PDA

View Full Version : yarın doğacak olan oğlum için heyecanlanıyorummmm...

horcan
13-02-2005, 18:19
Evet sevgili dostlar yarın hayırlısı ile bir oğlum olacak..Sevgili bebeğim yarın o küçücük gözlerini dünyaya açacak ve bana kah ağlayarak kah gülümseyerek bakacak..Bu o kadar farklı o kadar heyecanlandırıcı bir durum ki..anlatmak çok zor. :p
Bu arada bugüne kadar isim bulamamış olduğum bebeğim için ozan kutay adını düşündüm..
Sevgi ve saygılarımla, Çok heyecanlıyım çok yarın olacak değil mi?

Salacaklı
13-02-2005, 18:23
Allah Analı Babalı mutlu Büyütsün...

sizleride Tebrik ederim...

Fakat Bebeğin Cinsiyetini erken öğrenmek...

Duygunun Heyecanını Kaybettiriyor düşüncesindeyim..

:)

bikmisbroker
13-02-2005, 18:25
Evet sevgili dostlar yarın hayırlısı ile bir oğlum olacak..Sevgili bebeğim yarın o küçücük gözlerini dünyaya açacak ve bana kah ağlayarak kah gülümseyerek bakacak..Bu o kadar farklı o kadar heyecanlandırıcı bir durum ki..anlatmak çok zor. :p
Bu arada bugüne kadar isim bulamamış olduğum bebeğim için ozan kutay adını düşündüm..

Allah oncelikle saglikli sihhatli bir bebek ve de saglikli sihhatli bir dogum (anne icinde) nasip etsin..

Gerisi??

Gerisi o kadar keyfliki...:D:D:D

alihoca
13-02-2005, 18:27
Sevgili Horcan;

Çook sevindim.
Allah,sağlıkla kavuşmak ve sağlıkla büyütmek nasip etsin İnşallah.

Sabır ve kolaylık dileklerimle.

turkishwarrior
13-02-2005, 18:27
Allah analı babalı büyütsün,uzun ömürlü ve güzel bir hayatı olsun:)

AKBABA
13-02-2005, 18:32
Allah anali babali buyusun :) . Bizi de meraklandirdin simdi. Yarin iyi haberlerini beklerim. Bak Horcan erkek evladi borsaya merakli olur, sakin ola ki ona borsa falan ogretme :D

esmen
13-02-2005, 18:33
Kutlarim sizi. Anali babali ve saglikli buyusun temennisiyle.

Henuz 25 gun once sizinle benzer duygulari kizim icin yasamistim.

yafe
13-02-2005, 18:38
Allah ananlı babalı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin.
Desenize İMKB ye yeni bir yatırımcı daha geliyor :roll:

horcan
13-02-2005, 18:39
sayın alihocam el öptürmeye getireceğim size ee emirgan sarıyer yakınız..Sayın bıkmışbroker,sayın salacaklı,sayın turkishwarrior,sayıın akbaba ve sayın esmen çok çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..Yrın hayırlısı ile iyi haberlerimizi buraya yazacağım efendim
sevgi ve saygılarımla,

horcan
13-02-2005, 18:42
Allah ananlı babalı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin.
Desenize İMKB ye yeni bir yatırımcı daha geliyor :roll:
aynen öyle 5.15 maliyetli ülkeri ona evladiyelik armağan ediyorum..Büyüyünce babasına bu konuda çekeceğine eminim.Sermayeside var nede olsa.. :p

fantastico
13-02-2005, 18:44
Allah analı babalı büyümek nasip etsin sn horcan

müthiş bir heyecandır kesin,herkese bu heyecanı yaşamak nasip olsun :)

makrombor
13-02-2005, 18:46
allah anali babali büyütsün..kismeti bereketi ile size aydinlik getirsin..anne baba olmak çocuk sahibi olmak heralde yasamimizin en büyük hediyesi.her ne kadar ben daha tatmak için uzakta olsam da böyle düsünüyorum..simdiden dünyaya hosgeldin.. güzel bi hayatin huzurlu ve sevgiyle dolu bir gelecegin olsun uslu ol fazla yaramazlik yapma olurmu sevgili bebek..:) size de kolaylik ve sabirlar syn horcan..

