PDA

View Full Version : Uzman Danışmanın Kullanımı

kafkas20
23-08-2009, 22:22
Arkadaşlar uzman danışmanın kullanımını bir türlü anlayamadım . yardım edebilirmisiniz ?. teşekkürler

warworn
23-08-2009, 22:38
Arkadaşlar uzman danışmanın kullanımını bir türlü anlayamadım . yardım edebilirmisiniz ?. teşekkürler

fxcm ıb (aracılıgını)yapıyo veya yaptıgını söylüyor spredler biraz fark var fxcm ile onların beyanları arasında. fxcm hedging yapamazsınız (aynı paritede aynı anda alım ve satım işlemi).............

fxcm bilinen ve büyük fx firmasıdır fakat uzman hakında fazla detaylı bilgim yok.........

Brucelee
24-08-2009, 01:31
uzman danışmandan kastı sanırım EA lar.

kafkas20
24-08-2009, 22:59
mesela benim kulandığım demo platformda uzman daanışman diye bir tuş var . onun altında da iki seçenek var MACD sample ve Moving avarage bunlar nedir bir turlu çozemedim . kullanmaya calıstım . sinyalleri yakalamak için konulmuş platforma ama nasıl anlayacağız ?

kudi1276
11-09-2009, 11:14
arkadaşlar bu piyasada kazanmak istiyorsanız bu kadar fantezi kurmanın anlamı yok. düz mantıkla herşey daha şeffaf ve açık.

Kızılay
27-09-2009, 09:54
arkadaşlar bu piyasada kazanmak istiyorsanız bu kadar fantezi kurmanın anlamı yok. düz mantıkla herşey daha şeffaf ve açık.

__________________________________________________ _______________

Şimdi bu yukarıdaki yoruma katılmamak mümkün değil sanıyorum. EA dediğin olay tamamen senin kendi karakterine uygun işlem stratejini kurguladığın bir robottur senin aksine EA nın korku hırs gözü karalık gibi insansal duyguları yoktur, avantajı oradan gelir. Fakat forex piyasalarında teknik analizden anlamıyorsan ve piyasaların işleyişini henüz yorumlayamıyorsan bir robotun arkasına saklanmak sana suni bir başarı sağlar hepsi bu yarın birgün ola ki forex piyasalarının başına bir şey gelir hisse piyasalarına geçmek istersin, işte ozmn hiçbirşey bilmediğin için donar kalırsın değerli arkadaşım sana tawsiyem

1 - Sermaye yönetimi ve risk kazanç oranı ile ilgili bilgi toplaman
2 - Forumun bu köşesinde yayınlanan Teknik analiz kitabı var sn oziwanın yazdığı onu alıp işleri iyice kavraman
3 - Demo hesabını kendini tamamen hazır hissedene kadar kullanman( hatta daha uzun)

Değerli arkadaşım bu kaynakların hepsi bende mevcut olup seninle seve seve paylaşa bilirim

Saygı bizden ...