PDA

View Full Version : Gaastamonu'ya ne zaman gidelim? Siz karar verin, biz goturelim!

Pages : [1] 2 3 4

OnurGururSeref
03-05-2010, 20:37
Dostlar, 8 - 9 Mayıs Gaastamonu gezimiz forumda inanilmaz derecede ilgi gordu ama maalesef tarih pek coguna uymadi. Bu yuzden sayiyi arttirmak icin bir anketle yeni bir gezi duzenlemeye karar verdik. Bu defa bu tur bir geziye katilmak isteyenler tarihe kendileri karar versinler.. Lütfen Kastamonu'ya kesinlikle gelmeyi arzu edenler bu ankete sizin icin uygun olan tarihi cevaplayiniz.. Hersey icin tesekkurler :)

OnurGururSeref
03-05-2010, 20:45
Eski gezi topicinden gerekli program bilgisi ve fotograflar gorulebilir...

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=45099&page=12

guneysu
03-05-2010, 20:55
Haziran ayındaki iki seçenek pek çok kişiye uymayabilir..

6 haziranda ki bana uymuyor, o hafta SBS var, oğlumun...

Diğer her seçenek bana uyar, 2 seçenek işaretledim ama, fark etmez benim için..

5-6 haziran hariç.....

katılmayı düşünenler, burayada görüşlerini yazarsa eyi olur.. 1 hafta sonunda müştereken anlaşırız...

ayhan53
03-05-2010, 22:40
5 inde 7 nci sınıfların 12 sinde 6 ncı sınıfların sbs sınavı var
bu eğitim siteminde eminim 22-23 ve 29-30 mayıstada sınav vardır

guneysu
03-05-2010, 23:56
Seviye Belirleme Sınavı (SBS),

ilköğretim 6. sınıf öğrencileri için 12 Haziran’da yapılırken,

ilköğretim 7. sınıf öğrencileri için 6 Haziran’da ve

8. sınıf öğrencilerine ise 5 Haziran’da yapılacak.

mitoci
04-05-2010, 00:18
Gaastamonu'ya ne zaman gidelim? Siz karar verin, biz goturelim!

Saygıdeger OGS .....

Şahsım adına böyle bir geziyi düzenlemek ve forum dostları ile bir araya gelerek tanışma-tanıştırma çabanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum....

Teşekkürler.... :)

OnurGururSeref
04-05-2010, 00:29
Saygıdeger OGS .....

Şahsım adına böyle bir geziyi düzenlemek ve forum dostları ile bir araya gelerek tanışma-tanıştırma çabanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum....

Teşekkürler.... :)Umarim saygideger mitoci, sadece tesekkur etmekle kalmazsiniz efem :))

guneysu
04-05-2010, 00:31
Umarim saygideger mitoci, sadece tesekkur etmekle kalmazsiniz efem :))

Geziye katılacak, katılacak olanlarada 1 er kg lık aydın inciri getirecek......... bence.......

OnurGururSeref
04-05-2010, 09:45
Bu geziye katilacak olanlara Haci Veli Konagindaki denize nazir yemek sirasinda ayaga kalkilacak ve "prozit" "serefe" denilecektir, promosyondur :)))

mitoci
04-05-2010, 11:09
Umarim saygideger mitoci, sadece tesekkur etmekle kalmazsiniz efem :))

Geziye katılacak, katılacak olanlarada 1 er kg lık aydın inciri getirecek......... bence.......

Sayın GÜNEYSU onlar birinci gezi için hazırlanmıştı...... Kalite kontrol bile yapıldı...... Zamanı ayarlamaya çalışıcam ...... Gönlüm sizlerden yana.... :)

gemici
04-05-2010, 18:32
güneysu ya uyan bana da uyar.....................

OnurGururSeref
04-05-2010, 18:40
Acaba bu oy verenler ne kadar ciddi?

gemici
04-05-2010, 19:40
Acaba bu oy verenler ne kadar ciddi?

full ciddi........yoksa niye oy versinler......yarın gel dedinmi gelemem diyemez ya....................

OnurGururSeref
04-05-2010, 19:44
Der, niye demesin? Nasil olsa kim oldugunu bilmiyoruz, surada iyi bir sey yapmaya calisiyormusuz, bos veeerr, baltala gitsin..

Umarim sen hakli cikarsin.. Kimler en cok hangi tarihe oy verirlerse o tarihte o oy verenler hepsi de katilirlar insaallah..

Valla oteli iptal ederken cok utandim, cunku cok pazarlik etmistim.. Bir de mudur kiz benim eski bir ogrencim cikti, tam utandim..

Lütfen dostlar, ciddiyseniz oy verin ve sozunuzde durun gunu geldiginde. Maksat hep beraber hos bir hafta sonu gecirmek, turizm acentesi degiliz.. Dostuz!

REST
04-05-2010, 20:01
full ciddi........yoksa niye oy versinler......yarın gel dedinmi gelemem diyemez ya....................

Sn.gemici:)..diyorsa..doğrudur..:super:
Ne de olsa..kendisi 1.sırada.
...
Gezi konusunda 1-2 söz de ben söyleyeyim..
Tanıtım faaliyetleri zayıf.:notr:
Tanıtıma ek destek benden gelebilir...
Belki bende gelirim.:yes:
Daha sonra karar vereceğim.:)

OnurGururSeref
04-05-2010, 20:23
...
Daha sonra karar vereceğim.:)Tanıtım faaliyetleri zayıf Saygideger Rest, daha nasil tanitim faaliyeti yapayim? Onca fotograf, onca tarihi bilgi, onca espri, onca tehdit :))) hepsi bosa gitti.. Hatta sizin Kyrenia'dan alinmis Gaastamonu fotolari bilem bosa gitti. Zorla guzellik olmuyor. Ama bu defa eminim tutacak. Taktik degistiridim.. Su da onayladi ve harekete gectik.. Calisirsa zeki oldugumu dusunecegim :))

Vucudi ve beynî katkilariniz bize onur verecek...

mancurya
04-05-2010, 21:45
Der, niye demesin? Nasil olsa kim oldugunu bilmiyoruz, surada iyi bir sey yapmaya calisiyormusuz, bos veeerr, baltala gitsin..

Umarim sen hakli cikarsin.. Kimler en cok hangi tarihe oy verirlerse o tarihte o oy verenler hepsi de katilirlar insaallah..

Valla oteli iptal ederken cok utandim, cunku cok pazarlik etmistim.. Bir de mudur kiz benim eski bir ogrencim cikti, tam utandim..

Lütfen dostlar, ciddiyseniz oy verin ve sozunuzde durun gunu geldiginde. Maksat hep beraber hos bir hafta sonu gecirmek, turizm acentesi degiliz.. Dostuz!

8-9 mayıs İptalmi oldu..?Şimdi gördüm...şahsen hayal kırıklığına uğradim.....ama neyse , bundada bir hayır vardır....bu sefer olcak gibi...
Cesaretin kırılmasın sonuçda hayırlı bir iş...ısrarlı olmak lazım...Haydi hayırlısı...

mancurya
04-05-2010, 21:56
...
Daha sonra karar vereceğim.:)

Tanıtım zayıftan herhalde böyle bir organisazyondan çoğunluğun haberi olmayışını kastediyorsunuz...

Yoksa ben bile kendi memleketimin tarihini arkadaşın yazısıyla tam manasıyla öğrendim...saygılarımla...

guneysu
04-05-2010, 22:23
8-9 mayıs İptalmi oldu..?Şimdi gördüm...şahsen hayal kırıklığına uğradim.....ama neyse , bundada bir hayır vardır....bu sefer olcak gibi...
Cesaretin kırılmasın sonuçda hayırlı bir iş...ısrarlı olmak lazım...Haydi hayırlısı...

Tarih uymadı herkese, o yüzden herkesin ortada anlaşabileceği, tercihli bir durum yaptı svg OGS, inşallah bu sefer olacak...

katılım 20 kişi civarı olursa, çok güzel eğlenceli olur, Ankara Organizasyonu yapmıştı yine svg OGS 50 kişi civarında toplandık.. züüüpppppeerrrr olmuştu....

Gündüz Ankarayı gezdik, akşamda bir güzel eğlendik topluca..... sabaha kadar....

Gastamonu gezisi daha güzel olacağına inanıyorum, doğal güzelliği var oraların......

OnurGururSeref
04-05-2010, 22:34
2007 Angara yemeginden bir video, siz de seyredin istedim:

http://www.youtube.com/watch?v=a84XMkasjT4

REST
04-05-2010, 22:39
Tanıtım zayıftan herhalde böyle bir organisazyondan çoğunluğun haberi olmayışını kastediyorsunuz...

Yoksa ben bile kendi memleketimin tarihini arkadaşın yazısıyla tam manasıyla öğrendim...saygılarımla...

Tabi ki..organizasyonun bilgilendirilmesinden bahsediyorum...
KASTAMONUnun tarihi konumuz dışı.
Gören duyan da diyecek ki..
KASTAMONU..bilinmeyen bir yer..:yes:
..
Şimdi..bu organizasyonun TEK bir AMACI olur.
O da..Kastamonu nun tarihi ve turistik yerlerini gezmekten ziyade..
Hiissenet üyelerinin birlikte bir yere gitmeleri..
Sanalın..reel ortamda buluşması ..:yes:
Kastamonu olmuş..Çorum olmuş..faktör değil.bence.
Kısacası..mekan fazla önemli değil..
Amaç önemli...
..
Bu konuda değerlendirmelerim sürecek.:he::)
Forumda bu GEZİ hakkında bilgilenmeyen kalmayacak.:wink:
...

OnurGururSeref
04-05-2010, 22:46
.................................................. .....................Bu konuda değerlendirmelerim sürecek.:he::)
...E de hadi görek!

mancurya
04-05-2010, 23:01
2007 Angara yemeginden bir video, siz de seyredin istedim:

http://www.youtube.com/watch?v=a84XMkasjT4

Bomboş bu kısım...yoksa benmi beceremiyorum...?

mancurya
04-05-2010, 23:04
Tabi ki..organizasyonun bilgilendirilmesinden bahsediyorum...
KASTAMONUnun tarihi konumuz dışı.
Gören duyan da diyecek ki..
KASTAMONU..bilinmeyen bir yer..:yes:
..
Şimdi..bu organizasyonun TEK bir AMACI olur.
O da..Kastamonu nun tarihi ve turistik yerlerini gezmekten ziyade..
Hiissenet üyelerinin birlikte bir yere gitmeleri..
Sanalın..reel ortamda buluşması ..:yes:
Kastamonu olmuş..Çorum olmuş..faktör değil.bence.
Kısacası..mekan fazla önemli değil..
Amaç önemli...
..
Bu konuda değerlendirmelerim sürecek.:he::)
...

Süpersiniz..yalnız bu seferde kantarın topunu fazla kaçırıpda ,Şehri talan edecek bir kalabalık olmasın...? sonuçda küçük bir yer....

mancurya
04-05-2010, 23:08
Nacizane bir sorum olacak...foruma üye olmayan , forum ziyaretçileri katılabilecekmi...?
Sonuçda 200-250 tl civarı denmişti...birde sezon başı...onlar adına soruyorum....

guneysu
04-05-2010, 23:15
Nacizane bir sorum olacak...foruma üye olmayan , forum ziyaretçileri katılabilecekmi...?
Sonuçda 200-250 tl civarı denmişti...birde sezon başı...onlar adına soruyorum....

