PDA

View Full Version : aracı kurumlar hakkında bilgiler

ben82
12-08-2009, 20:18
dostlar merhaba
ben aracı kurumların aldığı komisyon oranlarını çok merak ediyorum, en uygun ve en kalitesini burada bulabiliriz sanırım. öncelikle ben yky (yapı kredi yatırımın) komisyon oranlarını merak ediyorum, yardımcı olanlara teşekkürler

kemalmurat77
17-08-2009, 14:31
merhaba arkadaşım komisyon dışında bence daha önemli olan günde kaç defa işlem yapabildiğindir. ben iş bankasından yapıyorum işlemleri fakat bir kağıdı alıp sattığımda o gün o kağıtla ilgili 2 gün boyunca başka işlem yapamıyorum aracı kurumu değiştirecem ama hangisi. ben bir günde birden fazla alım satım yapabilmeliyim. sırf bu yüzden cuma gün 2.5 binlira kaçırdım

GozgurS
17-08-2009, 23:48
merhaba arkadaşım komisyon dışında bence daha önemli olan günde kaç defa işlem yapabildiğindir. ben iş bankasından yapıyorum işlemleri fakat bir kağıdı alıp sattığımda o gün o kağıtla ilgili 2 gün boyunca başka işlem yapamıyorum aracı kurumu değiştirecem ama hangisi. ben bir günde birden fazla alım satım yapabilmeliyim. sırf bu yüzden cuma gün 2.5 binlira kaçırdım

Sn Kemalmurat77,

Satmış olduğunuz kağıt sizin hesabınızda varmış gibi görünür, ama bunu karşılığında satmış olduğunuz tutar kadar siz kağıt alımı yapabilirsiniz.

KHANJAR
17-08-2009, 23:52
ataonline de işlem sınırı yok diye biliyorum. ve komisyon oranı binde iki ve işlem hacmine göre de komisyon iadesi de yapıyorlar.