RAINBOW
13-02-2005, 18:47

Küçük yaramazın dünyaya sağlıklı bir şekilde gelmesi ve babası horcan'ın gözlerine, gözlerini heyecanla ve bir an önce dikmesi dileği ile..... :roll:

erdeem
13-02-2005, 18:50
Allah sağlık para şans versin . Tebrikler....

chem73
13-02-2005, 18:58
Allah bağışlasın. bahtı açık olsun

Baydisiplin
13-02-2005, 19:24
Allah analı babalı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin. Darısı bana:):)

Thesecret
13-02-2005, 19:34
Hoşgeliyosun Orcan Bebek, :kucak: :kucak: :kucak:hoşgeliyosun. :bravo: :bravo: :bravo:

Yapmayın böyle bebek mebek lafları, beni de gaza getirmeyin. :vurkafa: Cıx cıx cıx...

bourbon
13-02-2005, 19:42
Allah analı,babalı büyütsün.Sağlık versin.

gemici
13-02-2005, 19:48
sakin ol ozan geldikden sonra çoook heyecan yaparsın............şimdiden gözün aydın analı babalı büyüsün....................

lancelot
13-02-2005, 19:50
Sağlıklı ve mutlu bir hayat dileklerimle....

Hoşgeldin.....:)

ayfer
13-02-2005, 19:51
Ne güzel.onu kucağınıza alıp koklayacaksınız.
Sağlık ve güzel haberler dileklerimle.
S&S

San Francisco
13-02-2005, 19:53
Iyi ki geldin

Cancağızım hoş geldin büyülü bahçeme
Çiçekler açtırdın yüzümde kocaman
Sen nerdeydin bunca zaman kimlerleydin
İyi ki geldin
Cantanem içime hoşgeldin…

Sen geldin ya açıldı bütün güller
Sen geldin diye hiç susmuyor bülbüller
Iyi ki geldin de ağlatmıyor artık geceler
Canımın içi yüreğime hoşgeldin…

Ellerimde ellerini düşünüyorum canım
Canımdan ötedir senin al yanakların
Ellerin gözlerin minicik parmakların
Minik kuşum cancağızım hoşgeldin diğer yanım

Iyi ki geldinde neşe doldu evimiz
Bir baksan sevgimize sensiz nasıl eksiğiz
Geldinde güldü gözlerimiz senle arttı sevgimiz
Hoşgeldin miniciğim anneciğine hoşgeldin,
Hoşgeldin bebeğimiz yuvamıza hoşgeldin…
Iyi ki geldin

portakal
13-02-2005, 20:47
Yarın dünya daha sevimli, daha masum olacak demek ki :roll:
Zamanlama çok güzel; ömrü boyunca sevgiye hasret kalmaması ve sağlıklı olması dileğiyle...

BOZOK
13-02-2005, 20:54
:bravo: Allah analı babalı büyümek nasip etsin :bravo:

Altay
13-02-2005, 20:55
Allah bağışlasın............................

kentuf
13-02-2005, 21:01
Sağlıklı mutlu huzurlu bir hayat temenni ederim hoş gelsin .bizm şafak ta 116 bu arada .

gemici
13-02-2005, 21:05
Sağlıklı mutlu huzurlu bir hayat temenni ederim hoş gelsin .bizm şafak ta 116 bu arada .
darısı başına............................................ ...

