PDA

View Full Version : Terapİ Servİsİmİz AÇilmiŞtir.

kentuf
15-04-2005, 22:58
Endeks düşüyor açığa satanların kar yazdığı ,mal taşıyanların zarar yazdığı meşhur dönem .Nede olsa herkes çok para kazanmıştı 10.000 den 28500 aralağında belki halen kazanmaya devam ediyor .Belki uzun pozizyonda belki zoraki uzun pozizyonu seçti .Belki bu akşam kendini köprüden atmaya gidiyor .Terapi servisimizde tekniksel olarak temelsel,duyumsal konularda uzmanlarımız olcak sağlığınız için terapiden yararlanın yoksa durum beter .pehhh
tekniksel terapist :prof dr çizik jo
temelsel terapist; prof dr japon kemo
duyumsal terapist;prof dr akenebo

ertan
15-04-2005, 23:02
oda ücretleri ne kadar ?

balaban
15-04-2005, 23:03
Endeks düşüyor açığa satanların kar yazdığı ,mal taşıyanların zarar yazdığı meşhur dönem .Nede olsa herkes çok para kazanmıştı 10.000 den 28500 aralağında belki halen kazanmaya devam ediyor .Belki uzun pozizyonda belki zoraki uzun pozizyonu seçti .Belki bu akşam kendini köprüden atmaya gidiyor .Terapi servisimizde tekniksel olarak temelsel,duyumsal konularda uzmanlarımız olcak sağlığınız için terapiden yararlanın yoksa durum beter .pehhh

Tekniksel terapist çizik Jo sen misin?

Baydisiplin
15-04-2005, 23:04
%30 zarardayım. zararım küçük bir servet... vadesi 2-3 yıl.. bekleyeceğim.terapiye ihtiyacım yok. sağlığım paradan daha önemli.

kentuf
15-04-2005, 23:16
oda ücretleri ne kadar ?
deneme yayını ücretsiz .bu arada sizin yaptığınız çalışmalar ve okuduğunuz kitaplardan aldığınız derslerden uygulayamamış ihtimalin olsada pek ihtiyacın olacağını sanmıyorum .

kentuf
15-04-2005, 23:17
Tekniksel terapist çizik Jo sen misin?
Terapiler de yeterli katılım olursa siteden tekniği güçlü bir arkadaşı alırız aramıza yoksa sahte diploma ile devam edecez.pehh

Baydisiplin
15-04-2005, 23:23
terapiden çok manyak bir tatile daha çok ihtiyacım var:)

kentuf
15-04-2005, 23:25
%30 zarardayım. zararım küçük bir servet... vadesi 2-3 yıl.. bekleyeceğim.terapiye ihtiyacım yok. sağlığım paradan daha önemli.
bay disiplin ben kendi kafama göre işlem yaparken babam bana askere giderken ben sıfırı tüketmişken işlem yasağı koydu .Onun ünye çimentoları vardı 1998 krizinde dahi bunları taşıdı 1999 2000 büyük çıkışta b,le satmadı galende tutuyor şu an 15 katında falan bakıyorum bazen mal tutmak güzel oluyor .Bende tuddf var kağıt 500 liradan 3000 geldi 2000 yılında sonra 600 kadar düştü bu çıkışta kağıt 6750 gördü ama şu an 4.64 bazen kapanışlarına bile bakmıyorum ilk aldığımda zoraki yatırımcı oldum zannediyordum .Ama şu an satmayı hiç düşünmüyorum bir daha 500 düşse bile (fiyatlar bölünmüş hali ile anlatılmıştır .)
Sağlığınız için borsadan uzak durun demek yatırım yapın demektir.mesela bay disiplin sen her gün miami yi arayıp ordaki evinin fiyatını soruyormusun?Muhtemelen sormuyorsun yatırımcı olmak bu demek olsa gerek .

varyemez
15-04-2005, 23:25
Terapiler de yeterli katılım olursa siteden tekniği güçlü bir arkadaşı alırız aramıza yoksa sahte diploma ile devam edecez.pehh
netas konusunda ciddi terapiye ihtiyacım var.... :hayır: :hayır:

ayyan
15-04-2005, 23:36
:))
ehe.. benim gibi yapin.. hisseniz kendini camdan atarken gidin tavla-bilardo v.b. oyunlar oynayip , sinemaya veya film seyretmeye gidin :) tavsiye edilir. acaip zevkli :)

kentuf
15-04-2005, 23:39
http://www.MyOnlineImages.com/Members/kentuf/images/netas2.jpg attığım grafik çıkmadı varyemez ama olsun anlatayım
tahta 22000 nile 45000 arası uzun vade sıkışma geçiriyor .gördüğü değerler güzel elbet bir gün orayı hedef yapacaktır .eğer sen buralardan maliyetli ise iki sene içinde ekonomide çok büyük dalgalanma olmaz ise iyi para yapabilirsin .