Hayır katılamayacaklar, hisse net üyelerine açık sadece, sonuçta tur düzenlemiyoruz, kendi aramızda, burda sohbet ve yazıştığımız kişilerle gerçek hayatta tanışma ve kaynaşma gibi olacak..

bence.......

Foruma üye olupta eşleri ile katılmak isteyen üyelerimiz, eşlerini getirmekte serbesttir, onların üye olma zorunlulukları yok.. :)

Sadece izleyici olanlar, bir zahmet üye olsunlar, o kadar zor değil, paralı bir sitede değil.. :)

mancurya
04-05-2010, 23:23
http://666kb.com/i/bixe11akq4sgku4eq.jpg

Yörede günbatımı...renkler.renkler..renkler....

mancurya
04-05-2010, 23:28
Hayır katılamayacaklar, hisse net üyelerine açık sadece, sonuçta tur düzenlemiyoruz, kendi aramızda, burda sohbet ve yazıştığımız kişilerle gerçek hayatta tanışma ve kaynaşma gibi olacak..

bence.......

Foruma üye olupta eşleri ile katılmak isteyen üyelerimiz, eşlerini getirmekte serbesttir, onların üye olma zorunlulukları yok.. :)

Sadece izleyici olanlar, bir zahmet üye olsunlar, o kadar zor değil, paralı bir sitede değil.. :)

Aktardım.....Teşekkürler....

gemici
04-05-2010, 23:30
Aktardım.....Teşekkürler....

ne aktardın................çatımı....................

mancurya
04-05-2010, 23:39
ne aktardın................çatımı....................

yok..yok yanımda ziyaretime gelen arkadaşların ve dr.lerin dikkatini çekmişti onlar adına sormuştum...onlarda üye olsunlar ne yapalım..

gemici
04-05-2010, 23:41
fikret varmısın..................

guneysu
04-05-2010, 23:47

izin alabilirse, neden olmasın.........

FNT
04-05-2010, 23:49

bana mı sordun abi?

FNT
04-05-2010, 23:49

kendinle karıştırdın galiba

gemici
04-05-2010, 23:51

sert görünüyordu.................belki patronuda alır yanına.................

gemici
04-05-2010, 23:51
kendinle karıştırdın galiba

ooo çıkışlar sert.....................

FNT
04-05-2010, 23:53
dedikodu yapmayın arkamdan,

sabah erken kalkacağım,

şimdi uyumam lazım...

iyi geceler...

FNT
04-05-2010, 23:54
ooo çıkışlar sert.....................

gaz verme abi sen de...:)

gemici
04-05-2010, 23:55
neyse selim haklı o gelemez...gelenlere bakalım biz.....................

OnurGururSeref
04-05-2010, 23:56
Yaw diyorum ki, galiba bu defa bu iş olcek! Mancurya destegin icin tesekkurler, o arkadaslara soyle eger uye olurlar da gelirlerse muthis eglenecekler..

Umarim utanmam...

mitoci
05-05-2010, 00:01
Bomboş bu kısım...yoksa benmi beceremiyorum...?

Bir sorun yok gayet güzel çalışıyor....:)

Çok güzel olmuş,

guneysu
05-05-2010, 00:14
dedikodu yapmayın arkamdan,

sabah erken kalkacağım,

şimdi uyumam lazım...

iyi geceler...

geliyormusun..?

yoksa, gemici abi haklımı..?

mancurya
05-05-2010, 00:17
Ben üzücü bir hissenin topiğine millet moral depolasın diye şimdiden kastamonu gezisini yazdım...sonra tanıdık olmayanlar geldi diye beni suçlamayın ne olur...hakkınızda hayırlısı olsun...

mancurya
05-05-2010, 00:21
Yaw diyorum ki, galiba bu defa bu iş olcek! Mancurya destegin icin tesekkurler, o arkadaslara soyle eger uye olurlar da gelirlerse muthis eglenecekler..

Umarim utanmam...

Zaten benden bi inebolu gazı aldılar...millet zaten kastamonuyu pek bilmiyorlar önyargılar , silinir bu vesileyle...hemde sosyalleşirler...haydi hayırlısı...

mancurya
05-05-2010, 18:20
Borsanın bu düşüşünde bu geziye odaklanmak en iyisi...en azından moralimizi dik tutar.....Düşüncesi bile insanı heyecanlandırıyor...

OnurGururSeref
05-05-2010, 18:52
Mancurya? Oy verdigini goremedim? Sizin oy gizli oy acik tasnif mi yoksa? :))) Sevgiler...

mancurya
05-05-2010, 18:54
http://666kb.com/i/bi82xfosa0qd497f6.jpg

Balta girmemiş egzantirik tabi ortam ve yeşillik...Köydeki evimizin önündeki bir anımı canlandırsın diye başka diyardan....:wink::wink::wink:

mancurya
05-05-2010, 19:05
Mancurya? Oy verdigini goremedim? Sizin oy gizli oy acik tasnif mi yoksa? :))) Sevgiler...

Sürekli hafta sonları kaçıyorum abi...aşka gelirsem bu hafta sonu bile gidebilirim..maliyetide hiç umrumda değil...sizin organisazyon bir gerçekleşse eminim arkadaşların durumu o olacak yada sürekli anacaklar...
Çalıştığım iş gereği 5 gün sonrasını kestiremiyorum...(hastane müdürüyüm)...oyumu verdiğimde herşeyi ayarlamış olurum zaten...hepinizle mutlaka tanışmak isterim...SEVGİLER..

gemici
07-05-2010, 00:08
borsa bitti gezi zamanı.................

aminoasit
07-05-2010, 00:12
borsa bitti gezi zamanı.................

Sn hocam,

'sistem hatası'ymış :oley:

dur lütfen :)

mancurya
07-05-2010, 00:48
En iyisi geziyi düşünmek....Düzenleyenlere bu şartlarda daha fazla hayır olacak galiba....
Bu gezi tekkeden kurtuluşun vesilesi oldu...ama mal, canın yongası anlaşılan...............

OnurGururSeref
07-05-2010, 06:37
Bu havada gezilmezse baska hangi havada gezilir; sen git bi gez de gel havasi :)))))))))))))))))

gemici
07-05-2010, 08:37
Sn hocam,

'sistem hatası'ymış :oley:

dur lütfen :)

ben anlamam sistem misten.......sabah gider dükkana keserim ilişkiyi...............

ayhan53
07-05-2010, 11:54
http://666kb.com/i/bi82xfosa0qd497f6.jpg

Balta girmemiş egzantirik tabi ortam ve yeşillik...Köydeki evimizin önündeki bir anımı canlandırsın diye başka diyardan....:wink::wink::wink:

dikkatli olmak lazım genede:)
http://i41.tinypic.com/25fhgz8.jpg

mancurya
07-05-2010, 13:40
[QUOTE=ayhan53;4403690]dikkatli olmak lazım genede:)

Tabiattadaki ayıdan zarar gelmez....korkma çekinme....asıl sen piyasadaki...kork...

Anımı anlatayın..;

Memlekette orman gezisine çıkmış akşam üstü dönüyordum...tam yolun kenarında yürüyen koa bir popo ve önünde üç küçük ayıcık anladımki dağ yolundan kolay olsun diye araç yolunu tercih etmiş... arabadakileri sakın oraya bakmayın yandan yavaşca gecicem dedim ve....hiç rahatsız etmeden geçtim gittim....İnan anne ayıdan hiç bir ne hamle ne homurtu...Allah'a şükürler olsun...
Bide aynı piyasa ormanında ucundan azık koparalım dedik şu hale bak..Çoluk çocuğumuzun rızkını yemek için ........SAYGILAR.......

mancurya
07-05-2010, 13:48
En iyisi GEZMEK , TOZMAK.....FERAHLAMAK...

Tanıtım yapacağımda herkez demoralize....Halbuki insanız ,zayıfız değilmi ...? Biraz moral depolasak ,tabiatın ve egzantrik ortamın değişimiyle tazelensek fenamı olur...

mancurya
07-05-2010, 15:42
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/5/2068.jpg

............................

Karadenizi sahillerini acil görmek lazım özellikle Abanayı....iyice bunaltılar...

mancurya
07-05-2010, 15:55
[QUOTE=mancurya;4269205]http://i1004.hizliresim.com/2010/4/6/2793.jpg

OnurGururŞeref abi sen en iyisi sibiryaya gezi ayarlasana.....ancak ateşimiz sönecek anlaşılan....iyice azıttılar....Ne bu yangın...bu hararet....

gemici
08-05-2010, 11:01
yok mu gelen..............

SENOL
08-05-2010, 11:24
o kadar kişi oylamış illaki gelen vardır...önümüzdeki hata olmaz ts maçı var..sonraki hafta boş duruyor gibi ondan sonraki de..5_6 haziran dolu tekirdağa gitcem köfte yemeye..düğünde var...12_13 oğlanın sünnet düğünü var ..otomatikman kirve selçukta gelemiyor :)ya 22_23 ya da 29 _30 mayıs ..

OnurGururSeref
08-05-2010, 20:34
...................................... ya 22_23 ya da 29 _30 mayıs ..Gelmeyen?

mancurya
09-05-2010, 00:40
Anlaşılan bir sponsor bulup geziye her katılana ödüller dağıtsın...

gemici
09-05-2010, 00:57
Anlaşılan bir sponsor bulup geziye her katılana ödüller dağıtsın...

senin hastanenin T shirt lerini giyeriz..........................

mancurya
09-05-2010, 22:27
senin hastanenin T shirt lerini giyeriz..........................

Sizin gibi değerli insanlara T shirt olurmu hiç...şöyle sarar dan bir takım olmalı ancak....yada gelen promasyonlardan , hele hele ....

guneysu
09-05-2010, 22:30
Sizin gibi değerli insanlara T shirt olurmu hiç...şöyle sarar dan bir takım olmalı ancak....

:super::super::super:

sponsor mancurya..........:yes:

mancurya
09-05-2010, 22:38
Alın benden tam destek......Karar verdim...sünneti bahane edip gelmeyenlere ciddi indirim yapacağım....Tek şart geziye katılacaklar...bekliyorum...

mancurya
09-05-2010, 22:43
:super::super::super:

sponsor mancurya..........:yes:

Yanlış anlaşıldık galiba....kendini kıyasladığı şeyi ona çok hafif gelir demek istedim...ama söz geziye katılanlara tıbbi konularda iyi indirim yapacağım...

guneysu
09-05-2010, 22:48
Yanlış anlaşıldık galiba....kendini kıyasladığı şeyi ona çok hafif gelir demek istedim...ama söz geziye katılanlara tıbbi konularda iyi indirim yapacağım...