özgün
13-02-2005, 21:09
umarım sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşamı olur. :bravo:

t a h m i n c i
13-02-2005, 21:23
Eşinize sağlıklı doğumlar temenni ederim. Küçük yavrunuz evinize mutluluklar getirsin. Eve bebek gelince "Hoşgeldin bebek, güle güle babası" durumu olur bir müddet. Sabırlı olmanız gerekecek.

chuckydoll
13-02-2005, 21:37
allah analı babalı sağlıklı tasasız kaygısız büyütsün inşallah.... bi de kız çocuk nasip eyler inşallah.. malum aynı cinsiyetten olunca kavga çıkma olasılığı daha yuksek.... yine de erkek veya kız sağlıklı doğsun büyüsünler ...

skoc
13-02-2005, 22:32
:) :) :)

Dr.Tigin
13-02-2005, 22:43
OZAN 'a hoşgeldin diyor ,o delikanlılık çağına gelince inşallah hisseneteki abileri,ablaları,amcaları ona beşer lot dohol(o dönemde 30 dolar olur) işc(oda 50 dolar olur) hediye ederler..Allah analı babalı büyütsün
.
. .
. :bravo: :bravo: :bravo:

AVCI06
13-02-2005, 22:51
Sayın skoc,şimdiden tebrikler ...

son_azrail
13-02-2005, 22:53
allah analalı babalı bol neşeli büyütmek nasip etsin...

angel
13-02-2005, 22:59
Allah analı babalı saglıklı bir yaşam versin. darası olmayanların başına...

horcan
13-02-2005, 23:19
Hisse net benim için gerçek bir aileden farksız bunu bugün birkez daha anladım..Güzel dilekleriniz için tüm dostlara ,forumdaşlara, abilere ,ablalara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..Hepiniz çok güzelsiniz :p
Hepinizin desteğini bu heyecanlı saatlerimde yanımda hisettim..
Sevgi ve Saygılarımla,

SunShine
14-02-2005, 18:00
Tebrik ederim sn horcan.

Allah ömrünü uzun, bahtını açık etsin.

SunShineAmcası

minnosh
14-02-2005, 18:04
ayyy horcanı şimdik aradım.sesi cıvıl cıvıldı.tebriklerrrrrrrrr.Allah analı babalı buyutsun.dogum tarihide super yaw:)))

izmirDR
14-02-2005, 18:17
Allah analı babalı büyütsün bahtı açık olsun...

tractact
14-02-2005, 18:19
Herşeyin hayırlısı olsun, gönlünüzden geçenler en hayırlısı olsun...

MusT
14-02-2005, 18:20
Hisse net benim için gerçek bir aileden farksız bunu bugün birkez daha anladım..Güzel dilekleriniz için tüm dostlara ,forumdaşlara, abilere ,ablalara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..Hepiniz çok güzelsiniz :p
Hepinizin desteğini bu heyecanlı saatlerimde yanımda hisettim..
Sevgi ve Saygılarımla,
Anne-Baba olmanın ne demek olduğunu anlatmak/tarif etmek imkansızdır. Siz şimdi ne olduğunu anladınız. Yaşadığınız her anın keyfini çıkarmaya bakın.

Minik Ozan' a sevdikleriyle birlikte mutlu, sağlıklı bir hayat diliyorum.

Salacaklı
14-02-2005, 18:27
Tebrikler Delikanlıya iyi bak....Altını falan Temizlemeyi öğren....

Bizleri Delikanlının SÜNNET Düğününede Cağırmayı sakın unutma..

:)

AAAcemi
14-02-2005, 18:32
Tebrik ederim sn horcan.
Allah analı babalı saglıklı bir yaşam versin

Buradiki yazıları okuyunca , benim oğlanın doğum öncesi bende yarattığı heyacanı hatırladım :)
ikincisinde de heyacanım aynıydı .

ikisi , üçüncüyü düşünmemen için beni ikna etti !
Çocuk bakmak /yetiştirmek çook zor işmiş .