kentuf
15-04-2005, 23:59
endeks in düşüşüne göre sizin hisseniz daha çok kaybetmişse ne yaparsınız?
gidin başka kağıtlarla karşılaştırıp sizinkinden daha hızlı düşen bir kağıt olmuşmu eğer olmamışsa durum vahim atın kendinizi köprüden .Bir tane bile varsa bu sizi bir sene götürü verir.

ayyan
16-04-2005, 00:02
sv kentuf, make image avaible for public viewing yaptın mı :))

ertan
16-04-2005, 00:48
deneme yayını ücretsiz .bu arada sizin yaptığınız çalışmalar ve okuduğunuz kitaplardan aldığınız derslerden uygulayamamış ihtimalin olsada pek ihtiyacın olacağını sanmıyorum .

olsun, ben bir sorayım dedim ;)

dükkan tadilatı bitti, hastane yaptın galiba... :D

gemici
16-04-2005, 02:06
dr herkes zarar etti ben edemedim bu bende büyük sorunlar yapabilirmi çaresi varmı bende artık zarar etmek istiyorum ama beceremiyorum.............ne olur bana yardım et..........

varyemez
16-04-2005, 02:28
dr herkes zarar etti ben edemedim bu bende büyük sorunlar yapabilirmi çaresi varmı bende artık zarar etmek istiyorum ama beceremiyorum.............ne olur bana yardım et..........
nazar değer bak karışmam her yerde söyleme yerin kulağı var.. :D

ESTEBAN
16-04-2005, 15:52
Endeks 21,000 lere geldığnce çok iyi karla hisselerimin büyük çoğunu sattım.Yıllardır borsada kazandıklarımla Ank da çok ıyı bır yerde mağaza denilebilecek büyüklükte bir dükkan aldım.Çok iyi bir fiyatla (hani çalışma sadece kira geliri ile kıyak bir hayat yaşarsın) kiraya verdim.Gel gör ki kiracı 2-3 ay kirayı ödedi sonrası ise üzerine yattı.6 aydır avukatlar icralar mahkemeler uğrasıyorum.Malımla rezil oluyorum.Ve dursaydı hisselerim (iş-c) lerim borsa düşşe bile şimdi daha mutluydum.Gerçi yine ufak ufak giriyorum hisseye ama.İnanın borsa da uzun vadede hep kazandım ben.Sabredin yatırımcı olun kazanırsınız.Yeter ki saglam kagıtlarda olun.Neyse bende umarım şu kıracıyı cıkartacam.Ve bıdaha da kıraya vermıcem.Kendım bır seyler yapacam.

yeni borsacı
16-04-2005, 16:19
dükkanın kaç senelik kira getirisiyle kendini amorti ettiğini ve semtini paylaşabilirmisin gayrimenkul yatırımının karlılığını öğrenmek bakımından sordum

Salacaklı
16-04-2005, 16:40

Gel ben senin kilavuzun olayim..
bana cok dua edersin..

Takil bana hayatini yasa

:cheers: :cheers: :cheers:

gemici
16-04-2005, 17:10
bana cok dua edersin..

Takil bana hayatini yasa

az kaldı takılacağım............işler nasıl...........

DEVadam
16-04-2005, 17:31
Terapi servisi ile ilgili kafamda cevap aradığım bir takım sorular var:

* Terapi servisinden yararlanmak için gerekli ön koşul nedir..??
* Terapi servisinin ücreti nedir..??
* Bu servisi bedelsiz almak mümkünmüdür..??
* Terapinin etkileri ne kadar süreçte başlıyor..??
* Terapinin etkileri kalıcımıdır..??
* Terapinin yan etkileri varmıdır..??
* Terapiyi veren kişi veya kişilerin bu konuda ki yeterlilik düzeyi nedir..??
* Acil terapi ihtiyacında öncelik tanınıyormu..??
* Terapiyi ne kadar sıklıkla tekrarlamak gerekiyor..??
* Terapiye yanıt vermeyen ortamlar mevcutmu..??
* Terapinin amaçı semptomları baskılamakmı..??