Hastane işi tamam , geziye katılıp hasta olanlara, mancurya'dan tam destek.. :)

Hangi hastanedesin mancurya.? belki işimiz düşer... malum insan oğluyuz, hastalık baki...

mancurya
09-05-2010, 22:53
İstanbul' dayız ,ÜMRANİYEDE...şimdi reklam olur.....gelmeden önce özelden mesaj atın isim ve adresi veririm...ailenizide yönlendirebilirsiniz...

guneysu
09-05-2010, 23:06
#

29 - 30 Mayıs 2010 7 36.84%

bu tarihe bağlayalım geziyi.......

mancurya
09-05-2010, 23:09
İnşallah gezi olursa; iyi bir dostluk ve muhabbet grubu oluşması temennim....daha sonra başka başka diyarlar sıradan ziyaret edilir...BAHANEYLE BİZDE GÜZEL YURDUMUZU TANIRIZ , GÜZELİM İNSANLARLA...hemde ülke ekonomisine katkı olur....

Yok yapılamassa biraz yazık olur...bizim ilkokulda bile öğrenciler koca koca şehirlere ( konya ,kapadokya ,çanakkale...vs..) geziler düzenliyor , hemde kaç otobüs...Hemde veliler bir eğleniyo , bir eğleniyoki sormayın...

mancurya
09-05-2010, 23:11
#

bu tarihe bağlayalım geziyi.......

İnşallah coğunluk kıvırmaz...yoksa adamcağızın , tüm samimiyeti ve emeğine yazık olacak...

OnurGururSeref
09-05-2010, 23:45
#

bu tarihe bağlayalım geziyi.......1 kisi fazlalik da 22 - 23 Mayıs'a kayiverir.. Bizim hanimla beraber 29 - 30 Mayıs'ta Acik ogretim fak. sinav gorevlerimiz var, essek yukuynen para kazanacüüük :))) Hem ondan olup, hem de mesarife giremeycüüüz..

Bu defaki kesin gezi tarihimiz 22 - 23 Mayıs 2010 dur, herkese hayirli ola... Gelecem diye oy kullanip, benim icin farkmaz deyip heveslendirip, bana her yol Roma deyip sevindirip... guvendirip... sonra ozelden yagmur gibi "affet Hoca" deye mesac neyin atanlar Soros'dan beter olup, en az 5 yil zorunlu yatirimci kalsinlar insaallaaaahhhh...

Hade, Reha, hade Mancurya, hade Mitoci, hade Aminom asitim, hade Selcuk, hade Balaban hanimefendi, artik kim varsa ortada, [email protected] adresine Gaastamonu gezisi basliyignan ozel bilgilerinizi bekliyorum: ad, soyad, tilifon...

OnurGururSeref
10-05-2010, 01:32
Gezimize gatilanlar ha bu araclarla şeher turunda gezdirileceklerdir :)

http://img.fotoambar.com/img/00003/84959b3e53907ae20be10dd669871969.jpg

mancurya
10-05-2010, 11:11
Samimiyetimi göstermek açısından gelemessemde yerime gelecek bir kişiyi göndermemde bir mahsuru varmı....?????.çünki proramıma uymassa ters tuş olmak istemem.. öyle olursa hangi tarih olursa olsun benim için sorun olmaz....

mancurya
10-05-2010, 11:13
Gezimize gatilanlar ha bu araclarla şeher turunda gezdirileceklerdir :)

http://img.fotoambar.com/img/00003/84959b3e53907ae20be10dd669871969.jpg

Ağbi feci gaza getirdin bu sefer...inşallah bildiğimiz Kastamonu at arabası olmaz....yoksa billurlar kırılır....

Şişman şöfer tutarda...arabalar................?Eğer arabalar buysa seve seve şöförünüz olurum...

mancurya
10-05-2010, 12:02
BORSADA Ortalık iyice çoştu....Gezinin müşterisi artar gibi...Kendi kişisel görüşümdür....sizi yanıltmasın....

SENOL
10-05-2010, 13:48
Gelmeyen?

hoca 2930 mayıs bana uyar gelmezsen ben giderim o tarihte faturayıda sana yollarım.he en gelmeylp sen gidersen de sen de bana yolla .ama gidersem kankamda gelir çift kişilik fatura yollarım.kankam selçuk olur bu ara bayağı yemeğe verdi kendini fatura çok kabaracal haberin ola

OnurGururSeref
10-05-2010, 17:17
hoca 29 - 30 mayıs bana uyar; gelmezsen ben giderim o tarihte faturayı da sana yollarım. he ben gelmeyip sen gidersen de, sen de bana yolla .ama gidersem kankam da gelir çift kişilik fatura yollarım. kankam selçuk olur bu ara bayağı yemeğe verdi kendini fatura çok kabaracak haberin olaUlen (saka ha bu) bu dedigin dogru ciksin, sen ve Selcuk gelin, eger pirokrami bozup, Kilicdaroğlu'nun partinin basina gecip %40 oy toplamasi serefine ben de acikogretim sinav ucretlerimden vazgecip geziyi 29 - 30 Mayıs'a almazsam namerdim, hem Su'cugum da rahatcana gelir..

Tamam mi? KESİN geliyorsunuz degil mi bu ssefer? Bak telikanli olun daa.. :)

Sevgi, selam...

OnurGururSeref
10-05-2010, 17:53
Gaastamonu'dan bir baska manzara!

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1318331995540

mancurya
10-05-2010, 19:22
Kalıncak otelin resmini alıp yapıştırmak istedim ama beceremedim....bu seferkide aynısımı ki....?

OnurGururSeref
10-05-2010, 19:48
Kalınacak otelin resmini alıp yapıştırmak istedim ama beceremedim....bu seferki de aynısı mı ki....? Burada:

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=45099&p=4369284#post4369284

guneysu
10-05-2010, 23:57
hoca 2930 mayıs bana uyar gelmezsen ben giderim o tarihte faturayıda sana yollarım.he en gelmeylp sen gidersen de sen de bana yolla .ama gidersem kankamda gelir çift kişilik fatura yollarım.kankam selçuk olur bu ara bayağı yemeğe verdi kendini fatura çok kabaracal haberin ola

Ulen (saka ha bu) bu dedigin dogru ciksin, sen ve Selcuk gelin, eger pirokrami bozup, Kilicdaroğlu'nun partinin basina gecip %40 oy toplamasi serefine ben de acikogretim sinav ucretlerimden vazgecip geziyi 29 - 30 Mayıs'a almazsam namerdim, hem Su'cugum da rahatcana gelir..

Tamam mi? KESİN geliyorsunuz degil mi bu ssefer? Bak telikanli olun daa.. :)

Sevgi, selam...

He valla, 29-30 Mayıs süper olur benim için, Yeğenimede kelek atmamış olurum... kızcağız dayısını görmeye gelecek, ben onu bırakıp Gastamonu'ya gitmek zorunda kalacaktım..

Gelmesem olmaz, ben gelmesem, gemici abide gelmez,

En iyisi 29-30 mayıs.... ŞENOL ve Selçuk'da gelirse süperrrrrrrrrrrrrr olacak..... inşallah......

OGS sende paradan vaz geç, gözünü toprak doyursun demiyeyim :kahkah: ne etcen o gadar paracıkları...

OnurGururSeref
11-05-2010, 00:13
Mutemmim cûzlerinen beraber geliyonuz mu hepinüz?

(Turk Malı seyrediyorum da şu an, şivem ondan bozuldu)

gemici
11-05-2010, 00:16
şenol gelemez..............................

OnurGururSeref
11-05-2010, 00:17
şenol gelemez..............................O gelmezse iptal ederim, yenin ederim.. (Dun gece birileri şamanliktan dolayi yenin etmisti de)

gemici
11-05-2010, 00:19
O gelmezse iptal ederim, yenin ederim.. (Dun gece birileri şamanliktan dolayi yenin etmisti de)

o zaman yenmiyen çöpe gider....................

SENOL
11-05-2010, 08:18
saim baba ben senin arabana binecem ..:)

mancurya
11-05-2010, 13:15
HAYDİ ...Hayırlısı............Allah sonuna erdirsin....13 ÜNE NE KALDIKİ....

SENOL
11-05-2010, 13:57
Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

SENOL ayhan53+

ayhan abi sende gelecen dimi ..bak senn için gidiyorum oralara kadar yoksa benim neyime kastamonu filan ...

ayhan53
11-05-2010, 15:04

SENOL ayhan53+

ayhan abi sende gelecen dimi ..bak senn için gidiyorum oralara kadar yoksa benim neyime kastamonu filan ...

programda ayu avı yok ben gelemem:)

SENOL
11-05-2010, 15:54
senin için ayarlarız bişi merak etme ...

guneysu
11-05-2010, 19:23

SENOL ayhan53+

Selçuk ta okey mi..? ikinizde tamam mı..?

gemici
11-05-2010, 19:44
saim baba ben senin arabana binecem ..:)

ben seliminkine bineceğim arabada yer var...............istersen sende bin.....................ama sen gelemezsin...........................

gemici
11-05-2010, 19:52
''Bir ulusun büyüklüğü,nüfusun çokluğu ile
değil,akıllı ve erdemli kişilerin sayısıyla ölçülür.''
...........................................Viktor Hugo..............................................

SENOL
11-05-2010, 20:03
Selçuk ta okey mi..? ikinizde tamam mı..?

selçuk belli değil..zaten gelirse açıklama yapacak..

OnurGururSeref
11-05-2010, 20:07
Artik yavas yavas sayilar, eşli eşsiz belli olsa diyorum. Oteli yeniden arayacagim, Abana'daki restaroni yeniden arayacagim, midibusu yeniden ayarlayacagim, guyu kebabcisini yeniden ayarlayacagim, yani iptal ettigim ve UTANDIGIM neresi varsa yeniden arayacagim.. Sizlerden kişi başı 220 şer TL toplamaya karar verdim, bence bu yetecektir, ancak eger artacak olursa da iade edecegimden emin olabilirsiniz, ticaret yapmiyoruz burada, ticaret yapacak olsaydim kralini yapabilecegimden emin olunuz.. Ozelden ad, soyad cep telefonlarinizi gonderin lutfen.. Adresim [email protected].. Kac bininci kere yaziyorum..

Diger gunlere oy kullanmis olanlar da lutfen 29 - 20 Mayıs'a kendilerini ayarlasinlar.. Bu tarih kesinlikle degismeyecek.. Gezi baslangici Safranbolu ilimizdir (Allah mi soyletti ne?)... Sabah burada bulusulacak, gayvalti yapilacak, simit peynir domates gibi, sonra RAMSEY (KİP) magazasina ugrayis, alisveris dilenirse ki dileyeceginizden eminim, Gaastamonu'ya varis, midibuze aktarilis, bazi turistik noktalara ugrayis, Kırca'larda guyu kebabi yeyis, Abana'ya gidis, Haci Veli konagi restaronaında öfffff.. yapis, arkam orman, onum deniz, gel de icme geriz seklinde maniler soyleyis, gece oluncak 23-23:30 gibi kalkis, Daday'daki otele 1 saat 30 dakikada insaallah varis, yatis, sabah erken kalkis, gayvalti, ata binis, faytona binis (bu hizmetler kisiye ve istege baglidir, odemesi ozeldr) oglen oluncak Daday'in ünlü lokantasinda , aksirincaya tıksırıncaya patlayincaya kadar etli ekmek yeyin efendiler oluş, tekrar midibusle merkeze donus, Nasrullah suyundan iciş, Gaastamonu helvasi alis, baastuma alis, sehre sooyle bi bakis arabalara biniş ve el sallayis.. Aglamalar, sarilmalar, ayrilamamalar hesaba dahildir..