CERİTKALE
14-02-2005, 18:37
Tebrikler Sn. Horcan,

Analı babalı ve sağlıklı bir yaşam dileklerimle,

sevgiler sunuyorum.

casaubon
14-02-2005, 18:39
umarım sağlıklı ve uzun bir yaşam onu bekliyordur. tebrik ederim. bak duygulandım şimdi. ben 2 kere geçtim o yoldan. hanımı ikna edemedim ki 2 tane daha yapalım.

tekrar tebrikler...

ah uykusuz geceler ah...

http://img.photobucket.com/albums/v454/sarkun/4.png

MAGIC32
14-02-2005, 18:55
küçük bebeğe, annesine ve babasına sağlıklı, mutlu, uzun bir ömür diliyorum...

sünnet işini biz doğduğu gün halletmiştik, :) aklınızda olsun, bir sorun..

sevgiler...

miki1
14-02-2005, 19:01
Çok Tebrİk Ederİm.allah SaĞlikli Uzun ÖmÜrler Verİr İnŞallah.............

kumralada
14-02-2005, 19:55
Minik bebeğinize uzun ömürler,bol şanslar.

balaban
14-02-2005, 20:10
Allah analı babalı büyütsün, uzun ömürler versin.

Thesecret
14-02-2005, 20:15
Hoşgeldin hayatın anlamı. :bravo: :bravo:
Babası da sevinçten uçuyo bu arada. Zavallı Horcan dünden beri 27 doğurdu yaw :D

horcan
15-02-2005, 00:07
Bugün saat 13:40 sularında oğlumun ağlamaklı sesini işitmeye başladım.Bazı dostlarımızında yazdığı üzere herşey yolunda gitti ve sağlıklı bir bebeğimiz oldu.
Bu arada bana buradan güzel dileklerini yollayan benimle bu heyecanı paylaşan herkese teşekkürü de bir borç bilirim..Henüz eve yeni geldim eşim ve bebeğim henüz hastanedeler sabah yine orada olacağım.
Destekleriniz için sonsuz teşekkürler :p :p
Sevgi ve Saygılarımla,

serdarkus
15-02-2005, 00:22
Bugün saat 13:40 sularında oğlumun ağlamaklı sesini işitmeye başladım.Bazı dostlarımızında yazdığı üzere herşey yolunda gitti ve sağlıklı bir bebeğimiz oldu.
..
Bebeğe, sizlerle birlikte uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim. :)
Böyle bir sevincin paylaşımını forumla birlikte yaşamanın anlamı ise... kelimelerle ifade edilmez.

gemici
15-02-2005, 00:30
hadi gözün aydın..........................

Thesecret
15-02-2005, 00:39
Bu arada bana buradan güzel dileklerini yollayan benimle bu heyecanı paylaşan herkese teşekkürü de bir borç bilirim..Henüz eve yeni geldim eşim ve bebeğim henüz hastanedeler sabah yine orada olacağım.
Sevgi ve Saygılarımla,
Tamam birisi erkek anladık. Diğer 9 un cinsiyeti ve isimleri ne..............

madenr
15-02-2005, 00:39
Sevgiyle büyüt,barışın egemen olduğu bir Dünya da,yeşilin daha çok,yeşil olduğu güzel ülkemde büyüsün.Sevgilerimle

Ke$i$
15-02-2005, 00:46
Allah anali babali buyutsun.

Yalniz uyarayim ; bunlar ilk dogunca cok cirkin oluyorlar. :D
Sekerlenme sonradan basliyor. Bir sure sonrada tadina doyamiyorsunuz. :)

dr.denemours
15-02-2005, 00:50
Tebrik Ederim sizi Sn. Horcan. Allah analı babalı büyütsün.

