşan Şengürbüz, çocuğuna biraz dinlenmek istediğini söyledi ama o sırada beyin kanaması geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılan Şengürbüz, bütün müdehalelere rağmen kurtarılamadı.

Meslek hayatı boyunca Türk spor basınında saygın bir yer edinen Orhan Şengürbüz'ün cezanesi, yarın Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi'nde kılınacak öğle namazanın ardından toprağa verilecek.

------------------o--

kendisine rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.
kanser tedavisi gören eşi Neslihan Şengürbüz'e de acil şifalar dilerim

hissekurdu
18-07-2009, 12:59
mekanı cennet olsun. allah (cc) rahmet eylesin. yakınlarına allah sabır versin..

MÜTEMADİYEN
18-07-2009, 13:40
BAKİ ALLAH, rahmet dileriz SETTARDAN.....

Investor38
18-07-2009, 15:35
Gerçekten çok üzgünüm .

Allah rahmet eylesin.Diyebilecek başka ne var.Hepimiz gideceğiz bu fani dünyadan.

AUDİ+
18-07-2009, 15:48
Türk Spor Medyasının ve sevenlerinin başı sağolsun...

Sunmuş olduğu bir çok spor haberlerini izlemiştim...

Mekanı cennet olsun...

CANOZGUR
18-07-2009, 20:53
Allah rahmet eylesin

Işılay
18-07-2009, 23:55
Genç yaşta ayrılmış bu dünyadan, Allah rahmet eylesin...

Ya evladı? daha 9 yaşında babasız kalmış , anne kanser hastası.. hayatının daha başında acıların en büyükleriyle tanışmış yavrucak..:( Allah yardımcısı olsun..

supernova
19-07-2009, 00:04
Allah rahmet etsin kim olursanız olun tüm dünya sizin olsa neye yarar

hamza34
19-07-2009, 13:07
Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar..

carcharias
19-07-2009, 16:30
Perşembe gecesi onunla son kez konuştum.. Hanımı Neslihan lösemi tedavisi gördüğü hastahanede yoğun bakım servisinden çıkmıştı.. Sevinç ve coşkusuna ben de aynı şekilde katıldım.. En kısa zamanda rakı-balık kutlaması yapmak için sözleştik ve nereden bilebilirdim ki son konuşmamızmış bu... İnanamıyorum, artık sevgili dostum yok. Orhan nesli tükenen İstanbul beyefendilerinden biriydi... 12 yıl aynı mikrofonu paylaştık, bir kez sinirlendiğini, insanlara kötü davrandığını görmedim... Gönül verdiği Beşiktaş yenildiğinde bile "ne yapalım yine kaybettik" deyip acısını içine gömerdi dostum benim... Demek içinde fırtınalar kopar, depremler olurmuş... Neslihan'ın zamansız hastalığı onu da gün gün eriyip bitirmiş... Bir defa bile farkettirmedi bize... "Ercancığım, her şey iyi olacak, doktorlar umutlu, kurtulacak" diyordu hayat arkadaşı için... Son iki haftada Neslihan çok ağırlaştı... Dostumu aramaya artık inanın korkmaya başlamıştım, aklıma hep minik yavruları Utku geliyordu... Ama yine aradım... İki defa... İlkinde sesi ilk kez titredi... "Ercancığım iş zora giriyor" dedi... "Yapma be Orhan" dedim... "Dur bakalım mücadeleyi bırakma"... "Haklısın" dedi bana, çok ama çok üzülmüştüm... Sonra iyi haber geldi Neslihan düzeliyordu...