Herkes davetlidir.. Gelmeyen kalmasın..

Liste başlatılsın:

1) ?

gemici
11-05-2010, 20:12
kip mağzası ne satıyor ya.........................

SENOL
11-05-2010, 20:13
ben seliminkine bineceğim arabada yer var...............istersen sende bin.....................ama sen gelemezsin...........................
ogs masrafları karşılıyor ne diye gelmiyeyim yaf...:)

SENOL
11-05-2010, 20:15
şu ramsey olayını kaldırsak boşuna vakit geçirmesek orada derim ben ...

gemici
11-05-2010, 20:15
ogs masrafları karşılıyor ne diye gelmiyeyim yaf...:)

şimdi oldu..........................diyeceğim de izin kağıdını imzalat işyerine sonra faksla ogs ye.................

OnurGururSeref
11-05-2010, 20:16
Not: Simdi hatirladim, eger oteli veya diger yerleri kendileri rezerve ettirmek isteyen varsa, bu tur bir davranis hem beni incitir, hem de benim otelle ve diger yerlerle pazarlik yaparken ettiğim taahhütleri yerine getirmemi engeller. Bu tur dusunceleri olanlar, lutfen bizlerden ayri sekilde diledikleri yere diledikleri tarihte gidebilirler...

gemici
11-05-2010, 20:17
şu ramsey olayını kaldırsak boşuna vakit geçirmesek orada derim ben ...

bu iyi fikir.................ramseyden ne alabilirim ki..........bu yaştan sonra takım elbisemi giyeceğim.............en son lisede giymiştim..ankara mustafa kemal lisesi..............

gemici
11-05-2010, 20:18
Not: Simdi hatirladim, eger oteli veya diger yerleri kendileri rezerve ettirmek isteyen varsa, bu tur bir davranis hem beni incitir, hem de benim otelle ve diger yerlerle pazarlik yaparken ettiğim taahhütleri yerine getirmemi engeller. Bu tur dusunceleri olanlar, lutfen bizlerden ayri sekilde diledikleri yere diledikleri tarihte gidebilirler...

herhalde ............................

OnurGururSeref
11-05-2010, 20:19
şu ramsey olayını kaldırsak boşuna vakit geçirmesek orada derim ben ...Pardon ama orasi zaten yolumuzun uzerinde ve inan ki pisman olmazsin ama girmezsen pişman olursun. Gelmeden once bir AVM deki KİP ya da Ramsey magazasina git ve takim elbiselere bir bak kac para.. Alt tarafi 30 dakika gecer. O da bisey degil, sen arabada beklersin.. Hayir ben oralara kadar gidip de Ramsey'den bir takim almazsam icim elvermez..

gemici
11-05-2010, 20:21
Pardon ama orasi zaten yolumuzun uzerinde ve inan ki pisman olmazsin ama girmezsen pişman olursun. Gelmeden once bir AVM deki KİP ya da Ramsey magazasina git ve takim elbiselere bir bak kac para.. Alt tarafi 30 dakika gecer. O da bisey degil, sen arabada beklersin.. Hayir ben oralara kadar gidip de Ramsey'den bir takim almazsam icim elvermez..

senin gül hatırına bir saat de bekleriz........ama ben beleş olsa takım elbise almam......................

OnurGururSeref
11-05-2010, 20:23
senin gül hatırına bir saat de bekleriz........ama ben beleş olsa takım elbise almam......................Yaw kim diyo illa elbise alacan deye? Sen bana alirsin giymiyorsan.. Kardesin degil miyim? Ben de sana bi kadeh raki ismarlarim... Abilik beyle olur.. 64 / 4 drop lutfen.. Laci..

gemici
11-05-2010, 20:24
Yaw kim diyo illa elbise alacan deye? Sen bana alirsin giymiyorsan.. Kardesin degil miyim? Ben de sana bi kadeh raki ismarlarim... Abilik beyle olur.. 64 / 4 drop lutfen.. Laci..

emrin olur.............almayan heykeltraş olsun......................

guneysu
11-05-2010, 20:27
selçuk belli değil..zaten gelirse açıklama yapacak..

Bir an önce belli olsada, onu sevenler derneğinden katılım olur.. sayı çoğalır...

Senin gelmen kesinleşti sanırım..?

guneysu
11-05-2010, 20:34
bu iyi fikir.................ramseyden ne alabilirim ki..........bu yaştan sonra takım elbisemi giyeceğim.............en son lisede giymiştim..ankara mustafa kemal lisesi..............

senin gül hatırına bir saat de bekleriz........ama ben beleş olsa takım elbise almam......................

Gemici abi, ben giyiyorum biliyorsun... Artık indirimliden bir tane hediya edersin.. almayan heykel traş olmasın, taş olsun :kahkah:

gemici
11-05-2010, 20:44
Gemici abi, ben giyiyorum biliyorsun... Artık indirimliden bir tane hediya edersin.. almayan heykel traş olmasın, taş olsun :kahkah:

sana oğlunu evlendirirken alırım ölmemişsem şayet...............daha yeni aldın sen bir kere giydin çırağana o kadar..............

guneysu
11-05-2010, 20:59
sana oğlunu evlendirirken alırım ölmemişsem şayet...............daha yeni aldın sen bir kere giydin çırağana o kadar..............

yok abi sen benim oğlanın düğününü göremezsin.. 20 sene daha yaşaman zor... :kahkah:

yaşasan bile yürüyecek halin olmaz.. :ley: Dr yiğenin düğünü var, onun için şimdiden alırsın..

yiğenin düğününde çırağan için aldığım takımı da giyecek halim yok, her halde...

gemici
11-05-2010, 21:00
tabii ki...........................

SENOL
11-05-2010, 21:01
vapurdan yeni indim her şeye okey ogs abey..nasıl olsa beleşçiyiz itirazım olmaz...

SENOL
11-05-2010, 21:06
oha aşağıya bak 14 kişi var :) bu arada kopamadım netten cepten yazıyorum harf hatalarıını ldare edin

guneysu
11-05-2010, 21:07
Artik yavas yavas sayilar, eşli eşsiz belli olsa diyorum. Oteli yeniden arayacagim, Abana'daki restaroni yeniden arayacagim, midibusu yeniden ayarlayacagim, guyu kebabcisini yeniden ayarlayacagim, yani iptal ettigim ve UTANDIGIM neresi varsa yeniden arayacagim.. Sizlerden kişi başı 220 şer TL toplamaya karar verdim, bence bu yetecektir, ancak eger artacak olursa da iade edecegimden emin olabilirsiniz, ticaret yapmiyoruz burada, ticaret yapacak olsaydim kralini yapabilecegimden emin olunuz.. Ozelden ad, soyad cep telefonlarinizi gonderin lutfen.. Adresim [email protected].. Kac bininci kere yaziyorum..

Diger gunlere oy kullanmis olanlar da lutfen 29 - 20 Mayıs'a kendilerini ayarlasinlar.. Bu tarih kesinlikle degismeyecek.. Gezi baslangici Safranbolu ilimizdir (Allah mi soyletti ne?)... Sabah burada bulusulacak, gayvalti yapilacak, simit peynir domates gibi, sonra RAMSEY (KİP) magazasina ugrayis, alisveris dilenirse ki dileyeceginizden eminim, Gaastamonu'ya varis, midibuze aktarilis, bazi turistik noktalara ugrayis, Kırca'larda guyu kebabi yeyis, Abana'ya gidis, Haci Veli konagi restaronaında öfffff.. yapis, arkam orman, onum deniz, gel de icme geriz seklinde maniler soyleyis, gece oluncak 23-23:30 gibi kalkis, Daday'daki otele 1 saat 30 dakikada insaallah varis, yatis, sabah erken kalkis, gayvalti, ata binis, faytona binis (bu hizmetler kisiye ve istege baglidir, odemesi ozeldr) oglen oluncak Daday'in ünlü lokantasinda , aksirincaya tıksırıncaya patlayincaya kadar etli ekmek yeyin efendiler oluş, tekrar midibusle merkeze donus, Nasrullah suyundan iciş, Gaastamonu helvasi alis, baastuma alis, sehre sooyle bi bakis arabalara biniş ve el sallayis.. Aglamalar, sarilmalar, ayrilamamalar hesaba dahildir..

Liste başlatılsın:

1) ?

listeye ek yapalım.. arkada kalmasın liste........

1- OGS
2- gemici
3- guneysu
4-
5-
6-
.
.
.
.

eşleri ile gelmek isteyenler yanlarına yazsınlar.......

OnurGururSeref
11-05-2010, 22:41
listeye ek yapalım.. arkada kalmasın liste........

1- OGS
2- gemici
3- guneysu
4-
5-
6-
.
.
.
.

eşleri ile gelmek isteyenler yanlarına yazsınlar.......1- OGS
2- gemici
3- guneysu
4-
5-
6-

OnurGururSeref
11-05-2010, 22:49
Geziye gelenler:

1- OGS ve eşisi
2- gemici ve eşisi
3- guneysu ve kendisi
4-
5-
6-

reha kaya
11-05-2010, 22:50
yok abi sen benim oğlanın düğününü göremezsin.. 20 sene daha yaşaman zor... :kahkah:

yaşasan bile yürüyecek halin olmaz.. :ley:

Baykalı, görmediniz her halde, efendim? :notr:

OnurGururSeref
11-05-2010, 22:51
Baykalı görmedin, her halde? :notr:Reha sen gelmiyor musun yoksa?

SENOL
11-05-2010, 23:21
Geziye gelenler:

1- OGS ve eşisi
2- gemici ve eşisi
3- guneysu ve kendisi
4-
5-
6-

selçuk'un gelip gelmeyeceği belli değil..belirteyim ..geleceği zaman açıklayacağını söyledi ..yanlışlık olmasın ...

OnurGururSeref
11-05-2010, 23:42
[QUOTE=SENOL;4421769] Geziye gelenler:

1- OGS ve eşisi
2- gemici ve eşisi
3- guneysu ve kendisi
4- ?
5- ?
6- ? QUOTE]

Emeklerime yazık!

mancurya
12-05-2010, 00:10
Hayırlısı olsun.....uğraşınız ve emekleriniz takdire şayandır....Hele bu akşam , hangi topiğe girsem gezi notunuz herşeye rağmen vardı....

OnurGururSeref
12-05-2010, 01:26
Son bir çaba:

Kastamonu tanıtımı

http://www.kastamonukulturturizm.gov.tr/Genel/Default.aspx?F6E10F8892433CFF445139E278E0BCE28E2B4 56DCE09C15E

SENOL
12-05-2010, 08:34
[QUOTE=SENOL;4421769] Geziye gelenler:

1- OGS ve eşisi
2- gemici ve eşisi
3- guneysu ve kendisi
4- ?
5- ?
6- ? QUOTE]

Emeklerime yazık!

abi dur kızma gelen gelir gelmeyen gelmez taktığın konuya bak ...

mancurya
12-05-2010, 13:47
Yapmayın ağbiler....Biraz rağbet....hem hepimiz için....