Maşallah erkek bebek için saçları epey gür :)

Borsacı olacak gibi gözüküyor sizin gibi. Tekrardan tebrikler.

portakal
15-02-2005, 00:50
Fark ettiniz mi bıyık altından gülüyor kerata :p
Ömür boyu mutluluklar dilerim oğlunuzla :)

Thesecret
15-02-2005, 00:51
Ula ula o meleğin suratına flaş mı patlattın :mad: :mad: :mad: kafanı kıracam senin..........

pardon
15-02-2005, 00:54
güle,güle büyütün,hayırlısı olsun.

horcan
15-02-2005, 01:08
bu yüzden....

http://img.photobucket.com/albums/v163/chem73/hakanveolu.png

horcan
15-02-2005, 01:18
:) :) :)

Akresi
15-02-2005, 01:20
Mevlâ onu salihlerden eylesin. Size de şükrünü nasip etsin. Beraber yol alasınız daha çok seneler şu dünyada :)

Selçuk
15-02-2005, 01:21
Allah analı babalı büyütsün Sn. Horcan.
evladınızla sağlılklı, huzurlu, mutlu günler geçirmenizi diliyorum.

gemici
15-02-2005, 01:21
horcan ne kadar çok saçı var maşallah.....................hemen berbere gidecek sanki...........

fiora
15-02-2005, 01:25
Kaç saatlik bu resimler?? güzelim daha kıpkırmızı suratı :)

BOYNER
15-02-2005, 01:26
Aynı babası maşallah...
http://www.cengizaydogan.com/meclis/konusmalar/nazarboncugu.jpg

sudha
15-02-2005, 01:37
Kutlarım sn horcan. ;)

Allah ömrünü uzun, bahtını açık etsin. :)

Darısı tüm bebek isteyenlere... :)

horcan
15-02-2005, 01:40
Kutlarım sn horcan. ;)

Allah ömrünü uzun, bahtını açık etsin. :)

Darısı tüm bebek isteyenlere... :)
amin!

preatoria
15-02-2005, 11:48
sizleri tebrik ederim, şans ve mutluluk hep onunla olsun

son_azrail
15-02-2005, 11:56
bi gözlükleri eksik:)allah analı babalı büyütsün...mutlu önü açık bir geleceği olsun...

intexma
15-02-2005, 12:14
bu yüzden....

http://img.photobucket.com/albums/v163/chem73/hakanveolu.png

bu bakışların,O'nun sesinin, O'nun sıcaklığının ; verdiği mutluluğu ömür boyu başka bir YERDE BULAMAYACAKSIN.
ömrü uzun, bahtı açık, her zaman mutlu olsun...

HOŞGELDİN BEBEK,
YAŞAMA SIRASI SENDE,
SENİN YOLUNU BEKLİYOR,
(şaire inat...)
MUTLULUKLAR, MUTLULUKLAR, MUTLULUKLAR...

AloneWolf
15-02-2005, 12:51
ALLAH analı babalı büyütsün. Yüzünde gülücükler kalbinde sevgi hiç eksik olmasın.
Canım Benim 2 günce bir yıkayın 40 ı çıkmadan da sokağa çıkartmayın ;)

Detay
15-02-2005, 13:00
oncelıkle Allah analı babalı buyutsun.. baba olmak cok guzel bir duygu olsa gerek.. tum hayatı boyunca tum guzellıklerin sımdıden mınık ellerinde ve yureginde olması dılegımle..saglık ve mutlulukla koca bir omur diliyorum..
minigi opun benım ıcın..
tekrar tebrıkler !!

