PDA

View Full Version : Akıllı Tercih Sistemi

istceko
28-07-2010, 16:24
http://akillitercihsistemi.hurriyet.com.tr

AKILLI TERCİH SİSTEMİ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Tecrübeli Gelecekbenim.com uzmanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar rehberliğinde, en etkin ve en doğru tercih listesini yapın...

Yüz binlerce sayısal veri ve onlarca listenin içinde boğulmadan, sizin için gerekli veriyi, tek bir tıkla görün...

En geniş çerçevede alan içi ve alan dışı tüm tercih seçeneklerinizi ve girme olasılıklarını "Tercih Reçetesi" ile tek bir sayfada görün.

Defalarca tercih liste provası yaparak, içinize en çok sinen ve sizin için en doğru tercih listesini ÖSYM'ye teslim edin...

AKILLI TERCİH SİSTEMİNİ NASIL KULLANACAKSINIZ?

* Akıllı Tercih Sistemi" , 7 adımda uygulanan basit bir sistemdir.

1. adım: Ad, Soyad, e-mail, YGS 1 başarı sıranızı yazdıktan sonra, Hizmet Sözleşmesini okuyup, kabul ettikten sonra hizmeti başlatınız...
2. adım: Karşınıza çıkan ekrana, Cep tel numaranızı giriniz ve siparişi tamamlayınız.
3 adım: Yeni ekrana, telefonunuza mesaj olarak gelen kullanım şifresini girip, devam ediniz.
4. adım: Karşınıza gelecek olan, ÖSYM sonuç belgenizi inceleyip, doğruluğunu kontrol ettikten sonra devam ediniz. Eğer hatalı bir alan varsa, kutuya tıklayıp, değiştiriniz ve devam ediniz.
5. adım: Karşınıza " tercih reçetesi" ekranı çıkacaktır. Yüz binlerce veriyi, tek bir ekrana sığdıran Tercih Reçetesinde yeşil, kırmızı ve mavi butonlara tıklayarak, detaylı listelere ulaşabilirsiniz.
Yeşil buton altında, alan içi ve alan dışı yerleşebileceğiniz tüm bölümleri,
Kırmızı buton altında, alan içi ve alan dışı yerleşme ihtimaliniz olmayan bölümleri
Mavi buton altında ise, yeni açılmış ve taban puanı oluşmamış tüm bölümleri göreceksiniz.
6. adım: tercih listelerini inceleyiniz. Alan içi ve alan dışı yerleşebileceğiniz, yerleşemeyeceğiniz ve listenize yazabileceğiniz yeni açılan bölümleri dikkatlice inceleyin. Listenize eklemek istediklerinizi işaretleyerek tercih sepetinize taşıyın!
7. adım: tercih sepetinize taşıdığınız seçeneklerinizi inceleyin. Sistem, belirlediğiniz seçenekleri puanlarına göre büyükten küçüğe doğru sıralayacaktır. İsteklerinize göre belirlediğiniz bölümleri aşağı ya da yukarı değiştirebilirsiniz.
Eğitim Danışmanı Burak Kılanç'ın tercih önerilerini dinlemeden, tercih listenizi son haline getirmeyiniz...

YARDIM

"Akıllı Tercih Sistemini" kullanma ile ilgili detaylara, ana sayfamızdaki Yardım başlığından ulaşabilirsiniz.

Ürün ile ilgili tüm sorularınızı, [email protected]'a yazınız. Uzmanlarımız en kısa sürede, size ulaşacak ve sorunuzu cevaplayacaktır.

Hayallerinizin gerçek olmasını ümit ediyor, başarılar diliyoruz.