SENOL
12-05-2010, 14:20
ben selçuk gelse de gelmese de geliyorum son kararım.son dakika bir aksilik çıkmazsa allahın izniyle oradayım..

mancurya
12-05-2010, 15:16
Kırmızı pembe göğnüm sende ,
Gastamonu , Gastamonu , deb deb..!!!

Kırmızı mavi hadi gayri
Gastamonu , Gastamonu , deb deb..!

Depcen deyon depemeyon....
Atcen deyon atameyon....
Hep golleri sen yeyon...
Gastamonu , Gastamonu deb ,deb...

İşte böyle şirin ve sempatik insanları görme fırsatıdır bu gezi.....Şu an okuyanların dikkatine...

SENOL
12-05-2010, 16:06
gezi için spopnsor bulamadım ama haftasonu fb ts maçına ait kombinemi satışa çıkardım sırf sözümde durayım diye...benden bu kadar ....maça bile gitmiyorum şampiyonluk maçı

Von
12-05-2010, 18:19
Gezi ve toplanma gönül rızası ve istekle olur arkadaşlar. Bunun üzerinden duygusal çıkarımlar yapıp birbirimizi kırmanın ve kırılmanın anlamı yok bence.

mancurya
12-05-2010, 19:05
gezi için spopnsor bulamadım ama haftasonu fb ts maçına ait kombinemi satışa çıkardım sırf sözümde durayım diye...benden bu kadar ....maça bile gitmiyorum şampiyonluk maçı

Bir fenerli için çok ağır bir fedakarlık...(siz fenerlimisiniz bilmiyorum ama)...geziye verdiğiniz önem ortada, herhalde anlaşılmıştır...( ben fenerliyimde )

gemici
12-05-2010, 19:33
kaç kişi olduk......................

OnurGururSeref
12-05-2010, 19:40
kaç kişi olduk...................... 1) OGŞ ve eşisi
2) Gemici ve eşisi
3) Guneysu ve kendisi
4) Şenol ve kombine FB bileti
5) Daha onceki geziye geliyorum deyip ozelden iptal edenler
6) Bu gezinin anketinde 29 - 30 Mayıs'a oy kullandigi halde henuz geliyorum dememis olanlar
7) Hem 29 - 30 u, hem de diger tarihleri uygun gordugu halde seslerini cikarmayanlar
8) Saygideger VON' un aksi dusunenler
9) vesaire vesaire vesaire Kral ve ben
10) Allah biliyordur mutlaka
11) Baykal'i halletmis olmanin verdigi yorgunlukla tatile ihtiyaci olanlar :))))

OnurGururSeref
12-05-2010, 19:43
http://img.fotoambar.com/img/00001/98fca4fb6e1b6cbe918b4b81fd28b740.jpg

SENOL
12-05-2010, 19:44
fenerli olmasam kombine ne gezer kale arkası ama olsun ..takımı yanlız bırakmadık şimdiye kadar son maçta zaten yeteri kadar tataftar olacaktır...bugün birl 150 verdi son güne hatta son ana kadar bekleyeceğim

gemici
12-05-2010, 19:45
ben bir kişiyim şef gelemiyor oğlunun sınavları varmış....................

gemici
12-05-2010, 19:45
1000 tl dyorlar..................

mancurya
12-05-2010, 19:55
fenerli olmasam kombine ne gezer kale arkası ama olsun ..takımı yanlız bırakmadık şimdiye kadar son maçta zaten yeteri kadar tataftar olacaktır...bugün birl 150 verdi son güne hatta son ana kadar bekleyeceğim

Biraz daha bekle dahada artabilir belkim 3-4 kat artarsa birilerinede sponsor olursunuz.... (kişisel görüşümdür ,asla yatırım tavsiyesi değildir..)
Denizlispor maçını hala unutmadım...

SENOL
12-05-2010, 20:00

Kale arkası benimki yanlışlık olmasın 1000 veren birini bul baba gastamonu gezisl benden senin ki ..kalanıda oğlanın sünnetine kullanırım kredi çekecektim 500 az çekerim...

mancurya
12-05-2010, 20:02
Bu topik amacına ulaşmış sayılır...daha oylama aşamasında bile insanlar bir hedef altında kalpleri pekişmişken....gezidede amaç bu değilmiydi...kalplerin ısınması değilmiydi..baksanınıza oylama topiği 12. sayfasını atmış...

Kimbilir gezi olsa ne kaynaşma olur...

OnurGururSeref
12-05-2010, 20:04
1) OGŞ ve eşisi
2) Gemici ve eşisi
3) Guneysu ve kendisi
4) Şenol ve kombine FB bileti
6) Bu gezinin anketinde 29 - 30 Mayıs'a oy kullandigi halde henuz geliyorum dememis olanlar
7) Hem 29 - 30 u, hem de diger tarihleri uygun gordugu halde seslerini cikarmayanlar
11) Baykal'i halletmis olmanin verdigi yorgunlukla tatile ihtiyaci olanlar :))))

1) OGŞ
2) Gemici
3) Guneysu
4) Şenol
11) Baykal'i halletmis olmanin verdigi yorgunlukla tatile ihtiyaci olanlar :)))

mancurya
12-05-2010, 20:04
Kale arkası benimki yanlışlık olmasın 1000 veren birini bul baba gastamonu gezisl benden senin ki ..kalanıda oğlanın sünnetine kullanırım kredi çekecektim 500 az çekerim...

Keşke parayı borsaya değil de bu maçın biletlerine yatırsaydık....

SENOL
12-05-2010, 20:10
bu arada kale arkası 50 tl yanlışlık olmasın..1000 tl satacak olanın gastamonu gezisl benden.son nokta...

mancurya
12-05-2010, 20:21
Bugün çarşanba....o güne kadar olsa olsa 300-350 olur gibi...yani biraz....?

gemici
12-05-2010, 20:25
bu arada kale arkası 50 tl yanlışlık olmasın..1000 tl satacak olanın gastamonu gezisl benden.son nokta...

ben anlamam.....maçada gitmem beleş olsada.................................

ayhan53
12-05-2010, 21:06

senin yaptığın bu fedakarlığı hiç kimse yapamaz gastamonulular kıymetini bilsin:)

ayhan53
12-05-2010, 21:08

maç günü 100 tl ye satabilirler nerde 1000 tl

gemici
12-05-2010, 21:42
maç günü 100 tl ye satabilirler nerde 1000 tl

kıskanma çocuğun biletini...........................

ayhan53
12-05-2010, 21:46
kıskanma çocuğun biletini...........................
tavan tavan gitsin bileti:)

gemici
12-05-2010, 21:48
tavan tavan gitsin bileti:)

o ne biçim dilek..........ne hali varsa görsün der gibi........................çok ayıp......................

ayhan53
12-05-2010, 21:50
o ne biçim dilek..........ne hali varsa görsün der gibi........................çok ayıp......................

tavan tavan gitsin bileti

ne hali varsa görsün
vardır bi bağlantıda ben kuramadım:)

gokhansell
13-05-2010, 01:08
Bende geziye katılmak istiyorum. Tarih belirlendimi acaba?

OnurGururSeref
13-05-2010, 01:22
Ben de geziye katılmak istiyorum. Tarih belirlendi mi acaba? Çok büyük olasilikla 29 - 30 Mayıs.. Uyygunsa iletişim bilgilerinizi ve nereden, kac kisi olacagınızı bildirebilir misiniz? Gezi programını okumussunuzdur saniyorum.. [email protected]

Tskler.. Sevgiler..

guneysu
13-05-2010, 01:22
ben cevap yazana kadar, OGS hızır gibi yetişmiş,

gönderiyi değiştireyim bari :)

güzel ve süper bir gezi olacak........... inşallah........

guyu kebabı yerken, muhabbetin tadına varırken, rakıları yudumlarken, gastamonu'nun tarihi ve doğal güzelliklerini gözlerken.......

offffffffff offffffffffff

OnurGururSeref
13-05-2010, 01:23
tavan tavan gitsin bileti

ne hali varsa görsün
vardır bi bağlantıda ben kuramadım:)Geziye katılmamakta elinden gelen her tür israrı ardına koymayablar topici kirletmesinler pliiz. Tabi biz mod degiliz, silemiyoruz deye yaz babam yaz .))))

OnurGururSeref
13-05-2010, 02:14
ben cevap yazana kadar, OGS hızır gibi yetişmiş,

gönderiyi değiştireyim bari :)

güzel ve süper bir gezi olacak........... inşallah........

guyu kebabı yerken, muhabbetin tadına varırken, rakıları yudumlarken, gastamonu'nun tarihi ve doğal güzelliklerini gözlerken.......

offffffffff offffffffffffAllah razi olsun Selimcigim, al sana bi cest...

http://img.fotoambar.com/img/00002/bfba6313f81cb5bfee5b78dccff31aed.jpg

SENOL
13-05-2010, 08:06
yarın saat 20:41 e az kaldı ..şimdi soruyorum ..kaç kişi olursa olsun gidiliyor mu yoksa belli bir sayıya mı ulaşmamız lazım ...

mancurya
13-05-2010, 09:43
Günaydın....Bu gezi için bu akşam son....

Olup biten her şey tüm arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkürler...

Bol bol sağlıklı günler dilerim...

Böyle bir gezi sayesinde organize edilen topik bile çok keyifliydi gerçekten...

Bakalım ne olacak...

SENOL
13-05-2010, 13:20
kaldı 7 saatten biraz fazla sanırım gelen yok..zamanında halı saha maçı yapalım hissenet olarak diye yazmıştım 15 kişi zor bulmuştuk oynayamadık tabiki..akşama kadar 15 _20 kişi olsun hadi bakalım.nerede eski kabul edenler

SENOL
13-05-2010, 15:15
kaldı 5 saat kadar hala kimse yok mançurya,gökhan,saim abi,selim abi,ogs ve ben 6 kişiyiz.yeter bence...

SENOL
13-05-2010, 18:03
benden başka yazan yok bende cepten bağlanıp yazıyorum zaten ..kaldı 3 saatten az bir süre...

OnurGururSeref
13-05-2010, 18:41
benden başka yazan yok bende cepten bağlanıp yazıyorum zaten ..kaldı 3 saatten az bir süre...Ulen bari oy veren 8 kisi gatilsaydi beah! Kimse tinmiyo.. Bunu da iptal edelim bari.. Ya da bizbize gidelim, acaip egleniriz yemin ederim... Fotolari da yayinlar, milletin aaazinin suyunu akitiriz icabinda..

SENOL
13-05-2010, 18:49
Ulen bari oy veren 8 kisi gatilsaydi beah! Kimse tinmiyo.. Bunu da iptal edelim bari.. Ya da bizbize gidelim, acaip egleniriz yemin ederim... Fotolari da yayinlar, milletin aaazinin suyunu akitiriz icabinda..

benim için no problem bu kadar yaygaradan sonra bence 3 kişi de olunsa gidilmeli derim ..eğer gidilmeyecekse de diğerlerine yokum baştan söyleyeyim ..gitmeyeceksek bileyim bende kombinemi satmayayım şampiyonluk maçını izleyeyim ...

SENOL
13-05-2010, 19:16
29_30 mayısı kabul edenlere aslında bir mesaj atılsa son bir kez daha gelecekler mi diye...iyi olurdu ...

