PDA

View Full Version : finexo şirketi

umut6128
11-02-2010, 14:36
bu şirket hakkında bi bilginiz varmı, ne kadar güvenilir bana yardımcı olursanız sevinirim

Alper552
11-02-2010, 22:47
herhangi bir denetimi yoktur...denetimi olmayan kurumlarda bu tip kurumlardan uzak durunuz....http://www.brokerontop.com/ bu linkte guvenli kurumlar mevcuttur.pm veya mail atarak sizlerin yatirimina en uygun kurumlarda tavsiye [email protected]

ayrica denetlenyoruz diyor ama verdikleri kurum yok boyle bir kurum hakkinda bilgimiz yok diyor....

edseykota
11-02-2010, 23:11
bu piyasada en büyük sorun türkiyedeki aracı kurumların güvenilirliği galiba. bu konuda işlem yapan üstadlardan bu konuda yardım talep ediyoruz. mesela ODL nasıldır. ya da banka diye anadolubank daha mı sağlamdır.

Alper552
15-02-2010, 21:35
odl turkye ODL marketin turkiye temsilcisi guvenilir kurumdur
anadolubank guvensizdir...tek kelime anadolubank a para yatirim islem yapacaginiza paranizi caldirin daha mantikli hic olmazsa ccaldilar dersiniz

edseykota
16-02-2010, 02:02
odl turkye ODL marketin turkiye temsilcisi guvenilir kurumdur
anadolubank guvensizdir...tek kelime anadolubank a para yatirim islem yapacaginiza paranizi caldirin daha mantikli hic olmazsa ccaldilar dersiniz

anadolubank neden güvensiz? neden???

Alper552
17-02-2010, 02:44
Anadolubank forex piyasasinda denetlenmiyor.Sadece deneme hesabini aciniz ve platform sornlarinizi goreceksiniz.
Forex Piyasasi denetleyici kurumlar
NFA,FSA,arıf

eloy
04-03-2010, 05:54
ulkemızde işlem yapabileceğimiz 'no dealing desk' aracı kurumlar hangileridir? tesekkurler..

VOBTRADER2010
16-04-2010, 21:12
ulkemızde işlem yapabileceğimiz 'no dealing desk' aracı kurumlar hangileridir? tesekkurler..

Merhaba ben size Firmamızı tanıtmak isterim .www.ulukartalholding.com
Bünyesinde SPK denetiminde aracı kurumlar ve Hazine müşteşarlığı onaylı kıymetli madenler şirketi mevcut.Meta trader4 platformu üstünden işlem yapabilirsiniz.SWAP DEDİĞİMİZ GECELİK FAİZ VE KOMİSYON YOK.GÜN İÇİNDE PARA ÇEKİP YATIRABİLİRSİNİZ.
iletişime geçilecek kişi Özgür Bey,
[email protected]