PDA

View Full Version : Uzakdoğu Sporları(Aikido, Judo, Karate, Kung-Fu, Tae-kwon-do)

BOYNER
06-03-2005, 23:26
Uzakdoğu Sporları(Aikido, Judo, Karate, Kung-Fu, Tae-kwon-do)...

hakanen
04-04-2005, 20:24
Kıck box severler ,ekran başına.Bugün Show tv de 22.15 te kıck box var kaçırmayın derim.Geçen hafta aynı saatte ,özel bir turnuvanın finalinde ,Türk ve Yunan kıck box cular karşılaştı .Yunanlı ringe çıktığına pişman oldu.Bizimki ise birçok şeyin hıncını çıkartır gibi 9 raund boyunca rakibini haşat ettikten sonra ,son raundda nakavt ile maçı kazandı.Ama inanınki istese ,daha 2.raundda nakavt ile kazanabilirdi.....

spek_avcısı
04-04-2005, 20:47
sn boynerin üyeliği gitmiş neden acaba??

Selçuk
04-04-2005, 21:51
sn boynerin üyeliği gitmiş neden acaba??

birden fazla kullanıcı hesabı kullanıyordu...

hakanen
02-05-2005, 18:53
Bugün 22.15 te Show'da yine Kıck box şöleni var.Bu hafta sonu Fransa'da yapılan turnuvanın görüntülerini verecekler.Tabii ki dünyanın en iyisi ,Gürkan Özkan'da turnuvada..... :) 14 mayıs İstanbul için bir antreman gibi....

gemici
02-05-2005, 19:00
çok eğlenceli gerçekten...............iyiki haber verdin.......kaçmaz......

SALESMAN
03-05-2005, 12:58
ben geçen haftakini seyrettim zencinin teki feci nakavt rakibini son yıllarda gördüğüm en iyi 2 dönen tekme vuruşundan biriydi ( ikinci de olimpiyatlarda idi yazın japon tekwandocu muthis bir tekmeyle yunanlı sporcuyu kendi seyircisi önünde şebeğe çevirmişti..)

hakanen
03-05-2005, 20:08
ben geçen haftakini seyrettim zencinin teki feci nakavt rakibini son yıllarda gördüğüm en iyi 2 dönen tekme vuruşundan biriydi ( ikinci de olimpiyatlarda idi yazın japon tekwandocu muthis bir tekmeyle yunanlı sporcuyu kendi seyircisi önünde şebeğe çevirmişti..)

Headhunter'dan bahsediyorsun.Namı diğer Kelle avcısı.En iyi yaptığı hareket ,kafaya tekme ...

Selçuk
11-05-2005, 00:14
geçenlerde arabama teyp almak üzere yeşilköyde bir yere gittim.teyp montaj esnasında içeride bu kickboxcu arkadaşlardan birinin görüntülerini seyrediyorlardı.daha evvel ismini dahi bilmediğim serkan beyle tanıştım.japonyadaki turnuva görüntülerini, antremanlarından bazı çekimleri izledik.sohbet esnasında çok efendi,iyi bir profil çizmesine rağmen Allah kimseyi bu arkadaşla ağız dalaşı dahi yapmayı nasip etmesin:D

egecal
07-06-2005, 10:16
gürkan özkan .....
adamı parçalar :D