OnurGururSeref
13-05-2010, 19:44
Herkese mesac neyin gonderttim... Bekleyelim bahalım... Gatilmayanlarin kaartlari 6 tavan yapsin işşşallaahh :)))

Von
13-05-2010, 20:17
Gatilmayanlarin kaartlari 6 tavan yapsin işşşallaahh :)))

Bu bedduadan sonra katılacak olanlar da vazgeçer sanırım :he:

OnurGururSeref
13-05-2010, 21:00
Bu bedduadan sonra katılacak olanlar da vazgeçer sanırım :he:Onlar anladilar saygideger Von! 6 tavan ceksin ama daha gidecek diye satamasinlar işşaallaaah demek! :))))

SENOL
13-05-2010, 21:01
süre doldu 4 kişi gidelim bence ...hatta vize kalkmışken rusyaya gidelim bu 4 lü..vapurdan indim otobüsteyim eve doğru gidiyorum..bitirin artık şu işi...

SENOL
13-05-2010, 21:06
selim abi saim abide yok bu gece onlarda mı vazgeçti yoksa

SENOL
13-05-2010, 21:11
aşağıda 3 üye 1 ziyaretçi diyor gselman ve ben üye ama diğeri kim biri bizi gözetliyor:)

mancurya
13-05-2010, 21:31
Anlamadım gitti... hadi ben programı kestiremediğim için oy atamadım...oy atanlar niye oy attı acaba...? .(bu hafta sonu yine doluymuşum , sevgili başhekimim sağolsun)

OnurGururSeref
13-05-2010, 22:10
Canim sag olsun! Karimi alirim diledigim haftasonu giderim, hemi de o pirokramla.. Eglenirim donerim.. Yerim icerim ooohhhh.. Keyfime bakarim..

hiyo
13-05-2010, 23:20
kazasız belasız bir gidin artık :p

mancurya
13-05-2010, 23:32
Canim sag olsun! Karimi alirim diledigim haftasonu giderim, hemi de o pirokramla.. Eglenirim donerim.. Yerim icerim ooohhhh.. Keyfime bakarim..

Yaza denk getirirsen , ordaysam ineboluda misafirim olursun artık....Şöyle size odun ateşinde dönerler , piranlar ,balık restoranında...vs....bi güzel ısmarlarız.....

mancurya
14-05-2010, 00:09
Vallahi sonunu getiremedik ama....çöküşte çok işime yaradı bu topik...kafamı iyi dağıttı...ve bir takım yakınlaşmalara vesile oldu...

TÜM EMEĞİ GEÇENLER HAKLARINI HELAL ETSİN...varsa benimkide helal olsun...cümleten geçmiş olsun...kalın sağlıcakla...sizi yeni topiklerde takip ediyor olucam...sıkılmassanız....

mancurya
14-05-2010, 00:20
[QUOTE=mancurya;4425065]http://i1005.hizliresim.com/2010/5/12/3239.jpg

Sevgilerimle....

BEDESTENLİ
14-05-2010, 01:01
cumartesi çalışmasam bende giderimde..olmuyor işte..

forumda kastamonulu larda çok demek..

hemşehrim şenol dan başka bir de dr. var herhalde.:).mancurya..

OnurGururSeref
14-05-2010, 07:27
Bi dakka bi dakka Mancurya henuz hersey bitmis degil.. Ozelden yazdigim arkadaslardan iletisim bilgilerini gondermeye baslayanlar oldu.. Bu gezi YA-PI-LA-CAK! O gadder!

Geliyosun degil mi? Gelmezsen! Kaartlarin 6 tavan cekecek ona gore.. Oooolece bakacaksin :))))

SENOL
14-05-2010, 08:25
gidiyos mu gitmiyos mu ...:)yapının reklamlarına döndü..yol sponsorum selim abiye şimdiden teşekkürlerimi iletirim ..

SENOL
14-05-2010, 08:26
ogs bide deseydin kimler geliyor diye...

OnurGururSeref
14-05-2010, 09:25
1) OGS
2) Su'cugum
3) Gemici
4) Şenol
5) Gokhansell
6) Sulozanger
7) Mancurya (Katilmazsa olürüm :)) )
8) ?
9) ?

mancurya
14-05-2010, 09:45
cumartesi çalışmasam bende giderimde..olmuyor işte..

forumda kastamonulu larda çok demek..

hemşehrim şenol dan başka bir de dr. var herhalde.:).mancurya..

Aynen öyle...

gselman
14-05-2010, 09:46
sn ogs,
geziye katılımımla ilgili özel mesajımı size gönderdim.
değerlendirmenizi bekliyorum.
.
syg

mancurya
14-05-2010, 09:50
Bi dakka bi dakka Mancurya henuz hersey bitmis degil.. Ozelden yazdigim arkadaslardan iletisim bilgilerini gondermeye baslayanlar oldu.. Bu gezi YA-PI-LA-CAK! O gadder!

Geliyosun degil mi? Gelmezsen! Kaartlarin 6 tavan cekecek ona gore.. Oooolece bakacaksin :))))

Yanlış anlamışım anlaşılan...hüzünlenmiştim...neyse şimdi rahatladım...

Dediğim gibi benim programım hafta sonuna 2-3 gün kala belli oluyor...geçen ineboluya kaçışım bile problem oldu..malum denetim ve başhekim beyin haleti ruhiyesi önemli...net konuşamıyorum...ama gerek fiili olmassa gönül olarak tüm desteğim sizinle...

mancurya
14-05-2010, 09:54
1) OGS
2) Su'cugum
3) Gemici
4) Şenol
5) Gokhansell
6) Sulozanger
8) ?
9) ?

Aman ağbi sen bize lazımsın...şu olay için bile ne uğraşıyorsun...halbuki bu iş seni sıkıntıya bizi ise keyfü sefaya sokacak bir durum...bu devirde nerde böyle insan evladı....

OnurGururSeref
14-05-2010, 10:35
1) OGS
2) Su'cugum
3) Gemici
4) Şenol
5) Gokhansell
6) Sulozanger
8) ?
9) ?1) OGS :he:
2) Su'cugum :)
3) Gemici :super:
4) Şenol :halayci:
5) Gokhansell :yes:
6) Sulozanger :yes:
7) Mancurya (sana izin vermeyecek Bashekim'i introvenoz 2 cc .. ile hallederim) :bad:
8) GSelman (Gayseri) :halay:
9) ?

SENOL
14-05-2010, 11:05
8 kişi olmuş bence yeter çok bile

OnurGururSeref
14-05-2010, 11:47
8 kişi olmuş bence yeter çok bileOlur mu yaw? Bir bu kadar daha olsa tadindan yenmez.. Du bakali, daha ÖM lerime cevap vermeyenler var; ozellikle Hakana ihtiyacimiz var ona gore Hakanciim.. (Erasure) (Portakala da ihiyacimiz var, rakinin yanina) :)))))))

SENOL
14-05-2010, 12:14
Olur mu yaw? Bir bu kadar daha olsa tadindan yenmez.. Du bakali, daha ÖM lerime cevap vermeyenler var; ozellikle Hakana ihtiyacimiz var ona gore Hakanciim.. (Erasure) (Portakala da ihiyacimiz var, rakinin yanina) :)))))))

portakal ne ya da kim :)yeter 8 kişi boşver ..gelen gelir gelmeyen ..bakar..guyunun adı yeter gitmek için ..limitsiz dimi guyuyu yemek :)

gselman
14-05-2010, 12:14
bir olumsuzluk olmazsa bende listeye adımı yazdırdım.
bakalım belki arkadaş grubumdan da katılan olursa onlarıda getirebilirim.
çok iyi olacağına ve geçeceğine inandığım bu geziye tüm hissenetli arkadaşlarımızı bekliyorum/uz.
.
syg

OnurGururSeref
14-05-2010, 12:55
.............................. guyunun adı yeter gitmek için .. limitsiz di mi guyuyu yemek :) :))))))))))))))) Yanında en az 2 kasa soda getir.. Ishal ilaclarini da yanına al.. Elbette limitsiz.. Ye yiyebildigin kadar! Ama ben o kadar yiyemiyorsam siz hic yiyemezsiniz.. Bir de yememek de lazim cunku aksama da Abana'da arkamiz orman, denize karsi yuksekce bir manzarada, karsilarda tekneler gecerkene, ilik ilik bir esinti, bogazdaymis gibi, raki, balik, mezeler ve salata icecegiz, yiyecegiz, guyuyla doldurmamak lazim, kararinda yemek lazim..

Her ihtimale karsi yanınıza hırka tarzinda biseyler alin o gece icin..

SENOL
14-05-2010, 13:00
:))))))))))))))) Yanında en az 2 kasa soda getir.. Ishal ilaclarini da yanına al.. Elbette limitsiz.. Ye yiyebildigin kadar! Ama ben o kadar yiyemiyorsam siz hic yiyemezsiniz.. Bir de yememek de lazim cunku aksama da Abana'da arkamiz orman, denize karsi yuksekce bir manzarada, karsilarda tekneler gecerkene, ilik ilik bir esinti, bogazdaymis gibi, raki, balik, mezeler ve salata icecegiz, yiyecegiz, guyuyla doldurmamak lazim, kararinda yemek lazim..

sodayı ne diye yanımda taşıyayım orada vardır illaki..neyse gelenler nerelerden geliyor bir de yanlarına yazsak ..benim sponsor gelişte yolda selim abi belki aynı arabayla gelinebilir..bir de ayrı maliyet oluşturulmasın gelenlere ...

mancurya
14-05-2010, 13:12
:))))))))))))))) Yanında en az 2 kasa soda getir.. Ishal ilaclarini da yanına al.. Elbette limitsiz.. Ye yiyebildigin kadar! Ama ben o kadar yiyemiyorsam siz hic yiyemezsiniz.. Bir de yememek de lazim cunku aksama da Abana'da arkamiz orman, denize karsi yuksekce bir manzarada, karsilarda tekneler gecerkene, ilik ilik bir esinti, bogazdaymis gibi, raki, balik, mezeler ve salata icecegiz, yiyecegiz, guyuyla doldurmamak lazim, kararinda yemek lazim..

Ağbi ne yaptım...ağzından bal akıyor....damarıma bastın...benim acilen memlekete gitmem lazım...hasret bastı...buraları yaşancek yer değil hakket....gelenler anlıyacaklar ne demek istediğimi......
Ayrıca ishal ilacına gerek yok...memleketin mamulude ye ye şişirmiyor insanı.....havasından mı suyundanmı anlamadım...

mancurya
14-05-2010, 13:18
1) OGS :he:
7) Mancurya (sana izin vermeyecek Bashekim'i introvenoz 2 cc .. ile hallederim) :bad:
9) ?

Hiç düşünmemiştim....sizdende bişey kaçmıyor valla.......