Detay
15-02-2005, 13:05
ayrıca simdiden işe alısması ve yabancı kalmaması icin senet isimlerini imkb - 30 olmak uzere kulagına yavas yavas fısıldayın..ogrenmeye baslasın ..baba dedıkten sonra baslasın yavas yavas dodol dodol ( dohol ) demeye..
yavrucak !!

futbolcu
15-02-2005, 13:08
Allah analı babalı büyütsün Ocak ayında ben de bir erkek çocuk babası oldum 1 ayımız bu hafta dolacak muhteşem birşey gaz çıkarmak için uykusuz geceler sizi bekliyor ama çok güzel bi uykusuzluk hali yaratıyor hele kokusu

horcan
17-02-2005, 21:01

Evet sevgili dostlar diye başlamış o heyecanlı dizeler,ve bebeğim o küçücük gözlerini açtı henüz gülümseyerek pek olmasada ;ağlayarak ta olsa baktı bana pırıl pırıl .Ogüzel duyguları yaşadım anlatması mümkün değil ama çoğunuz zatenn biliyorsunuz bunları.Oğlumun adını burayada yazdığım üzere ozan kutay koyduk,minik ozan kutay şu an uyuyor ve biz artık evimize geldik. :p Ve o iyi :p
Hisse net forumdaşları ile bunu paylaştığım için çok mutluyum.Çünki gördüm ki doğru yerdeyim yalnız değilim ve hakkaten birçok dostumuz olmuş burada olay sadece ekonomi ve borsa değil yani artık... bu da bu forumun farkı olmalı kesinlikle.
Sevgili Dostlarım,ve Site yöneticileri bana verdiğiniz destek ve paylaşımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum defalarca.
Sevgi ve saygılarımla,
Horcan

fiora
17-02-2005, 21:32
Gözün aydın Horcan..

Derim.. derimm defalarca derim.. Hissenet.. farklıdır.. :)

polisaj
19-02-2005, 02:43
Gözün aydın olsun sevgili horcan kardeşim.
Benim de oğlum kısa bir süre sonra 2 yaşına basacak. 2 sene öncesini hatırladım , seni izlerken.
3-5 gün sonra göbek bağı düşecek. İlk 20 günde , doğduğu ağırlığın yaklaşık % 10'unu kaybedecek. Sakın stres yapma. Mesela 3,3 kg doğmuş ise , 3 kg civarına düşecek , sonra ilk aylar biraz daha hızlı , daha sonraki aylar daha ağır kilo almaya devam edecek.
Allah , sünnet etmeyi , askere göndermeyi , evlendirmeyi , torunun ile de oynamayı gösterir inşallah. (Benim de , senin de , bu forumdaki herkesin de)

Tekrar gözün aydın olsun kardeşim , eşine geçmişler olsun.
:bravo: :cheers:

Cenk-Uygur
19-02-2005, 03:43
Gozun aydin Horcan, cok eglenceli bir olay, bak bizimki neredeyse 10 aylik odu, gittikce daha sirin olacaklar ve bu gunlerin kiymetini bilmek bile cok guzel. Zamani gelince devamli yaninda olmak isteyeceksin, isi gucu birakip eve kosacaksin, yeniden tebrikler ve sevgiler...

ŞEN
23-02-2005, 01:11
Evet sevgili dostlar diye başlamış o heyecanlı dizeler,ve bebeğim o küçücük gözlerini açtı henüz gülümseyerek pek olmasada ;ağlayarak ta olsa baktı bana pırıl pırıl .Ogüzel duyguları yaşadım anlatması mümkün değil ama çoğunuz zatenn biliyorsunuz bunları.Oğlumun adını burayada yazdığım üzere ozan kutay koyduk,minik ozan kutay şu an uyuyor ve biz artık evimize geldik. :p Ve o iyi :p
Hisse net forumdaşları ile bunu paylaştığım için çok mutluyum.Çünki gördüm ki doğru yerdeyim yalnız değilim ve hakkaten birçok dostumuz olmuş burada olay sadece ekonomi ve borsa değil yani artık... bu da bu forumun farkı olmalı kesinlikle.
Sevgili Dostlarım,ve Site yöneticileri bana verdiğiniz destek ve paylaşımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum defalarca.
Sevgi ve saygılarımla,
Horcan

Gözünüz aydın. Eşinizi ve sizi tebrik ederim.