:evil:

gemici
16-04-2005, 17:50
terapiyi verenin terapisini kim yapmıştır................

kentuf
16-04-2005, 19:25
Daha kaybedememiş olman normal daha tepeden sadece yüzde yirmi lerde geri geldik düşüş dediğin bizde birebir olur genelde ama olsun eflasyon hedefi önünü kesiyor ama speklerimiz için fark etmez endeks beş yüz düşsün beşbinlik geri verirler .Biliyorum gemici sen bütün pörtföyü ykb yapmıştın senin kaybetmemen normal pejhhhh.
senin tedavine gelince sezonu açık deniz kıyısı bir yer ayarla hani şu t box ların çok giyildiği kıyılardan seni anca keser .Piyasaya hiç bakma şu ana kadar sana kaybettirmemiş ve taşıdığın bir kağıtsa uzun vade (iki yıl ) pörtföyünü beşe katlama olasılığın yüksek .Her akşam gitbir bagardi iç.üzerine vişne likörü sonra da bir kaçak rakı güzel yapar pehh. :cheers:

kentuf
16-04-2005, 19:32
Endeks 21,000 lere geldığnce çok iyi karla hisselerimin büyük çoğunu sattım.Yıllardır borsada kazandıklarımla Ank da çok ıyı bır yerde mağaza denilebilecek büyüklükte bir dükkan aldım.Çok iyi bir fiyatla (hani çalışma sadece kira geliri ile kıyak bir hayat yaşarsın) kiraya verdim.Gel gör ki kiracı 2-3 ay kirayı ödedi sonrası ise üzerine yattı.6 aydır avukatlar icralar mahkemeler uğrasıyorum.Malımla rezil oluyorum.Ve dursaydı hisselerim (iş-c) lerim borsa düşşe bile şimdi daha mutluydum.Gerçi yine ufak ufak giriyorum hisseye ama.İnanın borsa da uzun vadede hep kazandım ben.Sabredin yatırımcı olun kazanırsınız.Yeter ki saglam kagıtlarda olun.Neyse bende umarım şu kıracıyı cıkartacam.Ve bıdaha da kıraya vermıcem.Kendım bır seyler yapacam.
esteban sen başta hata yapmışsın .tahliye tahadütnamesi almış olsaydın şimdi dükkanı boşaltmış sana kiraların hepsini kontrata göre ödemiş olurdu .
tedaviye gelince reel sektöre dolaylı olsada para aktarmış bir kaç kişiye ekmek yolu açmışsın aç ayılara bırakacağına cebinde para kalmış .hem döviz hem faiz hemde endeks başına daha çok getiri yapmışsın .helal olsun .

kentuf
16-04-2005, 19:34
bana cok dua edersin..

Takil bana hayatini yasa

hayatızın bilinmeyen yönlerini salacaklı ile bulmak mümkün tanıtım broşürleri yetkili eczanelerde kazık olanlarda vardır .pehhh

kentuf
16-04-2005, 19:42
[QUOTE=DEVadam]Terapi servisi ile ilgili kafamda cevap aradığım bir takım sorular var: CEVAPLAR

[ Terapi servisinden yararlanmak için gerekli ön koşul nedir..??pozizyon
Terapi servisinin ücreti nedir..?? hisse nette bedeva
[
] Bu servisi bedelsiz almak mümkünmüdür..??1000 kişi altı bedel yok
Terapinin etkileri ne kadar süreçte başlıyor..??hemen başlar
Terapinin etkileri kalıcımıdır..?? kazanırsan evet
Terapinin yan etkileri varmıdır..??vardır çok nadirde ols] Terapiyi veren kişi veya kişilerin bu konuda ki yeterlilik düzeyi nedir..??sizin tanımanızla alakalı bir konu atış serbest piyasa doktor dolu ama borsa doktoru pehhh ben varım
Acil terapi ihtiyacında öncelik tanınıyormu..??evet olunuyor
Terapiyi ne kadar sıklıkla tekrarlamak gerekiyor..??duruma bağlı
Terapiye yanıt vermeyen ortamlar mevcutmu..??genelde yok kişiye bTerapinin amaçı semptomları baskılamakmı..??aynen öyle :cheer

kentuf
16-04-2005, 19:43
terapiyi verenin terapisini kim yapmıştır................
ed seykota

kentuf
26-06-2005, 21:25
terapi servisimizde çalışacak .üni mezunu borsa oynamış psikologlar aranmaktadır. Lütfen cv lerinizle bana ulaşın . :sus: :kucak: :bravo:

baytar657
27-06-2005, 07:53
terapi mi? zarar mı?

o ne ki ?

1993 şubatın da çok kaybetmiştim ondan sonra hiç kaybetmedim. :D

zxcvb
27-06-2005, 08:05
bana cok dua edersin..

Takil bana hayatini yasa

Klavuz ol gönül bana..