SENOL
14-05-2010, 14:06
son durum nedir ..selim ağa ile saim baba dan ses çıkmadı dün gece ..onlar gelmezse ben otomatikman gelemem ..onlar benim gidiş dönüş sponsorlarım:)

OnurGururSeref
14-05-2010, 14:40
son durum nedir ..selim ağa ile saim baba dan ses çıkmadı dün gece ..onlar gelmezse ben otomatikman gelemem ..onlar benim gidiş dönüş sponsorlarım:)
Yaw Senol amma mizmizlik ettin onnar gelmezse Mancuryayla beraber atlar gelirsiniz kardesim. Hem onnar gelmeyecekse dunya bitmis demektir; hem raki hem etli ekmek hem guyu hem deniz hem at hem offf.. :)))))))

SENOL
14-05-2010, 14:46
Yaw Senol amma mizmizlik ettin onnar gelmezse Mancuryayla beraber atlar gelirsiniz kardesim. Hem onnar gelmeyecekse dunya bitmis demektir; hem raki hem etli ekmek hem guyu hem deniz hem at hem offf.. :)))))))

benim at deniz hele karadeniz fobim var ..ben almıyım :)bak mızmız dedim hakaret davası açarım he ..ona göre ..sponsorum sen olmak zorunda kalırsın ...:)

OnurGururSeref
14-05-2010, 16:15
benim at deniz hele karadeniz fobim var ..ben almıyım :)bak mızmız dedim hakaret davası açarım he ..ona göre ..sponsorum sen olmak zorunda kalırsın ...:)Hadeee.. Nasil yapsam da yirtsam deye bahane neyin arama.. Gelcen iste.. Kimseyle gelemezsen ben once oraya gelirim seni alirim oyle gideruz. Aaabeysinin..

OnurGururSeref
14-05-2010, 16:27
9) ? Arkalarda kalmasin! Bu gece ve yarin gece gatilim olabilüü.. Yolcu cikabilüü..

SENOL
14-05-2010, 18:49
Hadeee.. Nasil yapsam da yirtsam deye bahane neyin arama.. Gelcen iste.. Kimseyle gelemezsen ben once oraya gelirim seni alirim oyle gideruz. Aaabeysinin..

benim için mahsuru yoktur ..geleceğiz dedik ya ...

mancurya
14-05-2010, 19:45
Yarın BEDESTENLİ misafirim olacak inşallah...bu mevzuyu görüşeceğim...ne yapabiliriz diye....

SENOL
14-05-2010, 19:55
Yarın BEDESTENLİ misafirim olacak inşallah...bu mevzuyu görüşeceğim...ne yapabiliriz diye....

hangi mevzu:)

mancurya
14-05-2010, 20:04
Yıl.....; 2041 in mayıs ayı .....
Sayfa 252521....Bizden iş geçmiş....
Torunlarımız hala gastamonu gezisini yapmaya çalışıyor...
Yakartop gibi TOP bi o yanda bi bu yanda...
Ebeliyen ebeliyene...
Hatta bu olay hissenet camiasını aşarak en büyük bahislere mevzu oluyor
''Bu sefer yapabileceklermi ? '' diye.....

Ağbi bu topiği gezi olduktan sonrada kapatma ne olur...borsadan sonra ilaç niyetine iyi gidiyo..
Geçenlerde gözüme bi yerde takıldı ....peru mu şili mi gezisi topiği yıllardır..........
Bizim topikde.....böyle bir formatta tüm ülkenin topraklarını gezemeden anılır ne güzel....

mancurya
14-05-2010, 20:10
hangi mevzu:)

gastamonu gezisi...ikna etmeye çalışacağım..

mancurya
14-05-2010, 20:11
Bu arada senin bilet ne alemde....

SENOL
14-05-2010, 20:13
cumartesi çalışıyorum dedi ya adam ...zorlama kısmet başka zamana ..sen dürüm partilerine gelirsin ..d 10 muhabbetleri vardır hisse netin ona gelirsin ..selim abi sana nasıl ne olacağını anlatır turda hatta ..:)

mancurya
14-05-2010, 20:15
Hayırlısı olsun.........

SENOL
14-05-2010, 20:15
valla yarın stadın o tarafa gidecem satmak için ya da en kötü maç günü satacam ..iyi rakam veren olursa verecem 500 e bile satan olmuş ..ama 150 200 e vermem bütün sene gittik geldik yağmur çamur kar dinlemedik..eğer vereceksem iyi rakama vermem lazım ...

mancurya
14-05-2010, 20:17
500 Ü Bende duydum...

SENOL
14-05-2010, 20:18
neyse ben eve kaçar ..yoldan bakarım ..yazdıklarınıza artık ...

gemici
14-05-2010, 20:23
skor iyi.....................

mancurya
14-05-2010, 20:23
cumartesi çalışıyorum dedi ya adam ...zorlama kısmet başka zamana ..sen dürüm partilerine gelirsin ..d 10 muhabbetleri vardır hisse netin ona gelirsin ..selim abi sana nasıl ne olacağını anlatır turda hatta ..:)

Yanlış anladın galiba...seni değil , bedestenliyi ikna etmeye çalişacağım ... sonuçda gastamonu onunda memleketi...

mancurya
14-05-2010, 20:25
Birebir kulis çalışmalarına devam....

mancurya
14-05-2010, 20:25
Gerçi sonuç............?

gemici
14-05-2010, 20:26
Gerçi sonuç............?

8 kişilik liste var ya...............

SENOL
14-05-2010, 20:58
rahat olun gelen gelir gelmeyen gelmediği ile kalır

gemici
14-05-2010, 21:00
rahat olun gelen gelir gelmeyen gelmediği ile kalır

sağol be ....iyi dedin yoksa kahırdan kurda kuşa yem oluyorduk.......................

SENOL
14-05-2010, 21:10
sen mi eminim olurdun ..:)

guneysu
15-05-2010, 00:32
sodayı ne diye yanımda taşıyayım orada vardır illaki..neyse gelenler nerelerden geliyor bir de yanlarına yazsak ..benim sponsor gelişte yolda selim abi belki aynı arabayla gelinebilir..bir de ayrı maliyet oluşturulmasın gelenlere ...

İstanbuldan katılıyorum yarışmaya......

Şöför ben, yanımda Gemici abi oturacak, arka 3 lü koltukta, SENOL, var.... 1 kişi kesin gelebilir, 2 kişi bile binebilir arkaya....

Dün gece bir şey yazmadım... gemici abi ile ben kesin zaten, Senol da kesinleşti.. 3 kişi benimle gidip dönecek.. şimdilik

Katılımlara bakmak lazım.... nerden geliyorlar...

yolumu değişemem...... İstanbul maltepe-küçükyalı-ataşehir kalkış......

otobandan gerede, ordan tosya yoluna gireceğim...

yolun üzerinde yolcu varsa alırım...:)

BEDESTENLİ
15-05-2010, 01:37
İstanbuldan katılıyorum yarışmaya......

Şöför ben, yanımda Gemici abi oturacak, arka 3 lü koltukta, SENOL, var.... 1 kişi kesin gelebilir, 2 kişi bile binebilir arkaya....

Dün gece bir şey yazmadım... gemici abi ile ben kesin zaten, Senol da kesinleşti.. 3 kişi benimle gidip dönecek.. şimdilik

Katılımlara bakmak lazım.... nerden geliyorlar...

yolumu değişemem...... İstanbul maltepe-küçükyalı-ataşehir kalkış......

otobandan gerede, ordan tosya yoluna gireceğim...

yolun üzerinde yolcu varsa alırım...:)

abi Tosya yolundan mı gideceksiniz..Karabük ten mi..

Tosya yolu dediğin..ılgaz tarafı..ılgazdan gidecekseniz..ılgazdağını aştıktan sonra set alabalık var..dere boyunda...oraya uğrayın..

Safranbolu ya uğrayacaktınız..Safranbolu Karabük yolu üzerinde..

bir yanlışlık var..Tosya yolu meselesinde..:)

guneysu
15-05-2010, 01:45
abi Tosya yolundan mı gideceksiniz..Karabük ten mi..

Tosya yolu dediğin..ılgaz tarafı..ılgazdan gidecekseniz..ılgazdağını aştıktan sonra set alabalık var..dere boyunda...oraya uğrayın..

Safranbolu ya uğrayacaktınız..Safranbolu Karabük yolu üzerinde..

bir yanlışlık var..Tosya yolu meselesinde..:)

Eyi dersin de, gerede den otobandan çıktıktan sonra samsuna kadar o yola tosya yolu derler... gerede çıkışında Samsun- Tosya tabelası vardır.. :halayci:

Safranbolu yoluda gerede den çıktıktan sonra, yaklaşık ( aslında tam olarak ) aklımda kalan 30 km sonra safranbolu yol ayırımına geliyoruz... ayrımdan 55 km kadar sonra safranboluya varıyoruz..

gitmedim hiç ama aklımda kalan onlar :kahkah: Rize^ye giderken tabelaları görürdüm de aklıma kalanlar bunlar.. :):)

o bölgedensin de, ne diye gelmezsin geziye, biraz ayıp olmuyormu... şimdi Karadeniz'e bir gezi olsa, benim katılmamam düşünülebilirmi...?

BEDESTENLİ
15-05-2010, 01:51
Eyi dersin de, gerede den otobandan çıktıktan sonra samsuna kadar o yola tosya yolu derler...

Safranbolu yoluda gerede den çıktıktan sonra, yaklaşık ( aslında tam olarak ) aklımda kalan 30 km sonra safranbolu yol ayırımına geliyoruz... ayrımdan 55 km kadar sonra safranboluya varıyoruz..

gitmedim hiç ama aklımda kalan onlar :kahkah: Rize^ye giderken tabelaları görürdüm de aklıma kalanlar bunlar.. :):)

o bölgedensin de, ne diye gelmezsin geziye, biraz ayıp olmuyormu... şimdi Karadeniz'e bir gezi olsa, benim katılmamam düşünülebilirmi...?

Tosya yolu dediğin kısım.. ILgaz Samsun yolu...oraya girmeyeceksiniz..

Gerede otobanından çıkınca Karabük tabelasını takip edeceksiniz ...geri dönüşte ineboludan kastamonu ya dönecekseniz..Ilgaz tarafından dönülebilir..

Abi bu topik açıldığı zamandan beri takipteyim..amma müsait zamanım yok..olsa gelecem..

guneysu
15-05-2010, 02:05
Tosya yolu olan kısım ILgaz yolu...oraya girmeyeceksiniz..

Gerede otobanından çıkınca Karabük tabelasını takip edeceksiniz ...geri dönüşte ineboludan kastamonu ya dönecekseniz..Ilgaz tarafından dönülebilir..

Abi bu topik açıldığı zamandan beri takipteyim..amma müsait zamanım yok..olsa gelecem..

Zamanı, müsaitleştir yahu, biraz ayıp oluyor bence... Gastamonu ve çevresindeki arkadaşlar nerde...????????

Gerededen çıkınca başka bir yol yok..... TOSYA yolu var.... o yolda 30 km sonra Eskipazar'dan safranbolu, karabük tarafına dönüyoruz...

http://img265.imageshack.us/img265/8027/gerede.jpg (http://img265.imageshack.us/i/gerede.jpg/)

Kesik kırmızı ile işaretlediğim yolu izlemeyecekmiyiz.._? eskipazardan yukarıya döneceğiz... siyah kalın çizgi TOSYA yolunu işeret ediyor.. o yol TOSYA- SAMSUN a devam eder..

Ben eskipazardan Karabük-Safranbolu'ya döneceğim....

mehmet34
15-05-2010, 03:43
Zamanı, müsaitleştir yahu, biraz ayıp oluyor bence... Gastamonu ve çevresindeki arkadaşlar nerde...????????

