PDA

View Full Version : ihale Duyuruları

Salacaklı
08-01-2005, 01:26
ihale Takip amacı ile Belki bu Topiğe ihtiyac olur Düşüncesi ile Açıyorum..

Son Günlerde Oldukca fazla ihaleler var ..Sitemize üye olup veya misafir gelen Arkadaşlara faydası olur...

Bu Sitede üye olan Kaç Girişimçi Dostumuz var.? Bunu bilemiyoruz...sayılarının az olduğunada inanmıyorum..

Bal Tutan Bal yalar hesabı Herkese Hayırlı olur...

Saygılar

ilk duyurumuz...

http://www.malzeme.tcdd.gov.tr/index/ihaleler.htm

:D :roll: :D

Salacaklı
08-01-2005, 01:33
Bakın Burada neler neler var

:D

http://www.istanbul.gov.tr/Default.aspx?pid=36

:eek: :eek:

DEFENDOR
08-01-2005, 01:34
Laptop alan öğretmene ADSL
600 bin öğretmenin piyasa değerinin altında diz üstü bilgisayar sahibi yapılması projesinde Vakıfbank, 10 Ocak 2005 tarihinde ihaleye çıkıyor. İhaleye, bilişim sektörünün önde gelen IBM ve DELL gibi dünya devleri katılacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Ulaştırma Bakanlığı ile yapacağı görüşmelerin sonucunda bilgisayar alacak öğretmenlere, 1 yıllık ADSL internet bağlantısını da ücretsiz olarak vermeyi planlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı, Vakıfbank'ın 10 Ocak 2005 tarihinde yapacağı ihale sonucuna göre öğretmenlere vereceği bilgisayar fiyatlarını netleştirecek. Bakanlık yetkilileri, ihale öncesinde yaptıkları piyasa araştırması doğrultusunda 2 seçenek üzerinde duruyor. Birinci seçenekte piyasa fiyatı bin 300 dolar olan laptop bilgisayarı 700 dolara, ikinci seçenekte ise piyasa fiyatı bin 600 dolar olan bilgisayarı bin dolara almayı planlıyor. Kablosuz internet erişimi özelliği bulunan (WLAN) laptop bilgisayarlar, ihale sonrasında 2005 Şubat'ın ilk haftasından itibaren dağıtılmaya başlanacak. İhaleyi alan yüklenici firma, Vakıfbank şubelerine başvuran her öğretmenin bilgisayarını adresine kadar ***ürüp teslim edecek. Kredi yasaklılığı olmayan öğretmenler, Vakıfbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilecek. Vakıfbank, öğretmene ödemede kolaylık sağlamak amacıyla 24-36 aylık 2 seçenekte cari faiz oranı üzerinden daha düşük bir faizle kredi verecek. Vakıfbank, tüketici kredisinde öğretmenden kefil istemeyecek. Öğretmen sadece öğretmen kimliğiyle Vakıfbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilecek. Vakıfbank tarafından yapılacak ihaleye, IBM, DELL ve Toshiba gibi bilişim sektörünün önde gelen dev firmaları katılacak. Firmaların 600 bin laptop bilgisayar pazarını ele geçirmek için kıyasıya rekabet etmesi bekleniyor. Rekabet sonucunda laptop bilgisayarların belirlenen rakamların daha altında temin edilebileceği tahmin ediliyor. Kablosuz internet erişimi özelliği bulunan laptop bilgisayarlardaki tüm işletim sistemleri lisanslı olacak. Öğretmene interaktif eğitim programları içeren CD'ler verilecek. Tüm bu özelliklerin yanı sıra bakanlık, öğretmenlere, Ulaştırma Bakanlığı ile yapacağı görüşmelerin sonucuna göre 1 yıllık ücretsiz ADSL aboneliği ya da daha düşük bir fiyata ucuz internet kullanımı imkanı sağlamayı planlıyor

DEFENDOR
08-01-2005, 01:39
Bilgisayar ihalesini özellikle ESCOM için yazıyorum...ihale 10 ocakta... yani pazartesi... ESCOM girdiği bütün ihaleleri alıyor...tabelasını çok iyi takip ediyorum...bugün hissenin speki gelip ciddi miktarda mal aldı...pazartesi ESCOM a dikkat edin derim... :D

engindeniz
08-01-2005, 02:21
Ne kadar güzel topic açılmış... :D
Sn. SALACAKLI ' nın affına sığınarak , bir ihale duyurusu da ben yapmak istiyorum...

===İHALE DUYURUSU===

Sahibinden kelepir fiyata hisse satılıktır... :eek:
154.000 lot kelepir fiyatına acilen satılık IHLAS hissesi... :D

NOT : İhaleyi alan firma veya kişinin banka hesabından nakit teminatını bir belge olarak sunması ihaleye katılırken sunacağı belgeler arasında istenmektedir.

İhaleye katılmak isteyenler bu topic'e adlarını yazdırmaları rica olunur...