PDA

View Full Version : Kardemir Demir Çelik Karabükspor

Seyyar Lamba
08-03-2010, 15:15
Şimdilik başka bir şey söylemeye gerek yok

Az kaldı

G - E - L - İ - Y - O - R - U - Z

Seyyar Lamba
15-03-2010, 13:06
Nazar değdirdik.
Ordu ile berabere kaldık evimizde.
Ama diğer takımların kaybetmesiyle (Buca henüz oynamadı), 3. ile aramızdaki fark 15 oldu.
Bu demektir ki kalan 8 haftada 3 galibiyet 1 beraberlik ile SÜPER LİG'deyiz.

GRACİEUX
16-03-2010, 16:46
Bu yıl süper lige renk vermeye geliyoruz...Bu hafta bucasporuda yenersek hemen hemen kesinleşir şampiyonluk....

Yönetim şimdiden kolları sıvarsa önümüzdeki yıl için fena olmaz..Öncelikle Emenike yi bırakmamak lazım...Süper ligde en çarpıcı golcü futbolcu olabilir...Birde Bülent BAL...Defansın belkemiği...

Seyyar Lamba
15-04-2010, 16:49
Süperiz.
Süper Lig'deyiz.

onursal
19-04-2010, 13:05
Şampiyonuz Süper ligdeyiz:)

Seyyar Lamba
19-04-2010, 16:26
Evet bu hafta ile beraber şampiyonluk da garantilendi.
2009 - 2010 1. Lig Şampiyonu Kardemir Demir Çelik Karabükspor
(Ben Kardemir ismine alışamadım. Eski ismimiz ile beraber daha çok seviyorum)

Seyyar Lamba
03-05-2010, 10:56
Emenike de 1 Mayıs'ta Taksim'de!
'İşçi takımı' olarak bilinen Süper Lig'in yeni ekibi Karabükspor, takım halinde yarın Taksim Meydanı'nda kortej oluşturacak.

Bank Asya 1. Lig'de şampiyonluğu garantileyen Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, ''Taksim'deki 1 Mayıs kutlamalarına Kardemir Karabüksporlu futbolcularla renk katacağız'' dedi.

Kulüp başkanlığının yanı sıra Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığı görevini yürüten Tankut, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 Mayıs'ın uzun yıllar verilen büyük mücadelelerle önce tatil, ardından bayram ilan edilmesini memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

Geçen yıl çok az sayıda katılımla kutlanan bayramın bu kez Taksim'de konfederasyonlara bağlı sendikaların katılımıyla görkemli olacağını anlatan Tankut, ''Sendikaların kutlamalarla ilgili ciddi çalışmaları var. Biz de bu kutlamalara katılacağız. İşçi bayramımıza renk katmak için başkanlığını yaptığım, bu yıl Süper Lig'e çıkmayı başaran Kardemir Karabüksporlu futbolcularla birlikte İskenderun Demir Çelikspor Kulübü futbolcularını da kortej alanına getireceğiz. Taksim'deki 1 Mayıs kutlamalarına Kardemir Karabüksporlu futbolcularla renk katacağız. Futbolcularımız, işçilerimizle yürüyerek onlara destek verecekler. Oyuncularımızın, işçilerimizin kullandıkları baretleri başlarına koyarak basında birçok fotoğrafları yayınlandı. O fotoğrafı, Taksim'de de vermek istiyoruz. Çünkü bu iki kulübümüz işçi takımıdır, işçilerin destekleriyle ayakta durmaktadırlar'' dedi.

Seyyar Lamba
20-09-2010, 11:42
Süper gidiyoruz. Allah nazardan saklasın.

MCMIII
21-09-2010, 02:58
http://yfrog.com/i3karabukj

MCMIII
21-09-2010, 03:16
karabük deplasmanında bizlere göstermiş oldukları misafirperverlik ve dostane tavırlarıyla gönlümüzde yer etmişlerdir.

ikinci yarıdaki maçta beşiktaş'ta en iyi şekilde karşılanıp ağırlanacaklardır.

yolları açık olsun.

Seyyar Lamba
04-10-2010, 09:20
karabük deplasmanında bizlere göstermiş oldukları misafirperverlik ve dostane tavırlarıyla gönlümüzde yer etmişlerdir.

ikinci yarıdaki maçta beşiktaş'ta en iyi şekilde karşılanıp ağırlanacaklardır.

yolları açık olsun.

93 senesinde ilk kez 1. lige çıktığımızda, tribünlerin lokomotifi olan B tribünündeki grubun adı da Çarşı'ydı ve ağırlıklı Beşiktaş'lılardan oluşuyordu. Şimdiki Mavi Ateş grubu nasıldır bilemem tabi.

Seyyar Lamba
04-10-2010, 09:23
Tarihimizdeki ilk Galatasaray galibiyetimizi aldık. Sıra geldi Fener'e.

kerkenez61
13-12-2010, 01:45
Arkadaşlar,
2010-2011 sezonunda şampiyon kim olur diye bir konu açtım ve anket koydum...
Sizde ankete katılıp görüşlerinizi paylaşır mısınız?
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=56794

MCMIII
05-02-2011, 01:22
bu hafta çok güzel bir maç olacak;

her anlamda..

Seyyar Lamba
07-02-2011, 10:34
bu hafta çok güzel bir maç olacak;

her anlamda..

kardeş senin için üzüldüm ama yapacak bir şey yok.
güzel maç olmuş. gitmediğime üzüldüm şimdi.

MCMIII
09-02-2011, 03:19
kardeş senin için üzüldüm ama yapacak bir şey yok.
güzel maç olmuş. gitmediğime üzüldüm şimdi.
eyvallah sağ olasın.

sahada en az beraberliği hak etmiştiniz zaten.

bizim asıl gündemimiz saha dışındaydı, ilk maçta gösterilen konukseverliğe aynı şekilde karşılık verme çabasıydı. ve sanırım bunu da yerine getirdik; yenmek yenilmek dert değil.

yolunuz açık olsun.