Gerededen çıkınca başka bir yol yok..... TOSYA yolu var.... o yolda 30 km sonra Eskipazar'dan safranbolu, karabük tarafına dönüyoruz...

http://img265.imageshack.us/img265/8027/gerede.jpg (http://img265.imageshack.us/i/gerede.jpg/)

Kesik kırmızı ile işaretlediğim yolu izlemeyecekmiyiz.._? eskipazardan yukarıya döneceğiz... siyah kalın çizgi TOSYA yolunu işeret ediyor.. o yol TOSYA- SAMSUN a devam eder..

Ben eskipazardan Karabük-Safranbolu'ya döneceğim....

guneysu arkadaşım haaritada işaretlediğiniz yol doğrudur
tosya yoluna falan girmeyin ordan gelirseniz ılgaz dağı üzerinden ulaşırsınız gastamonu merkeze biraz yol uzar kurşunlu dan sonra sola ılgaz dağını takip etmeniz lazım ılgaz havası alırsınız tepelerde hala kar vardı 10 gün önce geçmiştim ankaraya giderken, karabük yolundan gelenler safranbolu ya girmeden araç yolunu takip etsinler direk kastamouya çıkar ayrıyeten güzel bir dağ havası alayım derseniz araç dan sol tarafa dadaya yol döner küçük bir tabelada görebilirsiniz daday yazısını dağ yolu ormanların içinden gelebilirsiniz sağa sola sapmadan yol iyidir dadaya gelince 33km sonra kastamonu dasınız
dadaydan gelenlere çaylar benden belediye çaybahçesindeyim büyük ATATÜRK konağının karşısı beklerim arkadaşlar mehmet ismim

OnurGururSeref
15-05-2010, 08:53
Oooooo dun gece burada Rehacigimin deyimiyle "niza" cikmis.. Kardesim bağa bahin heeeyyy! Bu gezinin planlayicisi kim? OGS. Eeee? O zaman ne diye kendi kendinize yollar ciziyorsunuz, yok orasi olmaz buradan olur vs seklinde gelin ve damat akrabaligina griyorsunuz? Gezinin bir guzergahi var ve 9 ay 10 icinde gelisimini tamamlayan butun yolculara gerekli plan CD leri 5 saniye icinde kendisini yok edecek sekilde uretilmis olup, hediyesi sadece 5 TL den gonderilecektir :))))))))))))))))))

Yaw dostlar rahat olun, bana birakin, siz sadece sürün, keyif yapin. Dertler benim, mutluluk sizin olsun!

Sabredin, bana guvenin.. Sizi seviyorum.. Bu geziye gatilmayanlar cok pisman olacak cok!

işçi74
15-05-2010, 09:58
yavv bizim köy harritada ğözüküyor.

Bizim oralar çok sık ormanlıktır.

Orman yoluna girmeyin,ayı ve kurt çıkabilir:)

Abşurtluk yapıpta birileri tabelaların yönünü değiştirmesin,sonra ANADOLU turnesi olur:)

gemici
15-05-2010, 10:16
gelmeyenler yol işine karışmasın......................istediğimiz yoldan gideceğiz ...........................

mancurya
15-05-2010, 10:19
Eyi dersin de, gerede den otobandan çıktıktan sonra samsuna kadar o yola tosya yolu derler... gerede çıkışında Samsun- Tosya tabelası vardır.. :halayci:

Bi şey söyliyecektim ama fırça yemiyeyim en iyisi...?.........................

mancurya
15-05-2010, 10:32
Tosya yolu dediğin kısım.. ILgaz Samsun yolu...oraya girmeyeceksiniz..

Tosya yolu konusunda bende öyle biliyodum ama Güneysu haklı galiba...Vallahi bizim yolları galiba bizden iyi biliyor....

SENOL
15-05-2010, 10:56
boşuna o arabaya atmadık kendimizi..sağlam kazığa bağlamadan yola çıkmaz selim abim :)ehühehehehehhe

gemici
15-05-2010, 10:59
boşuna o arabaya atmadık kendimizi..sağlam kazığa bağlamadan yola çıkmaz selim abim :)ehühehehehehhe

geliyor gibisin....................inanmaya başladım.................

SENOL
15-05-2010, 11:36
yuh artık inanmaya başladım diyorsun ..o güne mesai kitlenmiş..gittiğim şube nin cumartesi pazar çalışması var o günlerde açık yani o günleri başkasına vermeye öçalışıyorum ...olacak gibi ..ayarlayacağım yetkilibu hafta izindeydi..haftaya gelecekmiş hafta başından ayarlayacağım ..ilk beni ziyaret ettiğin şubeye gidecem ..öbür hafta ..o yüzden cumartesi gününü birineverdirmem lazım ..onu da pazartesiden ayarlayacağım ...

OnurGururSeref
15-05-2010, 12:48
Gen Md kim? Bana de ismini alivereyim sana 1 hafta yurtdisi izin neyin! Ayip ettin. Eyle basit bi ortmen mi sandin bizi heeeyyy! :))))

Yollar hususunda Gemiciye hak verdim :(

SENOL
15-05-2010, 12:55
be halledecem merak etmeyin ..kombineyi koyduk ortaya..:)kolay mı:)

gemici
15-05-2010, 13:15
be halledecem merak etmeyin ..kombineyi koyduk ortaya..:)kolay mı:)

kombine iyi para etmezse father ı gelirsin.....................

SENOL
15-05-2010, 13:33
kombine iyi para etmezse father ı gelirsin.....................

yok etsede etmesede geliyorum ..yol sponsorunu bulduk yeter ..hatta saat 15 gibi stadda olacam orada başlamış muhabbet burger kingin önünde ..la ben gdene kadar müşteriler kaçmasa bari :)

guneysu
15-05-2010, 14:26
Tosya yolu konusunda bende öyle biliyodum ama Güneysu haklı galiba...Vallahi bizim yolları galiba bizden iyi biliyor....

Her yıl Rize'ye giderim mutlaka 1 kere ekstra gidişlerde oluyor bazen, hep o yolu kullandığımdan, iyi bilirim o yolu, Safranbolu'ya gitmedim hiç, gastamonuyada gitmedim.. Ama Tosya yolunu bilirim.. :)

Senol kardeşim işini bilir.. :)

gemici
15-05-2010, 14:32
hade bakalım bedestenli................

guneysu
15-05-2010, 14:43
hade bakalım bedestenli................

iş yerinden izin problemi varmış ( kısaca biz buna hanımdan izin alamadı diyor muyuz..? ) :):)

mancurya
15-05-2010, 15:19
Görüştüm....gerçekten haklı mazeretleri var.....çok iyi birisi....

gemici
15-05-2010, 15:21

hadi canım sende.....................

mancurya
15-05-2010, 15:33

Gerçekten.....

guneysu
15-05-2010, 15:54

Tanışsak, görüşsek, bizde fikrimizi söylerdik hakkında...

Şimdilik senin teşhisine güvenip iyi birisi diye not edelim karar defterine... :)

guneysu
15-05-2010, 16:29
Artik yavas yavas sayilar, eşli eşsiz belli olsa diyorum. Oteli yeniden arayacagim, Abana'daki restaroni yeniden arayacagim, midibusu yeniden ayarlayacagim, guyu kebabcisini yeniden ayarlayacagim, yani iptal ettigim ve UTANDIGIM neresi varsa yeniden arayacagim.. Sizlerden kişi başı 220 şer TL toplamaya karar verdim, bence bu yetecektir, ancak eger artacak olursa da iade edecegimden emin olabilirsiniz, ticaret yapmiyoruz burada, ticaret yapacak olsaydim kralini yapabilecegimden emin olunuz.. Ozelden ad, soyad cep telefonlarinizi gonderin lutfen.. Adresim [email protected]..

Diger gunlere oy kullanmis olanlar da lutfen 29 - 30 Mayıs'a kendilerini ayarlasinlar.. Bu tarih kesinlikle degismeyecek.. Gezi baslangici Safranbolu ilimizdir (Allah mi soyletti ne?)... Sabah burada bulusulacak, gayvalti yapilacak, simit peynir domates gibi, sonra RAMSEY (KİP) magazasina ugrayis, alisveris dilenirse ki dileyeceginizden eminim, Gaastamonu'ya varis, midibuze aktarilis, bazi turistik noktalara ugrayis, Kırca'larda guyu kebabi yeyis, Abana'ya gidis, Haci Veli konagi restaronaında öfffff.. yapis, arkam orman, onum deniz, gel de icme geriz seklinde maniler soyleyis, gece oluncak 23-23:30 gibi kalkis, Daday'daki otele 1 saat 30 dakikada insaallah varis, yatis, sabah erken kalkis, gayvalti, ata binis, faytona binis (bu hizmetler kisiye ve istege baglidir, odemesi ozeldr) oglen oluncak Daday'in ünlü lokantasinda , aksirincaya tıksırıncaya patlayincaya kadar etli ekmek yeyin efendiler oluş, tekrar midibusle merkeze donus, Nasrullah suyundan iciş, Gaastamonu helvasi alis, baastuma alis, sehre sooyle bi bakis arabalara biniş ve el sallayis.. Aglamalar, sarilmalar, ayrilamamalar hesaba dahildir..

Liste başlatılsın:

1) ?

9) ?

Program ve liste çok arkalarda kaldı.....

Yeni katılımcı arkadaşları bekliyoruz...... çok süperrrrrrr bir gezi ve eğlence olacak........

OnurGururSeref
15-05-2010, 17:39
Aman Allah! Tum bunlari 220 TL ye ben mi vaad ettim? İlaci azaltsam iyi olacak :(

gemici
15-05-2010, 17:44
Fener-Trabzon maçı için taraftarlar kesenin ağzını açtı 'Gittigidiyor.com' adlı sitede, biletler açık artırmaya çıktı. Bir tane bilete 3 bin 600 lira sayıldı! Bazıları ise 5 bin lira vermeye bile razı.

şenol yırttın ..............

mancurya
15-05-2010, 20:38
Bu maç fener- liverpol maçının biletimi yoksa.....?

mancurya
15-05-2010, 20:40

Şimdilik senin teşhisine güvenip iyi birisi diye not edelim karar defterine... :)

Olur ya bir gün karşılaşabilirsin....

OnurGururSeref
15-05-2010, 21:32
Fener-Trabzon maçı için taraftarlar kesenin ağzını açtı 'Gittigidiyor.com' adlı sitede, biletler açık artırmaya çıktı. Bir tane bilete 3 bin 600 lira sayıldı! Bazıları ise 5 bin lira vermeye bile razı.
şenol yırttın ..............Senol hani ben sirf sizle 29 - 30 Mayıs'ta beraber olabilmek icin acik ogretim sinav ucretlerimden vazcaydim ya (400 TL) eger boyle 5000 TLye satarsan biletleri, kaybettigim paranin yarisini bana verir misin? Bir de Ramsey den elbise alirsan tam olur, icim ferahlar.. :)))))

BEDESTENLİ
16-05-2010, 00:39
iş yerinden izin problemi varmış

başkası no problem...

abi şüphelenmişmiydin...keşke söyleseydin.:)

tanıtamamışım demek ki..

Olur ya bir gün karşılaşabilirsin....

abi tanıdılar, sen merak etme..