"Orhan bak gördün mü, olacak bu iş, kazanacak Neslihan" dedim kendisine... "Evet olacak, olacak" dedi... Son konuşmamızdı bu... Cuma şirketten çok geç çıkıp, eve geldim... Oturdum biraz televizyon seyrettim ve uyudum gittim.. Sabah kalktığımda sessiz konumunda bıraktığım telefonum mesaj ve cevapsız çağrı doluydu.. Ortak mesai arkadaşımız Kerem'in mesajını algılamayadım "Hocam başınız sağolsun, dilerim siz iyisinizdir" Allah Allah dedim... Vedat Abi (Okyar) geldi aklıma hemen eyvah dedim... Bu gün babamın ölüm yıldönümü acaba bunun için mi düşündü diye saçma sapan bir yorum yaptım... Korktum, Kerem'i aradım, Kerem ne oldu diye soramadan beni kalbimden vurdu "Orhan Abi öldü" dedi...

Vay be...Dünya ve adalete bak! Karın ölümle burun buruna, sen ayaktasın ama sen gidiyorsun.. Hem de sevgili oğlu Utku'nun yanında...

ERCAN TANER

mettiin
20-07-2009, 10:12
Allah taksiratını affetsİn.
Gerİde kalanlara sabirlar versİn

royal
20-07-2009, 10:18
"Orhan bak gördün mü, olacak bu iş, kazanacak Neslihan" dedim kendisine... "Evet olacak, olacak" dedi... Son konuşmamızdı bu... Cuma şirketten çok geç çıkıp, eve geldim... Oturdum biraz televizyon seyrettim ve uyudum gittim.. Sabah kalktığımda sessiz konumunda bıraktığım telefonum mesaj ve cevapsız çağrı doluydu.. Ortak mesai arkadaşımız Kerem'in mesajını algılamayadım "Hocam başınız sağolsun, dilerim siz iyisinizdir" Allah Allah dedim... Vedat Abi (Okyar) geldi aklıma hemen eyvah dedim... Bu gün babamın ölüm yıldönümü acaba bunun için mi düşündü diye saçma sapan bir yorum yaptım... Korktum, Kerem'i aradım, Kerem ne oldu diye soramadan beni kalbimden vurdu "Orhan Abi öldü" dedi...

Vay be...Dünya ve adalete bak! Karın ölümle burun buruna, sen ayaktasın ama sen gidiyorsun.. Hem de sevgili oğlu Utku'nun yanında...

ERCAN TANER[/QUOTE]

http://img24.imageshack.us/img24/7605/536120090618043810991.jpg

az evvel efsane kaptan Vedat Okyar hakkın rahmetine kavuştu. Kanser tedavisi süresince görüştüğüm eşine ve oğlu'na allahtan sabır dilerim.

sevenlerinin başı sağolsun:cry::cry:

carcharias
20-07-2009, 12:46
yakınlarda oturan değerli dostlara duyuru yapalım;

Dün son yolculuğuna uğurladığımız Orhan Şengürbüz‘ün kanserle mücadele eden değerli Eşi Neslihan Şengürbüz için B Rh (+) kan verebilecek olanlar “Acıbadem Ataşehir ya da Acıbadem Maslak” hastanelerine ulaşabilir

http://i32.tinypic.com/24pvtjc.jpg

metkon
20-07-2009, 13:54
Duyunca çok üzüldüm...Allah rahmet eylesin...Eşine acil şifalar dilerim...Çocukları için çok çok zor bir durum...Umarım aile büyükleri vardır sahip çıkacak...

Bizim Erenköy İnönü cad. üzerindeki Milli Hakimiyet parkına çok takılırdı...Herhalde oraya yakın bi yerlerde oturuyordu...Zaman zaman görürdüm onu orada...

eng1907
20-07-2009, 21:50
orhan abi mesleğinin hakkını veren ender sunuculardandı mekanı cennet olsun

MIHNANA
21-07-2009, 01:27
Allah rahmet eylesin.

enigma72
21-07-2009, 02:49
merhumun mekanı cennet olsun,bir yıldız daha kaydı gökyüzünden.kimler gitmediki,şu fani dünyadan.mutlak son,ölüme çara olmaz.
eşine acil şifalar,ailesine de sabır diliyorum.