tazebaba
03-03-2005, 13:45
Sayın horcan gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün:). Benimde inşallah ekim ayında bir çocuğum olacak daha dün öğendim. :) Ama Sayın Fioranın dediği gibi burası gerçekten çok farklı daha ismimi değiştirdiğim gibi hiç beklemediğim tepkiler tebrikler aldım :), iyiki sizleri tanımışım. Hepinize çok teşekkür ederim. :kucak: :kucak: :kucak:

scarabeo
03-03-2005, 14:10
Allah analı babalı büyütsün Horcan benim oğlumda 10 ayını doldurdu en güzel zamanları başladı halen emeklemeyle sürünme arasında dolanıyor ortalıkta çok şirin ama zor yanları da var gece net bir uyku yok, yemek te sorun var sanki prensin hizmetlisi gibiyiz ama olsun gene de çok güzel bir duygu.... Tekrardan tebrik ederim.....

lutas
03-03-2005, 14:15
Buraya da yazalım mı
Yazalım...

Hayırlısı ile olunca da yazarız da.
Bu başlık bundan sonra böyle bir vazife ifa edecek gibi.
YENİDOĞAN SERVİSİ olsun başlığın adı :)

Allah bağışlasın.
Bahtı güzel olsun.
Hayırlı evlat olsun.

kalkedon
03-03-2005, 14:21
Allah analı babalı büyütsün. Hayat TRENDİ UPTREND olsun. DİPTEN alsın TEPEDEN satsın. Hayırlı olsun..:D :)

XZARA_
03-03-2005, 14:55
Allah bagıslasın analı babalı buyutsun...

simyacı
03-03-2005, 14:56
Sevgi ve Saygılarımla,
hoş geldi sefa getirdi minik bebek dünyaya.
sevgili horcan mutluluk her daim senin, eşinin ve bebeğinin yanında olsun.
sevgiler.

SALESMAN
03-03-2005, 15:01
önce anneyi sonra seni tebrik ederim . yakın zamanda bu duyguyu yaşamış biri olarak her geçen ay daha da keyifli hale geleceğini söylemem gerek ;

lutas
03-03-2005, 15:17
yakın zamanda bu duyguyu yaşamış biri olarak

Sizi de tebrik ederiz.

Aynı dileklerimiz bebiş için de olsun...
Bahtı güzel,
Hayırlı evlatlar olsunlar...

ulusoy35
03-03-2005, 15:24
simdiden tebrıkler ....

horcan
09-03-2005, 22:06
Tüm dostlara çok çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar...Hepiniz çok güzel ve paylaşmayı seven insanlarsınız..Oğlumun yakında yeni 1-2 resmini koyacağım buraya...Amcaları ,ablaları görsünler Ozan Kutay'ımı.. :p
Saygılarımla,

northwind
09-03-2005, 22:15
Tebrikler,Allah anali,babali saglik icinde buyutsun

trakyalı
11-03-2005, 22:55
Sn horcan oğlunu sağlıkla ve sağlıklıca büyütmeniz dileğiyle.
İnşallah torununun torununu sağlıklı birşekilde görürsün.

Detay
11-03-2005, 23:33
Allah once saglıklı sıhhatli sonra anali babalı mutlu bir sekılde buyutsun minik ellerinden detay abisi oper..
saygılarla...

miki1
02-04-2005, 11:09
çok tebrik ederim..........
inşallah sağlıklı olur.........
bebeğinize ve size analı babalı huzur dolu mutlu bir hayat diliyorum.............

asmf
02-04-2005, 11:19
Tebrik ederim........
Allah analı babalı büyütsün...
Sağlıklı bir yaşam dilerim...
Tüm ömür boyu doğacak oğlunuza ve annesine,babasına çok sağlıklı,huzurlu ve başarılı bir hayat diliyorum....

scarabeo
02-04-2005, 11:45
Allah analı babalı büyütsün..Sağlıklı,şanslı hayırlı bir çocuk olsun...
Sevgilerle...